مستند مجموعه کامل جا به جا کنندگان

مستند جا به جا کنندگان کسانی را به شما نشان می‌دهد که می‌توانند هر چیزی را، فرقی نمی کند چه‌قدر بزرگ یا عجیب‌و‌غریب باشد، جا‌به‌جا کنند و برای این کار تنها چیزی که لازم دارند این است که قیمت مناسبی برای این کار به آن‌ها پیشنهاد شود.

هر قسمت از جا به جا کنندگان، بخشی از دنیای خشن و پر از دشواری و هم‌چنین وظایف سنگین کسانی را به ما نشان می‌دهد که می‌توانند هر چیزی را جابه‌جا کنند. در این برنامه خواهیم دید که چگونه این افراد برای به‌دست آوردن فرصت جا‌به‌جایی چیزهایی که به نظر غیرقابل حمل می‌آیند، همیشه در رقابت با همکاران‌شان هستند!

مجموعه کامل جا به جا کنندگان

اطلاعات مستند مجموعه کامل جا به جا کنندگان

توضیحات

مستند “Shipping Wars” یا “جا به جا کنندگان” یک مجموعه مستند بسیار دیدنی است که توسط شبکه A&E تولید شده است.

این برنامه کسانی را به شما نشان می‌دهد که می‌توانند هر چیزی را، فرقی نمی کند چه‌قدر بزرگ یا عجیب‌و‌غریب باشد، جا‌به‌جا کنند و برای این کار تنها چیزی که لازم دارند این است که قیمت مناسبی برای این کار به آن‌ها پیشنهاد شود.

این مجموعه مستند در سال 2014 توسط شبکه تلویزیونی منوتو با عنوان “مستند جا به جا کنندگان” به زبان فارسی دوبله و پخش گردید.
مجموعه کامل جا به جا کنندگان

مستند جا به جا کنندگان که زندگی واقعی برخی از جابه‌جاکنندگان استثنایی را به ما نشان می‌دهد، محصول تلویزیون A&E آمریکاست. در این برنامه، با افراد مستقلی که در کار حمل و نقل اشیاء یا لوازم استثنایی هستند دیدار می‌کنیم. آنها چیزهایی را جا‌به‌جا می‌کنند که افراد یا شرکت‌ های سنتی از عهده‌ی انجام آن بر نمی‌آیند.

هر قسمت از برنامه جا به جا کنندگان، بخشی از دنیای خشن و پر از دشواری و هم‌چنین وظایف سنگین کسانی را به ما نشان می‌دهد که می‌توانند هر چیزی را جابه‌جا کنند. در این برنامه خواهیم دید که چگونه این افراد برای به‌دست آوردن فرصت جا‌به‌جایی چیزهایی که به نظر غیرقابل حمل می‌آیند، همیشه در رقابت با همکاران‌شان هستند.

نمایش این رقابت از «یوشیپ» ( uShip)، بزرگترین شرکت مزایده‌ای آنلاین برای راننده‌های کامیون آغاز می‌شود.

نمایش حول محور تیم‌هایی از شرکت‌های مستقل حمل‌ونقل سنگین می‌چرخد که برای شانس حمل اقلام غیرقابل حمل، از بارهای بزرگ گرفته تا بسته‌های حجیم و اقلام عجیب و غریب، مناقصه می‌کنند.

در این فیلم مستند، فرستنده‌ها پیشنهادهایی را برای دو محموله فهرست‌شده در uShip در قالب مناقصه ارائه می‌کنند. پیشنهادها معمولاً با نظراتی در مورد هزینه ها و خطرات احتمالی و همچنین انگیزه ها و توانایی های مورد نیاز رانندگان و جا به جا کنندگان انجام می شود.

هنگامی که محدودیت زمانی برای یک مناقصه تمام می شود، کار معمولاً به کمترین قیمت پیشنهاد داده شده سپرده می شود. با این حال، به صلاحدید مشتری، ممکن است ماموریت جابجایی محموله، به جا به جا کننده ای با قیمت بالاتر، اما با میانگین امتیاز بهتر تعلق بگیرد.

برندگان مناقصه حمل و نقل، محموله خود را بارگیری می کنند و تلاش می کنند تا آن را دست نخورده و سالم، در موعد مقرر شده توسط مشتری به گیرنده تحویل دهند.

رتبه بندی بازخورد از مشتریان نسبت به جا به جا کنندگان پس از تحویل بارها شروع می شود.

در پایان قسمت، درآمد هر راننده روی صفحه محاسبه می‌شود و هزینه‌ها (سوخت، نیروی کار، جریمه‌های تأخیر در تحویل، جریمه‌ها و غیره) از مبلغ پیشنهادی کم می‌شود تا سود یا زیان کلی مشخص شود.

در مواقعی، یک حمل‌کننده ترتیبی می‌دهد که یک یا چند بار اضافی را در همان سفر جا به جا کند، و پول اضافی را در حساب آنها محاسبه می‌کند. در برخی موارد، فرستنده به دلیل نگرانی در مورد اندازه بار، وزن یا ایمنی جاده قادر به تکمیل کار نخواهد بود.

 

این مجموعه تا امروز به صورت یک مجموعه 35 قسمتی توسط شبکه تلویزیونی manoto دوبله و پخش شده است.

اطلاعات تکمیلی مستد جا به جا کنندگان

عنوان اصلی : Shipping Wars
کارگردان: Marc Springerستارگان : Jennifer Brennan , Jarrett Joyce, Bill Lloydسال تولید: 2012
کشور: US
کمپانی تولید کننده : A&E
تعداد اپیزود: 35 قسمت
صدا / زیر نویس: دوبله فارسی

مجموعه کامل جا به جا کنندگان

دانلود قسمت ها به صورت تکی

کلمات کلیدی به کار رفته در این نوشته: جابجا کنندگان ، جابجا کنندگان منوتو ، برنامه جابجا کنندگان دانلود ، برنامه جابجا کنندگان ، برنامه جابجا کنندگان دانلود ، جابجا کنندگان منوتو

5/5 ( 1 امتیاز )

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مجموعه کامل جا به جا کنندگان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *