در بیمارستان - 3

خیر نظرات
فایل آماده دانلود میباشد کد مستند: 5157
"در سومین قسمت از این برنامه با «فیل»، راننده جرثقیل ۴۸ ساله‌ای همراه هستیم که پس از سقوط در محل کار به بیمارستان آورده شده. اندام‌های او در حال فلج شدن است و دکتر «کوین او نایل»، یکی از بهترین جراحان مغز در بریتانیا، در مورد این بیمار تشخیص داده که او به یک تومور مغزیِ به سرعت در حال گسترش مبتلا است. دکتر «او نایل» می‌خواهد برای حفظ جان این بیمار، او را مورد عمل جراحی قرار دهد. اما در حالی که فرصت چندانی برای عمل جراحی تومور وجود ندارد، ظرفیت بیمارستان پر است و عمل جراحی ممکن است با مشکل روبرو شود. دکتر «او نایل» و همکارانش، با برخی از پیچیده‌ترین موردهای پزشکی در رابطه با مغز و اعصاب روبرو هستند و تعداد مراجعه‌کنندگان آن‌ها به حدی زیاد است که در بریتانیا طولانی‌ترین زمان انتظار بیماران مربوط به این بخش است به‌طوری که برخی از بیماران بیش از یک سال در انتظار بوده اند…در ادامه‌ی برنامه با دکتر «پیتر بین»، متخصص عصب‌شناسی همراه می‌شویم تا با شیوه‌های نوین جراحی مغز آشنا شویم؛ البته جراحی مغز با استفاده از «ام آر آی» و بدون استفاده از تیغ جراحی و مته."

دانلود این مستند:

5157.mkv

5157.mkv
قیمت: +2800 تومان
برای دانلود این مستند؛ روی دکمه زیر کلیک نمایید. پس از پرداخت آنلاین؛ لینک دانلود برای شما به نمایش در خواهد آمد. مدت اعتبار لینک دانلود 48 ساعت میباشد.
برگشت به مجموعه: در بیمارستان

"در سومین قسمت از این برنامه با «فیل»، راننده جرثقیل ۴۸ ساله‌ای همراه هستیم که پس از سقوط در محل کار به بیمارستان آورده شده. اندام‌های او در حال فلج شدن است و دکتر «کوین او نایل»، یکی از بهترین جراحان مغز در بریتانیا، در مورد این بیمار تشخیص داده که او به یک تومور مغزیِ به سرعت در حال گسترش مبتلا است. دکتر «او نایل» می‌خواهد برای حفظ جان این بیمار، او را مورد عمل جراحی قرار دهد. اما در حالی که فرصت چندانی برای عمل جراحی تومور وجود ندارد، ظرفیت بیمارستان پر است و عمل جراحی ممکن است با مشکل روبرو شود.
دکتر «او نایل» و همکارانش، با برخی از پیچیده‌ترین موردهای پزشکی در رابطه با مغز و اعصاب روبرو هستند و تعداد مراجعه‌کنندگان آن‌ها به حدی زیاد است که در بریتانیا طولانی‌ترین زمان انتظار بیماران مربوط به این بخش است به‌طوری که برخی از بیماران بیش از یک سال در انتظار بوده اند…در ادامه‌ی برنامه با دکتر «پیتر بین»، متخصص عصب‌شناسی همراه می‌شویم تا با شیوه‌های نوین جراحی مغز آشنا شویم؛ البته جراحی مغز با استفاده از «ام آر آی» و بدون استفاده از تیغ جراحی و مته."

برای این مستند هنوز نظری ارسال نشده است
در بیمارستان - 1
IMAGE
ارائه مستندها روی هارد
- با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد... ادامه مطلب...
IMAGE
راه اندازی بخش پرسش های کاربران
- از این پس با ورود به این بخش میتوانند پاسخ کلیه سوال های خود را بیابید. در صورتی که سوال شما بین پرسش ها موجود نبود ؛ میتوانید آنرا اضافه نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند. . . . برای ورود به بخش پرسش های کاربران اینجا کلیک کنید یا از منوی بالای سایت FAQ را انتخاب نمایید. ادامه مطلب...

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 407
تعداد مستندها: 4192
مشتریان: 3307
سفارشات: 7578

با ما در تماس باشيد

برای اطلاع از جدیدترین

برنامه های مستند manoto

؛ ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 
 

ورود به سایت

تمام حقوق برای TVmostand محفوظ است.

بالا