ورود کاربران >>


لیست مجموعه ها

آنلاین

سر خبر ها

 

قسمت ۱

نام مجموعه : هم‌کلام با خرس‌ها


در یک شهر تفریحی که محل سکونت انسان‌ها وزیستگاه خرس‌هاست، "هم‌کلام با خرس‌ها" مسئولیت حفظ آرامش محیط را برعهده دارد.
سفری به "ماموت لیکز" در کالیفرنیا.
آشنایی با جامعه‌ای با شرایط منحصر به‌فرد. همزمان با ورود توریست‌های تابستانی به منطقه، خرس‌های سیاه هم که تازه از خواب زمستانی بیدار شده و به شدت مشتاق افزایش وزن هستند، هم سر می‌رسند.
این مستند شامل 2 قسمت بوده و بر روی 2 حلقه DVD ارائه میگردد.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

نیروهای ویژه سیا

نام مجموعه : رازهای نیروهای ویژه


آن‌ها را به عنوان نوک نیزه می‌شناسند: واحد فعالیت‌های ویژه‌ی "سی.آی.ای".
گروهی از مامورین ممتاز با مسئولیت انجام محرمانه‌ترین ماموریت‌های آژانس.
از همکاری با فرماندهان افغان گرفته تا مبارزه با طالبان، دستگیری و کشتن تروریست‌ها در سرتاسر دنیا و هدایت حملات هواپیماهای بدون سرنشین پشت خطوط دشمن، مامورین سابق سازمان از سایه بیرون آمده و با بیان جزئیاتی از پنهانی‌ترین ماموریت‌های مجموعه، نکاتی جدید را برای ما روشن خواهند کرد.
در این برنامه نگاهی خواهیم داشت به نبرد رو به گسترش نیروهای ایالات متحده در سایه، به رهبری واحد فعالیت‌های ویژه‌ی "سی.آی.ای".

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

برترین‌های دنیای سرعتشگفتی‌های دنیای مدرن وسیع‌تر می‌شه و با شمارش معکوس شمرده می‌شن.
شگفتی‌های بزرگ نگاهی‌ می‌کنه به بهترین شگفتی‌های دنیای مدرن و برای شما ۱۰ تا از عالی‌ترین های بزرگ رو میاره.
در این برنامه، سرعت٬ یک آدرنالین خالص عجله می‌کنه هنگامی که ما در مسابقه با ۱۰ تا از سریع‌ترین شگفتی‌هاییم، ما پر سرعت‌ترین آنها رو انتخاب می‌کنیم.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

دنیای آبی شلوارجین

نام مجموعه : مستند های ویژه


سفری برای بررسی خاستگاه جین:
از همان آغاز و دوران استفاده به عنوان لباس کار گرفته تا تبدیل شدنش به نمادی سیاسی و اکنون، ایجاد یک نماد و امپراتوری بین‌المللی.
در این برنامه، پدیده‌ی جین آبی را از زاویه‌ای جدید نگاه کرده، تاثیرات آن را در زندگی و تمدن انسان بررسی خواهیم کرد. در سال ۲۰۰۰، یک شلوار قدیمی "لی وایز" مربوط به سال ۱۸۸۰، در معدنی متروکه پیدا می‌شود.
این شلوار که قیمت اصلی فروش آن ۹۹ سنت بوده، در "ای بی" به حراج گذاشته شده و در نهایت به قیمت ۴۶۵۳۲ دلار به فروش می‌رسد! این داستان شگفت‌آور، می‌تواند به خوبی نشانگر میزان اهمیت پدیده‌ی جین آبی باشد:
لباسی افسانه‌ای با تولید انبوه که شاهد انقلاب صنعتی بود، به لباس کابوی‌ها در مرزهای غربی تبدیل شد و اکنون، نمادی از مد برای مردان و زنان پیر و جوان در سرتاسر دنیا به شمار می‌آید: نمادی از زندگی مدرن با پیشینه‌ای در حدود ۱۵۰ سال.
محبوبیت شلوارهای جین از همان دوران عرضه‌ای اولیه، در عصر اینترنت، در دنیای کلکسیونرها، در پایان جنگ سرد و حالا در دوران جهانی سازی ادامه داشته است.
این محبوبیت پایان ناپذیر، سوالی مهم را مطرح می‌کند: علت چیست؟

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

سریع‌تر از نور

نام مجموعه : جهشی در علم


سرعت نور، حداکثر سرعت کائنات است. ۳۰۰هزار کیلومتر در ثانیه.
بنا به نظریه‌ی انیشتین، هیچ چیزی نمی‌تواند از این سرعت سریعتر حرکت کند.
به این ترتیب، رسیدن به ستاره‌ها و کهکشان‌های دوردست برای ما غیرممکن می‌شود. اما رویای سفر به ستاره‌ها کاملاً از بین نرفته چرا که ممکن است راه‌هایی برای شکستن سرعت نور وجود داشته باشد.
دانشمندان در سراسر دنیا در حال به چالش کشیدن حداکثر سرعت انیشتینی و واژگون کردن یکی از اصلی‌ترین قوانین فیزیک هستند.
فیزیکدان‌ها با تفکر در رازهای نور در حال طراحی رانه‌های ریسمانی، شکار کرم‌چاله‌ها و کشف راه‌هایی برای تله‌پورت کردن ماده هستند.
ستاره‌ها در انتظار ما هستند و حتی ممکن است بتوانیم دورترین مرزهای کیهان را کشف کنیم.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

ساخت هالیوود

نام مجموعه : مستند های ویژه


در سال ۱۷۷۶، پرزیدنت "جان آدامز" به آمریکایی‌ها پیشنهاد داد هر ساله، چهارم ژوئیه (روز استقلال آمریکا) را با "پایکوبی، نمایش‌، بازی، ورزش، تیراندازی، به صدا در آوردن زنگ، آتش بازی و چراغانی از این سوی قاره تا آن سو و برای همیشه" جشن بگیرند.

اما امروز، باید فعالیت دیگری را هم به فهرست اضافه کرد: رفتن به سینما. رفتن به سینما در چهارم ژوئیه، به معنای دیدن یک فیلم "بلاک باستر" است. اما "بلاک باستر" چیست و چطور ساخته می‌شود؟

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

قسمت ۳

نام مجموعه : تیم سوانح


یافتن پاسخ‌های درست در فرآیند جستجوی پرشکان اورژانس، می‌تواند تفاوت بین مرگ و زندگی را رقم بزند.
پس از تصادف پسری ۱۲ ساله با یک خودروی "ون"، گروه اورژانس به سرعت بدن او و همینطور خودرو را در جستجوی نشانه‌های حیاتی مربوط به آسیب‌هایش جستجو می‌کنند.
یک کارگر طی انفجاری با ولتاژ بالا، به شدت دچار سوختگی شده و گروه باید در کوتاه‌ترین زمان و پیش از انتقال او به واحد سوختگی، علائم هرگونه آسیب احتمالی داخلی را پیدا کنند.
قربانی یک حمله با آسیب‌ مرگبار احتمالی از ناحیه‌ی سر به بیمارستان آورده می‌شود، اما آسیب وارده به صورت او، ارزیابی شرایطش را مشکل کرده است.
یک مورتورسیکلت سوار پس از وقوع حادثه‌ای شدید، همراه با آسیب‌هائی از سر تا پا به بیمارستان آورده می‌شود و اکنون پزشکان اورژانس، باید مشکلش را به درستی تشخیص دهند.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

واحد شناسایی تفنگداران دریایی

نام مجموعه : رازهای نیروهای ویژه


واحد شناسائی نیروی دریائی، در زمره‌ی زبده‌ترین جنگجویان دنیا هستند.
آن‌ها متخصص ورود مخفیانه به عمق خطوط دشمن بوده و معمولا خطرناک‌ترین نقش را در نبردهای مهم آمریکا به عهده دارند.
اکنون اعضای سابق این واحد، پرده از دنیای مرموز آن‌ها برخواهند داشت.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

ونزوئلاونزوئلا را به خاطر "دنیاهای گمشده‌"، کوهستان‌های خطرناک، مرداب‌های بزرگ و جنگل‌های غیرقابل نفوذش می‌شناسند که به نظر می‌رسد تمامیشان فراتر از مرزهای زمان و مکان هستند. با این وجود همه‌ی این‌ها، توسط رودخانه‌ای خروشان به هم متصل شده‌اند: "اورینوکو"، مسیری که گفته می‌شود به شهر افسانه‌ای طلا، "الدورادو" می‌رسد.

در این برنامه با دنبال کردن مسیر ماجراجویان از ابتدا تا انتهای "اورینوکو"، به جلگه ای پر از یوزپلنگ و مملو از لک لک‌های قرمز خواهیم رفت. این رودخانه زیستگاه بزرگترین شکارچی آمریکای جنوبی، کروکودیل "اورینوکو" به شمار می‌آید. علاوه بر این سفری هم به "لوس لانوس": مرداب‌های محل زندگی بزرگترین جونده‌ی دنیا و شکارچیان متعددش، "مانت رورایما": کوهستانی شگفت آور با قله‌ی مسطح که الهام بخش داستان‌های "د لاست ورلد" "آرتور کانن دویل" و انیمیشن "آپ" پیکسار بوده و جنگلی گرمسیری پر از شامان‌ها و شکارچیان رطیل خواهیم داشت.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

تعطیلات در کنار مار‌ها

نام مجموعه : کشیک باتلاق


"چاک" و "ارنی" انواع خزندگان مرگبار ساکن "اورگلیدز" را به دام انداخته‌اند، بنابراین تصمیم می‌گیرند برای آزمودن مهارت‌های خود در برابر تعدادی از مرگبارترین حیوانات کره‌ی زمین و در جستجوی بزرگترین مار زنگی دنیا موسوم به "بوش مستر" سر سیاه، برای گذراندن تعطیلاتی در کنار مارها، عازم کاستاریکا شوند.
پیدا کردن این "بوش مستر" تقریبا غیرممکن است، اما اگر با چنین موجودی مواجه شدید باید به شدت مراقب باشید، زیرا تنها یک گزش از سویش برای کشتن قربانی کافی خواهد بود.
آن‌های طی سفر خود با مارهای بوآی مرگبار و "ترچیوپلا" که جان صدها نفر را در آمریکای مرکزی گرفته نیز روبرو خواهند شد.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

برو به صفحه  [1] 2 3 ... 262 263 264

دریافت لیست مستندها

خبرنامه

نماد اعتماد

دانلود مستندها

خوش آمدید

سفارش تلفنی

لیست کامل مستندها

عضویت در خبرنامه

سیستم پشتیبانی

تولبار اختصاصی ما

تضمین کیفیت

آنلاین

جعبه گفتگو

سیستم RSS

کلمات کلیدی- key words

Powered By Persian E107 BY Iranscripts.Com Sponsor : MehrHost.Com