تصاویری که توسط دوربین‌های مدار بسته از سگ‌های تنها در خانه ثبت شده‌اند نشان می‌دهند که سگ‌ها در خانه فعال هستند. آن‌ها گاهی هم زوزه می‌کشند و بداخلاق می‌شوند.

واقعیت این است که در قرن بیست‌و‌یکم، هر روز سگ‌ها بیشتر مجبور هستند در خانه تنها بمانند و در این برنامه «مارک ایونز» در این‌باره تحقیق می‌کند که چه تعدادی از سگ‌ها هنگامی که صاحبانشان در خانه نیستند از این موضوع ناراحت‌اند! در این برنامه برای یافتن راهی برای کمک به آن‌ها با برخی از بهترین متخصصان شناخت سگ‌ها در انگلستان گفت‌و‌گو می‌کنیم.

در این برنامه هم‌چنین «مارک ایونز» نگاهی می‌اندازد به برخی از راه‌حل‌های استثنایی که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته ممکن شده‌اند؛ راه‌هایی که به سگ‌ها امکان می‌دهد تماس تلفنی برقرار کنند و تلویزیون تماشا کنند.

سگ‌ها: این برنامه‌ی علمی درباره زندگی پنهان سگ‌هاست؛ زندگی که از دید صاحبان آن‌ها مخفی می‌ماند.

در دنیای امروز به شکل فزاینده‌ای، سگ، این بهترین دوست انسان، زمان زیادی را تنها در خانه می‌گذراند؛ اما سگ‌ها هنگامی که تنها هستند چطور زندگی می‌کنند؟

در این برنامه با استفاده از دوربین‌های ثابت و دوربین‌های مخفی و تحقیقات بسیار جالب و نوین چند دانشمند معتبر و پیشروی جهانی در زمینه شناخت سگ‌ها، می‌خواهیم پی ببریم که سگ‌ها هنگامی که صاحبانشان در خانه نیستند چه کار می‌کنند.

در این برنامه «مارک ایونز»، در این‌باره تحقیق می‌کند که به‌راستی در قرن بیست‌و‌یکم صاحب یک سگ بودن به چه معنی است!

در این برنامه هم چنین درباره‌ی برخی از مشکلات و معضلات جدید و مدرن سگ‌ها مانند: پرخاشگری، چاقی و سلامت روانی نیز تحقیق می‌شود.

خلوت سگ‌ها

تعداد محصولات در هر صفحه
نتایج 1 - 7 از 7
IMAGE
ارائه مستندها روی هارد
- با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد... ادامه مطلب...
IMAGE
راه اندازی بخش پرسش های کاربران
- از این پس با ورود به این بخش میتوانند پاسخ کلیه سوال های خود را بیابید. در صورتی که سوال شما بین پرسش ها موجود نبود ؛ میتوانید آنرا اضافه نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند. . . . برای ورود به بخش پرسش های کاربران اینجا کلیک کنید یا از منوی بالای سایت FAQ را انتخاب نمایید. ادامه مطلب...

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 359
تعداد مستندها: 3917
مشتریان: 3276
سفارشات: 7529

با ما در تماس باشيد

برای اطلاع از جدیدترین

برنامه های مستند manoto

؛ ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 
 

ورود به سایت

تمام حقوق برای TVmostand محفوظ است.

بالا