با جنجالی‌ترین جنگ قرن بیستم به روایت زنان و مردانی که درگیرش بوده‌اند، آشنا شوید. "ویتنام٬ تصاویر گمشده" بینندگان را از خانه، با روشی منحصر به فرد و از نزدیک با جنگ ویتنام آشنا می‌کند. آنچه خواهید دید، جنگی كه می‌شناسید نیست، بلکه جنگی است که افراد درگیر در آن تجربه‌اش کرده‌اند.
شامل گلچینی از فیلم‌های رنگی کمیاب و پیش از این دیده نشده، از جمله صدها ساعت از فیلم‌های شخصی ضبط شده توسط سربازان در میدان جنگ. صداهای ضبط شده‌ی واقعی، موزیک تاثیرگذار و طراحی صدای پویا، تصاویر را کاملا زنده خواهند کرد.
شخصیت‌ها و رویدادهای بزرگ تاریخی، برای اولین بار به صورت کاملا واقعی به نمایش درخواهند آمد

برنامه‌ی مهیج جدید شبکه‌ی "هیستوری" به نام "ویتنام٬ تصاویر گمشده" تجربه‌ی سمعی و بصری حضور در میدان جنگ را در اختیار تماشاگران خواهد گذاشت. این این مجموعه که شامل گلچینی از صدها ساعت فیلم‌های رنگی کمیاب و پیش از این دیده نشده است که بیشتر آن‌ها توسط خود سربازان ضبط شده‌اند، برای اولین بار تصویری دقیق و واقعی از جنگی که بیش از ۲.۵ میلیون نفر آمریکایی در آن حضور داشته‌اند، ارایه خواهد داد.

"ویتنام٬ تصاویر گمشده" با روایت توسط ۱۳ نفر از افرادی که این جنگ زندگیشان را برای همیشه تغییر داده، بینندگان را از نزدیک با شرایط آن دوران آشنا خواهد کرد. در خانه‌ی خود با رویارویی‌های رخ داده در خارج از مرزها آشنا شده و خواهید دید که چطور سربازان ایالات متحده در نبردها، و نه در جنگ، پیروز شدند.

شرایط کلی آن دوران با به کارگیری فرآیندی دقیق برای بهبود کیفیت و وضوح تصاویر، زنده خواهد شد. مجموعه در سال ۱۹۶۴ و در حالی که تجزیه‌ی خلیج "تونکین"، اجازه‌ی استفاده از نیروهای آمریکایی را در جنوب شرقی آسیا به پرزیدنت "جانسون" می‌دهد، آغاز می‌شود. بینندگان از نزدیک با نبردهای بزرگی مثل "یا درنگ ولی"، "داک تو"، "تت آفنسیو"، "همبرگر هیل"، "کامبودین اینکرژن" و "آپریشن لم سان ۷۱۹"، در کنار صحنه‌هایی منحصر به فرد از دوران مرخصی، زندگی در کمپ و عملیات غیرنظامی آشنا خواهند شد.

ویتنام، تصاویر گمشده

تعداد محصولات در هر صفحه
نتایج 1 - 6 از 6
IMAGE
ارائه مستندها روی هارد
- با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد... ادامه مطلب...
IMAGE
خرید پستی مستندها روی DVD
- از این پس مستندهای آرشیو تی وی مستند برای کاربرانی که مشکل حجم و سرعت اینترنت دارند؛ به صورت رایگان روی DVD های با کیفیت رایت و از طریق پست و به صورت پرداخت در محل برایشان ارسال خواهد گردید. مستندها در این قسمت با 2 کیقیت و 2 فرمت مختلف ارائه شده تا بسته به نیاز خود هر کدام از کیفیت ها را که مناسب میدانید سفارش دهید. 1 - کیفیت عالی : این... ادامه مطلب...

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 361
تعداد مستندها: 3849
مشتریان: 3212
سفارشات: 7339

ورود به سایت

تمام حقوق برای TVmostand محفوظ است.

بالا