آیا زامبی ها وجود دارند؟

خیر نظرات
فایل آماده دانلود میباشد کد مستند: 4631
کابوسی که قرن‌ها با انسان همراه بوده: دسته‌هایی از انسان‌هایی که به موجوداتی بدون قدرت فکر کردن تبدیل شده‌اند. آن‌ها هیولاهایی تشنه به خون هستند که فقط به دنبال نابودی تمدن انسان هستند. اما اگر این کابوس واقعیت داشته باشد چه؟ دانشمندان، ویروس‌هایی کشف کرده‌اند که می‌توانند حشرات را به مرده‌های زنده تبدیل کنند. هر روز گروه‌های جدید و کشنده‌ای از ویروس‌های مختلف به انسان حمله می‌کنند. ریاضی‌دانان اکنون احتمال شیوع ویروس زامبی را محاسبه می‌کنند. دانشمندان علوم اعصاب کشف کرده‌اند که ما می‌توانیم به سادگی کنترل بدن‌مان را از دست بدهیم. اگر ما در میان مرده‌های متحرک باشیم، آیا می‌توانیم از آن آگاه باشیم؟ آیا ممکن است روزی بدن‌ها و روح‌هایمان را از دست بدهیم؟ آیا مرده‌های متحرک واقعن وجود دارند؟ آیا روزی در یک واقعه‌ی آخرزمانی زامبی‌ها به انسان‌ها حمله می‌کنند؟

دانلود این مستند:

4631.mkv

4631.mkv
قیمت: +4000 تومان
برای دانلود این مستند؛ روی دکمه زیر کلیک نمایید. پس از پرداخت آنلاین؛ لینک دانلود برای شما به نمایش در خواهد آمد. مدت اعتبار لینک دانلود 48 ساعت میباشد.
برگشت به مجموعه: جهشی در علم

کابوسی که قرن‌ها با انسان همراه بوده: دسته‌هایی از انسان‌هایی که به موجوداتی بدون قدرت فکر کردن تبدیل شده‌اند. آن‌ها هیولاهایی تشنه به خون هستند که فقط به دنبال نابودی تمدن انسان هستند. اما اگر این کابوس واقعیت داشته باشد چه؟
دانشمندان، ویروس‌هایی کشف کرده‌اند که می‌توانند حشرات را به مرده‌های زنده تبدیل کنند. هر روز گروه‌های جدید و کشنده‌ای از ویروس‌های مختلف به انسان حمله می‌کنند. ریاضی‌دانان اکنون احتمال شیوع ویروس زامبی را محاسبه می‌کنند.
دانشمندان علوم اعصاب کشف کرده‌اند که ما می‌توانیم به سادگی کنترل بدن‌مان را از دست بدهیم. اگر ما در میان مرده‌های متحرک باشیم، آیا می‌توانیم از آن آگاه باشیم؟ آیا ممکن است روزی بدن‌ها و روح‌هایمان را از دست بدهیم؟ آیا مرده‌های متحرک واقعن وجود دارند؟ آیا روزی در یک واقعه‌ی آخرزمانی زامبی‌ها به انسان‌ها حمله می‌کنند؟   

برای این مستند هنوز نظری ارسال نشده است
آیا اقیانوس‌ها فکر می‌کنند؟ما چگونه به این نقطه رسیدیم ؟
IMAGE
ارائه مستندها روی هارد
- با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد... ادامه مطلب...
IMAGE
راه اندازی بخش پرسش های کاربران
- از این پس با ورود به این بخش میتوانند پاسخ کلیه سوال های خود را بیابید. در صورتی که سوال شما بین پرسش ها موجود نبود ؛ میتوانید آنرا اضافه نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند. . . . برای ورود به بخش پرسش های کاربران اینجا کلیک کنید یا از منوی بالای سایت FAQ را انتخاب نمایید. ادامه مطلب...

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 359
تعداد مستندها: 3917
مشتریان: 3268
سفارشات: 7516

با ما در تماس باشيد

برای اطلاع از جدیدترین

برنامه های مستند manoto

؛ ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 
 

ورود به سایت

تمام حقوق برای TVmostand محفوظ است.

بالا