رییس نامحسوس : Muscle Maker Grill

خیر نظرات
فایل آماده دانلود میباشد کد مستند: 4736
این هفته در «رییس نامحسوس» با «Jeff Young» یکی از روسای شرکت «Yesco»- سازنده‌ی برخی از معروف‌ترین تابلوها در جهان- در حالی همراه می‌شویم که او می‌خواهد به طور نامحسوس از شرکت بازدید کند. این شرکت توسط پدربزرگ «جف» در سال ۱۹۲۰ تاسیس شده و پس از آن به پسر و بعد از آن به نوه‌هایش رسیده. از وقتی که «جف» و برادرهایش در سال ۱۹۸۸ مسئولیت این شرکت را به عهده گرفتند این شرکت با روندی یکنواخت در حال توسعه بوده. آنها در حال حاضر ۸۸ شعبه دارند و تصمیم دارند تا زمان جشن صد سالگی افتتاح شرکت، تعداد شعبه ها را به ۳۰۰ افزایش دهند. موفقیت آنها در توسعه‌ی شرکت تا حد زیادی بستگی به تکنولوژی ارائه شده توسط آنها به شعبه‌ها دارد و اگر این تکنولوژی از مسیر اصلی‌اش منحرف شود برنامه‌ی توسعه‌ی آن‌ها شکست می‌خورد. رییس برای آنکه واقعیت‌ها را با چشمان خودش ببیند باید به‌طور نامحسوس و با چهره‌ی مبدل از شرکت بازدید کند.
دانلود این مستند:

4736.mkv

4736.mkv
قیمت: +2800 تومان
برای دانلود این مستند؛ روی دکمه زیر کلیک نمایید. پس از پرداخت آنلاین؛ لینک دانلود برای شما به نمایش در خواهد آمد. مدت اعتبار لینک دانلود 48 ساعت میباشد.
برگشت به مجموعه: رییس نامحسوس

 این هفته در «رییس نامحسوس» با «Jeff Young» یکی از روسای شرکت «Yesco»- سازنده‌ی برخی از معروف‌ترین تابلوها در جهان-  در حالی همراه می‌شویم که او می‌خواهد به طور نامحسوس از شرکت بازدید کند.
این شرکت توسط پدربزرگ «جف» در سال ۱۹۲۰ تاسیس شده و پس از آن به پسر و بعد از آن به نوه‌هایش رسیده.
از وقتی که «جف» و برادرهایش در سال ۱۹۸۸ مسئولیت این شرکت را به عهده گرفتند این شرکت با روندی یکنواخت در حال توسعه بوده. آنها در حال حاضر ۸۸ شعبه دارند و تصمیم دارند تا زمان جشن صد سالگی افتتاح شرکت، تعداد شعبه ها را به ۳۰۰ افزایش دهند.
موفقیت آنها در توسعه‌ی شرکت تا حد زیادی بستگی به تکنولوژی ارائه شده توسط آنها به شعبه‌ها دارد و اگر این تکنولوژی از مسیر اصلی‌اش منحرف شود برنامه‌ی توسعه‌ی آن‌ها شکست می‌خورد. رییس برای آنکه واقعیت‌ها را با چشمان خودش ببیند باید به‌طور نامحسوس و با چهره‌ی مبدل از شرکت بازدید کند.

برای این مستند هنوز نظری ارسال نشده است
رییس نامحسوس : Shopper’s Worldقسمت ۱
IMAGE
ارائه مستندها روی هارد
- با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد... ادامه مطلب...
IMAGE
راه اندازی بخش پرسش های کاربران
- از این پس با ورود به این بخش میتوانند پاسخ کلیه سوال های خود را بیابید. در صورتی که سوال شما بین پرسش ها موجود نبود ؛ میتوانید آنرا اضافه نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند. . . . برای ورود به بخش پرسش های کاربران اینجا کلیک کنید یا از منوی بالای سایت FAQ را انتخاب نمایید. ادامه مطلب...

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 359
تعداد مستندها: 3917
مشتریان: 3274
سفارشات: 7519

با ما در تماس باشيد

برای اطلاع از جدیدترین

برنامه های مستند manoto

؛ ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 
 

ورود به سایت

تمام حقوق برای TVmostand محفوظ است.

بالا