مطالب

ارائه مستندها روی هارد

با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد.


با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :

1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد نسبت به DVD
2 - حجم اشغال شده کمتر یک هارد اکسترنال از تعداد بالایی قاب و دی وی دی
3 - راحت تر بودن جستجوی مستندهای مورد نظر روی هارد تا پیدا کردن یک حلقه DVD از بین انبوهی ار دیسک ها
4 - قیمت مناسب و ارزان تر مستندها روی هارد به علت حذف قیمت DVD
5 - قابلیت اتصال هارد به تلویزیون و مشاهده کل مستند ها بدون نیاز به تعویض دیسک ها در دستگاه پخش خانگی
و ...


عزیزانی که علاقه مند به دریافت مستندها روی هارد هستند ؛ کافیست هارد اکسترنال خود را به همراه لیست مستندهای مورد نظرشان برای ما ارسال نمایند و ظرف 48 ساعت سفارش خود را روی هارد تحویل بگیرند.

قیمت مستندها با کیفیت عالی و فرمت MPG2 روی هارد به ازای هر مستند 4000 تومان و برای سفارشات بالای 200 عنوان 20% تخفیف در نظر گرفته خواهد شد. (در صورت سفارش بالای 200 مستند هر مستند 3200 تومان محاسبه می گردد)
این در حالیست که قیمت همین مستندها روی DVD هر قسمت 5000 تومان میباشد.

 

توجه! مستندها با کیفیت متوسط و فرمت فشرده MKV نیز با قیمت هر قسمت 2400 تومان روی هارد قابل ارائه میباشد. (کیفیت این مستندها کاملا مشابه با فایل های قابل دانلود روی همین سایت میباشد)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

مراحل سفارش روی هارد :

1 - لیست PDF مستندها را از لینک زیر دانلود نمایید.

دریافت لیست کامل مستندها

- مستندهای مورد نظر خود را انتخاب نمایید و همراه هارد ؛ مشخصات و اطلاعات تماستان برای ما ارسال نمایید.
آدرس محل تحویل هارد : استان تهران - شهر جدید اندیشه - فاز 1 - ارغوان دهم - پلاک 9 - واحد 4

3 - پس از 48 ساعت هارد شما آماده خواهد بود. برای ارسال آن با شما تماس خواهیم گرفت.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


دانشگاه ها ؛ مدارس ، آموزشگاه ها و نهاد های علمی ؛ واحد های سمعی و بصری ادارات و شرکتها و سایر علاقه مندان در صورت تمایل میتوانند با عقد قرار داد فول آرشیو با ما ؛ از امتیازات ویژه زیر برخوردار گردند:

1 - استفاده از 30 % تخفیف
2 - بیمه اطلاعات روی هارد (در صورت پاک شدن مستندها یا وارد شدن هر گونه آسیبی به هارد یا اطلاعات روی آن ؛ کل آرشیو ؛ در دفعه اول به صورت رایگان و در صورت تکرار با پرداخت فقط 10% ارزش مستندها برای آنها کپی می گردد.)
3 - ارائه آپدیت به صورت ماهانه به مشتربان تهران و 3 ماهه به مشتریان شهرستان
4 - عدم تغییر قیمت برای مستندهای جدید (آپدیت ها) در طول مدت قرارداد در صورت افزایش قیمت مستند ها روی سایت.

IMAGE
ارائه مستندها روی هارد
- با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد... ادامه مطلب...
IMAGE
خرید پستی مستندها روی DVD
- از این پس مستندهای آرشیو تی وی مستند برای کاربرانی که مشکل حجم و سرعت اینترنت دارند؛ به صورت رایگان روی DVD های با کیفیت رایت و از طریق پست و به صورت پرداخت در محل برایشان ارسال خواهد گردید. مستندها در این قسمت با 2 کیقیت و 2 فرمت مختلف ارائه شده تا بسته به نیاز خود هر کدام از کیفیت ها را که مناسب میدانید سفارش دهید. 1 - کیفیت عالی : این... ادامه مطلب...

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 361
تعداد مستندها: 3857
مشتریان: 3215
سفارشات: 7326

ورود به سایت

تمام حقوق برای TVmostand محفوظ است.

بالا