آیا نیروی جاذبه توهم است؟

خیر نظرات
فایل آماده دانلود میباشد کد مستند: 4645
ما نیروی جاذبه را در هر لحظه از زندگی احساس می‌کنیم اما این موضوع یکی از بزرگترین معماهای ‌حل‌نشده‌ی جهان است. به‌راستی چرا اجرام یکدیگر را به طرف خود جذب می‌کنند؟ تئوری‌های حیرت‌انگیز بسیار جدید، به یک پاسخ غیرمنتظره نزدیک می‌شوند: نیروی جاذبه ممکن است نیروی دیگری باشد در لباس مبدل! یک سراب ترمودینامیکی یا حتا سایه‌ای از یک جهان تمام‌نگارانه (هولوگرافیک) دیگر. اگر این گونه باشد ممکن است نیرویی که ما را به سمت زمین می‌کشد و زمین را در مدار خورشید نگه می‌دارد، تنها یک کلک ذهنی باشد! البته ما آن را احساس می‌کنیم اما ممکن است نیروی جاذبه واقعیت نداشته باشد. آیا نیروی جاذبه یک توهم است؟

دانلود این مستند:

4645.mkv

4645.mkv
قیمت: +4000 تومان
برای دانلود این مستند؛ روی دکمه زیر کلیک نمایید. پس از پرداخت آنلاین؛ لینک دانلود برای شما به نمایش در خواهد آمد. مدت اعتبار لینک دانلود 48 ساعت میباشد.
برگشت به مجموعه: جهشی در علم

ما نیروی جاذبه را در هر لحظه از زندگی احساس می‌کنیم اما این موضوع یکی از بزرگترین معماهای ‌حل‌نشده‌ی جهان است. به‌راستی چرا اجرام یکدیگر را به طرف خود جذب می‌کنند؟
تئوری‌های حیرت‌انگیز بسیار جدید، به یک پاسخ غیرمنتظره نزدیک می‌شوند: نیروی جاذبه ممکن است نیروی دیگری باشد در لباس مبدل! یک سراب ترمودینامیکی یا حتا سایه‌ای از یک جهان تمام‌نگارانه (هولوگرافیک) دیگر. اگر این گونه باشد ممکن است نیرویی که ما را به سمت زمین می‌کشد و زمین را در مدار خورشید نگه می‌دارد، تنها یک کلک ذهنی باشد!
البته ما آن را احساس می‌کنیم اما ممکن است نیروی جاذبه واقعیت نداشته باشد. آیا نیروی جاذبه یک توهم است؟   

برای این مستند هنوز نظری ارسال نشده است
آیا زامبی ها وجود دارند؟ما چگونه به این نقطه رسیدیم ؟
IMAGE
ارائه مستندها روی هارد
- با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد... ادامه مطلب...
IMAGE
راه اندازی بخش پرسش های کاربران
- از این پس با ورود به این بخش میتوانند پاسخ کلیه سوال های خود را بیابید. در صورتی که سوال شما بین پرسش ها موجود نبود ؛ میتوانید آنرا اضافه نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند. . . . برای ورود به بخش پرسش های کاربران اینجا کلیک کنید یا از منوی بالای سایت FAQ را انتخاب نمایید. ادامه مطلب...

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 359
تعداد مستندها: 3917
مشتریان: 3268
سفارشات: 7516

با ما در تماس باشيد

برای اطلاع از جدیدترین

برنامه های مستند manoto

؛ ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 
 

ورود به سایت

تمام حقوق برای TVmostand محفوظ است.

بالا