آغاز زمان

خیر نظرات
فایل آماده دانلود میباشد کد مستند: 4669
همه‌ی ما در رود زمان شناوریم اما آیا این رود سرچشمه‌ای دارد؟زمان از کجا آمده است؟و دقیقا چیست؟ برخی معتقدند که مهبانگ نقطه‌ی آغاز ساعت کیهانی است و برخی دیگر بر این باورند که جهان حدود نیم میلیون سال پیش از آغاز زمان وجود داشته است. اما برخی دیگر می‌گویند زمان از جهان ما قدیمی‌تر است. آیا ممکن است زمان به خودی خود یک توهم باشد؟ تجربیات شگفت‌آور جدید ممکن است پاسخ این پرسش را به همراه داشته باشد. یک تجربه‌ی نوآورانه‌ی جدید ممکن است ما را قادر کند حفره‌ای درون زمان ایجاد کنیم و تجربه‌ای دیگر ممکن است ما را قادر کند تا ماشینی بسازیم که بیرون از مرزهای زمان کار کند.

دانلود این مستند:

4669.mkv

4669.mkv
قیمت: +4000 تومان
برای دانلود این مستند؛ روی دکمه زیر کلیک نمایید. پس از پرداخت آنلاین؛ لینک دانلود برای شما به نمایش در خواهد آمد. مدت اعتبار لینک دانلود 48 ساعت میباشد.
برگشت به مجموعه: جهشی در علم

همه‌ی ما در رود زمان شناوریم اما آیا این رود سرچشمه‌ای دارد؟زمان از کجا آمده است؟و دقیقا چیست؟
برخی معتقدند که مهبانگ نقطه‌ی آغاز ساعت کیهانی است و برخی دیگر بر این باورند که جهان حدود نیم میلیون سال پیش از آغاز زمان وجود داشته است. اما برخی دیگر می‌گویند زمان از جهان ما قدیمی‌تر است. آیا ممکن است زمان به خودی خود یک توهم باشد؟
تجربیات شگفت‌آور جدید ممکن است پاسخ این پرسش را به همراه داشته باشد. یک تجربه‌ی نوآورانه‌ی جدید ممکن است ما را قادر کند حفره‌ای درون زمان ایجاد کنیم و تجربه‌ای دیگر ممکن است ما را قادر کند تا ماشینی بسازیم که بیرون از مرزهای زمان کار کند.   

برای این مستند هنوز نظری ارسال نشده است
آیا انسان به خدا تبدیل خواهد شد؟ما چگونه به این نقطه رسیدیم ؟
IMAGE
ارائه مستندها روی هارد
- با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد... ادامه مطلب...
IMAGE
راه اندازی بخش پرسش های کاربران
- از این پس با ورود به این بخش میتوانند پاسخ کلیه سوال های خود را بیابید. در صورتی که سوال شما بین پرسش ها موجود نبود ؛ میتوانید آنرا اضافه نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند. . . . برای ورود به بخش پرسش های کاربران اینجا کلیک کنید یا از منوی بالای سایت FAQ را انتخاب نمایید. ادامه مطلب...

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 359
تعداد مستندها: 3917
مشتریان: 3268
سفارشات: 7516

با ما در تماس باشيد

برای اطلاع از جدیدترین

برنامه های مستند manoto

؛ ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 
 

ورود به سایت

تمام حقوق برای TVmostand محفوظ است.

بالا