جنگ جهانی - عملیات نیروهای ویژه - 4

خیر نظرات
فایل آماده دانلود میباشد کد مستند: 4638
در این برنامه با یکی از عملیات‌های مهم جنگ جهانی دوم آشنا می‌شویم: عملیات هنگ اصلی پیاده نظام سبک بریتانیا برای تسخیر و حفظ دو پل کلیدی که در اختیار نیروهای آلمان نازی قرار داشت. این عملیات شب قبل از تهاجم نرماندی انجام می شود و موفقیت در آن برای تعیین سرنوشت جنگ مهم است. نیروهای پیاده نظام سبک بریتانیا باید با گلایدر در شمال فرانسه پیاده شوند و سپس دو پل مهم را فتح کنند. نیروهای آلمانی در آن دو پل سلاح‌های زیادی دارند. اما اگر این عملیات شکست بخورد عملیات نرماندی موفقیت‌آمیز نخواهد بود و نیروهای آلمان نازی می‌توانند متفقین را به سمت دریا عقب برانند. موفقیت در این عملیات می‌تواند ساحل امن‌تری برای پیاده شدن نرماندی به‌وجود آورد و راه را برای حرکت به سمت برلین و فتح آن باز کند.
دانلود این مستند:

4638.mkv

4638.mkv
قیمت: +2800 تومان
برای دانلود این مستند؛ روی دکمه زیر کلیک نمایید. پس از پرداخت آنلاین؛ لینک دانلود برای شما به نمایش در خواهد آمد. مدت اعتبار لینک دانلود 48 ساعت میباشد.
برگشت به مجموعه: عملیات نیروهای ویژه

در این برنامه با یکی از عملیات‌های مهم جنگ جهانی دوم آشنا می‌شویم: عملیات هنگ اصلی پیاده نظام سبک بریتانیا برای تسخیر و حفظ دو پل کلیدی که در اختیار نیروهای آلمان نازی قرار داشت. این عملیات شب قبل از تهاجم نرماندی انجام می شود و موفقیت در آن برای تعیین سرنوشت جنگ مهم است.
نیروهای پیاده نظام سبک بریتانیا باید با گلایدر در شمال فرانسه پیاده شوند و سپس دو پل مهم را فتح کنند. نیروهای آلمانی در آن دو پل سلاح‌های زیادی دارند. اما اگر این عملیات شکست بخورد عملیات نرماندی موفقیت‌آمیز نخواهد بود و نیروهای آلمان نازی می‌توانند متفقین را به سمت دریا عقب برانند.
موفقیت در این عملیات می‌تواند ساحل امن‌تری برای پیاده شدن نرماندی به‌وجود آورد و راه را برای حرکت به سمت برلین و فتح آن باز کند.

برای این مستند هنوز نظری ارسال نشده است
جنگ جهانی - عملیات نیروهای ویژه - 3جنگ جهانی - عملیات نیروهای ویژه - 5
IMAGE
ارائه مستندها روی هارد
- با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد... ادامه مطلب...
IMAGE
راه اندازی بخش پرسش های کاربران
- از این پس با ورود به این بخش میتوانند پاسخ کلیه سوال های خود را بیابید. در صورتی که سوال شما بین پرسش ها موجود نبود ؛ میتوانید آنرا اضافه نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند. . . . برای ورود به بخش پرسش های کاربران اینجا کلیک کنید یا از منوی بالای سایت FAQ را انتخاب نمایید. ادامه مطلب...

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 359
تعداد مستندها: 3909
مشتریان: 3247
سفارشات: 7460

با ما در تماس باشيد

برای اطلاع از جدیدترین

برنامه های مستند manoto

؛ ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 
 

ورود به سایت

تمام حقوق برای TVmostand محفوظ است.

بالا