Buffalo Wings & Rings

خیر نظرات
فایل آماده دانلود میباشد کد مستند: 4682
این هفته مدیرعامل و رییس شرکت «Buffalo Wings & Rings» به طور نامحسوس از کمپانی خودش بازدید می‌کند. نادر، رییس این شرکت در سال ۲۰۰۵ با پدرش ایده‌ی اصلی و شعبه‌ی این شرکت را خریداری کرد و توانست در مدت تنها ده سال، تعداد فروشگاه‌هایش را از چهار به ده برساند. نادر هنوز هم می‌خواهد با قدرت به گسترش کسب و کارش ادامه دهد و تا سال آینده شرکت را به مرحله‌ی جدیدی برساند. او تصمیم گرفته تا بیش از صد محل جدید افتتاح کند. برای همین هم لازم است به طور نامحسوس از خط مقدم شرکت بازدید کند تا مطمئن شود استانداردهای او همه جا رعایت می‌شود.
دانلود این مستند:

4682.mkv

4682.mkv
قیمت: +2800 تومان
برای دانلود این مستند؛ روی دکمه زیر کلیک نمایید. پس از پرداخت آنلاین؛ لینک دانلود برای شما به نمایش در خواهد آمد. مدت اعتبار لینک دانلود 48 ساعت میباشد.
برگشت به مجموعه: رییس نامحسوس

این هفته مدیرعامل و رییس شرکت «Buffalo Wings & Rings» به طور نامحسوس از کمپانی خودش بازدید می‌کند. نادر، رییس این شرکت در سال ۲۰۰۵ با پدرش ایده‌ی اصلی و شعبه‌ی این شرکت را خریداری کرد و توانست در مدت تنها ده سال، تعداد فروشگاه‌هایش را از چهار به ده برساند.
نادر هنوز هم می‌خواهد با قدرت به گسترش کسب و کارش ادامه دهد و تا سال آینده شرکت را به مرحله‌ی جدیدی برساند. او تصمیم گرفته تا بیش از صد محل جدید افتتاح کند. برای همین هم لازم است به طور نامحسوس از خط مقدم شرکت بازدید کند تا مطمئن شود استانداردهای او همه جا رعایت می‌شود.

برای این مستند هنوز نظری ارسال نشده است
Marco’s pizzaقسمت ۱
IMAGE
ارائه مستندها روی هارد
- با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد... ادامه مطلب...
IMAGE
راه اندازی بخش پرسش های کاربران
- از این پس با ورود به این بخش میتوانند پاسخ کلیه سوال های خود را بیابید. در صورتی که سوال شما بین پرسش ها موجود نبود ؛ میتوانید آنرا اضافه نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند. . . . برای ورود به بخش پرسش های کاربران اینجا کلیک کنید یا از منوی بالای سایت FAQ را انتخاب نمایید. ادامه مطلب...

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 359
تعداد مستندها: 3917
مشتریان: 3274
سفارشات: 7519

با ما در تماس باشيد

برای اطلاع از جدیدترین

برنامه های مستند manoto

؛ ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 
 

ورود به سایت

تمام حقوق برای TVmostand محفوظ است.

بالا