Build a Bear

خیر نظرات
فایل آماده دانلود میباشد کد مستند: 5067
"در این مجموعه مدیران اصلی شرکت‌های بزرگ به عنوان یک کارمند در شرکت خود استخدام می‌شوند و بدون افشای هویت اصلی خودشان مانند کارمندان دیگه شروع به کار می‌کنند. در این بین با ایرادات و مشکلات کارمندان آشنا می‌شوند. کارمندانی را می‌بینند که با وجود مشکلات شخصی فراوان با جان و دل برای شرکتشان کار می‌کنند و یا افرادی که به علت عدم آموزش کافی به شرکت ضررهای زیادی وارد می‌کنند. اما تصمیم آنها در انتها چه خواهد بود زمانی که هویت اصلی خودشان را آشکار می‌کنند؟ «شارون جان» مدیرعامل و رییس شرکت «Build-A-Bear Workshop» به طور نامحسوس و ناشناس وارد شرکت خودش می‌شود. این شرکت در سال ۱۹۹۷ توسط «ماکسین کلارک» تاسیس شد. پس از یک دهه موفقیت، از سال ۲۰۰۸ و در پی بحران اقتصادی، سود این شرکت کاهش پیدا کرد تا اینکه در سال ۲۰۱۳ «شارون» به این شرکت ملحق شد. در طول سه سال گذشته «شارون» با اجرای طرح‌های جدید تلاش کرده این شرکت را مدرنیزه کند. از انجا که مدیرعامل جدید تغییرات زیادی در این برند ایجاد کرده حالا می‌خواهد به طور نامحسوس از آن بازدید کند تا ببیند این تغییرات در فروشگاه‌های مختلف چه تاثیراتی گذاشته است. مهم ترین لحظه های این قسمت: رییس متوجه می‌شود بین شعبه‌های فروشگاه در مناطق مختلف هماهنگی وجود ندارد. «شارون» متوجه می شود دستیار یکی از مدیران هنگام آموزش کارمندان جدید، ضوابط و مقررات شرکت را رعایت نمی‌کند. «شارون» متوجه می شود که کارکنان شرکت مهم‌ترین سرمایه او و قلب شرکت هستند."
دانلود این مستند:

5067.mkv

5067.mkv
قیمت: +2800 تومان
برای دانلود این مستند؛ روی دکمه زیر کلیک نمایید. پس از پرداخت آنلاین؛ لینک دانلود برای شما به نمایش در خواهد آمد. مدت اعتبار لینک دانلود 48 ساعت میباشد.
برگشت به مجموعه: رییس نامحسوس

"در این مجموعه مدیران اصلی شرکت‌های بزرگ به عنوان یک کارمند در شرکت خود استخدام می‌شوند و بدون افشای هویت اصلی خودشان مانند کارمندان دیگه شروع به کار می‌کنند. در این بین با ایرادات و مشکلات کارمندان آشنا می‌شوند. کارمندانی را می‌بینند که با وجود مشکلات شخصی فراوان با جان و دل برای شرکتشان کار می‌کنند و یا افرادی که به علت عدم آموزش کافی به شرکت ضررهای زیادی وارد می‌کنند.
اما تصمیم آنها در انتها چه خواهد بود زمانی که هویت اصلی خودشان را آشکار می‌کنند؟  «شارون جان» مدیرعامل و رییس شرکت «Build-A-Bear Workshop» به طور نامحسوس و ناشناس وارد شرکت خودش می‌شود. این شرکت در سال ۱۹۹۷ توسط «ماکسین کلارک» تاسیس شد. پس از یک دهه موفقیت، از سال ۲۰۰۸ و در پی بحران اقتصادی، سود این شرکت کاهش پیدا کرد تا اینکه در سال ۲۰۱۳ «شارون» به این شرکت ملحق شد. در طول سه سال گذشته «شارون» با اجرای طرح‌های جدید تلاش کرده این شرکت را مدرنیزه کند. از انجا که مدیرعامل جدید تغییرات زیادی در این برند ایجاد کرده حالا می‌خواهد به طور نامحسوس از آن بازدید کند تا ببیند این تغییرات در فروشگاه‌های مختلف چه تاثیراتی گذاشته است.
مهم ترین لحظه های این قسمت:
رییس متوجه می‌شود بین شعبه‌های فروشگاه در مناطق مختلف هماهنگی وجود ندارد.
«شارون» متوجه می شود دستیار یکی از مدیران هنگام آموزش کارمندان جدید، ضوابط و مقررات شرکت را رعایت نمی‌کند.
«شارون» متوجه می شود که کارکنان شرکت مهم‌ترین سرمایه او و قلب شرکت هستند."

برای این مستند هنوز نظری ارسال نشده است
Marco’s pizzaقسمت ۱
IMAGE
ارائه مستندها روی هارد
- با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد... ادامه مطلب...
IMAGE
راه اندازی بخش پرسش های کاربران
- از این پس با ورود به این بخش میتوانند پاسخ کلیه سوال های خود را بیابید. در صورتی که سوال شما بین پرسش ها موجود نبود ؛ میتوانید آنرا اضافه نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند. . . . برای ورود به بخش پرسش های کاربران اینجا کلیک کنید یا از منوی بالای سایت FAQ را انتخاب نمایید. ادامه مطلب...

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 359
تعداد مستندها: 3917
مشتریان: 3274
سفارشات: 7519

با ما در تماس باشيد

برای اطلاع از جدیدترین

برنامه های مستند manoto

؛ ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 
 

ورود به سایت

تمام حقوق برای TVmostand محفوظ است.

بالا