ورود کاربران >>

آرشیو موضوعی

لیست کامل مستندها

تولبار اختصاصی ما

کلمات کلیدی- key words

 

در جستجوی فرانکشتاینِ واقعی

نام مجموعه : ‌رازهای گذشته


فرانکنشتاین قریب به ۲۰۰ سال است که کابوس دنیا است. داستان دانشمندی نابغه اما دیوانه که در وحشت‌آورترین داستانی که تاکنون خلق شده، از اعضای بدن اجساد تازه هیولایی مهیب می‌سازد. اما آیا ممکن است که وحشت نگران‌کننده‌ی خلق هیولاها به جای خیال ریشه در حقیقت دشته باشد؟

در جستجوی فرانکنشتاین واقعی درباره‌ی دانشمندان حقیقی بی‌پروایی تحقیق می‌کند که در تلاش برای یافتن نیروی پنهان حیات دست به آزمایشاتی غریب زدند.
سفری به بولونیا جایی که لوییجی گالوانی و خواهرزاده‌اش جیووانی آلدینی سعی می‌کنند با استفاده از نیروی برق به اجساد حیوانات و مجرمان اعدامی زندگی دوباره بدهند.
فرانکنشتاینی واقعی در اسکاتلند که آزمایش‌هایی خونین و شوکه کننده بر روی زنده کردن مردگان انجام داد و جهان علم را مبهوت و وحشتزده ساخت.
سفری به قلعه‌ی حقیقی و رازآلود فرانکنشتاین در دارمشتات، جایی که راز مخوفی درباره‌ی یک کیمیاگرِ آلمانیِ دزد قبرها وجود دارد.
آزمایشات بیمارگونه‌ی او همسویی‌های حیرت‌آوری با زندگی فرانکنشتاینِ داستان دارد. در جستجوی فرانکنشتاین واقعی وحشتِ بزرگترین هیولای تاریخ را دوباره احیا می‌کند و فاش می‌سازد که شاید به جای افسانه، بیشتر بر اساس یک دانشمند واقعی دیوانه بوده باشد.

افزودن به سبد خرید

نماد اعتماد

سفارش تلفنی

عضویت در خبرنامه

تضمین کیفیت

دانلود مستندها

سیستم RSS

Powered By Persian E107 BY Iranscripts.Com Sponsor : MehrHost.Com