شیاطین سیاه

خیر نظرات
فایل آماده دانلود میباشد کد مستند: 4612

در این برنامه شاهد چگونگی حمله‌ی نیروهای ویژه‌ی آمریکایی و کانادایی - موسوم به «شیاطین سیاه»- برای شکستن محاصره‌ی ایتالیا در جنگ جهانی دوم هستیم.
«شیاطین سیاه» گروهی از سربازان ویژه‌ی آمریکایی و کانادایی بودند که برای جنگ در کوهستان آموزش دیده بودند و در آن زمان این نیروی ویژه برای اولین‌بار به ماموریت می رفت. آنها باید شب‌هنگام در شرایط سخت آب‌و‌هوایی درعملیاتی مرگ‌بار به نیروی دفاعی آلمان حمله کنند تا نیروهای متفقین بتوانند از آن نقطه حمله به رم را تدارک ببینند.

این عملیاتی بی‌بازگشت است و اگر در آن موفق نشوند همه‌ی آن‌ها کشته خواهند شد. این عملیات برای مشخص شدن برنده‌ی جنگ بسیار مهم است و سرنوشت نیروهای متفقین که در ایتالیا مستقر هستند به موفقیت در این عملیات بستگی دارد.

دانلود این مستند:

4612.mkv

4612.mkv
قیمت: +2800 تومان
برای دانلود این مستند؛ روی دکمه زیر کلیک نمایید. پس از پرداخت آنلاین؛ لینک دانلود برای شما به نمایش در خواهد آمد. مدت اعتبار لینک دانلود 48 ساعت میباشد.
برگشت به مجموعه: عملیات نیروهای ویژه

در این برنامه شاهد چگونگی حمله‌ی نیروهای ویژه‌ی آمریکایی و کانادایی - موسوم به «شیاطین سیاه»-  برای شکستن محاصره‌ی ایتالیا در جنگ جهانی دوم هستیم.
«شیاطین سیاه»  گروهی از سربازان ویژه‌ی آمریکایی و کانادایی بودند که برای جنگ در کوهستان آموزش دیده بودند و در آن زمان این نیروی ویژه برای اولین‌بار به ماموریت می رفت. آنها باید شب‌هنگام در شرایط سخت آب‌و‌هوایی درعملیاتی مرگ‌بار به نیروی دفاعی آلمان حمله کنند تا نیروهای متفقین بتوانند از آن نقطه حمله به رم را تدارک ببینند.

این عملیاتی بی‌بازگشت است و اگر در آن موفق نشوند همه‌ی آن‌ها کشته خواهند شد. این عملیات برای مشخص شدن برنده‌ی جنگ بسیار مهم است و سرنوشت نیروهای متفقین که در ایتالیا مستقر هستند به موفقیت در این عملیات بستگی دارد.

برای این مستند هنوز نظری ارسال نشده است
جنگ جهانی - عملیات نیروهای ویژه 1جنگ جهانی - عملیات نیروهای ویژه - 3
IMAGE
ارائه مستندها روی هارد
- با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد... ادامه مطلب...
IMAGE
راه اندازی بخش پرسش های کاربران
- از این پس با ورود به این بخش میتوانند پاسخ کلیه سوال های خود را بیابید. در صورتی که سوال شما بین پرسش ها موجود نبود ؛ میتوانید آنرا اضافه نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند. . . . برای ورود به بخش پرسش های کاربران اینجا کلیک کنید یا از منوی بالای سایت FAQ را انتخاب نمایید. ادامه مطلب...

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 378
تعداد مستندها: 4002
مشتریان: 3278
سفارشات: 7531

با ما در تماس باشيد

برای اطلاع از جدیدترین

برنامه های مستند manoto

؛ ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 
 

ورود به سایت

تمام حقوق برای TVmostand محفوظ است.

بالا