تلفن های تماس : 09211450198 - 02165536745

ورود
ثبت نام

در این مجموعه شاهد رویارویی یک پزشک حیوانات و متخصص فناوری به نام مارک ایونز، با سه حیوان غول پیکرمرگ‌آور، یعنی تمساح نیل، خرس قطبی و کوسه سفید بزرگ خواهید بود.

همیشه ورود انسان به زیستگاه‌های این درندگان، هم برای انسان و هم برای آن جانوران، زیان‌بار بوده است؛ زیرا افزایش تعداد افرادی که به وسیله‌ی این حیوانات درنده کشته یا زخمی شده‌اند، باعث شده است تا شکارچیان محلی هم به تلافی آن، تعداد بیشتری از این جانوران را شکار کنند.

مارک اِوِنز، در یک ماموریت شخصی به دنبال کشف راه‌هایی برای پایان دادن به این چرخه‌ی خشونت است؛ راهی برای مصون نگاه داشتن انسان و درندگان از گزند و آسیب یکدیگر.

او در این برنامه، راه حل‌هایی بسیار مبتکرانه‌ و نو برای پایان دادن به خصمانه‌ترین منازعه‌ی حیات وحش در روی زمین، ارائه خواهد کرد.

در رودخانه‌ای در نامیبیا، مارک به دیدار کارشناسانی می‌رود، که روشی را پیدا کرده‌اند که در آن، با استفاده از دستگاه‌های شوک الکتریکی به تمساح‌ها «یاد می‌دهند» که باید انسان را از «منوی غذای خود» حذف کنند.

او در استرالیا یک سبستم ردیابی و دورکننده‌ی کوسه‌ها را آزمایش می‌کند و در شمال کانادا، یک دستگاه صوتی ویژه‌ی نظامی را برای جلوگیری از ورود خرس‌های قطبی به محل سکونت اسکیمو‌ها به کار می‌گیرد.

همزیستی با درندگان

تولید کننده:
انتخاب تولید کننده
تعداد محصولات در هر صفحه
نتایج 1 - 3 از 3
خرید لینک دانلود
نمایش همه گزینه ها
خرید لینک دانلود
نمایش همه گزینه ها
نتایج 1 - 3 از 3

راه اندازی بخش پرسش های کاربران

IMAGE

پنج شنبه, 25 مهر 1392 از این پس با ورود به این بخش میتوانند پاسخ کلیه سوال های خود را بیابید. در صورتی که سوال شما بین پرسش ها موجود نبود ؛ میتوانید آنرا اضافه نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند. . . . برای ورود به بخش پرسش های کاربران اینجا کلیک کنید یا از منوی بالای سایت FAQ را انتخاب نمایید.

ادامه مطلب...

ارائه مستندها روی هارد

IMAGE

چهارشنبه, 24 مهر 1392 با توجه به درخواست های مکرر بازدید کنندگان برای ارائه مستندهای موجود در آرشیو روی هارد ؛ به اطلاع میرساند فروشگاه تی وی مستند افتخار دارد آرشیو غنی مستندهای خود را بر روی هارد و حافظه های جانبی در اختیار علاقه مندان قرار دهد. با توجه به مزیت های بیشمار ارائه مستندها روی هارد از جمله :1 - پایداری و ماندگاری بیشتر اطلاعات بر روی هارد...

ادامه مطلب...

راه های ارتباطی

Tell: 02165536745

Mobile: 09211450198

Telegram: mehdibihamta

Email: info@tvmostanad.com

 

 

آمار مستندها تا این لحظه

تعداد مجموعه ها: 293
تعداد مستندها: 3032
مشتریان: 1961
سفارشات: 4279

با ما در تماس باشيد

برای اطلاع از جدیدترین مستندها ؛ ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
 

ورود به سایت

بالا