مستند مجموعه کامل فیلم های مستند جوئل لمبرت

جوئل لمبرت بازیگر آمریکایی و دارای نشان نیروی دریایی است که به دلیل بازی در برنامه تلویزیونی بین‌المللی خود در کانال دیسکاوری، “هدف تنها/شکار انسان” مشهور است.

این پکیج، کامل ترین مجموعه از معروف ترین مجموعه های مستند جوئل لمبرت و به شرح زیر میباشد که میتوانید بصورت یکجا خریداری و دانلود نمایید…

در ادامه این صفحه ضمن معرفی کامل مستندهای موجود در این پکیج، امکان دانلود قسمت ها به صورت تکی نیز وجود دارد.

مجموعه کامل فیلم های مستند جوئل لمبرت

اطلاعات مستند مجموعه کامل فیلم های مستند جوئل لمبرت

توضیحات

جوئل لمبرت که اصالتاً اهل شمال غربی اقیانوس آرام بود، در یک شهر کوچک در کنار رودخانه کلمبیا بزرگ شد، با اجرای روی صحنه و تبلیغات بزرگ شده بود، البته قبل از اینکه تمام داشته هایش را بفروشد و فرار کند تا به نیروهای مسلح بپیوندد! جایی که به مدت 10 سال به عنوان نیروی دریایی خدمت کرد.

جوئل لمبرت بعد از سال ها، کسب مدال و تجربه جنگ در مکان هایی مانند کوزوو و افغانستان و خدمت به عنوان مربی اصلی در BUD/S، مدرسه ای برای انتخاب مردانی که مشتاق پیوستن به نیروهای نیروی دریایی نخبه بودند، دوباره به دنیای فیلم و تلویزیون برگشت.

مجموعه کامل فیلم های مستند جوئل لمبرت

جوئل لمبرت بازیگر آمریکایی و دارای نشان نیروی دریایی است که به دلیل بازی در برنامه تلویزیونی بین‌المللی خود در کانال دیسکاوری، “هدف تنها/شکار انسان” مشهور است.

جوئل لمبرت همچنین یک حساب کاربری محبوب اینستاگرام joel5326@ دارد. جوئل لمبرت متولد 7 اکتبر 1972 اهل المپیا، ایالات متحده است و امروز در سال 2022، سن جوئل لمبرت 49 سال است.

اطلاعات تکمیلی مستد  در تعقیب جوئل لمبرت

عنوان اصلی : Manhunt
کارگردان: ستارگان : Joel Lambertسال تولید: 2014
کشور: US
کمپانی تولید کننده : Discovery Channel
تعداد اپیزود: 14 قسمت
صدا / زیر نویس: دوبله فارسی

دانلود مستند های جوئل لمبرت manoto

در تعقیب جول لمبرت یک برنامه‌ی تلویزیونی پرهیجان و دیدنی واقع نما (رئالیتی)؛ برنامه‌ای در ژانر نجات از شرایط سخت و تعقیب و گریز با شرکت «جول لمبرت» عضو پیشین یگان ویژه‌ی نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا.

هر قسمت از این برنامه جذاب در منطقه‌ای مرموز و ناشناخته از جهان آغاز می‌شود و سپس لامبرت بازی تعقیب و گریز را برای گیر نیفتادن در دست یک گروه ویژه از نیروهای نظامی آغاز می‌کند.

این نیروها از نیروهای ویژه‌ی ارتش‌های مختلف جهان هستند که در هر قسمت فرق دارند و «لمبرت» باید بتواند در مدت کمتر از دو روز بدون اینکه اسیر دست نیروها شود، به هدف تعیین‌شده برسد.

در این برنامه او در حالی که با خود تنها آب و تجهیزات اولیه در اختیار دارد، از تاکتیک‌ها و ترفندهای متنوع نجات که در مدت ۱۰ سال در ارتش آمریکا آموخته، استفاده می کند تا به هدف دست پیدا کند.

حالا باید دید جوئل لمبرت, در برابر نیروهای ویژه کدام کشور موفق خواهد بود یا بر عکس آن , نیروهای گشت ویژه کدام کشور موفق به دستگیری جوئل لمبرت, میشوند.

معرفی اپیزودهای مجموعه در تعقیب جوئل لمبرت

این مجموعه مستند دیدنی شامل 14 اپیزود به شرح زیر میباشد:

 در تعقیب جوئل لمبرت : پشت صحنه ها 

در این قسمت بسیار هیجان‌انگیز، «جول لمبرت» عضو پیشین یگان ویژه‌ی نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا در برابر یکی از نخبه‌ترین واحدهای تعقیب جهان قرا می‌گیرد.
در ادامه از نزدیک با فشارهای شدیدی که «لمبرت» در این گریز متحمل می‌شود و همچنین خطرات مرگباری که افراد همراه او را در این ماموریت تهدید می‌کند نیز آشنا می‌شویم.

آفریقای جنوبی: نقشه فرار

در این قسمت خواهیم دید که آیا «جول لمبرت» عضو پیشین یگان ویژه‌ی نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا در حالی که فقط ۴۸ ساعت مهلت دارد، می‌تواند با کمک تاکتیک‌هایی زمان خدمت در نیروهای ویژه فرا گرفته، از دست نیروهای ویژه‌ی نخبه‌ی
«International Anti-Poaching Foundation» فرار کند؟ کدام‌یک در کارشان قوی‌تر هستند؟ جول یا نیروهای ویژه؟

تعقیب در آریزونا

چه کسی برنده ی واقعی بازی تعقیب و گریز خواهد شد، «جول لمبرت» عضو پیشین یگان ویژه‌ی نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا یا نیروهای ویژه‌ی ارتش آمریکا به نام واحد «Phantom Recon»؛ نیروهایی که ۴۸ ساعت برای گرفتن «لمبرت» فرصت دارند.
چه کسی برنده خواهد شد؟

لهستان: فرار مشکل

در این قسمت همراه با «جول لمبرت» عضو پیشین یگان ویژه‌ی نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا، به لهستان سفر می‌کنیم؛ جایی که او به سختی تلاش خواهد کرد تا از دست نیروهای ویژه‌ی مرزبانی این کشور، «Straz Graniczna» فرار کند.
آن ها برای دستگیر کردن «جول» با تمام امکاناتی که در اختیار دارند ۴۸ ساعت فرصت خواهند داشت.

فرار در ججودو

در این قسمت همراه با «جول لمبرت» عضو پیشین یگان ویژه‌ی نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا، به جزیره‌ی «ججودو» در کره شمالی سفر می‌کنیم؛ جایی که او در چالشی بسیار سخت، که پیش از این تجربه نکرده، باید از دست نیروهای پلیس این کشور فرار کند.
آیا با وجود ۵۰۰۰ دوربین که در این جزیره برای رصد وجود دارد، او موفق به فرار خواهد شد؟

پشت صحنه ها

در این قسمت بسیار هیجان‌انگیز، «جول لمبرت» عضو پیشین یگان ویژه‌ی نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا در برابر یکی از نخبه‌ترین واحدهای تعقیب جهان قرا می‌گیرد.
در ادامه از نزدیک با فشارهای شدیدی که «لمبرت» در این گریز متحمل می‌شود و همچنین خطرات مرگباری که افراد همراه او را در این ماموریت تهدید می‌کند نیز آشنا می‌شویم.

فیلیپین: فرار در جنگل

در این قسمت «جول لمبرت» عضو پیشین یگان ویژه‌ی نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا در برابر رنجرهای نیروی ویژه‌ی ارتش فیلیپین به نام «Scout Rangers» قرار می‌گیرد؛ نیروهایی که ۴۸ ساعت فرصت دارند تا در دل جنگل‌های انبوه، «لمبرت» را دستگیر کنند.
در این برنامه‌ی بی‌نظیر فرار برای «لمبرت» آسان نخواهد بود چون این رنجرها می‌خواهند ثابت کنند که در عملیات تعقیب بی‌نظر هستند.

پاناما: شنا برای نجات

در این قسمت همراه با «جول لمبرت» عضو پیشین یگان ویژه‌ی نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا، به جنگل‌های جزیره‌ی «سن خوزه» در پاناما سفر می‌کنیم؛ جایی که «جول» به سختی تلاش خواهد کرد تا از دست نیروهای ویژه‌ی مبارزه با مواد مخدر آن کشور به نام «SENAFRONT» فرار کند.
این نیروها ۳۶ ساعت فرصت دارند تا «جول» را دستگیر کنند.
آیا او موفق به فرار می‌شود؟

در تعقیب جوئل لمبرت : نیوزیلند

جوئل لمبرت، عضو سابق تکاوران نیروی دریایی آمریکا، به کوه‌های نیوزیلند می‌رود، جایی که قرار است توسط نیروهای بومی مائوری شکار شود.

در تعقیب جوئل لمبرت : مکزیک

جوئل نقش فراری‌های آمریکایی که به مکزیک فرار کرده‌اند را بازی می‌کند، و افراد خبره نیروهای پلیس ویژه مکزیک، قرار است او را به همان شیوه‌ای که مجرمان آمریکایی فراری به مکزیک را دستگیر می‌کنند، شکار کنند.

در تعقیب جوئل لمبرت : کارولینای جنوبی

جوئل به جنوب شرقی آمریکا می‌رود، جایی که با یک گروه ماهر از نیروهای عملیاتی ویژه ایکن کنتی که مجهز به سگ‌های شکاری هستند، مواجه می‌شود.

در تعقیب جوئل لمبرت : اسکاتلند

در این قسمت، جوئل، با یک تیم از گیلی‌ها، نیروهای سنتی مستقر در کوهستان‌های اسکاتلند غربی مواجه می‌شود.

نیروهای مغولستانی

جوئل، 36 ساعت زمان دارد تا از شکار شدن توسط یک گروه از شکارچیان چادرنشین مغولستانی جلوگیری کند.
این گروه دارای یک عقاب طلایی است که می‌تواند از آسمان حرکات روی زمین او را رصد کند.

در تعقیب جوئل لمبرت : فلوریدا

جوئل به خاک آمریکا برگشته است تا با یک تیم که متخصص ردیابی و نجات در جنگل‌ها و باتلاق‌های دورافتاده است مقابله کند.
این گروه را با نام ” گربه‌های ولگرد ” می‌شناسند.

دانلود قسمت ها به صورت تکی

اطلاعات تکمیلی مستد شکارچیان درنده با جوئل لمبرت

عنوان اصلی : Predators Up Close with Joel Lambert
کارگردان: ستارگان : Joel Lambertسال تولید: 2015
کشور: US
کمپانی تولید کننده : Plimsoll Productions
تعداد اپیزود: 5 قسمت
صدا / زیر نویس: دوبله فارسی

دانلود مستند های جوئل لمبرت من و تو

در نقاط دور افتاده زامبیا، جوئل لمبرت، به جستجوی بزرگترین درندگان آفریقا می رود : “شیرها “.

او با خود یک آزمایشگاه منحصربه فرد و متحرک به نام ” محفظه ” آورده که برای نزدیک شدن به شیرها و از آن استفاده میکند. بهترین دوربین ، بررسی ویژگی های کلیدی این درندگان، مانند قدرت دید در شب آنها حرارتی دنیا به او اجازه می دهد درندگان را با جزئیات فوقالعاده در شب ببیند و در طول روز از قابلیت های نظامی خود نیز برای ردگیری و دنبال کردن آنها استفاده میکند.

طی یک شب هیجان انگیز درون محفظه، نیروی گاز گرفتن شیر ماد ه با استفاده از دستگاه سنجش نیروی آوراره آزمایش می شود و یک نر نیز برای ، داخل شدن به محفظه رو شهای مختلفی را امتحان می کند. وقتی گل های از بوفالوها سر می رسند، جوئل قدرت شکار شیرها را مشاهده می کند.

معرفی اپیزودهای مجموعه شکارچیان درنده با جوئل لمبرت

این مجموعه مستند دیدنی شامل 5 اپیزود به شرح زیر میباشد:

شکارچیان درنده با جوئل لمبرت : شیر ها

در نقاط دور افتاده زامبیا، جوئل لمبرت، به جستجوی بزرگترین درندگان آفریقا می رود : “شیرها “.
او با خود یک آزمایشگاه منحصربه فرد و متحرک به نام ” محفظه ” آورده که برای نزدیک شدن به شیرها و از آن استفاده میکند.
بهترین دوربین ، بررسی ویژگی های کلیدی این درندگان، مانند قدرت دید در شب آنها حرارتی دنیا به او اجازه می دهد درندگان را با جزئیات فوقالعاده در شب ببیند و در طول روز از قابلیت های نظامی خود نیز برای ردگیری و دنبال کردن آنها استفاده میکند.
طی یک شب هیجان انگیز درون محفظه، نیروی گاز گرفتن شیر ماد ه با استفاده از دستگاه سنجش نیروی آوراره آزمایش می شود و یک نر نیز برای ، داخل شدن به محفظه رو شهای مختلفی را امتحان می کند.
وقتی گل های از بوفالوها سر می رسند، جوئل قدرت شکار شیرها را مشاهده می کند.

شکارچیان درنده با جوئل لمبرت : کفتارها

جوئل، به زامبیا رفته تا موفق ترین درنده آفریقا، یعنی ” کفتار خال دار “، را بررسی کند.
به زودی متوجه می شود که آنها در موارد بسیاری غیرمعمول عمل می کنند.
از جمله به اجتماعی بودن باالی آنها و سلطه ماده ها بر نرها می توان اشاره کرد.
همچنین تنها حیوانات روی زمین به شمار می روند که می توانند استخوان را با دندان هایشان خرد کنند.
به زودی مشخص می شود که گله کفتاری در نزدیکی کمپ آنها فعالیت می کند و فیلم های ثبت شده از غارت کردن آشپزخانه توسط آنها، این را اثبات می کند.
جوئل، محفظه را در همان نزدیکی بنا کرده و با استفاده از صداهای ضبط شده کفتار، و یک جعبه معما، ویژگی اصلی کفتارها،یعنی هوششان را آزمایش میکند.

شکارچیان درنده با جوئل لمبرت : خرس های قطبی

ترودی ماستیو، جوئل لمبرت، عضو سابق تکاوران نیرو ی دریایی ،با همراهی دامپزشک و متخصص قطب به قطب شمال سفر می کند. خرس قطبی ، برای مطالعه بزرگترین درند ه خشکی جهان ،آمریکا ساعته قدم 24 به ز ودی به سرزمینی از دریای یخ و روزهای ، تنی به نام هوزل 300 آنها سوار بر ی خشکنی یخ ، و یک ماده همراه با دو توله اش برم یخوردند، که در هر دو برخورد ، می گذارند.
به یک خرس نر بزرگ محیط برای نصب محفظه پانصد کیلویی به انداز ه کافی ضخیم نیست.
بالاخره محفظه نصب می شود و آنها می توانند خصوصیات کلیدی تطابق پذیری خرس قطبی با محیط را مشاهده کنند.
ولی دریای یخ زیر پایشان ندای خطر میدهد …

شکارچیان درنده با جوئل لمبرت : کوسه ها

در آبهای متلاطم اقیانوس اطلس جنوبی و درست در جنوب شهر کیپ تاون، عضو سابق تکاوران نیروی میرود.
تغییر ،” یعنی ” کوسه سفید ، دریایی آمریکا، جوئل لمبرت، به جدال با ترسناک ترین درنده اقیانوس دادن محفظه برای استفاده از آن در آب امری خطرناک و سخت جلوه می کند.
ولی در حالی که تیم برای یکی از عالیترین روشهای شکار توسط کوسه ها که به آن رخنه ، تغییر شکل آن تلاش می کند، لمبرت کوسه سفید چند تنی با سرعت چهل کیلومتر بر ساعت از آب ، میگویند را مشاهده میکند.
در این روش قدرت برخورد کوسه به فک را با یک ، بیرون می آید تا فکهای جوان خلیج فالس بی را شکار کند.
جوئل شتاب سنج اندازه گیری می کند و نهایتا برای رفتن به زیر آب آماده می شود

داستان ساخت شکارچیان درنده با جوئل لمبرت

در نقاط دور افتاده زامبیا، جوئل لمبرت، به جستجوی بزرگترین درندگان آفریقا می رود : “شیرها “.
او با خود یک آزمایشگاه منحصربه فرد و متحرک به نام ” محفظه ” آورده که برای نزدیک شدن به شیرها و از آن استفاده میکند.
بهترین دوربین ، بررسی ویژگی های کلیدی این درندگان، مانند قدرت دید در شب آنها حرارتی دنیا به او اجازه می دهد درندگان را با جزئیات فوقالعاده در شب ببیند و در طول روز از قابلیت های نظامی خود نیز برای ردگیری و دنبال کردن آنها استفاده میکند.
طی یک شب هیجان انگیز درون محفظه، نیروی گاز گرفتن شیر ماد ه با استفاده از دستگاه سنجش نیروی آوراره آزمایش می شود و یک نر نیز برای ، داخل شدن به محفظه رو شهای مختلفی را امتحان می کند.
وقتی گل های از بوفالوها سر می رسند، جوئل قدرت شکار شیرها را مشاهده می کند.
در این قسمت، نحوه ساخت این مجموعه جالب و بدیع را بررسی می کنیم و مرور می کنیم که چگونه جوئللمبرت، عضو سابق تکاوران نیروی دریایی آمریکا، برای نزدیک شدن به درندگان برتر دنیا در آزمایشگاهمیدانی منحصربه فرد خود ، یعنی ” محفظه “، آماده می شود.
از برهوت یخی قطب شمال گرفته تا آب هایخروشان اقیانوس اطلس جنوبی، جوئل، با کمک محفظه به مطالعه و ردیابی درندگان خطرناک می پردازد.

دانلود قسمت ها به صورت تکی

کلمات کلیدی به کار رفته در این نوشته: جوئل لمبرت کیست ، جوئل لمبرت ویکی پدیا ، جوئل لمبرت اینستاگرام ، جوئل لمبرت در مغولستان ، در تعقیب جوئل لمبرت ، در تعقیب جوئل لمبرت فصل دوم ، در جستجوی جوئل لمبرت ، در تعقیب جوئل لمبرت دوبله فارسی ، بیوگرافی جوئل لمبرت ، در تعقیب جوئل لمبرت اپارات ، در تعقیب جوئل لمبرت من و تو

5/5 ( 1 امتیاز )

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مجموعه کامل فیلم های مستند جوئل لمبرت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *