آیا انسان به خدا تبدیل خواهد شد؟

خیر نظرات
فایل آماده دانلود میباشد کد مستند: 4656
به نظر می‌رسد توانایی‌های انسان محدود هستند اما آیا ممکن است روزی قدرت انسان با قدرت خدا برابر شود؟ پیشرفت‌های علمی جدید به جایی خواهند رسید که مهر تاییدی باشند برای توانایی‌های «الهی» ما. دانشمندان امروز با تغییراتی در دی.ان.آ در حال پیداکردن راه‌هایی هستند برای به‌وجود آوردن شکل‌های جدیدی از حیات و دانشمندان علوم اعصاب در حال رمزگشایی از اسرار«آگاهی» هستند. دانشمندان علوم آمار در سراسر جهان از کلان‌داده‌ها برای پیش‌بینی آینده استفاده می‌کنند و کارشناسان کامپیوتر در حال طراحی الگوریتم «خدا» هستند تا بتواند هر مشکلی را در سراسر جهان در یک لحظه حل کند. اما برای آنکه به‌راستی به خدای واقعی تبدیل شویم لازم نیست که همه چیز را بدانیم بلکه لازم است همه جا باشیم و اکنون فیزیکدان‌های کوانتومی در حال کشف این موضوع هستند که چگونه می‌توان با سرعت نور، مواد را به طریق دورنوردی «teleport»، جا‌به‌جا کرد.

دانلود این مستند:

4656.mkv

4656.mkv
قیمت: +4000 تومان
برای دانلود این مستند؛ روی دکمه زیر کلیک نمایید. پس از پرداخت آنلاین؛ لینک دانلود برای شما به نمایش در خواهد آمد. مدت اعتبار لینک دانلود 48 ساعت میباشد.
برگشت به مجموعه: جهشی در علم

به نظر می‌رسد توانایی‌های انسان محدود هستند اما آیا ممکن است روزی قدرت انسان با قدرت خدا برابر شود؟ پیشرفت‌های علمی جدید به جایی خواهند رسید که مهر تاییدی باشند برای توانایی‌های «الهی» ما.
دانشمندان امروز با تغییراتی در دی.ان.آ در حال پیداکردن راه‌هایی هستند برای به‌وجود آوردن شکل‌های جدیدی از حیات و دانشمندان علوم اعصاب در حال رمزگشایی از اسرار«آگاهی» هستند. دانشمندان علوم آمار در سراسر جهان از کلان‌داده‌ها برای پیش‌بینی آینده استفاده می‌کنند و کارشناسان کامپیوتر در حال طراحی الگوریتم «خدا» هستند تا بتواند هر مشکلی را در سراسر جهان در یک لحظه حل کند.
اما برای آنکه به‌راستی به خدای واقعی تبدیل شویم لازم نیست که همه چیز را بدانیم بلکه لازم است همه جا باشیم و اکنون فیزیکدان‌های کوانتومی در حال کشف این موضوع هستند که چگونه می‌توان با سرعت نور، مواد را به طریق دورنوردی «teleport»، جا‌به‌جا کرد.   

برای این مستند هنوز نظری ارسال نشده است
آیا نیروی جاذبه توهم است؟ما چگونه به این نقطه رسیدیم ؟
IMAGE
ارائه مستندها روی هارد
- با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد... ادامه مطلب...
IMAGE
راه اندازی بخش پرسش های کاربران
- از این پس با ورود به این بخش میتوانند پاسخ کلیه سوال های خود را بیابید. در صورتی که سوال شما بین پرسش ها موجود نبود ؛ میتوانید آنرا اضافه نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند. . . . برای ورود به بخش پرسش های کاربران اینجا کلیک کنید یا از منوی بالای سایت FAQ را انتخاب نمایید. ادامه مطلب...

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 359
تعداد مستندها: 3917
مشتریان: 3268
سفارشات: 7516

با ما در تماس باشيد

برای اطلاع از جدیدترین

برنامه های مستند manoto

؛ ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 
 

ورود به سایت

تمام حقوق برای TVmostand محفوظ است.

بالا