سری اول: از قلعه ی درکولا گرفته تا شهر آدولف هیتلر، تاریخ پر است از معابد، قلعه ها، فرهنگ‌ ها و تمدن‌ های از دست رفته و دنیا هایی که در گذشته ی تاریخ باقی‌ مانده‌اند اما گروهی از محققان و کارشناسان و مهندسان در جستجوی سرنخ در مورد این شاهکار‌های مهندسی‌، فناوری هستند و امیدوارند که زندگی‌ جدیدی به آنها بدهند با برنامه ی تمدن‌ های گمشده.
سری دوم: "تمدن‌ های گمشده" برای فاش کردن مهم‌ ترین حوادث در تاریخ جهان، در زمان و به درون دیوارهایی که شاهد آن رخداد ها بودند سفر می‌کند.

در هر قسمت، با تیمی از کارآگاهان تاریخی که با استفاده از شواهد بدست آمده از حفاری‌های اخیر، مطالعات پیشرفته علمی و اسناد تایخی رازهای گذشته را کشف می‌کنند، همراه باشید.

تاریخ پیش چشمان شما زنده می‌شود...

 

 

 

تمدن های گمشده

تعداد محصولات در هر صفحه
نتایج 1 - 8 از 31
IMAGE
ارائه مستندها روی هارد
- با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد... ادامه مطلب...
IMAGE
راه اندازی بخش پرسش های کاربران
- از این پس با ورود به این بخش میتوانند پاسخ کلیه سوال های خود را بیابید. در صورتی که سوال شما بین پرسش ها موجود نبود ؛ میتوانید آنرا اضافه نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند. . . . برای ورود به بخش پرسش های کاربران اینجا کلیک کنید یا از منوی بالای سایت FAQ را انتخاب نمایید. ادامه مطلب...

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 359
تعداد مستندها: 3917
مشتریان: 3270
سفارشات: 7520

با ما در تماس باشيد

برای اطلاع از جدیدترین

برنامه های مستند manoto

؛ ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 
 

ورود به سایت

تمام حقوق برای TVmostand محفوظ است.

بالا