تلفن های تماس : 09211450198 - 02165536745

ورود
ثبت نام

 

 

 

سری اول: از قلعه ی درکولا گرفته تا شهر آدولف هیتلر، تاریخ پر است از معابد، قلعه ها، فرهنگ‌ ها و تمدن‌ های از دست رفته و دنیا هایی که در گذشته ی تاریخ باقی‌ مانده‌اند اما گروهی از محققان و کارشناسان و مهندسان در جستجوی سرنخ در مورد این شاهکار‌های مهندسی‌، فناوری هستند و امیدوارند که زندگی‌ جدیدی به آنها بدهند با برنامه ی تمدن‌ های گمشده.
سری دوم: "تمدن‌ های گمشده" برای فاش کردن مهم‌ ترین حوادث در تاریخ جهان، در زمان و به درون دیوارهایی که شاهد آن رخداد ها بودند سفر می‌کند.

در هر قسمت، با تیمی از کارآگاهان تاریخی که با استفاده از شواهد بدست آمده از حفاری‌های اخیر، مطالعات پیشرفته علمی و اسناد تایخی رازهای گذشته را کشف می‌کنند، همراه باشید.

تاریخ پیش چشمان شما زنده می‌شود...

 

 

 

تمدن های گمشده

تولید کننده:
AETN
تعداد محصولات در هر صفحه
نتایج 1 - 8 از 31

راه اندازی بخش پرسش های کاربران

IMAGE

پنج شنبه, 25 مهر 1392 از این پس با ورود به این بخش میتوانند پاسخ کلیه سوال های خود را بیابید. در صورتی که سوال شما بین پرسش ها موجود نبود ؛ میتوانید آنرا اضافه نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند. . . . برای ورود به بخش پرسش های کاربران اینجا کلیک کنید یا از منوی بالای سایت FAQ را انتخاب نمایید.

ادامه مطلب...

ارائه مستندها روی هارد

IMAGE

چهارشنبه, 24 مهر 1392 با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد...

ادامه مطلب...

راه های ارتباطی

Tell: 02165536745

Mobile: 09211450198

Telegram: mehdibihamta

Email: info@tvmostanad.com

 

 

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 293
تعداد مستندها: 3032
مشتریان: 1961
سفارشات: 4279

با ما در تماس باشيد

برای اطلاع از جدیدترین مستندها ؛ ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
 

ورود به سایت

بالا