آیا می‌توان گفت بریتانیایی‌ها به عنوان مردمی که عاشق حیوانات خانگی هستند، کمی در این عشق زیاده روی می‌کنند؟

آمار جدید نشان می‌دهند که چهل درصد از گربه‌های خانگی، سگ‌ها، پرنده‌ها، مرغ‌های عشق، همسترها و خوکچه‌های هندی در بریتانیا قربانیان بی‌گناه تغذیه شدن بیش از اندازه هستند؛ خوردن بیش از حد خوراکی‌های خوشمزه و قطعا نداشتن تحرک کافی!

در این برنامه با موفق‌ترین لاغرکننده‌های حیوانات سال، که در مسابقه‌ی «PDSA Fit Club competition» شرکت کرده‌اند دیدار می‌کنیم.

در هر قسمت از این برنامه با سه فینالیست روبرو می‌شویم، بیننده و شنونده‌ی داستان‌های آنان خواهیم بود و در پایان این مجموعه یکی از همین حیوانات خانگی به عنوان برنده‌ی سال،  تاج قهرمانی را بر سر خواهد گذاشت.

در میان این برنامه، قسمت‌های مربوط به گفت‌و‌گو با صاحبان این حیوانات را هم در خانه‌های خودشان خواهیم دید و همینطور خواهیم دانست که این حیوانات چه چیزهایی می‌خورند و اصلا چرا چاق شده‌اند.

ما در این برنامه هم‌چنین از کلینیک «PDSA» و حیوانات خانگی که اختلال خوردن دارند نیز بازدید می‌کنیم  و تصویرهای جالبی را که با اشعه ایکس از این حیوانات گرفته شده مشاهده خواهیم کرد.

و سرانجام در این برنامه، مشابه ویدئوهای جالبی که در «یوتوب» می بینیم،  بخشی هم به نشان دادن تصویرهایی اختصاص دارد که کاربران از حیوانات عجیب‌و‌غریب خودشان تهیه کرده‌اند.

حیوانات چاق

تعداد محصولات در هر صفحه
نتایج 1 - 5 از 5
IMAGE
ارائه مستندها روی هارد
- با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد... ادامه مطلب...
IMAGE
راه اندازی بخش پرسش های کاربران
- از این پس با ورود به این بخش میتوانند پاسخ کلیه سوال های خود را بیابید. در صورتی که سوال شما بین پرسش ها موجود نبود ؛ میتوانید آنرا اضافه نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند. . . . برای ورود به بخش پرسش های کاربران اینجا کلیک کنید یا از منوی بالای سایت FAQ را انتخاب نمایید. ادامه مطلب...

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 359
تعداد مستندها: 3917
مشتریان: 3275
سفارشات: 7521

با ما در تماس باشيد

برای اطلاع از جدیدترین

برنامه های مستند manoto

؛ ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 
 

ورود به سایت

تمام حقوق برای TVmostand محفوظ است.

بالا