سری اول: از قلعه ی درکولا گرفته تا شهر آدولف هیتلر، تاریخ پر است از معابد، قلعه ها، فرهنگ‌ ها و تمدن‌ های از دست رفته و دنیا هایی که در گذشته ی تاریخ باقی‌ مانده‌اند اما گروهی از محققان و کارشناسان و مهندسان در جستجوی سرنخ در مورد این شاهکار‌های مهندسی‌، فناوری هستند و امیدوارند که زندگی‌ جدیدی به آنها بدهند با برنامه ی تمدن‌ های گمشده.
سری دوم: "تمدن‌ های گمشده" برای فاش کردن مهم‌ ترین حوادث در تاریخ جهان، در زمان و به درون دیوارهایی که شاهد آن رخداد ها بودند سفر می‌کند.

در هر قسمت، با تیمی از کارآگاهان تاریخی که با استفاده از شواهد بدست آمده از حفاری‌های اخیر، مطالعات پیشرفته علمی و اسناد تایخی رازهای گذشته را کشف می‌کنند، همراه باشید.

تاریخ پیش چشمان شما زنده می‌شود...

 

 

 

تمدن های گمشده

تعداد محصولات در هر صفحه
نتایج 1 - 8 از 31
IMAGE
ارائه مستندها روی هارد
- با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد... ادامه مطلب...
IMAGE
خرید پستی مستندها روی DVD
- از این پس مستندهای آرشیو تی وی مستند برای کاربرانی که مشکل حجم و سرعت اینترنت دارند؛ به صورت رایگان روی DVD های با کیفیت رایت و از طریق پست و به صورت پرداخت در محل برایشان ارسال خواهد گردید. مستندها در این قسمت با 2 کیقیت و 2 فرمت مختلف ارائه شده تا بسته به نیاز خود هر کدام از کیفیت ها را که مناسب میدانید سفارش دهید. 1 - کیفیت عالی : این... ادامه مطلب...

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 361
تعداد مستندها: 3857
مشتریان: 3215
سفارشات: 7326

ورود به سایت

تمام حقوق برای TVmostand محفوظ است.

بالا