ورود کاربران >>


لیست مجموعه ها

آنلاین

سر خبر ها

 

آیا بعدی فرای سه‌بعد وجود دارد؟

نام مجموعه : جهشی در علم


آیا به جز حرکت به جلو و عقب، پهلو به پهلو و بالا به پایین، راه دیگری برای حرکت کردن وجود دارد؟
به نظر می‌رسد حرکات ما تنها در این سه جهت انجام می‌شود اما حالا علم امروز می‌گوید که شاید ابعاد دیگری نیز وجود داشته باشد. رمزگشایی از این ابعاد نامرئی، یکی از بزرگترین هدفهای علم است.
فیزیکدانان معتقدند که پاسخ دشوارترین پرسش‌های ما در این ابعاد اضافی نهفته است.
حالا باهوش‌ترین و خلاق‌ترین دانشمندان دنیا، مجهز به جاه‌طلبانه‌ترین ابزار علمی‌ای که بشر تا کنون ساخته، متقاعد شده‌اند که ما در آستانه‌ی رمزگشایی از تعداد واقعی ابعاد کائنات... و پی بردن به رازهای نهفته در درون آنها هستیم.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

بزن به چاک

نام مجموعه : این خانه چند؟


مایکل که از نحوه‌ی برخورد فردریک در قرارداد مشترک‌شان ناراضی است، از او برای ملاقات در حین صرف ناهار دعوت می‌کند تا به این ترتیب، مشکلات خود را حل و فصل کنند. اما وقتی فدریک از کارهای خود دفاع کرده و می‌گوید که برای او هیچ چیز به جز فروختن آپارتمان مهم نیست، اوضاع بغرنج می‌شود. به این ترتیب مایکل با تصمیمی دشوار مواجه می‌شود. او یا باید قرارداد را فسخ کرده و به دنبال کار خود برود یا به همکاری با کسی ادامه دهد که او را قلدر می‌داند.

در همین حال، رایان یک زوج تازه ازدواج کرده‌ی ساکن بیرون شهر را به عنوان مشتری‌های جدید خود برمی‌گزیند. اما گشت و گذار ساده در شهر برای دیدن آپارتمان‌ها به جستجویی ظاهراً بی‌انتها تبدیل می‌شود چرا که رایان مجبور می‌شود علاوه بر دلال معاملات املاک نقش مشاور ازدواج را نیز بازی کند.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

امپراتوری عثمانی - 3

نام مجموعه : امپراتوری عثمانی


Rageh پیدا میکنه که چگونه این فرمانروایی بزرگ در نهایت از ین میرود.
چرا دستاوردهایش در ضربه های سالهای آخرش تا حد زیادی از بین میرود و چگونه عواقب فروپاشی اش تنشی بوجود می آورد که امروزه هنوز در سراسر اروپا و خاورمیانه طنین انداخته.
به دنبال پایان جنگ جهانی اول  Rogeh در نظر میگیره که چگونه منحصر کردن زمینهای قدیمی عثمانی میراثی از تنش و تضادی را بوجود آورد که تا امروز ادامه دارد.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

ذهن و بدن

نام مجموعه : عجیب ولی واقعی


تو دنیا پر از داستان و علم و چیزهایی است که هر روز ممکنه باعث تعجب و سردرگمی شما بشه رمز و رازهای باور نکردی بعضی هاش منطق انسان رو به چالش میکشن این برنامه سعی میکنه جواب تمام این رمز و راز ها رو پیدا کنه
مارس ۶۲۳ پیش از میلاد، کاهنان برای کشیدن نقشه‌ی یک جنایت گـردهم می‌آیند. برای دهه‌ها، آنها تحت کنترل خانواده ثروتمندی بوده‌اند که از طرف فرعون پشتیبانی می‌شود.
اینک هنگام انتقام فرا رسیده است.
این داستانیست واقعی، نوشته شده بر روی یک قطعه پاپیروس که دو هزار و پانصد سال را پشت سر گذاشته.
داستان یک قتل: آخرین اقدام یک کینه‌ی سی‌ساله که شهری را ویران نمود و دودمانی را بر باد داد.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

پسری به نام الکس

نام مجموعه : انسان های شگفت آور


الکس با ابتلا به سیستیک فیبروسیس متولد شد، مرضی که بر طحال و ریه اثر نموده و آنها را پر از مخاط می‌نماید که بستر مناسبی است برای بروز عفونتی کشنده.
هر روز سه بار باید برای دفع مخاط مورد فیزیوتراپی قرار گیرد، ولی بیماری در وجود او بیش از اندازه پیشرفته است به طوری که به آرامی سیستم گوارشی، استخوان‌ها و از همه مهمتر ریه‌های او را به نابودی می‌كشاند.
الکس از ۱۶ سالگی، دانشجوی ممتاز موسيقی مدرسه ایتون بود. اواز هشت سالگی در برنامه فستیوال‌ها به عنوان خواننده کُر نه تنها در سراسر دنیا برنده جایزه شد بلکه در حضور ملکه هم موفق به اخذ جایزه گردید.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

حواس پنجگانه

نام مجموعه : دانستنی ها


قوای حسی باعث میشود که تمام پیشامدها و دگرگونی‌ها را درک کنیم.
این مجموعه برنامه، نگاهی‌ می‌اندازد که چگونه درک ما در طول زمان  نسبت به قوای حسی تغییر کرده است.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

تکاوران دریایی Navy Seals

نام مجموعه : رازهای نیروهای ویژه


آن‌ها را به عنوان زبده‌ترین نیروهای عملیاتی ویژه در دنیا می‌شناسند. پرزیدنت "اوباما" از زمان به دست گرفتن قدرت در سال ۲۰۰۹، بارها از تفنگداران دریائی برای انجام چندین عملیات مخفی بسیار حساس و البته موفق، استفاده کرده است.
از عملیات جسورانه‌‌ی نجات گروگان‌ها گرفته تا ماموریت دستگیری "اوسامه بن لادن" و پیدا کردن یک فرمانده‌ی جنایتکار آفریقایی، در این برنامه پرده از رازهای این واحد عملیاتی برخواهیم داشت و تاکتیک‌ها، سلاح‌های پیشرفته و برنامه‌های تمرینی که آن‌ها را به یکی از مرگبارترین نیروهای نظامی ایالات متحده تبدیل کرده، بررسی خواهیم کرد.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

گهات غربیرشته کوه‌های "گهات غربی" که ۱۶۰۰ کیلومتر از سواحل غربی هند را دربرگرفته‌اند، یکی از متنوع‌ترین مناطق دنیا از نظر گونه‌های زیستی هستند.

قله‌های کوه‌ها داخل ابرهای باران زا فرو رفته و بارش باران‌های موسمی، ارتفاعات غربی کوهستان را به یکی از پربارش‌ترین بخش‌های هند تبدیل کرده است. جنگل‌های بارانی منطقه هم مملو از گونه‌های متفاوت زیستی هستند.

میمون‌های دم شیری  رو به انقراض، میوه‌های مناطق جنگلی را با سنجاب‌های بزرگ تقسیم کرده‌اند. بین شاخه‌های پربار درختان، یک مار زمردرنگ در کمین یک مارمولک پرنده است و پائین‌تر، در سطح جنگل، بزرگترین مار سمی دنیا، شاه کبرا، حکمرانی می‌کند.

در بیش شرقی کوهستان و مناطق خشک جنگلی، ببرها و سگ‌های وحشی مشغول رقابت برای شکار هستند.

"گهات غربی" نقشی کلیدی در بهبود شرایط زندگی در بخش جنوبی هندوستان دارد. آب باران از کوهستان‌ها به سمت ساحل سرازیر شده، به تالاب "کرالا" می‌ریزد و رودخانه‌های خروشان به عنوان عنصری حیاتی برای حیوانات و مردم منطقه، به سمت شرق و بخش خشک هندوستان جریان پیدا می‌کنند.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

مار زنگی در اتومبیل

نام مجموعه : کشیک باتلاق


افزایش جمعیت پیتون های وحشی در سرتاسر فلوریدای جنوبی ادامه پیدا می‌کند و مشکل با آزاد شدن پیتون های دست آموز و گردش آن‌ها در محلات، بیشتر هم می‌شود:
پیتون هایی که یکی از آن‌ها حتی کاپیتان "چارلز سایفرت" را هم می‌گزد. علاوه بر این، آتش‌نشانان باید موقعیت یک "پشت الماسی شرقی" را در تاریکی شب پیدا کنند.
پس از گزیده شدن یک مارگیر متخصص محلی توسط یکی از حیوانات مرگبارش، کارکنان بیمارستان کار بسیار سختی برای نجات جانش در پیش دارند.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

شرکت خدمات کشتار

نام مجموعه : خلافکاران


"مردر اینکورپوریشن" نام یک گروه بی‌رحم تبهکار است که طی دهه‌ی ۳۰، دشمنان مافیا را از سر راه برمی‌داشت.
رهبران مافیا با تشکیل گروهی به نام "سندیکا" نقش "قاضی و هیات منصفه" را ایفا می‌کردند و "مردر اینکورپوریشن" هم نقش "اعدام کننده" را داشت. اعضای این گروه به عنوان بازوی اجرائی "سندیکا"، حدود هزار نفر را در سرتاسر کشور کشتند.
اما در اثر تلاش‌های چند تن از مبارزین سرسخت بزهکاری مثل معاون دادستان منطقه‌ی "بروکلین"، "برتن تورکوس" و دادستان کل ایالات متحده، "توماس "دووی"، "مردر اینکورپوریشن" نابود شد و دوران وحشتناک حکمرانیش به پایان رسید.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

برو به صفحه  [1] 2 3 ... 258 259 260

دریافت لیست مستندها

خبرنامه

نماد اعتماد

دانلود مستندها

خوش آمدید

سفارش تلفنی

لیست کامل مستندها

عضویت در خبرنامه

سیستم پشتیبانی

تولبار اختصاصی ما

تضمین کیفیت

آنلاین

جعبه گفتگو

سیستم RSS

کلمات کلیدی- key words

Powered By Persian E107 BY Iranscripts.Com Sponsor : MehrHost.Com