Golden Krust

خیر نظرات
فایل آماده دانلود میباشد کد مستند: 4818
این هفته «Lowell Hawthorne» رییس و مدیرعامل شرکت شیرینی‌پزی و گریل کارائیبی «Golden Krust» با چهره‌ی مبدل از شرکتش بازدید می‌کند. اولین شعبه‌ی این شرکت در آمریکا در سال ۱۹۸۹ تاسیس شد. این کسب و کار حالا در سال ۱۶/۵ میلیون دلار درآمد دارد و در ۹ ایالت بیش از ۱۲۰ فروشگاه دارد. رییس تصمیم دارد تا شرکت را گسترش دهد و تا سال ۲۰۲۰ در سراسر آمریکا شعبه داشته باشد.
دانلود این مستند:

4818.mkv

4818.mkv
قیمت: +2800 تومان
برای دانلود این مستند؛ روی دکمه زیر کلیک نمایید. پس از پرداخت آنلاین؛ لینک دانلود برای شما به نمایش در خواهد آمد. مدت اعتبار لینک دانلود 48 ساعت میباشد.
برگشت به مجموعه: رییس نامحسوس

 این هفته «Lowell Hawthorne» رییس و مدیرعامل شرکت شیرینی‌پزی و گریل کارائیبی «Golden Krust» با چهره‌ی مبدل از شرکتش بازدید می‌کند. اولین شعبه‌ی این شرکت در آمریکا در سال ۱۹۸۹ تاسیس شد.
این کسب و کار حالا در سال ۱۶/۵ میلیون دلار درآمد دارد و در ۹ ایالت بیش از ۱۲۰ فروشگاه دارد. رییس تصمیم دارد تا شرکت را گسترش دهد و تا سال ۲۰۲۰ در سراسر آمریکا شعبه داشته باشد.

برای این مستند هنوز نظری ارسال نشده است
Build a Bearرییس نامحسوس : Twin Peaks
IMAGE
ارائه مستندها روی هارد
- با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد... ادامه مطلب...
IMAGE
راه اندازی بخش پرسش های کاربران
- از این پس با ورود به این بخش میتوانند پاسخ کلیه سوال های خود را بیابید. در صورتی که سوال شما بین پرسش ها موجود نبود ؛ میتوانید آنرا اضافه نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند. . . . برای ورود به بخش پرسش های کاربران اینجا کلیک کنید یا از منوی بالای سایت FAQ را انتخاب نمایید. ادامه مطلب...

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 359
تعداد مستندها: 3917
مشتریان: 3274
سفارشات: 7519

با ما در تماس باشيد

برای اطلاع از جدیدترین

برنامه های مستند manoto

؛ ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 
 

ورود به سایت

تمام حقوق برای TVmostand محفوظ است.

بالا