ورود کاربران >>


لیست مجموعه ها

آنلاین

سر خبر ها

 

آیا حس ششم واقعیت دارد؟

نام مجموعه : جهشی در علم


آیا می‌توانیم فراتر از دنیایی که توسط 5 حس‌مان بر ما آشکار می‌شود را درک کنیم؟
محققین با راه‌یابی به گوشه‌های پنهان مغز بشر، کشف کرده‌اند که کورها در واقع می‌توانند ببینند، افکار می‌تواند در فضا به پرواز در آمده و این احتمال وجود دارد که ما همه بخشی از یک آگاهی جهانی باشیم.
حیطه‌ای که زمانی در حاشیه‌ی علم قرار داشته حالا به جریان اصلی علم نزدیک و نزدیک‌تر می‌شود و عصب‌شناسان، فیلسوفان و فیزیکدان‌ها حالا توجه خود را به یک پرسش معطوف کرده‌اند:
آیا حس ششم وجود دارد؟

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

بيگانگان و پنهانکاریدر سرتاسر دنیا، هزاران روایت از شاهدین عینی در مورد حضور موجودات فرازمینی وجود دارد و با این وجود، دولت‌ها همیشه منکر وجود چنین موجوداتی شده‌اند.
از ماجرای معروف مشاهده‌ی اشیای پرنده‌ی ناشناخته در "رازول" در "نیومکزیکو" و "واشینگتن دی. سی" گرفته تا برخورد ارتش با این اشیا در لوس آنجلس در کالیفرنیا و "رندلزهام" انگلستان، مدارک موجود نشان می‌دهد که فضاپیماهای بیگانه نه تنها به زمین آمده‌اند، بلکه دولت‌های دنیا هم از وجودشان آگاه هستند و با این وجود، تمایل به ساکت کردن شاهدین و پنهان کردن واقعیت‌ها از افکار عمومی دارند.
نظریه پردازان فضانوردان باستانی می‌گویند پنهان کردن ماجراهای مربوط به بیگانگان منحصر به دوران حاضر نبوده و هزاران سال است که توسط دولت‌ها و رهبران مذهبی انجام می‌شود. اما این افراد چه چیزهائی را متوجه شده‌اند که پنهان کردنش از ما، تا این حد مهم است؟
آیا ما در نهایت واقعیت را در مورد میهمانان فرازمینی سیاره‌یمان متوجه خواهیم شد؟

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

برترین های دنیای تغذیهشگفتی‌های دنیای مدرن وسیع تر می‌شه، و با شمارش معکوس شمرده میشن.
شگفتی‌های بزرگ(MEGA) نگاهی‌ میکنه به بهترین شگفتیهای دنیای مدرن و برای شما ۱۰ تا از عالی‌ترین های بزرگ(MEGA) رو میاره.
در این برنامه، ۱۰ تا از بالاترین لذتهای گناه آور که شما در برابرش نمی‌تونید مقاومت کنید....
غذاهای مورد علاقه !

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

ارتش موازی

نام مجموعه : رازهای نیروهای ویژه


منتقدین آن‌ها را مزدور حطاب می‌کنند و حتی مدافعان نیز لقب "ارتش سایه" را به آن‌ها داده‌اند.
این "نیروهای نظامی خصوصی" با وجود پذیرش خطرات و انجام اقداماتی مشابه با همتایانشان در نیرهای عادی ارتش، همواره از قرار گرفتن در کانون توجهات فراری بوده‌اند.
در برنامه‌ی "رازهای ارتش سایه" این سربازان آماده برای استخدام، پرده از کارهائی که انجام می‌دهند، دلایل انجامشان و چگونگی برعهده گرفتن نقشی کلیدی در جنگ برعلیه تروریسم برخواهند داشت.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

آمازون"آمازون" بزرگترین جنگل بارانی دنیا بوده و از غنی‌ترین اکوسیستم زمین برخوردار است. این جنگل که در 9 کشور امتداد پیدا کرده، مساحتی معادل هشت میلیون کیلومتر مربع از آمریکای جنوبی را پوشش می‌دهد و به قدری بزرگ است که اگر یک کشور می‌بود، می‌توانست عنوان هفتمین کشور بزرگ دنیا را از آن خود کند.

در این فیلم خواهیم دید که چه عواملی آمازون را به چنین مرکز بزرگی از تکامل و زیستگاه یک سوم از تمامی گونه‌های حیات کره‌ی زمین تبدیل کرده است.

آمازون مجموعه‌ای از دنیاهای متفاوت است. فضای بالای پوشش گیاهی منطقه، محل حکمرانی میمون‌هائی است که بر فراز درختان مشغول تاب خوردن و جابجائی هستند و در عین حال، باید همیشه مراقب حمله‌ی شاه عقاب‌ها، مرگبارترین شکارچیان جنگل نیز باشند. اما پائین‌تر و در سطح جنگل، تغییرناپذیری محیط، تولد گونه‌های متفاوتی از حیات را موجب شده است. گونه‌های عجیب و شگفت آوری از زندگی در این منطقه به چشم می‌خورند. میلیون‌ها "مورچه‌ی نظامی" ساکن اینجا هستند و هرچیزی را که سرراهشان قرار گیرد می‌بلعند. حتی گیاهان اینجا نیز همواره برای پشت سر گذاشتن رقبا و تهدیداتشان تلاش می‌کنند.

اما مردم هم قسمتی از این طبیعت گسترده به شمار می‌آیند. شهر مدرن "مانائوس" در قلب جنگل‌های بارانی قرار دارد و هنوز هم با وفادار ماندن به فرهنگ کهن خود، شاهد انجام مراسم و تشریفات عجیب است.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

قسمت ۱

نام مجموعه : تیم سوانح


هر ثانیه از زمان پزشکان اورژانس، از اهمیت زیادی در یافتن علائم و نجات جان بیماران برخوردار است.
پای یک موتورسیکلت سوار در تصادفی با اتومبیل به شدت آسیب دیده و اکنون گروه اورژانس، باید تمام اعضای بدن او و صحنه‌ی حادثه را برای یافتن نشانه‌هائی از دیگر آسیب دیدگی‌ها جستجو کنند.
مامورین اورژانس، به شدت برای پایدارسازی شرایط زنی ۱۹ ساله پس از تصادف با یک خودروی ون در تلاش هستند و بررسی‌های گروه، نشانگر احتمال بروز آسیبی به ستون فقرات با ایجاد نتایجی بسیار ناخوشایند است.
پزشکان گروه در مورد بانوئی مسن که دچار ضعف، تهوع و رنگ پریدگی شده، به نتیجه‌ای غیرمنتظره می‌رسند.
یک دوچرخه سوار ۴۵ ساله که دچار آسیبی جدی از ناحیه‌ی سر شده، به سرعت با هلیکوپتر به مرکز رسانده می‌شود و از دست رفتن حافظه‌ی او، کلید کشف مشکلش را در اختیار گروه قرار می‌دهد.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

سانتو ترافیكانته

نام مجموعه : خلافکاران


"سانتو ترافیکانت" بزرگ و پسرش، دو تن از قدرتمندترین و ترسناک‌ترین روسای مافیا، در "تامپا" واقع در فلوریدا زندگی می‌کردند.
امپراتوری جنایت خانواده‌ی "ترافیکانت" که از "گالف کوست" تا کارائیب را دربر می‌گرفت، شامل مراکز غیرقانونی قمار، قاچاق مواد مخدر، نقشه‌ی کشتن "فیدل کاسترو" و حتی برنامه‌ی قتل رئیس جمهور "کندی" بود.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

کوسه در سوئد

نام مجموعه : این خانه چند؟

فدریک به کشورش سوئد برمی‌گردد تا به شرکت خود سرکشی کرده، واسطه‌های شرکت را راهنمایی کرده، به خانواده‌اش سر زده و البته چند ملک بفروشد.
مایکل بزرگترین قرارداد خود را امضا می‌کند. او باید یک عمارت بزرگ در وست‌ویلج را به فروش برساند. اما او برای اینکه خود را به سازنده‌ی ملک ثابت کند باید نشان بدهد که اخیراً چه چیزهایی آموخته است.
رایان نیز برای فروش آپارتمانی ۲۵ میلیون دلاری در سوهو قرارداد امضا می‌کند، آپارتمانی که بیشتر یک قصر است تا یک پنت‌هاوس. او برای اجرای یک بازاریابی خلاقانه، در محل آپارتمان یک مهمانی مد ترتیب می‌دهد اما ناگهان، اوضاع از کنترلش خارج می‌شود.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

قاتل از قفس پرید

نام مجموعه : کشیک باتلاق


بسیاری از دوستداران حیوانات، داشتن یک حیوان خانگی خاص را یک رویا می‌دانند. اما بیشتر اوقات این رویا، به یک کابوس تبدیل می‌شود.
پیتون خانگی یک خانواده، دختر كوچك آن‌ها را می‌کشد. "چاک"، "اورگلیدز" را برای پیدا کردن یک پیتون برمه‌ای خطرناک جستجو می‌کند. "ارنی" باید از فنس‌ها عبور کرده و یک مار بوآی آزاد شده در شهر را به دام بیندازد.
حتی آب‌های زیبای فلوریدا هم مورد هجوم شیرماهی‌هایی مسلح به تیغ‌های فوق‌العاده تیز قرار گرفته‌اند.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

روی دمیو

نام مجموعه : خلافکاران


"روی آلبرت دمیو" در سال ۱۹۴۲ در "بروکلین" نیویورک متولد شد. زمانی که "روی" به سن شروع به کار رسید، به عنوان پیک در سوپرمارکت محله مشغول به کار شد و قرض دادن پول به دوستانش را با هدف دریافت بهره آغاز کرد.
"دمیو" پس از پایان دوران دبیرستان، به هرکسی که نیاز داشت، وام می‌داد و پول خوبی هم از این راه به دست می‌آورد.
"روی دمیو" پس از سال ۱۹۶۵، کار قانونی را برای همیشه کنار گذاشت. تجارت پرداخت وام او رشد کرد و مورد توجه یکی از اعضای گروه تبهکار "گامبینو" به نام "نینو گگی" قرار گرفت. "گگی" هم "دمیو" را به عنوان یک شریک، وارد خانواده کرد.

خرید پستی این مستند با دوبله فارسی

برو به صفحه  [1] 2 3 ... 260 261 262

دریافت لیست مستندها

خبرنامه

نماد اعتماد

دانلود مستندها

خوش آمدید

سفارش تلفنی

لیست کامل مستندها

عضویت در خبرنامه

سیستم پشتیبانی

تولبار اختصاصی ما

تضمین کیفیت

آنلاین

جعبه گفتگو

سیستم RSS

کلمات کلیدی- key words

Powered By Persian E107 BY Iranscripts.Com Sponsor : MehrHost.Com