تلفن های تماس : 09211450198 - 02165536745

ورود
ثبت نام

 

 

 

سری اول: برنامه ی جابجایی‌‌های عظیم، جا به جا کردن بزرگترین ، سنگینترین و غیر قابل حرکت‌ ترین بنا‌های تاریخی‌ غیر قابل تصور را نشان میدهد.

ما میبینیم که چگونه اندازه وزن آب و هوا ترافیک و بسیاری چیزهای دیگر مو به مو در نظر گرفته میشود چون حتی یک سانتی متر اشتباه فاجعه به بار خواهد آورد و در طول این برنامه نفس‌ها در سینه حبس خواهد شد.


سری دوم: درجابجایی‌‌های عظیم جابه‌جایی بزرگ‌ترین، سنگین‌ترین و پابرجاترین اماکن تاریخی قابل تصور را مشاهده خواهیم کرد. م

راحل حیاتی برنامه‌ریزی را خواهیم دید که چگونه جابه‌جاکنندگان اندازه، وزن، شرایط جوی، ترافیک و موانع را در نظر می‌گیرند و می‌دانند که یک اشتباه چند سانتیمتری می‌تواند به معنی فاجعه باشد.

وقتی برای قرار دادن یک ساختمان ۸۰۰ تنی بر روی یک مجموعه ۲۰ تایی حامل چرخدار آن را برای اولین بار بلند می‌کنیم صدای غژغژ و ناله‌ ساختمان نفس‌هایمان را در سینه حبس می‌کند.

ما این سفر خطرناک را دنبال می‌کنیم، از روی پل‌های باریک می‌گذریم، از سیم‌ های برق اجتناب می‌کنیم، از پیچ‌ های تند رد می‌شویم و در تمام این مدت امیدواریم ساختمان فرو نریزد.

یکی از چالش‌ های اصلی هم مام طبیعت است که همواره دوست دارد ما را غافلگیر کند مثلا با گل و لای بهاره یا تندبادها و سیل‌ ها و گردباد های تابستانه...

 

 

 

جا بجایی های عظیم

تولید کننده:
A&E
تعداد محصولات در هر صفحه
نتایج 1 - 8 از 27

راه اندازی بخش پرسش های کاربران

IMAGE

پنج شنبه, 25 مهر 1392 از این پس با ورود به این بخش میتوانند پاسخ کلیه سوال های خود را بیابید. در صورتی که سوال شما بین پرسش ها موجود نبود ؛ میتوانید آنرا اضافه نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند. . . . برای ورود به بخش پرسش های کاربران اینجا کلیک کنید یا از منوی بالای سایت FAQ را انتخاب نمایید.

ادامه مطلب...

ارائه مستندها روی هارد

IMAGE

چهارشنبه, 24 مهر 1392 با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد...

ادامه مطلب...

راه های ارتباطی

Tell: 02165536745

Mobile: 09211450198

Telegram: mehdibihamta

Email: info@tvmostanad.com

 

 

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 293
تعداد مستندها: 3032
مشتریان: 1962
سفارشات: 4280

با ما در تماس باشيد

برای اطلاع از جدیدترین مستندها ؛ ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
 

ورود به سایت

بالا