دنیای مافیا دارای تاریخی‌ غنی و گوناگون است.

این گروه‌های قانون شکن در هند، چین، روسیه،سیسیل و کلمبیا مدت هاست که تخیلات دنیا را به تسخیر خود در آورده اند و میلیارد‌ها میلیارد پول را بصورت قاچاق به دست آورده اند.

آنها به خاطر حس وفاداری شدیدی که میانشان وجود دارد و علاقه ی زیادی که به پنهانکاری دارند به موفقیت رسیده و توانایی خارق العاده‌ای دربهره برداری غیر قانونی‌ به دست آورده اند.

این مجموعه ی ۵ قسمتی‌ برجسته‌ترین گروه‌های مافیا را به شما معرفی‌ می‌کند و به شما نشان میدهد که فرمول بی‌ نقص آنها چیست که هنوز هم پا برجا مانده اند و صدها سال است که به غارت سرزمین مادری خود می‌پردازند.

 

 

 

دنیای مافیا

تعداد محصولات در هر صفحه
نتایج 1 - 5 از 5
خرید لینک دانلود
نمایش همه گزینه ها
خرید لینک دانلود
نمایش همه گزینه ها
خرید لینک دانلود
نمایش همه گزینه ها
خرید لینک دانلود
نمایش همه گزینه ها
خرید لینک دانلود
نمایش همه گزینه ها
نتایج 1 - 5 از 5
IMAGE
ارائه مستندها روی هارد
- با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد... ادامه مطلب...
IMAGE
خرید پستی مستندها روی DVD
- از این پس مستندهای آرشیو تی وی مستند برای کاربرانی که مشکل حجم و سرعت اینترنت دارند؛ به صورت رایگان روی DVD های با کیفیت رایت و از طریق پست و به صورت پرداخت در محل برایشان ارسال خواهد گردید. مستندها در این قسمت با 2 کیقیت و 2 فرمت مختلف ارائه شده تا بسته به نیاز خود هر کدام از کیفیت ها را که مناسب میدانید سفارش دهید. 1 - کیفیت عالی : این... ادامه مطلب...

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 361
تعداد مستندها: 3857
مشتریان: 3215
سفارشات: 7326

ورود به سایت

تمام حقوق برای TVmostand محفوظ است.

بالا