آیا فرازمینی‌ها درون ما هستند؟

خیر نظرات
فایل آماده دانلود میباشد کد مستند: 4850
چرا ما تاکنون در هیچ جایی از جهان، حیات موجودات فرازمینی را کشف نکرده‌ایم؟ آیا ما در جایی اشتباه به دنبال فرازمینی‌ها می‌گردیم؟ تحقیقات جدید نشان می‌دهد، بهتر است ما در جای دیگری به دنبال حیات فرازمینی بگردیم: در جایی نزدیک‌تر، در خانه‌های خودمان! مقدار زیادی از «دی.ان.ای» ما از یک منبع اسرارآمیز خارجی آمده اما آیا ممکن است «دی.ان.ای» ما از فضای دیگری آمده باشد؟ آیا ممکن است خود ما هم بخشی از فرازمینی‌ها باشیم؟ اشکال میکروبی حیات ممکن است از دنیای فرازمینی‌ها به زمین رسیده باشد و امروز کشفیات جدید، گونه‌هایی از میکروب‌های غیرعادی را در قسمت‌های فوقانی جو نشان می‌دهند. این نیز محتمل است که حیات فرازمینی هم‌اکنون به گونه‌ی حیاتی دیجیتالی که درون تکنولوژی‌های ما پنهان است، وجود داشته باشد!

دانلود این مستند:

4850.mkv

4850.mkv
قیمت: +4000 تومان
برای دانلود این مستند؛ روی دکمه زیر کلیک نمایید. پس از پرداخت آنلاین؛ لینک دانلود برای شما به نمایش در خواهد آمد. مدت اعتبار لینک دانلود 48 ساعت میباشد.
برگشت به مجموعه: جهشی در علم

 چرا ما تاکنون در هیچ جایی از جهان، حیات موجودات فرازمینی را کشف نکرده‌ایم؟
آیا ما در جایی اشتباه به دنبال فرازمینی‌ها می‌گردیم؟
تحقیقات جدید نشان می‌دهد، بهتر است ما در جای دیگری به دنبال حیات فرازمینی بگردیم: در جایی نزدیک‌تر، در خانه‌های خودمان! مقدار زیادی از «دی.ان.ای» ما از یک منبع اسرارآمیز خارجی آمده اما آیا ممکن است «دی.ان.ای» ما از فضای دیگری آمده باشد؟
آیا ممکن است خود ما هم بخشی از فرازمینی‌ها باشیم؟
اشکال میکروبی حیات ممکن است از دنیای فرازمینی‌ها به زمین رسیده باشد و امروز کشفیات جدید، گونه‌هایی از میکروب‌های غیرعادی را در قسمت‌های فوقانی جو نشان می‌دهند. این نیز محتمل است که حیات فرازمینی هم‌اکنون به گونه‌ی حیاتی دیجیتالی که درون تکنولوژی‌های ما پنهان است، وجود داشته باشد!   

برای این مستند هنوز نظری ارسال نشده است
آیا ما در ماتریس زندگی می‌کنیم؟ما چگونه به این نقطه رسیدیم ؟
IMAGE
ارائه مستندها روی هارد
- با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد... ادامه مطلب...
IMAGE
راه اندازی بخش پرسش های کاربران
- از این پس با ورود به این بخش میتوانند پاسخ کلیه سوال های خود را بیابید. در صورتی که سوال شما بین پرسش ها موجود نبود ؛ میتوانید آنرا اضافه نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند. . . . برای ورود به بخش پرسش های کاربران اینجا کلیک کنید یا از منوی بالای سایت FAQ را انتخاب نمایید. ادامه مطلب...

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 359
تعداد مستندها: 3917
مشتریان: 3268
سفارشات: 7516

با ما در تماس باشيد

برای اطلاع از جدیدترین

برنامه های مستند manoto

؛ ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 
 

ورود به سایت

تمام حقوق برای TVmostand محفوظ است.

بالا