چرا دروغ میگوییم؟

خیر نظرات
فایل آماده دانلود میباشد کد مستند: 4859
آیا واقعیت، دروغ است؟همه‌ی ما باور داریم دروغ گفتن شرم‌آور است اما هنوز هم بیشتر ما به عمد یکدیگر را فریب می‌دهیم. آیا مغزهای ما از زمان‌های دور برای دروغ گفتن برنامه‌ریزی شده؟ بررسی مغز کسانی که بیماری دروغگویی دارند ممکن است به درک ماهیت این موضوع کمک کند. آیا تکنولوژی به ما کمک کرده تا راحت‌تر یکدیگر را فریب دهیم؟ آیا حواس محدود ما مانع از این می‌شود که حقیقت واقعیت راببینیم؟ آیا ممکن است واقعیت این باشد که حافظه‌های ما هک می‌شوند و در آن موارد نادرست جای واقعیت را می‌گیرند؟ در این میان بررسی دنیای زیراتمی ممکن است یا ما را به حقیقت نزدیک کند… یا اینکه تصور ما را از آن دگرگون کند. آیا حقیقت دروغ است؟

دانلود این مستند:

4859.mkv

4859.mkv
قیمت: +4000 تومان
برای دانلود این مستند؛ روی دکمه زیر کلیک نمایید. پس از پرداخت آنلاین؛ لینک دانلود برای شما به نمایش در خواهد آمد. مدت اعتبار لینک دانلود 48 ساعت میباشد.
برگشت به مجموعه: جهشی در علم

 آیا واقعیت، دروغ است؟همه‌ی ما باور داریم دروغ گفتن شرم‌آور است اما هنوز هم بیشتر ما به عمد یکدیگر را فریب می‌دهیم. آیا مغزهای ما از زمان‌های دور برای دروغ گفتن برنامه‌ریزی شده؟
بررسی مغز کسانی که بیماری دروغگویی دارند ممکن است به درک ماهیت این موضوع کمک کند.  آیا تکنولوژی به ما کمک کرده تا راحت‌تر یکدیگر را فریب دهیم؟ آیا حواس محدود ما مانع از این می‌شود که حقیقت واقعیت راببینیم؟
آیا ممکن است واقعیت این باشد که حافظه‌های ما هک می‌شوند و در آن موارد نادرست جای واقعیت را می‌گیرند؟
در این میان بررسی دنیای زیراتمی ممکن است یا ما را به حقیقت نزدیک کند… یا اینکه تصور ما را از آن دگرگون کند. آیا حقیقت دروغ است؟   

برای این مستند هنوز نظری ارسال نشده است
آیا فرازمینی‌ها درون ما هستند؟ما چگونه به این نقطه رسیدیم ؟
IMAGE
ارائه مستندها روی هارد
- با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد... ادامه مطلب...
IMAGE
راه اندازی بخش پرسش های کاربران
- از این پس با ورود به این بخش میتوانند پاسخ کلیه سوال های خود را بیابید. در صورتی که سوال شما بین پرسش ها موجود نبود ؛ میتوانید آنرا اضافه نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند. . . . برای ورود به بخش پرسش های کاربران اینجا کلیک کنید یا از منوی بالای سایت FAQ را انتخاب نمایید. ادامه مطلب...

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 359
تعداد مستندها: 3917
مشتریان: 3268
سفارشات: 7516

با ما در تماس باشيد

برای اطلاع از جدیدترین

برنامه های مستند manoto

؛ ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 
 

ورود به سایت

تمام حقوق برای TVmostand محفوظ است.

بالا