مستند مجموعه کامل فرار از زندان

فرار از زندان معمولا انگیزه های فراوانی می تواند به همراه خود داشته باشد که در بیشتر موارد می توان به ظلم و نابرابری حقوقی که در برخی از زندانی ها وجود دارد اشاره کرد.

ما تلاش می کنیم انگیزه افراد و همچنین نقشه ها و راهبرد هایی که این افراد برای فرار به کار برده اند را در مجموعه مستند راه خروج به شما نشان دهیم.

در این مستند شاهد بازسازی فوق العاده ترین صحنه های فرار از زندان توسط زندانی های معروف ترین زندانهای جهان در سال های اخیر باشید!

دانلود مجموعه کامل مستند فرار از زندان

اطلاعات مستند مجموعه کامل فرار از زندان

توضیحات

مستند “Breakout” یا “فرار از زندان” یک مجموعه مستند بسیار دیدنی است که توسط شبکه Cream Productions تولید شده است.

معمولا زندان برای کسانی ایجاد شده است که محدودیت‌های قانونی را نادیده می‌گیرند، با این حال فرار کردن از این زندان ها همیشه هر چند خیلی کم ولی اتفاق افتاده است. زندانی هایی که فرار می کنند همیشه از تمام توانایی های فیزیکی و ذهنی خود برای فرار از زندان استفاده کرده اند.

فرار از زندان معمولا انگیزه های فراوانی می تواند به همراه خود داشته باشد که در بیشتر موارد می توان به ظلم و نابرابری حقوقی که در برخی از زندانی ها وجود دارد اشاره کرد که باعث می شود زندانی ها ترغیب به فرار حتی با ریسک از دست دادن جان خود باشند. ما تلاش می کنیم انگیزه افراد و همچنین نقشه ها و راهبرد هایی که این افراد برای فرار به کار برده اند را در این مجموعه مستند راه خروج به شما نشان دهیم.

این مجموعه مستند در سال 2014 توسط شبکه تلویزیونی منوتو با عنوان “مستند راه خروج” به زبان فارسی دوبله و پخش گردید.
دانلود مجموعه کامل مستند راه خروج با دوبله فارسی شبکه من و تو

راه خروج راهی که به سمت آزادی کشیده می شود. راهی که به سمت خوشبختی از نگاه زندانی ها می رسد. اما به چه قیمتی و چگونه؟ برای این راه خروج حماسه های زیادی گفته شده و داستان بافی های زیادی شده است. خیلی از زندانی ها دنبال راه خروج بوده اند اما اندک کسانی بودند که این فکر خود را عملی می کردند.

راه خروج از دیدگاه خیلی از کسانی که بیرون از جریان قرار دارند راهی است پر هیجان و پر از صحنه های مختلف ولی باید توجه داشت که در این مسیر خیلی ها جانشان را فدا کردند و خیلی ها به هدف خودشان نرسیدند. این مستند هیجان این مسیر را به شما منتقل می کند و باعث می شود تا بتوانید تصور کنید که در زمان اجرای این نقشه ها چه احساساتی در افراد در جریان بوده است و چگونه به آن احساس آزادی که در درون خودشان شکل گرفته و پرورش یافته است می رسند.

در بسیاری از فرار از زندان ها تلفات زیادی بر جای مانده است از جمله تلفات انسانی که افسران پلیس داشته اند و همچنین خیلی از این فرار ها باعث بی اعتباری زندان یا افسران وظیفه یا نگهبان های وقت زندان شده است. خیلی از این فرار ها ماه ها و حتی سالها برای طراحی یک نقشه هوشمندانه زمان برده است.

در فیلم هایی که راجع به فرار از زندان ساخته شده است اکثرا نقشه های بی نقص و عجیب برای فرار از زندان استفاده شده که نشان دهنده هوش بالای آن زندانی باشد ولی باید توجه داشت که در دنیای واقعی هم بوده اند زندانی هایی که با نقشه های غیر قابل تصور موفق به فرار از زندان شده اند که در ادامه این مجموعه مستند راه خروج ما به مهمترین این افراد می پردازیم.

به این فکر کنید که اگر شما بجای فرد زندانی بودید چه کاری انجام می دادید؟ زندانی بودن به هر دلیلی چه بی گناه چه گناهکار سخت است. آیا فکر فرار از زندان و پیدا کردن راه خروج به ذهنتان می رسید؟ اگر اینگونه بود می توانید استرس و هیجان این کار را تصور کنید؟ می توانستید نشه ای بی نقص داشته باشید که راه خروج را به شما نشان دهد و شما را به آزادی برساند؟ همه این هیجان ها و تصوراتی که شما در ذهن خودتان دارید در مجموعه مستند راه خروج جمع آوری شده و این مجموعه مستند به بررسی داستان های مردانی می پردازد که شاید فکرش هم نمی کردند روزی به زندان بیفتند.

در این مجموعه مستند ما به چندین فرار بزرگ از زندان ها می پردازیم. زندانیانی که با هوش و زکاوت خودشان موفق شدند راه خروج را پیدا کنند. در این فرار ها از آسان ترین روش ها تا سخت ترین روش ها برای پیدا کردن راه خروج استفاده شده که گاها روش های به کار رفته از نظر عموم خیلی خنده دار یا غیر ممکن بوده است.

این مجموعه از مستندهای سایت تی وی مستند شامل بازسازی عجیب ترین و بزرگترین فرار از زندان هایی بوده که انجام شده است و شما می توانید در این مجموعه از ابتدای ماجرای زندانی شدن تا زمانی که بتوانند راه خروج را پیدا کنند با افرادی که موفق به فرار شده اند آشنا بشوید. روند برنامه ریزی و استراتژی فرار (از جمله از طریق کار گروهی)، فرار واقعی، را می توانید در این مجموعه پیگیری کنید.

در این مجموعه می توانیم بفهمیم انگیزه این افراد برای فرار از زندان چه بوده است و چه اتفاقی باعث شده که خیلی از این زندانی ها با وجود اینکه مدت زمان کمی از حبس خودشان باقی مانده به فکر فرار از زندان می افتند. در خیلی از وقت ها این زندانی ها در داخل زندان احساس امنیت جانی ندارند یا انگیزه هایی خارج از زندان باعث می شود که دست به چنین فرار هایی بزنند.

همچنین می توانیم بفهمیم چگونه این افراد راه خروج را پیدا کردند و مرحله به مرحله نقشه خودشان را به اجرا در آورند. آیا می توان این افراد را جزو افراد نابغه به شمار آورد؟ آیا برای فرار از زندان همدستی داشته اند؟ چگونه به دیگران اعتماد کردند؟ خیلی از این فرار ها در ساعات غیر قابل باور در طی روز انجام شده است. که نشان دهنده هوش بالای این زندانی ها و نقشه فوق العاده هوشمند آنها دارد.

این مجموعه تا امروز به صورت یک مجموعه 8 قسمتی توسط شبکه تلویزیونی manoto دوبله و پخش شده است.

اطلاعات تکمیلی مستد فرار از زندان (راه خروج)

عنوان اصلی : Breakout
کارگردان: ستارگان : , سال تولید: 2010
کشور: UK
کمپانی تولید کننده : Cream Productions
تعداد اپیزود: 8 قسمت
صدا / زیر نویس: دوبله فارسی

دانلود مجموعه کامل مستند فرار از زندان با دوبله فارسی شبکه من و تو

معرفی اپیزودهای مجموعه راه خروج (فرار از زندان)

این مجموعه مستند دیدنی شامل 8 اپیزود به شرح زیر میباشد:

فرار از زندان : کوآنتی آدامز

از لحظه ای که وارد شد نقشه ی فرار خود را کشید .
بالاخره هر سیستمی یک نقصی دارد .
او هم باید راه آزادی خود را باز می کرد .
او خود را برای هر کاری که به فرارش کمک می کرد آماده کرد .
این داستان فرار کوآنتی آدامز است .

فرار از زندان : جان پارسونز

یک افسر را کشت و در زندان منتظر روز محاکمه بود .
تنها شانس زنده ماندنش فرار بود .
با باید از دیوار حیاط زندان بالا می رفت یا اینکه دیوار سلول زندان را سوراخ می کرد .
این داستان فرار واقعی از زندان است که از روی اعترافات مجرمین , منابع خبری و سوابق بایگانی شده فراهم آمده است .

فرار از زندان : تیموتی ویل

داخل زندان آدم احساس می کند زنده است ولی زندگی نمی کند.
تیموتی ویل می خواهد فرار کند و زندگی خود را از نو بسازد .
او تا به حال ۱۵ سال حبس کشیده بود و دیگه آماده ی فرار بود .
این داستان های فرار واقعی از زندان است که از روی اعترافات مجرمین , منابع خبری و سوابق بایگانی شده فراهم آمده است .

فرار از زندان : جودی تامپسون

جودی تامپسون جوانی ۲۳ ساله که باید دست کم ۱۰ سال حبس می کشید…

هفت تگزاسی

تصمیم گرفتم یا فرار کنم تا کشته شوم .
چیزی نداشتم که از دست بدهم و از اون به بعد یا همه چیز یا هیچ چیز .
راه برگشتی وجود ندارد …

عشق در زندان

پنج دفعه سعی کردم از زندان فرار کنم .
ایندفعه زن جدیدم جنیفر که پرستار زندان بود کمکم کرد تا راه خروج از زندان را پیدا کنم .
اون ها می گن که من به جنیفر کلک زدم و سرش کلاه گذاشتم ولی اصلا این حرف ها نیست .
او عاشقم شد.
این داستان های فرار واقعی از زندان است که از روی اعترافات مجرمین , منابع خبری و سوابق بایگانی شده فراهم آمده است .

فرار از زندان : دنیس وین هوپ

تا به حال اینقدر خون در زمان عمرم ندیده بودم .
این یک جور اعلام خطر است .
جای من این جا نیست باید فرار کنم .
این داستان های فرار واقعی از زندان است که از روی اعترافات مجرمین , منابع خبری و سوابق بایگانی شده فراهم آمده است .

فرار از زندان : پیتزبورگ

درهشتم ژانویه ۱۹۹۶شش هم‌ بند در ندامتگاه وسترن پیتزبورگ درایالت پنسیلوانیا در زمان تعویض پیت مامورین، موفق می‌شوند با دست تونلی به طول ۱۳متررا از زیر دیوار به خارج از زندان حفرکنند.
پس از ماه‌ها سخت‌ کوشی و مخفی‌ کاری باهوشمندی و طراحی نانو پونته دزد گاوصندوق،آ نها موفق به فرار می‌شوند.
دراین فیلم مستند پر ماجرا حقایق و نکات جالبی از واقعه را از زبان پونته می‌شنویم.
بخش مهمی از برنامه شامل همکاری یک فراری قبلی با کارمند زندان و مجریان قانون برای تعقیب و پیگرد فراریان است.
شروع ماجرا از لحظه‌ ای است که پونته با استفاده از جداره لیوان یک بار مصرف، از کلید زیرزمین نگهبان زندان نمونه برداری می‌کند.
به سبب آشنایی با سایر هم‌ بندان کلید مشابهی تهیه می‌کنند.
اواز زمانی که به زیرزمین راه می‌یابد اوبه همراه پنج تن دیگر از دسیسه‌ کاران، تونلی را زیر دیوار زندان تا انباری درخارج حفاری می‌کنند.
ازعجایب آنکه در بامداد روز فرار، در حالیکه سینه‌ خیز از تونل بیرون می‌رفتند به عنوان کارگران ساختمانی از برابر ماشین زرهی گارد زندان عبور کرده و با سرقت یک ماشین پونتیاک به سوی غرب و به طرف اوهایومتواری می‌شوند.
دوروز بعد به هیوستون در تگزاس می‌رسند.
سپس با به دست آوردن مدارک شناسایی جعلی ازدوستان جنایتکار خود، درصدد فرار به سوی مکزیک برآمدند.
درمراحل بررسی حادثه، پلیس از کشف وسائل برقی و کابل‌ های اضافی برق در دهانه تونل متحیر می‌گردد.
پس از بازجویی از نگهبانان و هم‌ بندان برای تکمیل جزئیات سوابق متواریان، درصدد حدس و گمان برآمدند که آنها به کدام جهت حرکت کرده‌اند.
شش روز بعد از فرار از زندان یکی از سارقین. سارق مسلح تام برکلبا .درایستگاه اتوبوس شهر هیوستون به علت مصرف بیش از حد مواد مخدر گرفتار می‌شود.
پایان فرار از این مرحله شروع شد.
دوروز بعد در نزدیکی وینی از ایالت تگزاس یکی از مامورین گشت پلیس راه، اتومبیلی را متوقف می‌نماید که دو سرنشین آن ازکمربند ایمنی استفاده نکرده بودند.
به محض نزدیک شدن افسر پلیس ماشین به سرعت محل را ترک می‌کند.
سرنشینان ماشین پونته و یک فراری دیگر .کارمن کلر محکوم به حبس ابد، بودند.
درجریان یک جنگ و گریز پر هیجان و بی‌نظیربا تصادف خودروی فراریان، کلر بازداشت وپونته موفق به فرار می‌شود.
دوروز بعد، دو نفر از مامورین اف.بی.آی که بر اساس اطلاعات به دست آمده از کلراقدام کرده بودند، رد فراری را در یک متل پیدا می‌کنند.
درآنجا با چهار فراری دیگر روبرو می‌شوند.
فیلم سراسر پر ماجرا و تکان دهنده از درگیری‌های سرگرم کننده وقتی به پایان می‌رسد که فراریان مسلح و خطرناک رو در روی مجریان قانون به مبارزه می‌پردازند.

دانلود قسمت ها به صورت تکی

کلمات کلیدی به کار رفته در این نوشته: فرار از زندان هکس دانلود ، فرار از زندان همتا مووی ، فرار از زندان همه قسمت ها ، فرار از زندان های جهان ، فرار از زندان صدا و سیما ، فرار از زندان پشت صحنه ، سریال فرار از زندان صحنه های سانسور شده ، فیلم سینمایی فرار از زندان غیر ممکن ، فیلم فرار از زندان ، فرار از زندان جدید ، فرار از زندان خارجی دوبله فارسی ، فرار از زندان شبکه نمایش ، فرار از زندان شبکه تماشا ۱۴۰۱ ، فرار از زندان شخصیت ها ، فرار از زندان سریال ، فرار از زندان سری جدید

5/5 ( 1 امتیاز )

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مجموعه کامل فرار از زندان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *