چگونه لاغر شویم - 4

خیر نظرات
فایل آماده دانلود میباشد کد مستند: 4681
"در این برنامه دکتر «زان ون تلیکان» و «Hala El-Shafie»، متخصص رژیم غذایی، از داوطلبانی که تصمیم دارند وزن خود را کم کنند دعوت کرده‌اند تا رژیم‌های مختلف لاغری را امتحان کنند. آن‌ها برای بررسی و مقایسه‌ی عملکرد رژیم‌های غذایی متفاوت، آن‌ها را به سه گروه تقسیم کرده‌اند: رژیم کوتاه مدت «CRASHERS» رژیم شش هفته‌ای «SHAPE SHIFTERS» و رژیم بلندمدت شش ماهه «LIFE CHANGERS» در این برنامه هم‌چنین «Stacie Stewart»، آشپز رستوران، به آن‌ها کمک می‌کند تا رژیم‌های غذایی‌شان تا حد ممکن خوشمزه هم باشد. در این قسمت «امیلی» و «هریت» دو هفته وقت دارند تا خودشان را برای قرار عکاسی لاغر کنند. «ناتاشا» و «چیکیتا» رژیم شش هفته‌ای را امتحان می‌کنند تا پیش از عروسی «ناتاشا» وزن‌شان را کم کنند. «گری» و «وین» که برادر هستند، تصمیم گرفته‌اند تا برای یک مسابقه‌ی پرتاب دارت تا چهار ماه بعد خودشان را لاغر کنند. در این برنامه هم چنین دکتر «زان» در این‌باره تحقیق می‌کند که چگونه قرار گرفتن در معرض حرارت شدید می‌تواند روی کاهش وزن تاثیرگذار باشد و همینطور اینکه آیا ممکن است جویدن آدامس در بلند‌مدت باعث شود ما کالری کمتری مصرف کنیم؟

دانلود این مستند:

4681.mkv

4681.mkv
قیمت: +2800 تومان
برای دانلود این مستند؛ روی دکمه زیر کلیک نمایید. پس از پرداخت آنلاین؛ لینک دانلود برای شما به نمایش در خواهد آمد. مدت اعتبار لینک دانلود 48 ساعت میباشد.
برگشت به مجموعه: چگونه لاغر شویم

"در این برنامه دکتر «زان ون تلیکان» و  «Hala El-Shafie»، متخصص رژیم غذایی، از داوطلبانی که تصمیم دارند وزن خود را کم کنند دعوت کرده‌اند تا رژیم‌های مختلف لاغری را امتحان کنند.
آن‌ها برای بررسی و مقایسه‌ی عملکرد رژیم‌های غذایی متفاوت، آن‌ها را به سه گروه تقسیم کرده‌اند:
رژیم کوتاه مدت «CRASHERS»
رژیم شش هفته‌ای «SHAPE SHIFTERS»
و رژیم بلندمدت شش ماهه «LIFE CHANGERS»

در این برنامه هم‌چنین «Stacie Stewart»، آشپز رستوران، به آن‌ها کمک می‌کند تا رژیم‌های غذایی‌شان تا حد ممکن خوشمزه هم باشد.
در این قسمت «امیلی» و «هریت» دو هفته وقت دارند تا خودشان را برای قرار عکاسی لاغر کنند.
«ناتاشا» و «چیکیتا» رژیم شش هفته‌ای را امتحان می‌کنند تا پیش از عروسی «ناتاشا» وزن‌شان را کم کنند.
 «گری» و «وین» که برادر هستند، تصمیم گرفته‌اند تا برای یک مسابقه‌ی پرتاب دارت تا چهار ماه بعد خودشان را لاغر کنند.

در این برنامه هم چنین دکتر «زان» در این‌باره تحقیق می‌کند که چگونه قرار گرفتن در معرض حرارت شدید می‌تواند روی کاهش وزن تاثیرگذار باشد و همینطور اینکه آیا ممکن است جویدن آدامس در بلند‌مدت باعث شود ما کالری کمتری مصرف کنیم؟"

برای این مستند هنوز نظری ارسال نشده است
چگونه لاغر شویم - 1
IMAGE
ارائه مستندها روی هارد
- با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد... ادامه مطلب...
IMAGE
راه اندازی بخش پرسش های کاربران
- از این پس با ورود به این بخش میتوانند پاسخ کلیه سوال های خود را بیابید. در صورتی که سوال شما بین پرسش ها موجود نبود ؛ میتوانید آنرا اضافه نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند. . . . برای ورود به بخش پرسش های کاربران اینجا کلیک کنید یا از منوی بالای سایت FAQ را انتخاب نمایید. ادامه مطلب...

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 359
تعداد مستندها: 3917
مشتریان: 3274
سفارشات: 7519

با ما در تماس باشيد

برای اطلاع از جدیدترین

برنامه های مستند manoto

؛ ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 
 

ورود به سایت

تمام حقوق برای TVmostand محفوظ است.

بالا