سری اول: این مجموعه‌ ی ۲۴ قسمتی با تعدادی از خطرناک‌ ترین و شجاعانه‌ ترین پروژه‌ های جابجاییِ تاریخ به خانه‌ های شما بازمی‌گردد.

در این مجموعه شاهد جابجایی‌ های غول‌آسا از طریق زمین، دریا، هوا و راه‌ آهن در بریتانیا، آمریکا، کانادا، آلمان، فرانسه و شیلی خواهید بود.

امسال سازه ها بزرگ تر و مسیر ها طولانی تر و خطرناک تر هستند.

هم جابجاگران و هم مالکان سازه‌ ها در این مجموعه به قمارهایی بزرگتر دست می‌زنند.


سری دوم: تصور کنید جابجایی کامل یک خانه از نقطه‌ای به نقطه‌ی دیگر چه چالش بزرگی خواهد بود درحالیکه اتصالات، دیوارها و سقف، باید سالم و دست‌ نخورده باقی بماند.

جابجایی یک خانه در شهری بزرگ و عبور آن از یک کوهستان یا حتی از روی یک دریاچه!

در برنامه‌ی "جابجایی‌های غول‌آسا" شاهد برخی از چالش‌هایی خواهید بود که گروه‌ها و مهندسین متخصص جابجایی خانه‌ها، به شکل روزمره با آنها روبرو می‌شوند.

از دور کردن خانه‌ای تاریخی از صخره‌ای در حال فروریزی گرفته تا دور کردن یک خانه از سر و صدای یک مزرعه‌ی پرورش خوک صنعتی و زوجی در حال جدا شدن که در میانه‌ی دعوا بر سر مالکیت خانه، آن را به دو نیم می‌کنند.

برای این گروه‌ها، هیچ عملیاتی نشدنی نیست.

در این برنامه شاهد عملیات‌هایی پرهیجان خواهید بود زیرا در هر قسمت، خانه‌های چندین تنی با خطرات واقعی روبرو می‌شوند...

 

 

 

جابجایی های غول آسا

تعداد محصولات در هر صفحه
نتایج 1 - 8 از 29
IMAGE
ارائه مستندها روی هارد
- با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد... ادامه مطلب...
IMAGE
راه اندازی بخش پرسش های کاربران
- از این پس با ورود به این بخش میتوانند پاسخ کلیه سوال های خود را بیابید. در صورتی که سوال شما بین پرسش ها موجود نبود ؛ میتوانید آنرا اضافه نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند. . . . برای ورود به بخش پرسش های کاربران اینجا کلیک کنید یا از منوی بالای سایت FAQ را انتخاب نمایید. ادامه مطلب...

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 359
تعداد مستندها: 3917
مشتریان: 3276
سفارشات: 7522

با ما در تماس باشيد

برای اطلاع از جدیدترین

برنامه های مستند manoto

؛ ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 
 

ورود به سایت

تمام حقوق برای TVmostand محفوظ است.

بالا