تلفن های تماس : 09211450198 - 02165536745

ورود
ثبت نام

 

 

 

هر ساله دو ماه از سال، یك گروه استثنایی به سرزمین‌های مردابی محدودۀ قطبی كانادا می‌روند تا یكی از خطرناك‌ترین كارهایی كه در دنیا وجود دارد، برعهده گیرند.

در سرمای كشنده زمستان، رانندگان كامیون‌های غول‌آسای ۱۸چرخ، تجهیزات و امكانات لازم معادنی را كه در صدها كیلومتر دورتر قرار گرفته‌اند، حمل می‌كنند.

در بوران برف و یخ این رانندگان از عرصۀ دریاچه‌های یخ زده باید گذر نمایند.

هر یك از این مردان برای بقای خود تجربه اندوخته‌اند. به نحوی كه می‌توانند در هوای ده‌ها درجه زیر صفر كامیون خراب را تعمیر و در صورت فرو رفتن كامیون در یخ‌های دریاچه ظرف چند ثانیه خود را به ساحل نجات برسانند.

در آن سوی جاده یخ معدنچیان زندگی می‌كنند كه حیات‌شان هر سال به موفقیت این رانندگان در رسیدن به پایگاه آنان وابسته است.

این داستان‌ها به صورت مداوم بینندگان را در جریان این سفر از زمانی كه رانندگان باتجربه و بی‌تجربه در اول فصل ثبت نام می‌كنند تا زمانی كه آخرین كامیون به محوطه باربری باز گردد، قرار می‌دهد...

 

 

 

جدال با یخ

تولید کننده:
A&E
تعداد محصولات در هر صفحه
نتایج 1 - 8 از 24

راه اندازی بخش پرسش های کاربران

IMAGE

پنج شنبه, 25 مهر 1392 از این پس با ورود به این بخش میتوانند پاسخ کلیه سوال های خود را بیابید. در صورتی که سوال شما بین پرسش ها موجود نبود ؛ میتوانید آنرا اضافه نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند. . . . برای ورود به بخش پرسش های کاربران اینجا کلیک کنید یا از منوی بالای سایت FAQ را انتخاب نمایید.

ادامه مطلب...

ارائه مستندها روی هارد

IMAGE

چهارشنبه, 24 مهر 1392 با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد...

ادامه مطلب...

راه های ارتباطی

Tell: 02165536745

Mobile: 09211450198

Telegram: mehdibihamta

Email: info@tvmostanad.com

 

 

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 293
تعداد مستندها: 3032
مشتریان: 1961
سفارشات: 4284

با ما در تماس باشيد

برای اطلاع از جدیدترین مستندها ؛ ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
 

ورود به سایت

بالا