ایستگاه فضایی

خیر نظرات
فایل آماده دانلود میباشد کد مستند: 5119
"در ماه «مه» سال ۱۹۷۳ آخرین موشک ساترن ۵ پرتاب شد. این موشک در اصل طراحی شده بود تا آمریکا را به ماه ببرد اما حالا این موشک اصلاح، و بخش بالایی آن در حقیقت به یک پایگاه فضایی تبدیل شده بود. ماموریت این بود که این ایستگاه فضایی، شرایط اقامت و کار سه فضانورد را برای چندین ماه در فضا، فراهم کند. اما تنها چند دقیقه پس از پرتاب برای ایستگاه فضایی مشکلی پیش آمد. در حین پرتاب، یک تکه از سپر محافظ آزمایشگاه از آن جدا شد. این سپر همچنین قرار بود نقش محافظ و سایبان را برای سرنشینان ایفا کند. حالا به محض رسیدن به مدار زمین دمای محیط افزایش پیدا می‌کند و به بالای ۵۰ درجه می‌رسد. مهندسان فرصت چندانی ندارند و باید هرچه سریع‌تر در مبارزه با زمان، راهی برای کاهش دما پیدا کنند… در ادامه‌ی برنامه با داستان چگونگی ساخت اولین ایستگاه بین‌المللی فضایی و همکاری دو رقیب بزرگ در زمینه‌ی پروژه‌های فضایی یعنی روسیه و آمریکا آشنا خواهیم شد."

دانلود این مستند:

5119.mkv

5119.mkv
قیمت: +2800 تومان
برای دانلود این مستند؛ روی دکمه زیر کلیک نمایید. پس از پرداخت آنلاین؛ لینک دانلود برای شما به نمایش در خواهد آمد. مدت اعتبار لینک دانلود 48 ساعت میباشد.
برگشت به مجموعه: مهندسی‌ فضا

"در ماه «مه» سال ۱۹۷۳ آخرین موشک ساترن ۵ پرتاب شد. این موشک در اصل طراحی شده بود تا آمریکا را به ماه ببرد اما حالا این موشک اصلاح، و بخش بالایی آن در حقیقت به یک پایگاه فضایی تبدیل شده بود. ماموریت این بود که این ایستگاه فضایی، شرایط اقامت و کار سه فضانورد را برای چندین ماه در فضا، فراهم کند.
اما تنها چند دقیقه پس از پرتاب برای ایستگاه فضایی مشکلی پیش آمد. در حین پرتاب، یک تکه از سپر محافظ آزمایشگاه از آن جدا شد. این سپر همچنین قرار بود نقش محافظ و سایبان را برای سرنشینان ایفا کند. حالا به محض رسیدن به مدار زمین دمای محیط افزایش پیدا می‌کند و به بالای ۵۰ درجه می‌رسد. مهندسان فرصت چندانی ندارند و باید هرچه سریع‌تر در مبارزه با زمان، راهی برای کاهش دما پیدا کنند… در ادامه‌ی برنامه با داستان چگونگی ساخت اولین ایستگاه بین‌المللی فضایی و همکاری دو رقیب بزرگ در زمینه‌ی پروژه‌های فضایی یعنی روسیه و آمریکا آشنا خواهیم شد."

برای این مستند هنوز نظری ارسال نشده است
موشک ساترن 5شاتل فضایی
IMAGE
ارائه مستندها روی هارد
- با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد... ادامه مطلب...
IMAGE
راه اندازی بخش پرسش های کاربران
- از این پس با ورود به این بخش میتوانند پاسخ کلیه سوال های خود را بیابید. در صورتی که سوال شما بین پرسش ها موجود نبود ؛ میتوانید آنرا اضافه نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند. . . . برای ورود به بخش پرسش های کاربران اینجا کلیک کنید یا از منوی بالای سایت FAQ را انتخاب نمایید. ادامه مطلب...

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 407
تعداد مستندها: 4192
مشتریان: 3307
سفارشات: 7578

با ما در تماس باشيد

برای اطلاع از جدیدترین

برنامه های مستند manoto

؛ ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 
 

ورود به سایت

تمام حقوق برای TVmostand محفوظ است.

بالا