مستند سری کامل ما و فرازمینی ها

در سری کامل ما و فرازمینی ها به موجودات هوشمند فرازمینی پرداخته میشود. در این مستند میبینیم چگونه فرازمینی ها از ابتدای به وجود آمدن انسان بر روی زمین وجود داشته اند و به بالا بردن سطح دانش بشر در طول این سال ها کمک کرده و نقش موثری در شکل‌دهی تاریخ ما داشته‌اند.

كنده‌ كاری های باستانی از بيگانگان در غارها، مواد قیرگونه و شبيه آسفالت در يكي از اهرام مصر كه از بقايای موجودات ناشناخته ساخته شده است، اجرام آسمانی ناشناخته در ايالات متحده و …. اينها تنها بخش كوچكی از داستان‌های شگفت‌ آوری هستند كه در سری کامل ما و فرازمینی ها به كاوش در مورد آنها پرداخته میشود.

توضیحات

مستند ” Ancient Aliens ” یک مجموعه مستند بسیار دیدنی درباره فرازمینی هاست که توسط شبکه history تولید شده است.

سری کامل ما و فرازمینی ها که با نام بيگانگان باستانی نیز شناخته میشود؛ به كاوش در مورد شواهد معتبر حضور بيگانگان بر روي زمين در طی ۷۵ ميليون سال میپردازند، از عصر دايناسورها تا مصر باستان و آسمان‌ های كويری غرب، در ايالات متحده كنوني.

كنده‌ كاریهای باستانی از بيگانگان در غارها، مواد قیرگونه و شبيه آسفالت در يكي از اهرام مصر كه از بقايای موجودات ناشناخته ساخته شده است، اجرام آسمانی ناشناخته در ايالات متحده و …. اينها تنها بخش كوچكی از داستان‌های شگفت‌ آوری هستند كه در سری کامل ما و فرازمینی ها به كاوش در مورد آنها پرداخته میشود.

این مجموعه مستند در سال 2014 توسط شبکه تلویزیونی منوتو با عنوان ” مستند ما و فرازمینی ها ” به زبان فارسی دوبله و پخش گردید.

سری کامل ما و فرازمینی ها

در سری کامل ما و فرازمینی ها به موجودات هوشمند فرازمینی پرداخته میشود. در این مستند میبینیم چگونه فرازمینی ها از ابتدای به وجود آمدن انسان بر روی زمین وجود داشته اند و به بالا بردن سطح دانش بشر در طول این سال ها کمک کرده و نقش موثری در شکل‌دهی تاریخ ما داشته‌اند.

از سوی دیگر این مستند آثار و نشانه‌هایی که در مکان‌های باستانی، کتب باستانی و حتی آسمانی وجود دارند و همچنین گواهی افرادی که خود از نزدیک این موجودات را مشاهده کرده‌اند را نیز بررسی می‌کند.

اکثر کارشناسان و افرادی که در این مستند سخن می‌گویند از طرفداران نظریهٔ فضانوردان باستانی هستند که از معروفترین آن‌ها می‌توان از اریش فون دنیکن؛ بنیان‌گذار نظریه ی فضانوردان باستانی نام برد.

این مجموعه تا امروز به صورت یک مجموعه 123 قسمتی توسط شبکه تلویزیونی manoto دوبله و پخش شده و همچنان در حال تولید میباشد.

اطلاعات تکمیلی سری کامل ما و فرازمینی ها

عنوان اصلی : Ancient Aliens
کارگردان: Robert Clotworthy
ستارگان :  Giorgio A. TsoukalosDavid Childress
سال تولید: 2009
کشور: USA
کمپانی تولید کننده : History Channel
تعداد اپیزود: 123 قسمت تا این لحظه
صدا / زیر نویس: دوبله فارسی

سری کامل ما و فرازمینی ها

معرفی اپیزودهای سری کامل ما و فرازمینی ها

این مجموعه مستند دیدنی تا به امروز شامل 123 اپیزود به شرح زیر میباشد:

تخریبها و ویرانیها

اگر در دوران های باستان بیگانه های فرازمینی به زمین آمده باشند، آیا آنها مسئول فجایع، جنگ ها و دیگر بلایای مرگباری هستند که بر سر انسان ها آمده و آیا این کار را با هدف کنترل سرنوشت نسل بشر انجام داده اند؟
داستان سیلی عظیم که از طرف خدایان برای نابودی تمدن ها به راه می افتد در بسیاری از فرهنگ های پیش از تاریخ وجود دارد.
توصیف نبردهایی فرازمینی که به نابودی های عظیم می انجامند و گزارش ها از دیدن بشقاب پرنده هایی که اخیر ادر نزدیکی فجایع طبیعی ظاهر می شوند، از دیگر ماجراهای پر رمز و راز تاریخ بشر هستند.
کتاب مکاشفه وتومارهای بحرالمیت نیز از نبردی آخرالزمانی بین خیر و شر سخن می گویند که دنیای ما را نابود خواهد کرد.
آیا این متون باستانی در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها شواهدی هستند از دشمن بودن بیگانه های فرا زمینی با ما و ثابت می کنند آنها در حال برنامه ریزی برای بازگشتی خشن به زمین هستند؟
و یا اینکه بیگانه های فرازمینی منجیان ما بوده و در دوران های پرآشوب، نجات ما به عنوان یک گونه را تضمین می کنند؟

خدایان و فرا زمینیان

اسطوره ها و افسانه ها از مدت ها پیش به عنوان داستان هایی خارق العاده مورد توجه بشر بوده اند، داستان هایی که خدایان پرقدرت، غول های جهش یافته و هیولاهای ترسناک را توصیف می کرده اند.
اما چرا فرهنگ های مختلف، فرهنگ هایی که با یکدیگر تفاوت ها و فاصله هایی بسیار داشته اند، همگی داستان هایی مشابه را بازگو کرده اند؟
آیا ممکن است اسطوره ها و افسانه ها گزارش هایی عینی از فضانوردانی باستانی باشند که بر روی زمین فرود می آیند؟
متون باستانی پرند از داستان هایی درباره ی تعامل خدایان با انسان ها، اهدای دانش و فناوری از طرف خدایان به انسان ها و حتی باردار شدن زنان انسانی از سوی آنها.
آیا ممکن است نیمه خداهای اساطیری، نتایج همخوابگی بیگانه های فرازمینی و انسان ها بوده باشند؟
آیا ممکن است کلید حلقه ی گمشده ی تکامل و تسریع پیشرفت تمدن انسانی در دستان بیگانه های فرازمینی باشد؟
آیا ممکن است انسان امروزی نتیجه ی دخالت بیگانگان در زمین باشد؟

مکان های اسرارآمیز

مکان هایی اسرارآمیز در گوشه و کنار زمین وجود دارند و به شکلی غیر قابل توضیح، اکثر بشقاب پرنده ها در حوالیاین مناطق اسرارآمیز دیده شده اند.
هواپیما و کشتی های زیادی به دام مثلث بدنام برمودا افتاده و ناپدید شده اند.
ناهنجاری های مغناطیسی عجیب محدوده ی سکوت در مکزیک نه تنها موشک ها را از مسیرشان منحرف کرده بلکه به نظر می رسد حتی باعث کشیدن شهاب سنگها از آسمان به زمین شده است.
گفته می شود یک دروازه ی باستانی کهدر دیواره ای صخره ای در پوئرتا د هایو مارکای پرو حجاری شده، درگاهی است به دنیاهای دیگر.
فلات مارکاواسی پر است از آرایش های سنگی ای که ادعا می شود توسط یک تمدن باستانی پیشرفته در آنجا قرار داده شده اند.
اما این مکا ن های عجیب و دیگر نقاطی از این دست چه ارتباطی با یکدیگر دارند؟
آیا ممکن است موجودات فرازمینی باستانی هم از وجود این مکان های اسرارآمیز مطلع بوده باشند؟

ملاقات با فرا زمینیان

در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها :

دیدار با موجودات فرازمینی.
پیامبران آسمانی.
مواجهه های نزدیک.
گزارش های مبنی بر تعامل انسان ها با موجودات آسمانی قدمتی به اندازه ی آغاز تاریخ بشریت داشته است.
بسیاری از این مواجهات به الهام های اخلافی، فلسفی و هنری انجامیده اند.
اما آیا بشر در این تماس ها با موجوداتی اثیری از بهشت مواجه بوده و یا با موجوداتی فرازمینی از دنیاهایی دیگر؟
آیا کتاب های مقدس کلام خدا هستند و یا کتابچه هایی راهنما که از طرف تمدن هایی پیشرفته تر در اختیار ما گذاشته شده است؟
چه کسانی به ژاندارک می گویند چطور بر ارتش انگلیس پیروز شود: مقدسین یا موجودات فرازمینی؟
آیا ممکن است یک پسر جوان هندی فرمول های پیشرفته ی ریاضی را از یک الهه ی هندو آموخته باشد؟
پیامی که یک سرباز ارتش آمریکا بعد از لمس کردن یک سفینه ی فضایی دریافت می کند، چه معنایی دارد؟
اگر صحت نظریه ی فضانوردان باستانی که می گوید موجوداتی از دنیاهای دیگر با ما در ارتباط هستند را بپذیریم، سوال این است که آیا این ارتباط به نفع ما است یا آنها؟
و هدف واقعی از تماس های بیگانگان با ما چیست؟

فرا زمینیان و رایش سوم

اگر بیگانه های فضایی در گذشته های دور به زمین آمده باشند، آیا ممکن است فناوری هایی پیشرفته را در اختیار ما گذاشته باشند که با گذشتن از پستی و بلندی های تاریخ به دست ما رسیده باشد؟
آیا ممکن است همین فناوری ها رایش سوم را قادرکرده باشند سلاح ها و ماشین های اسرارآمیز خود را بسازد، ماشین هایی که فراتر از مرزهای علم بشری در قرن بیستم بودند؟
در جریان جنگ جهانی دوم گزارش هایی وجود داشت مبنی بر اینکه آلمانی ها بشقاب پرنده ای عملیاتی به نام ها نبو ساخته اند و گفته می شد فناوری کشف شده در متون باستانی هندی، ساخت آن بشقاب پرنده را ممکن کرده است.
همچنین شایعات دیگری مبنی بر ساخت سفینه ای دیگر وجود داشت که گفته می شد بر اساس نقشه های دقیقی که موجودات فرازمینی دراختیار مدیوم ها و متخصصان ماوراءالطبیعه گذاشته اند، ساخته شده است.
آیا ممکن است کشف دوباره ی فناوری های موجودات فرازمینی باستانی، به تلاش هیتلر برای حکومت بر دنیا کمک کرده باشند؟
و آیا ممکن است تجهیزاتی که ادعا می شود آلمانی ها بر اساس فناوری های کشف شده ی فرازمینی ساخته بودند، دربرنامه ی آمریکا برای فرود انسان بر روی کره ی ماه ، تاثیر گذاشته باشند؟

فن آوری فرا زمینیان

اشعه های مرگ با حرارت هایی فوق العاده.
موشک های با فن آوری پیشرفته.
سلاح های صوتی پرقدرت.
آیا ممکن است منشأ این نمونه های پیشرفته ی علوم مدرن، فن آوری هایی باستانی باشد که هزاران سال پیش بر روی زمین وجود داشته اند؟
آیا ممکن است انسان های اولیه از دانشی علمی برخوردار بوده اند که بسیار فراتر از دانش بشر در قرن حاضر بوده است؟
متون باستانی، حکایت های عامیانه و هنرهای باستانی از مشاهده ی ماشین های پرنده ی بشقاب مانند و ارابه های آتشین توسط انسان های باستانی سخن می گویند.
آیا این شواهد ممکن است نشانه هایی از بشقاب پرنده های فضایی یا سفینه های مجهز به موشک باشند؟
در این صورت، آیا ممکن است بیگانگانی که از ستاره های دیگر به زمین می آمدند، فن آوری های پیشرفته ی خود را بر روی زمین باقی گذاشته باشند؟
آیا تلاش بشر برای رمزگشایی از رازهای شناوری، ضدجاذبه و فناوری لیزر تنها ناشی از تخیل ما است یا اینکه چنین ایده هایی توسط موجوداتی فرازمینی به ما الهام شده اند؟

در اعماق زمین از سری کامل ما و فرازمینی ها

اگر تاثیرگذاری موجودات فضائی بر تاریخ بشر حقیقت داشته باشد، آیا می توان نشانه های حضورشان را در دالان های مخفی و غارهای موجود در نقاط مختلف جهان، مشاهده کرد؟
آیا ممکن است غاری در اکوادور، شامل حکاکی هائی درقالب کتاب های فلزی، دربرگیرنده ی رازهای مربوط به تکنولوژی های فرازمینی باشد؟
آیا شهر کهن زیرزمینی واقع درترکیه، به کمک موجودات فرازمینی ساخته شده یا جهت در امان ماندن از حمله ی آن ها؟
شایعاتی مبنی بر همکاری ارتش ایالات متحده با موجودات فرازمینی در پایگاهی مخفی در “نیومکزیکو”، همواره وجود داشته است.
در افسانه ها یبومیان آمریکا، اشاراتی به موجوداتی عجیب، به چشم می خورد.
اکتشافات اخیر باستان شناسی در “یوکاتان”، ممکن است حاکی از حضور موجودات فرازمینی در پس رازهای تمدن “مایا” باشد.
آیا این موارد در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها تصادفی هستند؟
یا اینکه نشانه هائی مبنی بر بازدید موجودات فرازمینی از تمدن های کهن سراسر دنیا می باشند؟

سازه‌‌ های ناشناخته

اگر بیگانگان باستانی از کره زمین دیدن کرده باشند، آیا می توان شواهدی از حضور آنها را در بناهای مرموزی که درجای جای جهان قد برافراشته اند، پیدا کنیم؟
بناهای مگالیتی که در قاره های مختلف یافت شده اند، شباهت عجیبی به هم دارند و برش و انتقال سنگهای عظیمی که برای ساخت این شاهکارهای مجلل بکاررفته اند، صرفنظر از انسانهای باستانی، حتی برای ماشین آلات مدرن امروزی نیز دشوار است.
طرفداران نظریه فضانوردباستانی ابراز می کنند که سنگهای ایستاده در کارناک در فرانسه به عنوان یک سیستم جی.پی.اس باستانی برای هواپیماهای قدیمی محسوب میشدند.
تپه گبکلی که به تازگی در ترکیه کشف شده است و قدمت آن به ۱۲۰۰۰ سال میرسد، دارای ستونهایی است که با ظرافت حجاری شدهاند و کارشناسان از آنها به عنوان کشتی نوح سنگی یاد می-کنند.
آیا امکان دارد که موجودات فضایی برای ساخت این بناهای معما گونه به انسان نخستین، یاری رسانده باشند؟
اگراین موضوع صحت داشته باشد، هدف این پروژههای عظیم چه بوده است؟

جهان های زیر آب

شهرهای زیرآبی باستانی در اقصی نقاط دنیا پیدا می شوند .
اما آیا ممکن است این دنیاهای آبی ویرانه هایی از تمدن های ناشناخته و یا حتی مدارکی بر وجود موجودات ماورایی بر روی زمین باشند؟
داستان بد نام شهر گمشده آتلانتیس ممکن است خاطره باقیمانده ای از یک متروپلیس باستانی بیگانگان باشد.
زیر دریاچه تیتیکاکای پرو ویرانه های اخیرا کشف شده چند معبد افسانه های بومی وجود یک پایگاه زیرآبی یو اف او را تایید می کنند.
متون هندی باستانی ٬ معروف به سنگام ٬ شهرهای غرق شده ای را توصیف می کنند که در آنها انسانها و بیگانگان هزاران سال پیش با یکدیگر اختلاط داشته اند.
چه کسی می توانسته ساختار سنگی پله دار۱۸۰ متری را در ساحل ژاپن ساخته باشد؟
منطقه ای که قدمتش ممکن است هزاران سال بیش از اهرام مصر باشد.
آیا ممکن است شواهدی از تماس های بیگانگان باستان در زیرعمیق ترین اقیانوس های زمین دفن شده باشند؟

فرا زمینیان در آمریکا

نظریه‌ پردازان سفرهای فضائی باستانی، معتقدند که بیگانگان، از هزاران سال پیش به زمین سفر می‌کرده‌اند.
اگر اینطور باشد، آیا ممکن است بتوان مدارکی مبنی بر صحت این فرضیه را در داستان‌ های مربوط به گذشته‌ ی غرب آمریکا پیدا کرد؟
مطابق برخی ادعاها، قبرستان محلی واقع در شهر “اورورا” در ایالت تکزاس، جسد موجودی فرازمینی را که سفینه‌ اش در سال ۱۸۹۷ سقوط کرده، در خود جای داده است.
در “یوتا”، حکاکی‌هائی دربرگیرنده‌ی موجوداتی عجیب، با لباس‌هائی شبیه به لباس‌های فضانوردی کشف شده است.
گله‌داران مناطق جنوبی کالیفرنیا در قرن نوزدهم، از بیرون آمدن موجودی فرازمینی از بستر دریاچه‌ ی “الیزابت” سخن گفته‌ اند.
حتی در زادگاه فردی همچون “وایات ارپ”، یعنی منطقه‌ی “تومب استون” در “آریزونا” نیز کابوی‌ها، از شلیک به سمت پرنده‌ای غول‌ آسا و آهنین خبر داده‌اند.
آیا همه‌ ی این موارد، تنها افسانه هستند یا اینکه ساکنین غرب وحشی در آمریکا، واقعا” با موجوداتی بیگانه و اهل دنیائی بسیار دورتر، برخورد داشته‌ اند؟

جانوران عجیب الخلقه

آیا ممکن است افسانه ها و تصاویر کهن نمایانگر هیولاها، مدرکی دال بر تماس موجودات بیگانه بانسل بشر در گذشته باشند؟
در یکی از کتب مقدس هندوها، به پرنده ای عظیم الجثه به نام “گارودا” اشاره شده که هنگام فرود، زمین زیرپاهایش به لرزه در آمده و موجب وحشت نسل بشر می شده است.
در کتاب مقدس یهودیان، به داستان بلعیده شدن “یونس” توسط یک نهنگ، پرتاب شدنش به بیرونپس از گذشت چندین روز و زنده ماندنش جهت نقل این حادثه ی شگفت آور اشاره شده است.
آیا نیاکان ما حقیقتا با جانورانی عجیب برخورد داشته اند یا اینکه این موجودات، ساخته ی دست تمدنی فرازمینی بوده اند؟
آیا ممکن است گونه های ترکیبی از جانوران همچون “سنتور”، “ماینوتور” و “مدوسا” که مطابق افسانه هاتوسط خدایان خلق شده اند، نتیجه ی انجام فرآیندهای پیوندی پیشرفته، با ماهیتی فرازمینی بوده باشند؟
آیا چنین موجوداتی، تنها زائیده ی تخیلات بشر بوده اند یا اینکه واقعا در دوران باستان وجود داشته اند؟

معابد طلا از سری کامل ما و فرازمینی ها

آیا طلا میتواند رابط اصلی بین انسانها و بیگانگان باشد؟
گفته میشود کلیسایی مرموز در جنوب فرانسه کلید کیمیاگری و دروازه ای به بخش دیگری از جهان را در اختیار دارد.
بومیان کاسکوی پرو معتقدند مشاهده یو اف اوها با طلای گمشده در زیر دریاچه پورای مرتبط است و عده ای معتقدند در زیر ابوالهول بزرگ گیزا کتابخانه ای کامل از ماوراییها به جا مانده است.
کتابخانه ای از طلا.

مراسم اسرار آمیز

در اقصی نقاط دنیا این باور وجود دارد که تشریفات و مراسم مذهبی باستانی انسان ها را به بعدی دیگرمرتبط می کند.
اما با چه کسی یا چه چیزی ارتباط برقرار می کنیم؟
آیا ممکن است تشریفات مذهبی امروز مثل فستیوال ها، تاجگذاری ها و مراسم تشییع، مبتنی بر تلاش های انسان اولیه برای تقلید ازمسافران بیگانه باستانی باشند؟
اگر اینگونه باشد، دیگر چه مراسم باستانی ممکن است ریشه خود را درپادشاهی هایی خارج از این دنیا بیابند؟

مهندسان باستان

آیا ابزار و فناوری سازندگان باستانی از کهکشانهای دور سرچشمه گرفته اند؟
مدارک و شواهد حاکی ازاین موضوع هستند که یک دژ باستانی در کشور پرو که در قله کوه قرار دارد با ابزارهای لیزرمانند ومرموزی ساخته شد.
هدف از طراحی یک هرم مربوط به فرهنگ آمریکای میانه، تولید برق بود.
معابد واقع در ویجایانگارا در هندوستان برای مهار کردن انرژی کیهانی ساخته شدند.
فناوری ماشینکاری دقیق در مصر باستان مورد استفاده قرارمیگرفت و ارتباطات بین سیاره ای توسط یک اتاقک صوتی در جزیره مدیترانه ای مالتا، امکان پذیرمیشدند.
اگر سازندگان باستانی از فناوری پیشرفته استفاده کرده باشند، آیا میتوان در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها ثابت کرد که هزاران سال پیش، بیگانگان به کره زمین آمده اند؟

طاعون، اپیدمی، و موجودات فضایی

گونه های ناشناخته ی باکتریهایی با ریشه های اسرارآمیز دائما دانشمندان امروزی را به چالش میکشند.
آیا میتوان رد پای برخی از فلج کننده ترین بلایا و بیماریهای مسری بشر را تا تاریکترین نقاط فضا دنبال کرد یا حتی آنها را به مداخله موجودات فرازمینی، ارتباط داد؟
در جریان مرگ سیاه در قرون وسطی، مشاهدات مردم حاکی از سفینه های برنزی است که غبار عجیبی را از خود ساطع میکردند.
اخیر ا و در سال ۲۰۱۱ ، یکی از دانشمندان ناسا، ریچارد هو ور، مدارکی را منتشر کرد که حاکی از وجود حیات در سنگهای آسمانی بودند.
آیا بیگانگان باستانی به کوچکی میکروبها در شکلگیری تاریخ بشر نقش داشته اند؟

سلاحهای مرگبار

شمشیرهای آهنی شکل داده شده در حرارت آتش، سلاح های گرم با توانائی وارد آوردن آسیب های جدی به بدن انسان و موشک هائی با قابلیت نابود کردن یک شهر به طور کامل.
همزمان با پیشرفت تکنولوژی در طول تاریخ، سلاح های قدرتمندی تولید شده اند که هریک از دیگری مرگبارتر بوده اند.
اما آیا این سلاح های مرگبار، محصول خلاقیت بشر بوده اند یا اینکه با کمک موجودات و منابعی فرازمینی، تولید شده اند؟

مکانهای شوم از سری کامل ما و فرازمینی ها

مکانهایی روی زمین وجود دارد که هزاران سال است مردم آنها را نفرین شده و شیطانی میدانند.
آیاممکن است این مکانها رابطی با دنیایی غیر زمینی باشند؟
در کوه سیاه در استرالیا، محلیها از خدایی مارشکل و باستانی نام میبرند که با ناپدید شدنهایی عجیب در ارتباط است.
صدها نفر هر ساله به سوی جنگلی تاریک در پای کوه فوجی در ژاپن کشیده میشوند تا خودکشی کنند.
آیا شواهد موجود در مکانهای به اصطلاح شیطانی زمین، اثبات میکند که در دوران باستان موجودات بیگانه به سیاره ی ما آمده اند؟

پایه گذاران آمریکا

معنای نماد های مرموزی که در سرتاسر “واشینگتن دی.سی” به چشم می‌خورند، چیست؟
آیا بنیان‌ گذاران ایالات متحده، اطلاعاتی در مورد بیگانه‌ های باستانی داشته‌ اند که در اختیار عموم مردم قرار نگرفته است؟
آیا امکان دارد که این دانش بنیان‌گذاران ایالات متحده، در بطن نمادهای یادبود، معماری ساختمان‌ ها و حتی اسناد مربوط به تاسیس این کشور، پنهان شده باشد؟

رمزگشایی خرابه

بناهایی عظیم که توسط انرژی الکترومغناطیس با یکدیگر مرتبط هستند.
ویرانه‌هایی پیشا تاریخی که با وجود فاصله‌های طولانی از یکدیگر در امتداد خطوطی مستقیم قرار دارند و ریاضیاتی پیشرفته که بیش از ۵ هزار سال پیش در دل یادبودهایی عجیب حک شده است.
آیا خارق‌ العاده‌ترین بناهای به جا مانده انسان‌های باستانی، تنها بوسیله‌ ی انسان‌ها ساخته شده‌اند؟
یا اینکه در خود آنها شواهدی نهفته است که از طراحی و مرتبط کردن آنها با یکدیگر توسط بیگانه‌هایی فرازمینی خبر می‌دهد؟

مناسک مرگ‌آور

این مستند به بررسی سوال هایی می پردازد و سعی می کند پاسخ آنها را بیابد.
آیا شکل هوشمندانه ای از فضای بیرونی زمین را هزاران سال پیش زیر نظر داشته است؟
آیا این بیگانگان هنوز در حال مشاهده ما هستند؟
آیا امکان دارد زمین هزاران سال پیش زندگی هوشمندانه ای از موجودات خود دیده باشد ، و این تکنولوژی به صورت مستقیم بر زندگی و تمدن بشر اثر گذاشته باشد؟
خلاصه داستان این قسمت : خودکشی­‌های دسته جمعی٬ قربانی‌­های انسانی٬ مناسک کفرآمیز.
در طول تاریخ انسان­های زیادی ادعا کرده­‌اند که دانشی فرازمینی دارند و پیروان خود را به انجام کارهایی وحشتناک و خشونت‌­آمیز رهنمون کرده‌اند.
آیا آن­‌ها افرادی حقه بازند؟
دیوانه‌اند؟
یا ممکن است صداهایی که در سرشان می­‌شنوند واقعاً منشایی غیرزمینی داشته باشد؟
و اگر این‌طور باشد، آیا از پیام­‌هایی که دریافت می­‌کردند برداشت اشتباهی داشته‌­اند؟
یا ممکن است موجودات بیگانه با اهدافی پلید در این کار دخیل باشند؟

توطئه‌ی مایایی از سری کامل ما و فرازمینی ها

تمدن مایا به مدت بیش از دو هزار سال بر آمریکای مرکزی حکومت کرد اما در قرن نهم میلادی، شهرهای بزرگ این تمدن خالی از سکنه شده و مردمانش ناپدید شدند.
چه اتفاقی ممکن است برای این تمدن پیشرفته رخ داده باشد؟
آیا ممکن است مایایی‌ها سرنخ‌هایی از چگونگی پشت سر گذاشتن دیگر فرهنگ‌ها در زمینه‌ی علوم، ریاضی، تنظیم تقویم و مهم‌تر از همه، ستاره‌شناسی باقی گذاشته باشند؟
طی سال‌های اخیر و با ترجمه‌ی تعدادی هیروگلیف‌، مشخص شده مایایی‌ها توانسته‌اند به طور دقیق تغییر محور حرکت زمین را طی هر ۲۶ هزار سال پیش‌بینی کنند.
در حکاکی‌های موجود روی تابوت بزرگترین رهبر این تمدن، پادشاه “پاکال” به سفری در راه شیری اشاره شده و تقویمی پیچیده، از پایان دنیا در سال ۲۰۱۲ سخن به میان آورده است.
جالب‌تر از همه، باور آن‌ها مبنی بر این مساله است که دانش خود را مرهون موجوداتی فرازمینی که از آسمان آمده‌اند، هستند.
آیا ممکن است تمدن باستانی مایا همراه با موجودات فرازمینی، نقشه‌ای را برای آینده و حتی پایان دنیا طراحی کرده باشند؟
این مستند به بررسی سوال هایی می پردازد و سعی می کند پاسخ آنها را بیابد.
آیا شکل هوشمندانه ای از فضای بیرونی زمین را هزاران سال پیش زیر نظر داشته است؟
آیا این بیگانگان هنوز در حال مشاهده ما هستند؟
آیا امکان دارد زمین هزاران سال پیش زندگی هوشمندانه ای از موجودات خود دیده باشد ، و این تکنولوژی به صورت مستقیم بر زندگی و تمدن بشر اثر گذاشته باشد؟
نقشه های عجیب و غریب باقیمانده بر روی دیواره های غارهای باستانی، متن های موجود در هند در توصیف ( ماشین پرواز خدایان ) تنها چند نمومه از آثاری هستند که توسط باستان شناس آقای Daniken مورد بررسی قرار گرفته اند و به اثبات رسیده است که فضانوردان باستانی به خوبی اجداد خود را شناخته بوده اند.

پیشگویی روز فاجعه

تمدن مایا، پیچیده‌ترین سیستم تقویم دنیای باستان را طراحی کرده بود، اما بسیاری از محققین معتقدند که روزشمار “شمارش بزرگ” در ۲۱ دسامبر سال ۲۰۱۲ به پایان می‌رسد.
مفهوم این مساله برای بشریت چیست؟
برخی از محققین اعتقاد دارند ماجرا به بازگشت “بولون یوکته” مربوط است: خدای مرموز خلقت و جنگ.
آیا ممکن است این خدا واقعا همانطور که برخی از نظریه‌پردازان فضانوردان باستانی ادعا می‌کنند، موجودی فرازمینی بوده باشد؟
مطابق اعتقاد گروهی دیگر از افراد، پایان این تقویم همراه با مجموعه‌ای از رویدادهای ویرانگر بوده و حیات نسل بشر را تهدید خواهد کرد.
این دسته از افراد قرار گرفتن تعدادی از عناصر کهکشان در یک راستا، همزمان با پایان تقویم مایا را به عنوان گواهی بر احتمال وقوع این حوادث ویرانگر مطرح می‌کنند.
آیا در صورت تحقق این پیشگوئی‌ها، دنیائی که ما می‌شناسیم به پایان خواهد رسید؟
یا اینکه حقائقی تکان دهنده در مورد سرچشمه‌ی حیات بشر پیش روی ما قرار خواهد گرفت؟
بیگانگان باستان به کاوش در مورد شواهد معتبر حضور بیگانگان بر روی زمین در طی ۷۵میلیون سال می‌پردازند، از عصر دایناسورها تا مصر باستان و آسمان‌‌های کویری غرب، در ایالات متحده کنونی.
کنده‌ کاری‌های کهن از بیگانگان در غارها، موادی شبیه آسفالت در یکی از اهرام مصر که از بقایای موجوداتی ناشناخته ساخته‌شده‌است، اجرام آسمانی دنباله‌‌دار در ایالات متحده.
اینها تنها بخش کوچکی از داستان‌های شگفت‌‌آوری هستند که به کاوش در مورد آنها پرداخته‌می‌‌شود.

خاکستری ‌ها از سری کامل ما و فرازمینی ها

در تاریخ معاصر، بسیاری از افراد ادعا کرده‌اند موجوداتی غیرزمینی موسوم به “خاکستری‌ها” را ملاقات کرده و حتی توسط آن‌ها دزدیده شده‌اند.
اما نظریه‌پردازان فضانوردان باستانی معتقدند سابقه‌ی این رویدادها به هزاران سال پیش بازمی‌گردد و مدارک وقوعشان نیز در سنگ نوشته‌ها، حکاکی‌های باستانی و متون کهن سرتاسر دنیا قابل مشاهده است.
شاهدین ماجرای حضور اشیای پرنده در “رازول” در سال ۱۹۴۷ ادعا می‌کنند که اجسادی کوچک و خاکستری از فرازمینی‌ها، از محل سقوط بیرون آورده شده‌اند.
از آن به بعد، بسیاری از افراد دیگر هم ادعای دزدیده شدن توسط موجودات خاکستری را مطرح کرده، برخی حتی ادعا می‌کنند که مجبور به شرکت در برنامه‌ای برای تولید مثل و به دنیا آوردن کودکانی دورگه شده‌اند.
آیا چنین چیزی ممکن است؟
اگر اینطور باشد، هدف چه بوده است؟
آیا در صورت تولید مثل فرازمینی‌ها با انسان‌ها در گذشته، بیولوژی و ظاهر آن‌ها بازتابی از سیر تکاملی پیشرفته‌تر آن‌هاست؟
و اگر اینطور باشد، آیا ممکن است بتوان تصویری از آینده‌ی نسل بشر را در آن‌ها مشاهده کرد؟

فرازمینی‌ها و بلاهای طبیعی

انفجارهای مرگبار آتشفشانی.
زمین لرزه‌های وحشتناک.
و سونامی‌هائی با قدرت ویران کردن شهرها به طور کامل.
انسان با وجود سابقه‌ای چند هزار ساله در تمدن، هنوز هم از قدرت مهار مام طبیعت برخوردار نیست.
اما آیا این رویدادهای ناگوار، تنها حوادثی طبیعی هستند؟
یا اینکه توسط نیروهایی فرازمینی مدیریت می‌شوند؟
در سال ۲۰۱۱ و پس از وقوع یک سونامی ۹ متری در “توهوکو”ی ژاپن، رسانه‌های محلی گزارش‌هائی مبنی بر مشاهده‌ی بیش از ۱۰۰۰ مورد شی پرنده‌ی ناشناخته را در منطقه منتشر کردند.
شب پیش از وقوع زلزله‌ای ۷ ریشتری “پورت آ پرینس” در “هائیتی” در سال ۲۰۱۰، خبر از مشاهده‌ی گوئی عجیب و نورانی در آسمان داده شد.
در اندونزی، معبدی قدیمی زیر سایه‌ی یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های دنیا قرار گرفته است: آتشفشانی که مطابق ادعای مردم محلی، دروازه‌ای برای سفر خدایان بین دنیاهای متفاوت است.
آیا ممکن است سهمگین‌ترین سوانح رخ داده در زمین، توسط نیروهای فرازمینی ایجاد شده باشند؟
یا اینکه کاملا برعکس، همانطور که برخی نظریه‌پردازان سفرهای فضائی باستانی در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها می‌گویند، فرازمینی‌ها برای حفاظت از انسان‌ها در برابر بلایای طبیعی وارد عمل شده و نسل بشر را از نابودی نجات داده‌اند؟

ارتباط ناسا

مشاهدات فضائی توضیح داده نشده… اشکال عجیب موجود روی سطح مریخ… و شایعه‌ی پرواز شاتل‌هائی با ماموریت‌های مخفی.
آیا ناسا تمامی اطلاعات خود را در مورد کهکشان در اختیار عموم قرار می‌دهد؟
یا اینکه واقعیت را از ما پنهان کرده‌اند؟
در پنجم دسامبر سال ۲۰۱۱، ستاره شناسان از کشف سیاره‌ای “قابل سکونت” و شبیه به زمین خبر دادند.
این دنیای جدید به نام “کپلر ۲۲ – بی”، احتمال امکان وجود حیاتی شبیه به آنچه در زمین می‌بینیم را مطرح کرد.
اما گروهی از افراد معتقدند که ناسا هم اکنون نیز مدارکی مبنی بر وجود حیات هوشمند در خارج از دنیای ما دراختیار دارد: مدارکی که تمایل یا اجازه‌ی افشایشان را ندارند.
آیا ممکن است ناسا مواردی را از عموم پنهان کرده باشد؟
آیا فرازمینی‌ها، در ساخت موشک‌های مورد استفاده‌ی آمریکا برای سفر به ماه شرکت داشته‌اند؟
آیا مشاهدات عجیب فضانوردان، از عموم مردم پنهان نگاه داشته شده است؟
آیا ممکن است کاوش مریخ و کهکشان‌های دورتر، به کشف مدارکی مبنی بر وجود موجودات فرازمینی یا حتی نکاتی از گذشته‌ی خود ما منتهی شود؟
در مورد ۷ عجایب جهان شنیده اید؟
گفته می شود تمامی آنها به دست بشریت ساخته شده است, اما آیا واقعاً اهرام مصر توسط بشر ساخته شده است؟
در دنیای ما خیلی از بنا ها و ساختار های بسیار قدیمی وجود دارد که تصور آنکه توسط بشر ساخته شده است بسیار دشوار می باشد.
در این مستند جنجالی به بررسی تک تک این بنا ها خواهیم پرداخت و ثابت خواهیم کرد که آیا این نشانه های خارق العاده واقعا ساخت بشریت است یا نیرویی فراتر یا به عبارتی موجودات فرازمینی آنها را در زمان باستان بنا کرده اند و …

رازهای اهرام

در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها : سازه‌های مرموز موجود در سرتاسر دنیا.
بناهای شگفت‌آور ساطع کننده‌ی انرژی.
آیا مردم دوران باستان، اهرام را تنها به عنوان مقبره بنا کردند؟
یا اینکه ساخت این سازه‌ها، با اهدافی بزرگتر و شاید فرازمینی انجام شده است؟
از “جبل بارکال” در سودان و “تامیل نادو” در هند گرفته تا زیگورات‌های بابل باستان و معابد مایا، پیشینه‌ی ساخت اهرام در سراسر دنیا، به ۳ هزار سال پیش از میلاد بازمی‌گردد.
اما چگونه ممکن است تمدن‌هائی در پنج قاره‌ی متفاوت، سازه‌هائی مشابه را ساخته باشند؟
آیا ممکن است هزاران هرم پراکنده در سراسر دنیا، بخشی از یک شبکه‌ی واحد باشند؟
چه کسی یا چه چیزی، چنین طراحی‌های دقیقی را انجام داده است؟
آیا ممکن است که این دستاوردهای مهندسی دارای طراحی‌های پیچیده‌ی ریاضی، سرچشمه‌ای فرازمینی داشته باشند؟
آیا ممکن است اهرام باستانی بخشی از یک فناوری پیشرفته و شاید فرازمینی بوده باشند که ما هنوز کشفش نکرده‌ایم؟
اگر اینطور باشد، کشف چنین رازهائی چه نتایجی دربر خواهد داشت؟

فرازمینی‌ها و پاگنده

از هزاران سال پیش و در فرهنگ‌های مختلف، به مشاهده‌ی جانورانی نیمه انسان و نیمه میمون در سرتاسر دنیا اشاره شده است.
مطابق افسانه‌های کهن، جانوران شبه انسان می‌توانند بین ابعاد مختلف سفر کنند.
آیا ممکن است واقعا چنین جانورانی وجود داشته و در واقع، همان “پاگنده”ها باشند؟
در سال ۱۹۵۱، دو کاوشگر، ردپائی بزرگ و شبیه به انسان را در اورست مشاهده کردند.
گرچه بسیاری از دانشمندان وجود پاگنده را تنها یک افسانه می‌دانند، اما گروهی از آن‌ها نیز معتقدند مدارک محکمی مبنی بر وجود چنین جانوری موجود است.
اما اگر پاگنده جانوری واقعی است، چرا اسیر کردن و کشتنش تا این حد مشکل شده؟
عجیب‌تر اینکه چندین شاهد عینی، از پرواز اشیای پرنده‌ی ناشناخته در نزدیکی مناطق مشاهده‌ی پاگنده‌ها خبر داده‌اند.
آیا ممکن است توانائی‌های شگفت آور این موجودات، همانطور که توسط برخی مطرح شده، نتیجه‌ی ماهیت فرازمینیشان باشد؟
آیا ممکن است پاگنده موجودی فرازمینی باشد که در گذشته‌ی دور، در این سیاره رها شده است؟
یا شاید این موجود ماهیتی دو رگه و نیمه انسان و نیمه فرازمینی داشته باشد؟
یا اصلا شاید انسان‌ها خود موجوداتی فرازمینی باشند که با استفاده از “دی.ان.ای” خاص توسط فرازمینی‌ها به وجود آمده‌اند؟

عامل انیشتین از سری کامل ما و فرازمینی ها

“آلبرت انیشتین” با فرضیه‌های انقلابی که تعریفی جدید از نیروهای طبیعت ارائه دادند، به عنوان درخشان‌ترین ذهن قرن بیستم شناخته می‌شود.
اما آیا نبوغ او، ریشه‌ی فرازمینی داشته است؟
“انیشتین” با فرورفتن در مراقبه ای عمیق که خود او نام “آزمایشات فکری” را برایش انتخاب کرده بود، موفق شد دانش کافی برای نگارش چهار مقاله را در سال ۱۹۰۵ که درک انسان از کهکشان را دگرگون کرد، کسب کند.
بررسی مغز او پس از مرگ نشان داد که بخش‌هائی از آن به طرز شگفت آوری دچار پیری و زوال نشده است.
آیا آفرینش “آلبرت انیشتین” با دیگر افراد بشر متفاوت بوده است؟
یا اینکه نبوغ او، ارتباطی با دنیای ماورای زمین داشته؟

بیگانگان و پنهانکاری

در سرتاسر دنیا، هزاران روایت از شاهدین عینی در مورد حضور موجودات فرازمینی وجود دارد و با این وجود، دولت‌ها همیشه منکر وجود چنین موجوداتی شده‌اند.
از ماجرای معروف مشاهده‌ی اشیای پرنده‌ی ناشناخته در “رازول” در “نیومکزیکو” و “واشینگتن دی.
سی” گرفته تا برخورد ارتش با این اشیا در لوس آنجلس در کالیفرنیا و “رندلزهام” انگلستان، مدارک موجود نشان می‌دهد که فضاپیماهای بیگانه نه تنها به زمین آمده‌اند، بلکه دولت‌های دنیا هم از وجودشان آگاه هستند و با این وجود، تمایل به ساکت کردن شاهدین و پنهان کردن واقعیت‌ها از افکار عمومی دارند.
نظریه پردازان فضانوردان باستانی می‌گویند پنهان کردن ماجراهای مربوط به بیگانگان منحصر به دوران حاضر نبوده و هزاران سال است که توسط دولت‌ها و رهبران مذهبی انجام می‌شود.
اما این افراد چه چیزهائی را متوجه شده‌اند که پنهان کردنش از ما، تا این حد مهم است؟
آیا ما در نهایت واقعیت را در مورد میهمانان فرازمینی سیاره‌یمان در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها متوجه خواهیم شد؟

نیروگاههای بیگانه

‌استفاده‌ی بزرگترین تمدن‌های باستانی از نیروی الکتریسیته.
ریزموج‌های تولید کننده‌ی انرژی در هرم بزرگ “جیزه”.
یک شبکه‌ی انرژی بیسیم توزیع شده در سرتاسر دنیا.
آیا پیشینیان ما، چگونگی تولید انرژی را هزاران سال پیش از انسان امروزی می‌دانستند؟
از کشف یک باتری باستانی در عراق و تصویر یک لامپ در مصر گرفته تا یک شبکه‌ی بیسیم نیرو که ممکن است سراسر دنیا را دربرگرفته باشد، مدارکی وجود دارد که نشان می‌دهد مردم باستان به الکتریسیته دسترسی داشته‌اند: نیروئی که تا همین چندی پیش تصور می‌شد مولود دنیای مدرن است.
اما اگر اینطور باشد، پیشینیان ما چطور چنین دانشی را به دست آورده‌اند؟
آیا ممکن است همانطور که نظریه پردازان فضانوردان باستانی می‌گویند، چنین دانشی سرچشمه‌ای فرازمینی داشته باشد؟
در این صورت، چرا این اطلاعات از بین رفته است؟
آیا دانشمندان امروز، تنها در حال کشف دوباره‌ی فناوری‌های مورد استفاده‌ی تمدن‌های کهن هستند؟
اگر اینطور باشد، ممکن است بقایای این منابع انرژی فراموش شده، بیانگر وجود ارتباطاتی فرازمینی باشد؟

دسیسه‌ی داوینچی

کارهای لئوناردو داوینچی که بازه‌ی گسترده‌ای از موضوعات را دربرمی‌گیرد، هنوز هم پس از گذشت حدود ۵۰۰ سال از مرگ او، در پیشرفت علم، تکنولوژی، داروسازی،، هنر و چندین رشته‌ی دیگر موثر است.
آیا او تنها یک مرد دارای هوش و قوه‌ی تخیل بالا بوده است؟
یا اینکه نبوغ او ریشه‌های دیگری دارد؟
“داوینچی” پیش از آغاز تاثیرگذاری بر پیشرفت بشر، به طرز مرموزی در حدود دو سال، از اسناد تاریخی محو شده است.
او پس از بازگشت، بهترین کارهای هنری، مهندسی و علمی خود را عرضه کرد.
برخی از طراحی‌های او در حوزه‌های هوانوردی و مهندسی مکانیک به قدری پیشرفته بودند که پیاده سازیشان، نیاز به گذشت صدها سال زمان داشت.
آیا ممکن است ناپدید شدن عجیب داوینچی، به نبوغ شگفت آور او مرتبط باشد؟
آیا او شاهد دستاوردهای بزرگ تکنولوژیک بوده و دانشی پیشرفته را از منبعی ماورائی دریافت کرده است؟
آیا او تنها در حال طراحی اختراعاتی از آینده بوده که از نزدیک آن‌ها را مشاهده کرده بود؟
پاسخ این پرسش ممکن است در مقابل دیدگان ما و در لبخند یک نقاشی ۵۰۰ ساله نهفته باشد.

مسافران زمان

آئین‌های کهن ستاره‌ای برای احضار قدرت‌های بالاتر.
افسانه‌هائی از سفر موجودات فرازمینی در زمان و یک تئوری علمی که رازهای کهکشان را آشکار می‌سازد.
آیا ممکن است موجودات فرازمینی نه از فضا، بلکه میهمانانی از آینده باشند؟
“آلبرت انیشتین” در سال ۱۹۳۰ و پس از فرار از آلمان، دنیا را از قدرت نازی‌ها آگاه کرد.
اما آیا ممکن است تئوری نسبیت او که می‌گوید زمان و مکان قابل تغییر هستند، امکان سفر در زمان را برای آن‌ها فراهم آورده باشد؟
ماجرای مشاهده‌ی یک شی پرنده‌ی ناشناخته در پنسیلوانیا ممکن است گواهی بر این ادعا باشد.
“آناسازی”ها در “چاکو کنیون” واقع در نیومکزیکو، تمدن خود را در حدود هزار سال پیش با دانشی گسترده از مهندسی، ریاضی و ستاره شناسی بنیان گذاشتند.
مطابق افسانه‌ها، این مردم از “مردمان ستاره‌ای” که از زمان‌ها و ابعاد متفاوت احضار می‌شدند، کمک می‌گرفتند.
به علاوه، نظریه پردازان سفرهای فضائی باستانی به وجود داستان‌هائی از سفر در زمان در “ماهابهاراتا”، یکی از متون مقدس هندی‌ها و همینطور ماجراهای مذهبی مصر باستان و حتی کتاب مقدس اشاره می‌کنند.
در حال حاضر هم دانشمندان در ایالات متحده و در “سرن” در سوئیس، در تلاش هستند تا بالاخره ثابت کنند که امکان سفر در زمان وجود دارد.
آیا ممکن است انسان‌های نسل‌های بعد، همانطور که نظریه پردازان فضانوردان باستانی در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها می‌گویند، توانائی سفر در زمان را پیدا کرده باشند؟
یا شاید هم بیگانگان فرازمینی، راز سفر در زمان و مکان را کشف کرده باشند.

فرا زمینی ها و دایناسورها

تصاویر حکاکی شده‌ی قدیمی از انسان‌ها در کنار دایناسورها.
فسیل‌های به جامانده از دایناسورها و انسان‌ها در کنار هم.
سطوح بالای تشعشع موجود در استخوان‌های یک “تیراناسوروس رکس”.
آیا نسل دایناسورها، همانطور که بسیاری از دانشمندان می‌گویند، بر اثر برخوردی کیهانی منقرض شده است؟
یا اینکه این موجودات به صورت عمدی، نابود شدند؟
گرچه دانشمندان طی ۲۰۰ سال گذشته مشغول بررسی فسیل‌های دایناسورها بوده‌اند، اما هنوز هم در حال کسب اطلاعات بیشتر در مورد دایناسورها، شیوه‌ی زندگی و سرنوشت آن‌ها هستند.
در همین حال نظریه پردازان فضانوردان باستانی معتقدند که این موجودات و نابودی آن‌ها، ممکن است سرچشمه‌ای فرازمینی داشته باشد.
آیا انقراض نسل دایناسورها، برنامه‌ای از پیش تعیین شده توسط فرازمینی‌ها بوده است؟
اگر اینطور است، امکان دارد برخی از دایناسورها زنده مانده و در کنار انسان‌ها به زندگی ادامه داده باشند؟
پاسخ این سوالات ممکن است زیر سطح زمین در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها قرار داشته باشد.
آیا ممکن است طی فرآیند کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موجودات شگفت آور، به واقعیت‌هائی جدید در مورد سرچشمه‌ی حیات انسان‌ها هم برسیم؟

شهر گمشده‌ی پوما پونکو

در ۶۵ کیلومتری غرب “لا پاز” در بولیوی و در ارتفاعات کوهستان “آند”، ویرانه‌های مرموز “پوما پونکو” قرار دارد.
سطوح سنگی بزرگ و باستانی این منطقه که در جلگه‌ای در ارتفاع ۳۵۰۰ متری پراکنده شده‌اند، جزو بزرگترین موارد در نوع خود در زمین بوده و هر یک تا ۸ متر طول و بیش از ۱۰۰ تن وزن دارند.
آیا ویرانه‌های باستانی “پوما پونکو” مولود ابتکار فوق‌العاده‌ی انسان‌های بدوی هستند؟
یا اینکه توسط قدرتی بسیار بزرگتر ساخته شده‌اند؟
بیشتر دانشمندان معتقدند افراد محلی منطقه حدود ۲ هزار سال پیش، از ابزارهای سنگی بدوی برای ساخت مجموعه استفاده کرده‌اند.
اما در سال ۱۹۴۵ باستان‌شناسی به نام “آرتور پوسنانسکی” ادعا کرد که “پوما پونکو” خیلی خیلی قدیمی‌تر بوده و زمان ساختش ممکن است به ۱۵ هزار سال پیش از میلاد بازگردد.
نظریه پردازان فضانوردان باستانی، پیچیدگی کارهای انجام شده بر روی سنگ‌ها و یکپارچگی خاص بلوک‌های سنگی را گواهی بر به کارگیری یک تکنولوژی پیشرفته‌ی فرازمینی در ساختشان می‌دانند.
آیا ممکن است “پوما پونکو” توسط موجودات فرازمینی ساخته شده باشد؟
اگر اینطور باشد، هدف چه بوده؟
ساخت یک پایگاه؟
یک میدان نبرد؟
یا شاید هم مقصدی نهائی؟

مقصد: صورت فلکی

صورت فلکی “شکارچی”، یکی از برجسته‌ترین آرایش‌های ستارگان در آسمان شب زمین است.
این آرایش شامل ۹ ستاره‌ی بزرگ، هزاران سال توسط فرهنگ‌های کهن سرتاسر دنیا پرستش می‌شده است.
بناهای کهن “جیزه”، “تئوتی هوآکان”، “نابتا پلایا” و “بلک مسا” همه هم تراز با ستارگان “شکارچی” ساخته شده‌اند.
آیا این تنها یک تصادف است یا ممکن است این بناها، نشانه‌هائی از وجود ارتباط بین نسل بشر و این صورت فلکی باشند؟
مطابق با افسانه‌های یونانی، “شکارچی” موجودی عظیم الجثه با توانائی‌هائی فرا انسانی بوده است.
آیا ممکن است همانطور که نظریه پردازان فضانوردان باستانی می‌گویند، نام صورت فلکی “شکارچی” از یک موجود واقعی گرفته شده باشد؟
یا اینکه دلیل مهم دیگری برای پرسش این خدا و ستارگانی که بدنش را تشکیل می‌دهند، وجود دارد؟
آیا ممکن است ستارگان “شکارچی” زادگاه بشر باشند؟
آیا ممکن است این صورت فلکی، مقصد نهائی انسان باشد؟

سلاح های فضایی (ورود)

آیا فرازمینی‌ها وجود دارند؟
آیا آنها تا به‌حال به سیاره‌ زمین سفر کرده‌اند؟
در این برنامه فرضیه‌ اولین تماس فرازمینی‌ ها با زمین را بررسی می‌کنیم تا به شکلی علمی و عمیق‌ به کاوش درمورد موضوع حیات موجودات فرازمینی و سفر احتمالی آنها به زمین و پیامدهای فلسفی آن بپردازیم.
دانشمندان، اختر زیست‌ شناسان و نویسندگان در این برنامه برای ما روشن خواهند کرد که چگونه باید با موضوع حضور فرازمینی‌ها در زمین برخورد کرد و چگونه با پژوهش‌ می‌توان پاسخ این پرسش کلیدی را مشخص کرد که: آیا ما در این جهان تنها هستیم؟
ممکن است بیگانگان و فرازمینی‌ها در آستانه‌ی ورود به زمین ما باشند، اما آیا آن‌ها دوستان ما هستند یا دشمنانمان؟
اگر آن‌ها به سراسر زمین هجوم بیاورند، وحشت و تنش، همه‌جا گسترش پیدا می‌کند.
در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها دانشمندان و نویسندگان می‌خواهند ابعاد پیامدهای اولین برخورد فرازمینی‌ها را با سیاره‌ی زمین ارزیابی و پیش‌بینی کنند.

دوگانگی از سری کامل ما و فرازمینی ها

موجوداتی از یک تمدن بیگانه و فرازمینی به سواحل زمین ما رسیده‌اند، اما آیا آن‌ها دوستان ما هستند یا دشمنانمان؟
اگر فرازمینی‌ها فناوری خود را در روی زمین گسترش دهند، همه جا سراسر وحشت و تنش می‌شود و کسی نمی‌داند که آنها از ما چه می‌خواهند: آیا آن‌ها به زمین آمده‌اند تا فناوریشان را با ما به اشتراک بگذارند؟
آیا می‌خواهند زمین را غارت کنند؟
یا چیزی بد‌تر از آن؟
در چنین شرایطی بیمارستان‌ها وضعیت هولناکی پیدا می‌کنند، فروشگاه‌ها غارت می‌شوند و تنش‌های بین‌المللی اوج می‌گیرند و نژاد انسان برای پی بردن به نیات اصلی فرازمینی‌ها در خطر نیستی قرار خواهد گرفت.
این برنامه میزبان دانشمندان و نویسندگان است تا با کمک آنها به بررسی تبعات فلسفی اولین برخورد فرازمینی‌ها با زمین بپردازد و به ما نشان دهد که چگونه انجام تحقیقات برجسته می‌تواند به ما کمک کند تا متوجه مفهوم زندگی، آنطور که پیش‌تر نمی‌شناخته‌ایم، شویم.

راز مقبره های باستانی

در سراسر جهان باستان شناسان مقبره‌هایی قدیمی پیدا کرده‌اند با اشیاء و نوشته‌های عجیب و اسرارآمیز بر روی آنها.
اما نکته‌ی جالب توجه، شباهت‌هایی است که میان آن‌ها وجود دارد.
چگونه ممکن است مقبره‌هایی که در فاصله‌های دور از همدیگر قرار دارند و متعلق به فرهنگ‌هایی متفاوت هستند، شبیه به هم طراحی شده باشند؟
ستاره‌شناسان باستان اعتقاد داشتند بعضی از این مقبره‌ها با کمک موجودات فرازمینی تکمیل شده‌اند.
به راستی چرا معابد و مقبره‌های زیادی در سراسر جهان دارای نمادهایی از انرژی، قدرت، ستاره‌شناسی و دنیاهای روحانی هستند؟
آیا ممکن است آن‌ها به شکل اسرارآمیزی برای مقاصد دیگری هم استفاده می‌شده‌اند؟
مثلن آن طور که برخی از تمدن‌های باستانی باور داشته‌اند، برای ایجاد ارتباط با فرازمینی‌ها یا جهان‌های دیگر؟
آیا مقبره‌های قدیمی واقعن آخرین ایستگاه برای آرامش مردگان خفته در آن بود‌ه‌اند؟
یا اینکه ممکن است آنها طوری طراحی شده بودند که مردگان را به دنیای دیگری انتقال دهند؟

پیامبران و پیشگویی ها

پیامبران دانش غیبی داشتند و کسانی بودند که چشم‌انداز آینده‌ را با انسان‌ها به اشتراک گذاشتند.
برای هزاران سال تمدن بشری با کلمه‌ها و اقدامات پیامبران کهن هدایت شد اما به‌راستی این پیامبران با چه کسی یا چه چیزی ارتباط داشتند؟
از پیشگوی معبد دلفی در یونان تا موسا و نوستراداموس، پیامبرها تاثیر شگرفی بر تاریخ بشر گذاشتند.
پیامبران در صحبت‌های خود فجایع مختلف را پیش‌بینی کردند، دین‌های بزرگ را پایه‌گذاری کردند و بذر تمدن‌های بزرگ را کاشتند.
اما یک پرسش در این‌میان همچنان باقی است.
اطلاعات و دانش آن‌ها از کجا می‌آمد؟
آیا تجربه‌ی تاریخی پیامبران مدرکی بر ارتباط آن‌ها با یک منبع آسمانی است یا آنها هم مانند الیاس و جوزف اسمیت در حقیقت با منابع فرازمینی ارتباط داشته‌اند؟
و اگر این‌گونه است، آیا امروز هم پیامبران وجود دارند؟

بر فراز نازکا

کتاب «اریش فون دنیکن» به نام ارابه‌ی خدایان، توجه مردم را به پدیده‌ای اسرارآمیز به نام «خطوط نازکا» جلب کرد.
صدها طرح بزرگ باستانی با خطوط عجیب به شکل حیوان، الگوهای هندسی و حتا موجوداتی شبیه فرازمینی‌ها در یک دشت بایر در کشور پرو وجود دارند.
پژوهشگران درباره‌ی این که چه کسی و چرا این آثار باستانی را به‌وجود آورده با هم هم‌نظر نیستند.
برخی از تئوریستین‌های فضانوردان باستان اعتقاد دارند که این آثار عظیم با فرازمینی‌ها ارتباط دارد و شاید مردم باستانی منطقه این طرح‌های عظیم را خلق کرده‌اند برای بزرگداشت خدایی که آن‌ها را ملاقات کرده.
در حالی که آن‌جا یکی از بزرگترین ذخایر نیترات در جهان را دارد- ماده‌ای که برای سوخت موشک استفاده می‌شود- آیا ممکن است معادن «نازکا» در گذشته توسط فرازمینی‌ها بهره‌برداری شده باشد؟
در حالی که این منطقه دوهزار سال رها شده بوده، بقایای مردم محلی آن دوران به شکل عجیبی جمجمه‌های خاص و درازی دارند.
آیا این مدرکی است دال بر این که این مردم واقعن با «مردم آسمانی» – آنطور که افسانه‌های باستانی گفته‌اند- ارتباط داشته‌اند؟

آدم ربایی های مرموز

در سال ۱۹۷۵، «تراویس والتون» ادعا کرد که یک سفینه‌ی فضایی متعلق به موجودات فرازمینی او را ربوده.
تعدادی از مردم هم شاهد این صحنه بودند و هنوز هم پس از ۴۰ سال، داستان ربوده شدن «والتون» توسط فرازمینی‌ها، زمان فراموش‌شده و تله‌پاتی ذهنی که برای او پیش آمد، فراموش نشده.
محققان می‌گویند ربودن آدم‌ها توسط فرازمینی‌ها یک پدیده‌ی جدید و مدرن نیست.
آن‌ها ادعا می‌کنند هزاران سال است که هزاران نفر از مردم توسط فرازمینی‌ها ربوده می‌شوند.
کتاب مقدس عبری پر است از داستان‌های ربوده شدن افراد توسط موجودات بیگانه.
داستان‌های یونس، موسا، حزقیال و خنوخ به بهترین شکل نشان‌دهنده‌ی داستان ربوده شدن توسط موجودات بیگانه و پس از آن بازگردانده شدن آن‌هاست.
آیا واقعن انسان‌ها هزاران سال است که توسط فرازمینی‌ها ربوده می‌شوند؟
آیا فرازمینی‌ها برای این کار برنامه‌ریزی مشخصی دارند؟

راز مونولیت ها از سری کامل ما و فرازمینی ها

سازه‌های سنگی عظیم که بلندی آنها سر به فلک می‌زنند.
پیکره‌های شگفت‌آور و غول‌پیکر مدفون در اعماق زمین و میدان متصل انرژی ساطع‌شده در گستره‌ی جهان… اما چه چیزی مردمان دنیای باستان را مجبور می‌کرده سنگ‌های عظیم را جا‌به‌جا کنندِ؟
سنگ‌هایی که در بعضی موارد وزن آن‌ها به چند تن می‌رسیده.
و چرا آنها بناهای سنگی عظیم مشابهی در سراسر جهان می‌ساخته‌اند؟
از جنگل‌های کاستاریکا تا روستاهای انگلستان، مردم دنیای باستان بدون در اختیار داشتن تکنولوژی یا ابزار مناسب، بناهای عظیمی ساخته‌اند.
آیا ممکن است موجودات فرازمینی به انسان‌های باستان دستور ساختن این بناهای پیچیده و عظیم را داده باشند؟
یا شاید اجداد ما این بناهای عظیم را برای این ساخته بودند تا بتوانند دوباره با فرازمینی‌هایی که یک بار به زمین آمده بودند ارتباط برقرار کنند؟

وایکینگ‌ها و خدایان

آن‌ها هم معلم بودند هم ویرانگر.
جنگجویانی قدرتمند با سلاحی جادویی که می‌توانست کوه‌ها را جابه‌جا کند.
اودین فریر و تور.
خدایانی که نورس وایکینگ‌ها آنها را می‌پرستیدند.
خدایانی اسرارآمیز و ترسناک، اما آیا آن‌ها واقعا موجوداتی خدایی بوده‌اند یا شاید هم با فرازمینی‌ها ارتباط داشته‌اند؟
نورس‌ها دارای یکی از پیشرفته‌ترین فرهنگ‌ها در دنیای باستان بوده‌اند.
آن‌ها کاشفان حماسه‌سازی بوده‌اند که اقیانوس‌ها را درمی‌نوردیدند تا آفریقا، خاورمیانه.
آن‌ها حتا پانصد سال پیش از کریستف کلمب به قاره‌ی آمریکا هم رسیده بودند.
آیا نورس‌ها توسط خدایانی قدرتمند هدایت می‌شده‌اند یا این موجودات فوق‌العاده در حقیقت فرازمینی‌هایی بوده‌اند از سیاره‌ای دیگر، که از زمین بازدید کرده بودند؟

میراث فون‌دنیکن

در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها : سفر معنوی یک مرد جوان.
کتابی پرفروش اما جنجال‌برانگیز.
و نظریه‌ای که تهدیدی برای تغییر جهان بود.
واقعن حقایق پشت «اریش فون دنیکن» و نظریه‌ی فضانوردی باستانی چیست؟
بدنامی «اریش فون دنیکن» از فوریه سال ۱۹۶۸ و زمانی شروع شد که این نویسنده‌ی سوییسی کتاب مشهورش، ارابه‌ی خدایان، را منتشر کرد.
پرسش‌های نظری استفاده شده توسط «دنیکن»، این موضوع را تئوریزه کرده‌اند که موجودات فرازمینی و هوشمند در گذشته به زمین سفر کرده‌اند و با بشر ارتباط داشته‌اند.
او اعتقاد دارد مدارک و شواهد برخورد نزدیک فرازمینی‌ها و حضور آنها در زمین را می‌توان همه‌جا مشاهده کرد؛ از متون کهن گرفته تا سنگ‌های اسرارآمیز حجاری‌شده و سازه‌ها و یادمان‌های شگفت‌انگیز در سراسر جهان.
در مدت بیش از چهل سال، ۶۵ میلیون نسخه از کتاب او در سراسر جهان منتشر شد.
بعضی از مردم او را قهرمان می‌دانند و برخی دیگر ملحد.
اما تئوری‌های بحث‌برانگیز و جنجالی «اریش فون دنیکن» توجه مردم زیادی را در جهان به تئوری فضانوردی باستان جلب کرده.
تحقیقات گسترده‌ی او درباره‌ی منشاء فرازمینی بشر توسط گروهی هرچند کوچک اما رو به رشد از تئوریستین‌های فضانوردی باستان مورد تایید قرار گرفته.
آیا به‌راستی فضانوردان باستان به زمین سفر کرده‌اند؟
و اگر چنین است هدف آن‌ها چه بوده؟
و شاید مهم‌تر از همه آیا آن‌ها دوباره به زمین باز خواهند گشت؟

امپراتورها٬ پادشاهان و فراعنه

شاهان و حاکمان قدرتمندی که با حق الهی حکومت کردند.
حکومت‌هایی که بیش از صدها سال حکومت کردند و ثروت زیادی جمع کردند.
و رهبرهای افسانه‌ای و قدرتمندی که سلاح‌های کشتار جمعی در اختیار داشتند.
آیا این احتمال وجود دارد که رهبران باستانی در حقیقت با خدایان ارتباط داشته‌اند یا آنطور که برخی می‌گویند آنها با قدرت‌های فرازمینی مرتبط بوده‌اند؟
و اگر اینگونه است، هدف آن‌ها چه بوده؟
امپراتوری‌های باستانی، شاهان و فراعنه که قدرت‌، توانایی و شعور آن جهانی به آنها نسبت داده شده و حتا بعضی از آن‌ها توسط بسیاری از مردم خدا پنداشته شده بودند.
این رهبران استثنایی چه کسانی بودند و چگونه می‌توانستند در زمان خود، چنین دستاوردهایی داشته باشند؟
نظریه‌ی فضانوردی باستانی بر این باور است که این قانون‌گذاران بزرگ در طول تاریخ توسط موجودات فرازمینی انتخاب و هدایت شده‌اند.
آیا ممکن است رهبران افسانه‌ای جهان ویژگی ژنتیکی مشترکی داشته بوده باشند؟
آیا «ژن رهبری» وجود دارد؟
و آیا ممکن است این ژن از طریق منابع فرازمینی به انسان رسیده باشد و نه از طریق تکامل؟

پزشکان فرازمینی

جراحی‌های مرموزی که توسط انسان‌های دوران باستان انجام شده…موجودات عجیب با قدرت‌های معجزه‌آسا.
آیا پیشرفت‌های اخیر پزشکی واقعن نتیجه‌ی سال‌ها تحقیق بوده یا دانش مداوای بیماران از جهان دیگری آمده؟
از کنده‌کاری روی دیوارهای معابد گرفته تا بقایای اسکلت‌های به‌جا مانده از دوران باستان، همه‌جا شواهد و مدارک دانش پزشکی پیشرفته در دوران کهن یافت شده.
اما به‌راستی کدام پزشک بوده که این همه دانش فوق‌العاده داشته؟
و دانش آنها درباره‌ی بدن انسان از کجا به‌دست آمده بوده؟
مواردی که در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها  از فرهنگ‌های مختلف به‌دست آمده شباهت‌های زیادی به همدیگر دارند، موجوداتی شبیه پرنده‌ها که هزاران سال پیش دانش پزشکی را برای بشر می‌آورده‌اند.
این پزشکان دوران باستان چه کسانی یا چه چیزهایی بوده‌اند؟
آیا ممکن است این موجودات خدایی در حقیقت فرازمینی‌هایی بوده باشند که به زمین آمده‌اند تا به انسان‌ها شیوه‌های پزشکی را یاد بدهند؟
آیا پیشرفت‌های پزشکی مدرن در حقیقت رمزگشایی از دانش گم‌شده‌ی فرازمینی است؟
و اگر چنین است، باید منتظر باشیم تا به زودی از چه اطلاعات بی‌نظیر دیگری رمزگشایی شود؟

آثار اسرار آمیز

استخوان‌های مقدس… کلاه‌های طلایی… و تکه‌هایی از اشیاء مقدسی که تصور می‌شد خواص درمانی دارند.
در سراسر جهان، باستان‌شناسان از برخی آثار قدیمی رمزگشایی کرده‌اند که برای هزاران سال مورد احترام فرهنگ‌های باستانی بوده‌اند.
حالا این آثار در موزه‌ها، مقبره‌ها و کلیساها برای دیدن مردم گذاشته شده‌اند و میلیون‌ها نفر از مردم مسافت‌های طولانی برای دیدن آن‌ها سفر می‌کنند.
اما چه جذابیتی در این آثار باستانی وجود دارد که مردم را به سوی خود می‌کشد؟
آیا می‌توان ریشه‌ی اصلی انسان را در پارچه، آهن، سنگ و استخوان‌های گذشتگان او شناخت؟
و آیا این آثار باقی‌مانده‌ی اسرارآمیز، واقعن می‌توانند توانایی دسترسی به قدرت خدایی یا قدرت آن جهانی را برای انسان فراهم کنند؟

توطئه شیطان از سری کامل ما و فرازمینی ها

یک موجود شیطانی، شاهزاده‌ی تاریکی و فرمانروای جهنم.
شیطان، موجود شاخداری که تنها هدفش نابودی بشریت است.
در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد ممکن است ما درباره‌ی فرشته‌ای که به نام شیطان می‌شناسیم تصورات اشتباهی داشته بوده باشیم.
تفسیرهای جدید از متون قدیمی نشان می‌دهند که ممکن است شیطان، موجودی فرازمینی باشد که بیشتر متحد بشر بوده تا دشمنش.
آیا ممکن است در حقیقت شیطان بذرهای دانش و تمدن بشری را کاشته باشد؟
آیا ممکن است بدنامی شیطان و درنظر گرفتن او به نام مظهر شر، در حقیقت مجازاتی باشد برای راهنمایی بشر برای بیرون آمدن از تاریکی؟
اگر چنین است، آیا کارهای شیطانیِ شیطان در حقیقت انتقام از بشر نبوده؟
آیا کارهای شیطان بخشی از نقشه‌ای بزرگتر است؟
رویارویی نهایی با شیطان کجا و چه هنگام است؟

ارتباط با آنوناکی

سومری‌ها در میان‌رودان باستان، بسیاری از «اولین»های تمدن بشری را کشف کردند.
مواردی مانند پیشرفت در خط و نوشتن، کشاورزی، علم، ریاضیات، پزشکی، ستاره‌شناسی، حمل‌و‌نقل، ساختمان‌سازی، ارتش، مدرسه و شهرسازی در سومر به‌وجود آمده.
سومری‌ها این دستاوردها را به «آنوناکی» منسوب می‌کنند.
خدایان غول‌پیکر و بالداری که تنها در متون قدیمی میخی پیدا می‌شوند… آیا ممکن است این خداها واقعیتی فراتر از تنها یک افسانه داشته باشند؟
آیا ممکن است پنج هزار سال پیش در اثر حضور ناگهانی «آنوناکی»، تمدن بشری بر روی زمین به طور ناگهانی جهش کرده باشد؟
آیا ممکن است نژاد بشر در گذشته توسط فرازمینی‌ها به‌وجود آمده باشد؟
آیا توصیف متون سومری از «آنوناکی» می‌تواند این تئوری بحث‌برانگیز را اثبات کند؟
و اگر چنین است، ممکن است ما روزی دوباره این بازدیدکننده‌های آسمانی را ببینیم؟

جمجمه‌های بلوری

آثار باستانی حیرت‌انگیزی به شکل جمجمه‌ی انسان! آیا این جمجمه‌ها ساخته‌هایی هستند که اسرار جهان‌های دیگر را افشا می‌کنند؟
حقیقت داستان جمجمه‌های کریستالی چیست؟
آیا آن‌ها قدرت‌های جادویی را از جهان‌های دیگر برای صاحبان‌شان می‌آورند؟
جمجمه‌های کریستالی یکی از بحث‌برانگیزترین آثار دنیای باستان است.
در حالی که دقیقن صدها مجسمه‌ی کریستالی در سراسر جهان پیدا شده، بر اساس افسانه‌ها باور برخی بر این است که تنها سیزده عدد از این مجسمه‌ها قدرت‌های جادویی فوق‌العاده دارند البته به شرطی که به شکل خاصی در کنار همدیگر باشند.
آیا ممکن است این به اصطلاح «متحد شدن دوباره جمجمه‌ها» دانش مقدس خدایان را برای بشر به ارمغان بیاورد؟
آیا این یک دانش پنهان است که هزاران سال از بشر پنهان مانده؟
و اگر چنین است، آیا این جمجمه‌های کریستالی‌ها حقایقی را درباره گذشته‌ی فرازمینی‌ها فراهم می‌کند، یا می‌تواند نکاتی را درباره‌ی آینده برای ما روشن کند؟

قدرت عدد سه

عدد سه عددی است که در طول هزاران سال و در طول تاریخ همیشه مورد توجه و احترام بوده و حتا امروز هم در هنر، معماری، علم و مذهب پیدا می‌شود.
در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها میبینیم چه نکته‌ی مرموزی در این عدد وجود دارد که توجه بشر را به خودش جلب کرده؟
آیا این موتیف تکراری، پیام خاصی برای بشریت دارد؟
مصریان باستان اعتقاد دارند اهرام ثلاثه را خدایان طراحی کرده‌اند.
فرهنگ‌های سراسر جهان مذاهبی داشته‌اند که به اشکال گوناگون موجودات یا پدیده‌های الهی سه‌گانه را پرستش می‌کرده‌اند.
نیوتن، در کتیبه‌ای قدیمی در جست‌وجوی اسرار جهان بوده که در آن درباره‌ی قدرت عدد سه، صحبت شده است.
حتا «دی.ان.ای» ما نیز بر اساس الگوهای سه‌تایی است.
آیا ممکن است ترکیبی از همه این سه‌گانه‌ها و سه‌گانگی‌ها ناشی از تاثیرات باورهای مذهبی باشد که می‌گویند عدد سه بشر را با قدرت الهی مرتبط می‌کند یا آن‌طور که برخی باور‌دارند، این موضوع با فرازمینی‌ها در ارتباط است؟
به راستی راز عدد سه چیست؟
آیا ممکن است این عدد جادویی ساختار بیولوژیکی انسان را شکل داده باشد؟

فرازمینی‌ها و جادوگرها

ساحرها، جادوگرها و موجودات آسمانی… با قدرت‌های غیرقابل تصور.
آیا ممکن است آن چیزی که آن را جادو می‌نامیم، در حقیقت شاهد و مدرکی باشد برای قدرت‌های فراطبیعی؟
نمونه‌های تاریخی توصیف می‌کنند که چگونه بودا به‌شکلی معجزه‌آسا و در برابر چشم صدها شاهد از عرض رودخانه‌ی گنگ «تله پورت» (دورنوردی؛ یعنی انتقال بدون عبور از فضای فیزیکی میان دو نقطه) شده است.
مرلین، مشهورترین جادوگر اساطیر انگلیسی از قدرت‌های جادویی برای شکل دادن ملت انگلیس استفاده کرده.
نظر علم درباره‌ی قابلیت‌های باورنکردنی خدایان یونان باستان چیست؟
خدایانی مانند «کیرکه» و «هادس».
این موجودات پرقدرت و اسرارآمیز به‌راستی چه کسانی بوده‌اند؟
آیا آنها برای جادوگری‌هایشان از جایی الهام می‌گرفته‌اند؟
آیا سرمنشاء جادو در دنیای باستان از جهان‌های دیگر بوده؟
آیا این قدرت‌ها در حقیقت دانشی بوده‌اند که فرازمینی‌ها به دلایلی خاص در اختیار انسان‌های باستان گذاشته‌اند؟

صورت خدایان از سری کامل ما و فرازمینی ها

در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها غول‌ها… فرازمینی‌های خاکستری… و مردانی با قدرت‌های خدایی

حمل و نقل فرازمینی

فرهنگ‌های باستانی زیادی در سراسر جهان درباره‌ی اشیاء ناشناس پرنده در آسمان صحبت کرده‌اند.
اما آیا این داستان‌ها تخیلی هستند یا مردمی که هزاران سال پیش زندگی می‌کرد‌ه‌اند، در حقیقت فرازمینی‌هایی را می‌دیدند که با سفینه‌هایشان از آسمان بر روی زمین فرود می آمده اند؟
حقیقت چیست؟
در کتاب «حزقیال»، پیامبر اربه‌ی آتشینی را توصیف می‌کند که چرخ‌هایش چرخ‌دنده‌های زیادی داشته و توسط فرشتگان کشیده می‌شده.
در متن‌های باستانی اتیوپیایی، شاه سلیمان از اسرائیل به ملکه‌ی سبا، یک قالیچه‌ی پرنده داده و خودش هم با آن بر فراز خاورمیانه پرواز کرده.
استوره‌های چینی هم توضیح می‌دهند که «هوانگ دی» (خدای زرد)- و اولین امپراتور چین- از شکم اژدهایی بیرون آمده که نفس آتشین داشته… آیا اشاره به این ارابه‌های آتشین، قالیچه‌های پرنده، و اژدهای آتشین ممکن است در حقیقت برداشت نادرست انسان‌های زمینی از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ی فرازمینی‌ها بوده باشد؟
آیا ممکن است حقیقت این باشد که سفینه‌های فرازمینی‌ها هزاران سال در آسمان زمین پرواز کرده باشند؟
به راستی اجداد ما در داستان‌های باستانی چه چیزی را توصیف کرده‌اند؟

سازه های مرموز

در سرتاسر جهان، سازه‌‏های عظیمی وجود دارند که باستان‏شناسان را متحیر و سردرگم کرده‌اند.
آیا واقعاً ممکن است که این سازه‏ها با استفاده از ابزارهای بدوی ساخته شده باشند؟
یا ممکن است که آنها محصول یک تکنولوژی فرازمینی باشند؟

جزیره‌های اسرارآمیز

افسانه‌ی جزیره‌های اسرارآمیز و گمشده، تمدن‌های پیشرفته و بهشت‌هایی مشابه «عدن»… همه و همه داستان‌هایی هستند که در طول تاریخ بشر از دریانوردان شنیده شده‌اند.
آیا ممکن است این داستان‌ها چیزی فراتر از استوره یا تخیل و تصور دریانوردان بوده باشند؟
آیا ممکن است شواهدی درباره‌ی منشاء فرازمینی ما با جست‌و‌جو در دورافتاده‌ترین جزیره‌های جهان پیدا شود؟
آیا ممکن است جزیره‌های دورافتاده، نقاط استرانژیکی بوده باشند که فرازمینی‌ها آن را به عنوان خانه‌ی زمینی خود برگزیده‌اند؟
و آیا ممکن است تا به امروز هم از آن مکان‌ها دیدن کنند؟
اشیاء ناشناس شناور در آب که با سرعت برق حرکت می‌کنند… چیزهای عجیب‌و‌غریبی که از آب‌های نزدیک جزایر آتشفشانی بیرون می‌آیند… و هم‌چنین ویرانه‌های اسرارآمیز در وسط اقیانوس‌ها…آیا ممکن است اشیاء ناشناس پرنده در اعماق آب‌ها و همینطور سواحل جزایر دورافتاده پنهان شده باشند و از آنجا به فعالیت بپردازند؟
آیا این موضوع می‌تواند توضیح دهد که چرا جزایر زیادی در جهان داستان‌هایی غیرقابل توضیح از اشیاء مرموز روی آب و همچنین در اعماق آب دارند؛ داستان هایی که قدمت آن به قرن‌ها می‌رسد؟

صندوق گمشده عهد

میلیون‌ها نفر در سرتاسر جهان بر این باورند که موجودات فرازمینی در گذشته از زمین بازدید کرده‌اند.
اما اگر این حقیقت داشته باشد چه؟
آیا فرازمینی‌های باستانی واقعاً به شکل‌دهی تاریخ ما کمک کردند؟
و اگر اینطور است، آیا می‌توان گواه آن را در درون صندوق گمشده یافت؟
در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها : صندوقچه پیمان

کوه های مرموز از سری کامل ما و فرازمینی ها

در تمدن‌های باستانی، عموما کوهستان‌های جهان به عنوان خانه‌ی خدایان شناخته می‌شده.
اما چرا همه‌ی این فرهنگ‌های متفاوت در این اعتقاد مشترک بوده‌اند که کوهستان‌ها با موجودات «آن جهانی» ارتباط دارند؟
یونانی‌ها اعتقاد داشتند قدرتمندترین خدایان آن‌ها، دوازده ایزد المپ نشین، برای کنترل جهان از کوه‌های المپ، جنگی حماسی آغاز کرده‌اند.
ویرانه‌های یک رصدخانه‌ی چهار هزار ساله کشف شده در کوهستانی در مقدونیه نشان می‌دهد انسان‌ها از گذشته همیشه حرکات ستارگان را با دقت بالایی زیر نظر داشته‌اند…و در پرو فرزندان اینکاها به منظور ارتباط با ارواح کوهستان- «آپو»- یک سنت باستانی را همچنان ادامه می‌دهند.
آیا ممکن است خدایان کوهستان در حقیقت فرازمینی باشند؟
آیا آنها در کوهستان با پیشینیان ما ارتباط برقرار می‌کرده‌اند؟
آیا همین موضوع باعث می‌شده برای هزاران سال انسان به کوهستان‌ها برود؟

گنجینه های خدایان

گفته شده گنج‌ها و یادگارهای مقدس باستانی نفرین شده هستند… برخی اعتقاد دارند نیروهای فرازمینی از یادگارهای مقدس باستانی محافظت می‌کنند و دسترسی پیدا کردن به آن‌ها به بهای زندگی افراد تمام خواهد شد…در هر قاره داستان‌هایی وجود دارد درباره‌ی گنج‌های بی‌نظیری که قرن‌ها است ناپدید شده‌اند…اما آیا ممکن است بزرگترین یادگارهای مقدس باستانی به منظوری خاص پنهان شده باشند؟
آیا آن‌ها توسط فرازمینی‌ها محفاظت می‌شوند؟
برخی اعتقاد دارند ثروت هنگفت «موکتزوما»، پادشاه آزتک، در محل فرود فرازمینی‌ها پنهان شده.
برخی هم گفته‌اند ثروت «ویشنو»، خدای هندی، در جایی پنهان شده و کسانی که تلاش کنند آن را بردارند در خطر بیماری یا مرگ قرار می‌گیرند.
آیا ممکن است باارزش‌ترین یادگارهای باستانی نه به‌خاطر ارزش مادی‌شان، بلکه به‌خاطر آنکه حاوی اسرار آن جهانی هستند، پنهان شده باشند؟
اسراری که انسان هنوز نباید به آن دسترسی داشته باشد؟
…و اگر اینطور است، هنگامی که سرانجام این گنجینه‌ها کشف شوند، آیا ما دوباره با اجداد فرازمینی‌مان مرتبط می‌شویم؟

با ما در در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها همراه باشید.

فرازمینی ها و سیاره سرخ

آیا در سراسر جهان، داستان‌های مربوط به حیات روی مریخ تنها از جنبه‌ی اسطوره‌ای ارزش دارد؟
یا اینکه ممکن است روی مریخ غیر از حیات میکروبیولوژیکی، گونه‌های دیگری از حیات هم وجود داشته باشد؟
آیا ممکن است روزی موجودات دارای هوش روی این سیاره‌ی سرخ‌رنگ زندگی کرده باشند؟
در طول تاریخ انسان، سیاره‌ی مریخ همواره توجه او را به خودش جلب کرده.
ستاره‌شناسان مصر باستان اولین کسانی بودند که این سیاره را بر روی نقشه‌ی خود از جهان نشان دادند و محققان باور دارند آنطور که در دفترنامه‌ی «درسدن» ثبت شده، سیاره‌ی مریخ نقش مهمی در اختربینی اقوام مایا داشته.
ترجمه‌های جدید و مدرن از افسانه‌ها و اساطیر سومری و بابلی، تغییر و تحولات عمده‌ای را بر روی مریخ ثبت کرده.
اما آیا دلیل توجه و علاقه‌ی ما انسان‌ها به این سیاره تنها به‌خاطر رنگ قرمزِ قابل توجهِ آن در آسمان شب است؟
یا ممکن است دلیل این علاقه آن باشد که ما پیش از این ارتباطی عمیق‌تر و فرازمینی با آن داشته‌ایم؟
به مدت نزدیک چهل سال، کاوشگرهای فضایی اطلاعاتی را درباره‌ی سیاره‌ی مریخ برای دانشمندان روی زمین ارسال کرده‌اند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به نشانه‌ای اشاره کرد که مشابه آن بعد از آزمایش انفجار هسته‌ای در روی زمین دیده شده…هم‌چنین عکس‌هایی که از این سیاره‌ی اسرارآمیز به دست آمده، اشکالی مشابه کوه بر سطح آن نشان می‌دهند.
آیا ممکن است «ناسا» نشانه‌های قطعی از وجوت حیات روی مریخ پیدا کرده اما آن‌ها را از مردم پنهان نگه داشته باشد؟
آیا ممکن است آنطور که نظریه پردازان فضانوردان باستان گفته‌اند، تمدنی باستانی در مریخ وجود داشته بوده باشد؟

شمن ها از سری کامل ما و فرازمینی ها

در طی تاریخ رهبران روحانی که «شَمَن» نام دارند، مردمان خود را شفا داده، از آنها محافظت کرده و آنها را راهنمایی کرده‌اند.
اما آیا صرفاً مراسم پیچیده‌ای را برگزار می‌کنند؟
یا آیین‌های آنها جنبه دیگری هم دارد؟

حشرات و فرازمینی ها

تعداد حشرات روی زمین به ده کویینتیلیون (ده به توان هجده) (۱۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰) می‌رسد.
در بعضی فرهنگ‌های سراسر جهان، حشرات مورد ستایش قرار گرفته و حتا به عنوان خدا پرستیده شده‌اند.
اما آیا ممکن است این موجودات عجیب‌و‌غریب که هزاران میلیون سال است در زمین زندگی می‌کنند، حلقه‌ی ارتباط با فرازمینی‌ها باشند؟
آیا ممکن است مصریان باستان فرازمینی‌هایی را که به شکل حشرات ظاهر می شده‌اند، دیده باشند؟
آیا موجودی که به عنوان ملخ با دمِ کژدم، در مکاشفه‌ی یوحنا توصیف شده، یک موجود فرازمینی با سلاح‌های پیشرفته بوده؟
آیا میان فرازمینی‌ها و حشرات ارتباطی وجود دارد؟
آیا آنطور که برخی از نظریه‌پردازان فضانوردان باستان می‌گویند، حشرات با موجوداتی خارج از جهان ما ارتباط دارند؟
و اگر اینطور است، آیا ممکن است آن‌ها هدفی سری داشته باشند که انسان باید آن را کشف کند؟

فرازمینی ها و ابر قهرمانان

از آغاز تاریخ مکتوب، انسان‌ها داستان‌هایی تعریف کرده‌اند از قهرمانانی که قدرت‌های فرا انسانی، سرعت‌های زِبَرصوت و توانایی‌های فراطبیعی داشته‌اند.
انسان‌های دوران باستان داستان‌هایی قهرمانی نقل کرده‌اند درباره‌ی زئوس، تور و هانومان… در حالی که امروز هم داستان‌هایی درباره‌ی ابرقهرمانانی مانند سوپرمن، بتمن و اسپایدرمن وجود دارد.
استوره‌شناسان می‌گویند این داستان‌های حماسی مشابه همدیگر هستند چون همه‌ی آن‌ها ریشه‌های مشترک در افسانه‌هایی دارند که در سال‌های بسیار دور توسط نیاکان ما نوشته شده.
اما آیا ممکن است یک علت دیگر «آن‌جهانی» برای این موضوع وجود داشته باشد که چرا قهرمان‌های جهان شبیه هم هستند؟
آیا ممکن است آنطور که بسیاری از نظریه پردازان فضانوردان باستان می‌گویند، این داستان‌ها در حقیقت ریشه‌های فراطبیعی یا فرازمینی داشته باشند؛ آیا ممکن است این قهرمان‌ها فرازمینی‌هایی بوده‌اند که در گذشته‌های دور روی زمین زندگی می‌کرده‌اند؟

آزمایش تسلا از سری کامل ما و فرازمینی ها

«نیکولا تسلا» یکی از قدرتمندترین مخترعان قرن بیستم بود و در حقیقت مردی که جهان را نورانی کرد، شخص او بود.
«نیکلا تسلا» بشر را به سمت عصر جدید صنعتی هدایت کرد و پیش‌زمینه‌ی تکنولوژی امروز بشر را پایه‌گذاری کرد.
اما آیا ممکن است همه‌ی این‌ها از طرح‌های فرازمینی‌ها بوده باشد؟
مرد مرموزی که در اطرافش توطئه‌های فراوانی وجود داشت، «تسلا» نابغه‌ی واقعی بود اما چگونه می‌توانست اختراعاتش را با تمام جزئیات در ذهنش تصور کند و حتا به شکل ذهنی آن را اصلاح یا دستکاری کند؟
اما در همین حال او ادعا کرده که ارتباطی مستقیم با موجودات دارای هوش از سیارات دیگر دارد.
برخی هم ادعا کرده‌اند این دانشمند نابغه، دیوانه بوده، اما مسلم است که او از زمان خود جلوتر بوده.
آیا او می‌توانسته پیام‌های فرازمینی‌ها را دریافت کند؟
آیا او از طرف فرازمینی‌ها مامور بوده تا بشر را به سوی تکنولوژی برتر هدایت کند تا در آینده انسان بتواند دوباره با فرازمینی‌ها دیدار کند؟

ارتباط با فرازمینی ها

“در فرهنگ‌های سرتاسر جهان، داستان‌هایی از ارتباطات نزدیک با موجودات فرازمینی وجود دارد.
اما آیا ممکن است که این داستان‌ها چیزی فراتر از اسطوره محض باشند؟
آیا موجودات زمنینی واقعاً به زمین آمدند تا با انسان جفت‌گیری کنند؟

راز ابولهول از سری کامل ما و فرازمینی ها

ابولهول بزرگ جیزه، بزرگترین مجسمه‌ی یکپارچه‌ی در روی زمین است که بیش از همه مورد مطالعه قرار گرفته و درباره‌ی آن تحقیق شده اما با این حال هنوز هم مانند یک راز بزرگ کشف نشده باقی مانده.
اما آیا ممکن است راز منشاء ما انسان‌ها در این مجسمه‌ی یکپارچه‌ی باستانی نهفته باشد؟
با این که باستان‌شناسی علمی می‌گوید ابولهول ۲۵۰۰ سال پیش از میلاد ساخته شده، اما برخی اعتقاد دارند با توجه به مدارک زمین‌شناسی، قدمت بیشتری دارد.
اگر این گفته درست باشد، چه کسی یا چه چیزی این بنا را خلق کرده؟
و به چه منظوری؟
برخی محققان می‌گویند جایی در فلات جیزه مجسمه‌ی دوقلوی ابولهول وجود دارد.
اگر اینطور باشد آیا این مجسمه عمدا از دسترس انسان‌ها دور نگه داشته شده؟
باور بر این است که صورت مجسمه ابولهول چهره‌ی «خفره» یکی از فرعون‌های مصر باستان است.
اما با این حال اندازه و تناسبات عظیم این مجسمه نشان می‌دهد که سر آن تغییراتی کرده.
آیا ممکن است آن طور که نظریه فضانوردان باستان می‌گوید این مجسمه در اصل چهره‌ی یک موجود فرازمینی باشد که حدود ده هزار سال قبل به زمین آمده؟
آیا ابولهول از اطلاعات و مدارک باستانی یک تمدن گمشده محافظت می‌کند؟
اطلاعاتی که اگر آشکار شود نه تنها باعث می‌شود ما مجبور شویم کتاب‌های تاریخ‌مان را از نو بنویسیم بلکه به اصل و نسب فرازمینی خودمان نیز پی‌ببریم.

غارهای ممنوعه

در طول تاریخ بشر، مردم از رخدادها و موجودات اسرارآمیز درون غارها گزارش داده‌اند.
غارها همچنین نقش اساسی برای بسیاری از استوره‌های باستانی داشته‌اند و تا امروز هم در بسیاری از دین‌ها، غارهای مقدس وجود دارد.
آیا ممکن است این اعتقاد به غارها ریشه‌ای در واقعیت داشته باشد؟
آیا ممکن است برخی از راه‌های زیرزمینی به مناطقی که حوزه‌ی فعالیت موجودات فراطبیعی است، مرتبط باشد؟
برخی از محققان امروز بر این باورند که پاسخ این پرسش ممکن است در درون غارها و مواد تشکیل دهنده‌ی آن‌ها نهفته باشد.
از ابتدا انسان از دیوار غارها برای ثبت برخی تصویرهایی که برایش مهم بوده، استفاده کرده، اما چگونه بسیاری از تمدن‌های باستانی که با فاصله‌ی زیاد از همدیگر شکل گرفته‌اند، تصویرهایی از موجوداتی مشابه هم در غارها ثبت کرده‌اند؟
غارها آخرین مرزهای زمین هستند اما اینکه چه تعداد غار وجود دارد و در اعماق آن‌ها چه می‌گذرد هنوز یک راز بزرگ برای بشر است.
آیا تکنولوژی می‌تواند رازهای زیرزمینی را کشف و از پیام‌های اسرارآمیز روی دیوارهای غارهای جهان رمزگشایی کند؟
آیا این موضوع به ما برای درک و شناخت ریشه‌های فرازمینی‌مان کمک خواهد کرد؟

راز نبوغ از سری کامل ما و فرازمینی ها

در طول تاریخ بشر، بزرگترین متفکران جهان با دانش و توانایی‌های شگفت‌انگیز خود به پیشرفت تمدن بشری کمک کرده‌اند.
اما اکثر این ذهن‌های پیشرفته اعتراف کرده‌اند که توانایی منحصر‌به‌فردشان از جایی می‌آید که آنها قادر به درک آن نیستند؛ توانایی آن‌ها در موقعی غیرقابل انتظار به سراغ‌شان می‌آید.
در دوران قدیم، مردم در تقریبا همه‌ی فرهنگ‌های سراسر جهان، از مصر باستان و میان‌رودان گرفته تا چین و هند باستان، اعتقاد داشتند که مردم نمی‌توانند دانش و هوش را به دست بیاورند، بلکه این هوش و دانش است که به سراغ برخی از مردم می‌رود، درست مانند یک روح.
آیا ممکن است منابع الهام نوابغ، که در گذشته آن‌ها را به خدا نسبت داده بودند، آنطور که نظریه‌پردازان فضانوردان باستان تصور می‌کنند، منبعی فرازمینی داشته بوده باشند؟
چه نظریه نسبیت آلبرت اینشتین باشد، چه لامپ ادیسون، و چه جدول تناوبی عناصر شیمی‌دان روس، دیمیتری مندلیف، نوابغ به طور معمول گفته‌اند که بهترین ایده‌های آن‌ها از رویاها، تصویرها و یا صداهای موهوم خیالی می‌آید.
آیا ممکن است نبوغ چیزی فراتر از تنها یک ژنتیک خوب باشد؟
آیا ممکن است که متفکران بزرگ به یک منبع دانش فرازمینی متصل بوده باشند؟

اسرار مومیایی‌ها از سری کامل ما و فرازمینی ها

برای هزاران سال، در فرهنگ‌های سراسر جهان، برخی با شیوه‌های مختلف سعی کرده‌اند بدن انسان را پس از مرگ سالم نگه دارند.
اما چرا؟
آیا این کار آنها به سادگی احترام به درگذشتگان بوده؟
یا یک توضیح فرازمینی دارد؟
مصریان باستان اعتقاد داشته‌اند مومیایی کردن تضمینی است برای ورود به زندگی دیگر.
راهبان بودایی در ژاپن، با شیوه‌ای حیرت‌انگیز پیش از مرگ در حالی که هنوز زنده هستند خودشان را مومیایی می‌کنند، به این امید که خودشان به بودا تبدیل شوند.
اینکاها هم برای مشورت درباره‌ی امور دولت و آینده، با مومیایی پادشاهان درگذشته‌شان مشورت می‌کرده‌اند.
تئوریستین‌های فضانوردان باستان، عقیده دارند مومیایی کردن در فرهنگ‌های مختلف جهان، موضوعی اتفاقی نیست بلکه این را اثبات می‌کند که فرازمینی‌ها در گذشته به زمین آمده‌اند.
آیا اجداد ما شاهد نوعی خواب بیولوژیکی شبیه خواب زمستانی بوده اند و سعی کرده‌اند با مومیایی کردن آن را تقلید کنند؟
آیا ممکن است اغتقاد مصریان باستان به زندگی پس از مرگ، ناشی از تماس آن‌ها با فرازمینی‌ها بوده باشد؟
آیا انسان‌ها مومیایی کردن را از فرازمینی‌ها آموخته‌اند؟
و اگر اینطور باشد، هدف نهایی آن‌ها از این کار چه بوده؟

پیام فرازمینی‌ها

افرادی هستند که اعتقاد دارند در بیشتر متون مذهبی ما و همچنین در طراحی و محل مجسمه‌های باستانی پیام‌هایی پنهان وجود دارد، پیام‌هایی که ممکن است دلیل وجود ما در این جهان را بر ملا کند.
آیا ممکن است این موضوع درست باشد؟
در سراسر جهان و در هر تمدنی همواره ارتباطاتی عجیب‌و‌غریب با معنایی ناشناخته وجود داشته.
آیا ممکن است کلید رمزگشایی از این اسرار در «پازل»های عددی، هندسی و جغرافیایی که فرازمینی‌ها هزاران سال پیش برای ما باقی گذاشته‌اند، پنهان باشد؟
آیا انسان‌ها در معرض امتحان قرار گرفته‌اند؟
آیا دانش ما به حدی رسیده که بتوانیم از این کدها رمزگشایی کنیم و به این پیام‌ها پی ببریم؟
و اگر چنین است، آیا شناخت ما از فرازمینی‌ها سرانجام منجر به این خواهد شد که ما دوباره به اجداد فرازمینی خودمان بپیوندیم.

توفان بزرگ از سری کامل ما و فرازمینی ها

داستان توفان بزرگ در سراسر جهان در بیش از هزار و دویست فرهنگ مختلف، وجود دارد.
این داستان‌ها همه مشابه و به این شکل است که خدا برای تنبیه افراد ستمکار یا نافرمان، سیل یا توفان بزرگی نازل کرده.
آیا تکرار این افسانه در فرهنگ‌های گوناگون بیانگر واقعی بودن آن است؟
یعنی خدا خواسته بسیاری از مردم جهان نابود شوند تا تنها بعضی از کسانی که خودش می‌خواسته نجات پیدا کنند و زنده بمانند؟
مدارک جدید نشان می‌دهد که بسیاری از قسمت‌های داستان درباره‌ی وقوع یک توفان بزرگ در روی زمین ممکن است درست باشد.
از برخورد یک شهاب سنگ به اقیانوس هند گرفته تا لایه های خاکستر در سراسر جهان و حتا بقایای قبر نوح، دانشمندان تلاش می‌کنند تا شواهدی از این واقعه را مانند یک پازل در کنار یکدیگر قرار دهند، پازلی که بعضی‌ها اعتقاد دارند توسط فرازمینی‌ها خلق شده.
آیا در این توفان بزرگ، انسان از خطر انقراض رهانیده شده است؟
و آیا داستان‌های قدیمی در این باره صحیح هستند که فرازمینی‌ها دلیلی داشته‌اند که می‌خواسته‌اند ما زنده بمانیم؟
نظریه‌پردازان فضانوردان باستان باور دارند که زمانی که یک فاجعه‌ی دیگر روی زمین اتفاق بیفتد، فرازمینی‌ها باز هم بشر را از خطر انقراض نجات خواهند داد.

فرازمینی‌ها و جنگ‌های داخلی

در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها چهره‌های شبیه روح در میانه میدان جنگ، ظهور اشیاء عجیب‌وغریب در آسمان و زخم‌های درخشانی که به شکلی معجزه‌آسا بهبود یافته‌اند…
جنگ‌های داخلی ممکن بود تجربه‌ای را که امروزه به عنوان ایالات متحده آمریکا می‌شناسیم، نابود کند، اما آیا ممکن است فرازمینی‌ها به حفظ این جمهوری کمک کرده باشند؟
«آبراهام لینکلن» درباره‌ی اتفاقات عجیب‌وغریبی که پیش از دوران ریاست جمهوری برایش افتاده توضیحاتی داده و «آمبروز بیرس» هم درباره‌ی اتفاقات فراطبیعی اسرارآمیز مانند ناپدید شدن و همچنین سفر بین جهان‌های موازی، داستان‌هایی نوشته.
همچنین صدها سرباز شاهد تصویر روح مانندی از «جرج واشینگتن» در نبرد «گتیسبرگ» بوده‌اند.
آیا فرازمینی‌ها در جریان جنگ‌های داخلی آمریکا حضور داشته‌اند؟
اگر اینطور باشد، آیا آنها صرفا ناظرانی منفعل بوده‌اند یا اینکه نقشی فعال در ایجاد ایالات متحده بازی کرده‌اند؟
آیا این تجربه‌ی بزرگ آمریکایی‌ها بخشی از نقشه‌ی بزرگتر فرازمینی‌ها بوده؟
تجربه‌ای که فقط وقتی چگونگی آن را متوجه خواهیم شد که با اجداد فرازمینی‌مان رودررو شویم؟

راز اهرام از سری کامل ما و فرازمینی ها

با استفاده از تکنولوژی ماهواره‌ای جست‌و‌جو با مادون قرمز و لیزر، اهرام پنهان شده در زیر ماسه‌ها در مصر کشف می‌شوند و همچنین تکنولوژی سنجش لیزری از آسمان، اهرام پنهان در زیر جنگل‌های آمریکای مرکزی را آشکار می‌کند.
خیلی‌ها باور دارند ما وارد عصر جدید کشف اهرام شده‌ایم.
عصری از کشفیات جدید که با کشفیات قبلی قابل مقایسه نیست.
کاوش‌هایی که در قرن بیست‌و‌یکم انجام شده همچنین حقایق جالب دیگری درباره‌ی اهرام آشکار کرده که ممکن است به بازنویسی تاریخ منجر شود.
امروز باستان‌شناسان بر این باورند که اهرام باستانی در پرو، قدیمی‌تر از اهرام مصر هستند.
به‌تازگی هم در اندونزی محلی مورد بررسی قرار گرفته که تخمین زده شده اهرامی که در آن ساخته شده متعلق به یک تمدن گمشده در بیست هزار سال قبل باشد.
بسیاری بر این باورند که هم اکنون هزاران هرم در سراسر جهان وجود دارد که هنوز کشف نشده، زیر اقیانوس‌ها، بالای کوه‌ها و حتا زیر زمین در آلاسکا.
اما علاقه‌ی مردم باستان به ساختن هرم را چگونه می‌توان توضیح داد؟
و چرا تمام فرهنگ‌های گوناگونی که این تپه‌های اسرارآمیز را ساخته‌اند، سمبل مقدس یک چشم را پرستش می‌کرده‌اند؟
نظریه‌پردازان فضانوردان باستان باور دارند که پدیده‌ی ساخت هرم در سراسر جهان موضوعی اتفاقی نیست و شواهد نشان می‌دهد ساکنان اولیه زمین ممکن است فرازمینی‌هایی بوده باشند که در مهندسی و معماری متبحر بوده‌اند.
آیا می‌توان با دقتی که در ساخت برخی از این سازه‌ها به‌کار رفته و همچنین کشف روابط مکانی آن‌ها، سرنخ‌هایی به دست آورد که هدف واقعی ساخت اهرام بر روی زمین را نشان دهد؟

نقشه فرازمینی‌ها

در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها اتفاقات یا چیزهای عجیب و غریب در میدان جنگ… سلاح‌های اسرارآمیزی که تمدن‌ها را از بین می‌برد… و نشانه‌های از حضور موجوداتی از جهان دیگر در کلیدی‌ترین لحظه‌های تاریخ ما.
در بسیاری از حساس‌ترین لحظه‌های تاریخ، شاهد اتفاقاتی غیرقابل توضیح هستیم.
آیا همه‌ی این‌ها رویدادهای تصادفی است، یا می‌تواند مدرکی باشد بر اینکه تاریخ بشر با قصد قبلی توسط فرازمینی‌ها دستکاری شده؟
نظریه‌پردازان فضانوردان باستان مدت‌هاست که عقیده دارند فرازمینی‌ها در شکل‌گیری تاریخ ما نقش مهمی داشته‌اند .
برخی هم اعتقاد دارند آنها هنوز هم به طور دقیق ما را نظاره می‌کنند.
حتا مقامات سطح بالای دولتی هم گاهی ادعا کرده‌اند فرازمینی‌ها از سیاره‌ی ما بازدید کرده‌اند و به تکنولوژی بشر هم خیلی علاقه‌مند بوده‌اند.
از جمله وزیر سابق دفاع کانادا، «پل هلیر».
آیا ممکن است پدیده‌ی اشیاء ناشناس پرنده (UFO) واقعیت داشته باشد؟
آیا فرازمینی‌ها هزاران سال است پیشرفت انسان را نظاره می‌کنند؟
آیا فرازمینی‌ها در این مدت، گاهی به پیشرفت ما کمک کرده‌اند و گاهی هم ما را عقب نگه داشته‌اند؟
آیا ما سرانجام می‌توانیم به رمزگشایی از حقیقت پشت پرده‌ی دخالت فرازمینی‌ها در تاریخ‌مان، نزدیک شویم؟

فرازمینی‌ها و ربات‌ها

مقاومت بی‌نظیر… هوش برترو حتا توانایی تولید خود.
در قرن بیست‌و‌یکم، ربات‌ها طوری برنامه‌ریزی خواهند شد که توانایی انجام هر کاری را داشته باشند، از انجام عمل جراحی بر روی انسان گرفته تا کشف سیارات دیگر.
ربات‌های انسان‌نما به سرعت پیشرفته و پیشرفته‌تر می‌شوند.
آن‌ها به حدی پیشرفته خواهند شد که ما اکنون در فیلم‌های علمی تخیلی شاهدش هستیم.
اما دلیل و علت واقعی خلق ربات‌هایی که روز به روز باهوش‌تر و مستقل‌تر می‌شوند، چیست؟
آیا علاقه و وسوسه‌ی انسان برای خلق انسان‌های ماشینی، واقعا راهی به سوی آینده است… یا شاید گذشته!؟
داستان‌ها و اساطیر یونانی که قدمت آن‌ها به ۲۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح می‌رسد، می‌گویند «هفائستوس» ربات‌ها را خلق کرد تا سلاح بسازد.
اما راز غول خودکار برنزی «تالوس»، چه بوده است؟
در مصر، متون نوشته شده اهرام، می‌گویند که «اوزیریس»، خدایی بود که توسط برادرش قطعه قطعه شد، اما دوباره مانند یک ماشین به هم پیوست و زنده شد.
و داستان‌های مشابه دیگری هم در دنیای باستان می‌توان یافت که در آ‌ن‌ها موجوداتی شبیه ماشین وجود داشته‌اند.
از جمله در اساطیر یهودی، اسکاندیناوی، چینی و همینطور هندو.
آیا ربات‌های پیثیده واقعا در دنیای باستان هم وجود داشته‌اند؟
اگر اینطور است آن‌ها چه نقشی داشته‌اند؟
و شاید مهم‌ترین پرسش این باش که چه بر سر آن‌ها آمده است؟
در مورد مجموعه مستند بیگانگان باستانی (ما و فرازمینی ها) : در دنیای ما خیلی از بنا ها و ساختار های بسیار قدیمی وجود دارد که تصور آنکه توسط بشر ساخته شده است بسیار دشوار می باشد.
در این مستند جنجالی به بررسی تک تک این بنا ها خواهیم پرداخت و ثابت خواهیم کرد که آیا این نشانه های خارق العاده واقعا ساخت بشریت است یا نیرویی فراتر یا به عبارتی موجودات فرازمینی آنها را در زمان باستان بنا کرده اند و …

فرازمینی‌ها در ماقبل تاریخ

غارهای عظیم ساخته‌ی انسان… سازه های غیرقابل توضیح… و کشفیات زیر دریاها که دانسته‌های ما را درباره‌ی گذشته به چالش می‌کشد… آیا ممکن است یک تمدن پیشرفته هزاران سل قبل بر روی زمین زندگی کرده باشد؟
و اگر چنین باشد آیا آن‌ها انسان بوده‌اند… یا موجوداتی خارج از این جهان؟
باستان‌شناسان مدرن هنوز به طور پیوسته در حال کشف آثار و محل‌هایی هستند که تاریخ بشر را به گونه‌ای که ما می‌شناسیم نفی می‌کند.
در جای‌جای جهان آثار سنگی شگفت‌انگیزی کشف شده مانند پناهگاه‌های زیرزمینی کشف شده که به دوران ماقبل تاریخ نسبت داده می‌شوند.
آیا ممکن است این‌ها آثار یک تمدن پیشرفته باشد که هزاران و یا شاید ده‌ها هزار سال پیش در روی زمین زندگی می‌کرده‌اند؟
بر اساس فرضیات فضانوردان باستان، چندین متن کهن را می‌توان یافت که موجودات ماقبل تاریخ تا زمان آدم و حوا را توصیف می‌کنند.
آیا ممکن است داستان‌های مربوط به خدایان و موجودات فرازمینی در آغاز تاریخ واقعیت داشته باشد؟
و آیا ممکن است کشفیات غیرقابل توضیح درباره‌ی تمدن‌های گمشده، حقیقتی را درباره‌ی ریشه‌های فرازمینی ما بر ملا کند؟

اسرار ناسا از سری کامل ما و فرازمینی ها

وقتی «ورنر فون براون»، دانشمند هوا فضای آلمانی پس از جنگ دوم جهانی به برنامه‌ی نظامی و فضایی آمریکا پیوست، به سرعت به یکی از دانشمندان برجسته در زمینه‌ی موشک‌های بالستیک تبدیل شد.
«هربرت فون براون» آلمانی از طراحان اصلی اولین ماهواره‌‌ی آمریکا و موشک عظیم «ساترن -۵» بود که انسان را به ماه فرستاد.
پیش‌بینی‌های جسورانه‌ی «فون براون» منجر به ساخت اولین ایستگاه فضایی و اکتشافات بشر در مریخ شد.
اما چگونه «فون براون» که با دانشمندان برجسته‌ای مانند «نیکلای تسلا»، «رابرت اوپنهایمر» و «آلبرت اینشتین» هم‌عصر بود، در زمینه‌ی دانش موشکی از آن‌ها بسیار جلوتر بود؟
آیا او به اطلاعات مخفی که توسط حزب نازی آلمان جمع‌آوری شده بوده، دسترسی داشته؟
یا شاید هم به یکی از اشیاء ناشناس پرنده دسترسی داشته که گفته می‌شود در ۱۹۷۴ در نیومکزیکو سقوط کرده؟
و یا شاید هم بزرگ‌ترین دانشمند موشکی جهان تحت تاثیر جهان دیگری به غیر از جهان ما بوده است؟

نیروهای سیاه از سری کامل ما و فرازمینی ها

در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها نیک و شر، نور و تاریکی، خدا و شیطان.
تقریبا در همه‌ی فرهنگ‌های جهان، داستان‌هایی درباره‌ی نیروهای متضادی وجود دارد که در روی زمین تاثیرگذار هستند.
نیروهایی فراطبیعی که خارج از جهان طبیعت هستند.
آیا ممکن است این نیروها واقعا وجود داشته باشند؟
و اگر اینطور باشد، ماهیت واقعی نیروهای تاریک چیست؟
در سراسر تاریخ، انسان‌های زیادی متهم به همکاری با نمایندگان این نیروهای تاریک شده‌اند.
«راسپوتین»، راهب و سیاستمدار دیوانه‌ی روسی می‌گفت که برای نیروهای فرازمینی خدمت می‌کندف «اس اس» نازی هم باور داشت که از طریق نمادهای کهن، به نیروهای تاریک دست پیدا کرده و «الیستر کرولی»، جادوگر مشهور، ادعا می‌کرد که یک جن به او وحی می‌کرده است و همچنین توانسته با کمک نیروهای تاریک و جادو، موجودیت‌های فراانسانی را احضار کند.
آیا ممکن است که این موجودیت‌هایی که این افراد ادعا کرده‌اند با آن‌ها ارتباط داشته‌اند، در حقیقت فرازمینی بوده باشند؟
آیا انسان‌ها در نبرد نیک و بد و نیروهای روشن و تاریک، گیر افتاده‌اند؟

تکامل فرازمینی‌ها

تئوری‌پردازان فضانوردان باستان گفته‌اند بسیاری از موجودات الهی که در فرهنگ‌های متفاوت جهان مشاهده شده‌اند، تنها جنبه‌ی الهی یا اساطیری ندارند بلکه در حقیقت نتیجه‌ی مشاهدات نیاکان ما هستند و در آن زمان نیاکان ما از درک آن ناتوان بوده‌اند.
اگر این موضوع صحت داشته باشد، چگونه می‌توان گزارش‌های متفاوت از موجودات تخیلی متفاوت در اساطیر جهان را توضیح داد؟
از پرندگانی با اندام انسان گرفته تا خدایانی با پیکر انسان و اعضای مختلف.
آیا ممکن است موجودات فرازمینی مختلفی در روی زمین زندگی کرده باشند؟
گزارش‌های کسانی که در زمان ما توسط فرازمینی‌ها ربوده شده‌اند، بسیار شبیه توصیف خدایان در اساطیر کهن است، آیا ممکن است این بدان معنا باشد که فرازمینی‌ها امروز هم از زمین بازدید می‌کنند؟
و آیا ممکن است همه‌ی آن‌ها اجداد یکسانی داشته بوده باشند؟
فرضیه‌پردازان فضانوردان باستان بر این اعتقاد هستند که فرازمینی‌ها نه‌تنها با همدیگر بلکه با ما هم ریشه‌های مشترکی دارند.
در سال ۱۹۸۲ باستان شناسی به نام «جولیو تلو» در پرو جمجمه‌هایی متعلق به تمدن «پاراکاس» را کشف کرد که اندازه‌ی آن‌ها ۲۵ درصد بزرگتر از جمجمه‌ی انسان بود.
درباره مجموعه کامل مستند ما و فرازمینی ها یا همان بیگانگان باستانی با دوبله فارسی شبکه منوتو : در مورد 7 عجایب جهان شنیده اید؟
گفته میشود تمامی آنها به دست بشریت ساخته شده است, اما آیا واقعاً اهرام مصر توسط بشر ساخته شده است؟
در دنیای ما خیلی از بنا ها و ساختار های بسیار قدیمی وجود دارد که تصور آنکه توسط بشر ساخته شده است بسیار دشوار می باشد.
در این مستند جنجالی به بررسی تک تک این بنا ها خواهیم پرداخت و ثابت خواهیم کرد که آیا این نشانه های خارق العاده واقعا ساخت بشریت است یا نیرویی فراتر یا به عبارتی موجودات فرازمینی آنها را در زمان باستان بنا کرده اند و …”

زمین دیگر از سری کامل ما و فرازمینی ها

میلیاردها دلار تا به حال برای یافتن یک سیاره دیگر مشابه زمین هزینه شده است.

از زمانی که تلسکوپ کپلر در سال ۲۰۰۹ افتتاح شد، دانشمندان سیاره‌های قابل سکونت زیادی را کشف کرده‌اند.

آیا ممکن است این کشف سرانجام پاسخ یک پرسش قدیمی را بدهد: «آیا ما در جهان تنها هستیم؟
آیا ممکن است همانطور که ما امروز در جست‌و‌جوی سیاره‌های قابل سکونت هستیم، فرازمینی‌های بسیار پیشرفته هم در گذشته‌های بسیار دور به دنبال چنین چیزی بوده باشند؟
در سراسر اسطوره‌شناسی جهان، داستان‌هایی از موجوداتی گفته شده که از ستاره‌ها به زمین فرود آمده‌اند.

اقوام «دوگون» در آفریقا عقیده دارند که خدایان‌شان از ستاره‌ی شباهنگ آمده‌اند و مایاها خدایان‌شان را به خوشه پروین منتسب می‌کنند.

همچنین براساس سنت قبایل «هوپی»، بذر حیات به وسیله موجودات فرازمینی پاشیده شده است.

فرضیه‌پردازان فضانوردان باستان اعتقاد دارند نه تنها فرازمینی‌ها به سیاره ما آمده‌اند، بلکه آن‌ها عامل به وجود آمدن ما هستند.

پس شاید جست‌وجوی ما در کهکشان‌های دوردست برای کشف یک زمین دیگر در حقیقت جست‌وجو برای کشف ریشه‌های فرازمینی ما باشد.

موجوداتی در اعماق آب

در ماه «آگوست» سال ۲۰۱۴، فضانوردان روسی در اطراف ایستگاه فضایی بین‌المللی، مورد شگفت‌انگیز و غیرقابل انتظاری را کشف کردند.

در بخش‌هایی از پنجره، گونه‌های زنده‌ای از پلانکتون‌های زنده وجود داشت.

اگر موجوداتی که در دریا زندگی می‌کنند می‌توانند در فضا به حیات خود ادامه دهند، آیا عکس این مورد هم ممکن است؟
یعنی ممکن است در دریاهای زمین موجودات فرازمینی زندگی کنند؟
در طول تاریخ، داستان‌هایی درباره‌ی موجوداتی نقل شده که در آب‌های زمین زندگی می‌کرده‌اند.

بر اساس برخی از همین گزارش‌ها این موجودات از سیاره‌های دیگر به زمین آمده‌اند.

در حالی که بسیاری از داستان‌های مربوط به هیولاهای دریایی صرفا متعلق به اساطیر هستند، تخمین زده شده که در اقیانوس‌های زمین بین هفتصد هزار تا یک میلیون گونه‌ از موجودات مختلف زندگی می‌کنند و به شکل حیرت‌انگیزی تا امروز دو سوم از این موجودات ناشناخته باقی مانده‌اند.

با در نظر گرفتن کشفیات اخیر که نشان داده برخی موجودات دریایی می‌توانند در فضا هم به زندگی ادامه دهند، آیا ممکن است داستان‌های هیولاهایی مانند «کراکن» و هیولای «لخ‌نس» شواهدی باشند از موجودات فرازمینی که در زیر دریاها پناه گرفته‌اند؟
پاسخ فرضیه‌پردازان فضانوردان باستان به پرسش آخر مثبت است.

آن‌ها اعتقاد دارند مدارکی وجود دارد از این‌که فرازمینی‌ها نه فقط از طریق آسمان بلکه همچنین از راه‌های آبی پنهان، وارد زمین شده‌اند.

درمورد مجموعه مستند ما و فرا زمینی ها یا همان بیگانگان باستانی با دوبله فارسی شبکه منوتو : در مورد 7 عجایب جهان شنیده اید؟
گفته میشود تمامی آنها به دست بشریت ساخته شده است, اما آیا واقعاً اهرام مصر توسط بشر ساخته شده است؟
در دنیای ما خیلی از بنا ها و ساختار های بسیار قدیمی وجود دارد که تصور آنکه توسط بشر ساخته شده است بسیار دشوار می باشد.

در این مستند جنجالی به بررسی تک تک این بنا ها خواهیم پرداخت و ثابت خواهیم کرد که آیا این نشانه های خارق العاده واقعا ساخت بشریت است یا نیرویی فراتر یا به عبارتی موجودات فرازمینی آنها را در زمان باستان بنا کرده اند و …”

حلقه‌های اسرارآمیز

بیش از ۱۰۰۰۰ مورد از دایره‌های روی مزارع (حلقه های کشتزار) در سراسر جهان و در ۵۰ کشور مختلف کشف شده است.

این حلقه‌ها تقریبا در تمامی قاره‌های جهان وجود دارند.

این طراحی‌های اسرارآمیز از دایره‌های ساده تا طرح‌های بسیار پیچیده پیکتوگرام به طول چندین کیلومتر را شامل می‌شود.

گفته شده این پدیده با علوم زمین، نورهای شگفت‌انگیز و حتا اشیاء ناشناس پرنده ارتباط دارد.

در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها منتقدان می‌گویند همه این دایره‌ها توسط انسان‌های گذشته و با استفاده از چوب و طناب ایجاد شده‌اند.

اما آیا اینطور است؟
از سال ۱۹۶۰ به بعد این دایره‌ها توجه‌های زیادی به خود جلب کرده و در مطبوعات و رسانه‌های جهان به آن پرداخته شده است در حالی که سابقه و قدمت آن‌ها به صدها – اگرنه هزاران- سال می‌رسد.

بیشتر این طرح‌ها در خود شامل متون رمزی و معادلات ریاضی و هندسی پیچیده هستند که بهترین دانشمندان ما را هم سردرگم کرده.

یکی از فرضیه‌پردازان فضانوردان باستان به نام «جورجیو سوکالوس» به انگلستان سفر کرده تا با محققان و دانشمندان دیدار کند و از اسرار این دایره‌ها رمزگشایی کند.

آیا واقعا در پشت این شکل‌های اسرارآمیز فرازمینی‌ها قرار دارند؟
اگر اینطور است آن‌ها چه پیامی می‌خواسته‌اند به ما منتقل کنند؟
آیا اگر ما از اسرار این اشکال رمزگشایی کنیم به حقیقت درباره‌ی فرازمینی‌ها و نقش آن ها بر روی سیاره‌‌مان نزدیک‌تر خواهیم شد؟
درمورد مجموعه مستند ما و فرا زمینی ها یا همان بیگانگان باستانی با دوبله فارسی شبکه منوتو : در مورد 7 عجایب جهان شنیده اید؟
گفته میشود تمامی آنها به دست بشریت ساخته شده است, اما آیا واقعاً اهرام مصر توسط بشر ساخته شده است؟
در دنیای ما خیلی از بنا ها و ساختار های بسیار قدیمی وجود دارد که تصور آنکه توسط بشر ساخته شده است بسیار دشوار می باشد.

در این مستند جنجالی به بررسی تک تک این بنا ها خواهیم پرداخت و ثابت خواهیم کرد که آیا این نشانه های خارق العاده واقعا ساخت بشریت است یا نیرویی فراتر یا به عبارتی موجودات فرازمینی آنها را در زمان باستان بنا کرده اند و …

شواهد جدید از سری کامل ما و فرازمینی ها

میلیون ها نفر در سرتاسر جهان بر این باورند که موجودات فرازمینی در گذشته از ما بازدید کرده اند.

اما اگر این گفته حقیقت داشته باشد، چه؟
این سؤالی است که نظریه پردازان فضانوردان باستان از زمان اولین انتشار کتاب (ارابه خدایان) از (اریک وان داینیکن) در سال 1968، مطرح کرده و برای یافتن پاسخ آن شواهد علمی، باستان شناسی، نجومی و تاریخی را مورد بررسی قرار داده اند.

در سال های اخیر شواهد جدیدی بیش از گذشته آشکار شده که از دخالت فرازمینی ها بر روی زمین در گذشته های دور حکایت دارند.

در تصاویر ماهواره ای شاهد جیوگلیف هایی در (قزاقستان) هستیم که شبیه به خطوط (نازکا) هستند.

بازمانده هایی از تکنولوژی باستانی در (ماچو پیچو) توسط رادارهای نفوذ در زمین کشف شده و با کمک تصویربرداری حرارتی اتاقک هایی مخفی در پشت مقبره پادشاه (توت) یافت شده که شاید لاشه های موجودات فرازمینی در آنها موجود باشد.

آیا ما در نقطه اوجی هستیم که در آن شواهد متعدد دیگر جایی برای هر گونه شک و شبهه باقی نگذاشته؟
آیا به زودی متوجه خواهیم شد که مفهوم فضانوردی باستان، نه یک نظریه بلکه یک حقیقت است؟

اهرام جنوبگان

جنوبگان : دورافتاده ترین و ناشناخته ترین قاره کره زمین.

برخی از قسمت های این منطقه حتی تا عمق 4،8 کیلومتری زیر یخ مدفون شده اند.

اما در تصاویر ماهواره ای اخیر شاهد اشیائی هستیم که به نظر می رسد نوک اهرام ساخت دست بشری باشند که در سرتاسر این سرزمین پوشیده از یخ پراکنده شده اند.

اما چطور چنین چیزی ممکن است؟

در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها نظریه پردازان فضانوردی باستان می گویند که شاید در گذشته های دور فرازمینی ها در جنوبگان عاری از یخ زندگی می کردند، تا اینکه پس از یک فاجعه جهانی، زمین را وارد عصر یخ کرد.

آیا این گفته می تواند حقیقت داشته باشد؟
آیا تاریخ این قاره بیش از آن چیزی است که محققین جریان اصلی ادعا می کنند؟

دانشمندان ناهنجاری های مغناطیسی عجیبی را در زیر یخ ها گزارش کرده اند.

گفته می شود (نازی ها) در جستجوی تمدن های گمشده سفرهای اکتشفانی سری به این قاره داشته اند و افشاگران دولت ادعاهای مشاهدات عجیبی از این منطقه می کنند.

شاید در زیر یخ های این قاره منجمد حقیقت خاستگاه فرازمینی ها نهفته باشد.

نمونه های اولیه از سری کامل ما و فرازمینی ها

اکشتفات باستان شناسی اخیر تصویری بسیار متفاوت از حیات روی زمین در گذشته های دور را آشکار می کنند؛ تصویر زمینی که در آن درست مانند داستان (ارباب حلقه ها)، انسان ها در کنار انواع مختلف گونه های هوشمند انسان گونه، مانند (نیئندرتال ها)، (دنیسون ها) و حتی (هابیت ها) زندگی می کردند.

اما چطور ممکن است که این انواع گونه های انسان گونه، به شکل مجزا در قسمت های مختلف جهان تکامل پیدا کرده باشند؟
و چرا هیچ شواهد فسیلی در دست نیست که نشان دهنده انشعاب آرام و تدریجی این گونه ها از یک گونه مشترک باشد؟
نظریه پردازان فضانوردی باستان ادعا می کنند که این گونه های هوشمند مختلف ظاهراً مستقیماً از انکوباتور آمده اند و زمین خود شاید یک لابراتوآر فرازمینی بوده است.

لابراتوآری که زمانی در آن نمونه های اولیه مختلفی از انسان وجود داشته اند، اما تنها یک گونه برای ادامه حیات انتخاب شده.

آیا بشریت نتیجه یک آزمایش فرازمینی است؟
آیا قسمت های ایزوله مختلف کره زمین در حقیقت لابراتوآرهایی بوده اند؟
تا اینکه در نهایت یک گونه برای ادامه حیات انتخاب شده؟
و آیا این آزمایش امروز هم هنوز ادامه دارد؟

رمزگشایی از تخم کیهانی

“تخم کیهانی”، که جهان یا نوعی موجود نخستین در آن با بیرون آمدن از آن پا به حیات می گذارد، در اسطوره های خلق بسیاری از فرهنگ ها دیده می شود.

این روایت در اسطوره های باستانی (ودایی)، یونانی، مصری، فنیقی، مصری، فنلاندی، پولینزی و حتی بومیان آمریکا دیده می شود.

اما چرا این مفهوم این چنین در سرتاسر جهان فراگیر است؟

در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها سرنخ هایی از ریشه تخم کیهانی را می توان در سمبل دیگری که اغلب همراه سمبل تخم مشاهده می شود، یافت: سمبل مارهای به هم تنیده، که برخی می گویند نشاندهنده دانش باستانی از دو رشته مارپیچی دی اِن اِی است.

اما آیا اجداد ما بینشی پیشرفته از سیستم کدگذاری بیولوژیک انسان داشتند؟
و آیا ممکن است تخم کیهانی نه نشانگر کیهان و خدایان، بلکه سمبلی از خلقت خودِ ما و دستکاری ژنتیک باشد؟

نظریه پردازان فضانوردی باستان ادعا می کنند که تخم کیهانی، درست مانند سمبل های معروف دینی جهان، مثل صلیب مسیحیت، ستاره (داوود) یهودیت، و سمبل (ماندالای) هندو، تنها نشانگر یک مفهوم واحد نیست بلکه شاید معنایی عمیق تر داشته باشد… معنایی که ما را به دیگر موجودات هوشمند در جهان متصل می کند.

آینده پردازها

نظریه پردازان می گویند زمانی که بشر با فرازمینی ها روبرو شود، باید با زبان جهانی ریاضیات و کُد باینری یا دودویی با آنها صحبت کنیم.

اما آیا فرازمینی ها تا کنون با برترین ریاضیدان ها و مهندسان ما ارتباط برقرار کرده اند؟
آیا ممکن است که فرازمینی ها به نحوی در شروع عصر فضا و کامپیوترها به آنها کمک کرده باشند؟
نظریه پردازان فضانوردی باستان می گویند بله و ادعا می کنند که شاید موجودات فرازمینی باعث توسعه پیشرفت های تکنولوژیکی بشر باشند، تا انسان ها بتوانند حیاتی بین ستاره ای داشته باشند.

آنها به عنوان مدرک به پدر حقیقی برنامه فضایی، یعنی (نیکولای فیودوراف)، اشاره می کنند؛ کیهان گرایی که اعتقاد داشت تمدن بشری ریشه در فضا دارد و سرنوشت ما بازگشت به کیهان است.

(ورنر وان بران) به شدت تحت تأثیر (فیودوراف) بود و زمانی که در مأموریت قدم گذاشتن اولین انسان بر روی ماه شرکت داشت، تحت تأثیر باور سری مشابهی بود.

چنین دستاوردی بدون پیشرفت های غیرقابل توضیحی که توسط ریاضیدانان آینده پردازی از جمله (سرینیواسا رامانوجان)، (الن تورینگ) و (جان وان نیومن) ایجاد شد، ممکن نمی بود، پیشرفت هایی که همه منجر به اختراع کامپیوتر شدند.

تحول دیجیتالی، که تجسم (استیو جابز) از آینده بود، جهان را تغییر داد.

نظریه پردازان فضانوردی باستان به تجربه مهم و اساسی (جابز) با یک الهه هندو در هند، که ادعا می کرد برای پیشرفت بشریت به زمین آمده اشاره کرده و این را مدرک احتمالی می دانند حاکی از اینکه او احتمالاً اطلاعات و دانش هایی را از جایی فراتر از عالم فیزیکی دریافت می کرده است.

آیا برترین آینده پردازهای بشر در حقیقت در حال اجرای یک نقشه بزرگ فرازمینی بوده اند؟
و اگر اینطور است، آیا آنها در جهت پیشرفت بشر تلاش می کرده اند… یا به ظهور گونه ای برتر از موجودات کمک می کرده اند؟

انسان های آینده از سری کامل ما و فرازمینی ها

در قرن بیست و یکم، تکنولوژی به سمتی بسیار نوین در حرکت است: ادغام ماشین و انسان.
داروهای هوشمند، روبات های نانو، و اندام های چاپ شده ماشینی تنها بعضی از ابداعات پیشرفته ای هستند که سیر تکاملی بشر در تبدیل به گونه ای کاملاً جدید را سرعت می بخشند.

ترابشرگراها آینده ای را تجسم می کنند که در آن تبدیل به سایبورگ شده ایم و به هوش بسیار برتر، توانایی زنده ماندن در خارج از اتمسفر زمین بدون لباس فضایی و شاید حتی نامیرایی و زندگی ابدی نیز دست پیدا کرده ایم.

اما شاید پیش از این نیز موجودات ابرانسان مشابهی بر روی زمین وجود داشته اند.
موجوداتی که اجداد ما آنها را خدایان می دانستند.
نظریه پردازان فضانوردی باستان می گویند بله، و ادعا می کنند که ما صرفاً مسیری را دنبال می کنیم که آنها از ابتدای بشریت ما را در آن قرار دادند.
مسیری در جهت رهایی از بدن و تبدیل شدن به موجوداتی شبیه آفریدگاران فرازمینی مان.

نگهبانان خرد از سری کامل ما و فرازمینی ها

بومیان استرالیا، کهن ترین اجتماعی هستند که به طور مداوم بر روی زمین زندگی کرده اند و در این فرهنگ منحصربفرد، می توان کهن ترین دانش انسانی را یافت.
گفته می شود داستان های حفظ شده در سنن شفاهی این مردم به بیش از 60 هزار سال پیش و به دوره ای که آنها آن را “زمان رؤیا” می نامند، بازمی گردد.
در این داستان ها شاهد توصیفات حیرت انگیزی هستیم از چگونگی آغاز حیات و بذرپاشی سیاره ما توسط فرازمینی ها.

جالب اینجاست که کارشناسان زبانشناسی، به تازگی دریافته اند که بسیاری از اسطوره های بومی استرالیا، به خصوص آنهایی که به توصیف تغییرات جغرافیایی در طی 12 هزار سال گذشته می پردازند، را می توان با بررسی سوابق جغرافیایی به شیوه علمی اثبات کرد.
نظریه پردازان فضانوردی باستان ادعا می کنند که اگر سنن شفاهی بومیان استرالیا واقعاً حقیقت داشته باشند، آنگاه داستان های آنها درباره خدایان آسمانی که سوار بر سفینه های عظیم آتشینی از زمین بازدید می کرده اند هم باید صحت داشته باشند.
آیا شواهد نهایی از گذشته فرازمینی مان را می توان در روایات، مکان ها و آیین های مقدس نگهبانان خرد استرالیا یافت؟

در سال گذشته مشخص شد که هزاران مورد مشاهده یوفو بر فراز استرالیا به تعداد بالا و بی سابقه ای ضبط شده که این مسئله خود گواهی است بر باور کهن بومیان استرالیا درباره حضور فعال فرازمینی ها در این قاره وسیع و مرموز.
نظریه پردازان فضانوردی باستان ادعا می کنند که نگهبانان خرد استرالیا از حقایقی سری درباره خاستگاه فرازمینی ما مطلعند و حالا زمان آن رسیده که مابقی جهان هم به آن گوش فرادهند.

امپراتوری پنهان از سری کامل ما و فرازمینی ها

در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها : نظره پردازان فضانوردی باستان ادعا می کنند که شواهد بازدید فرازمینی ها را می توان در همه جای جهان یافت، اما برخی می گویند که متقاعدکننده ترین شواهد را می توان در غیرقابل دسترس ترین مکان جهان، یعنی چین یافت.

چین مهد یکی از اولین و تأثیرگذارترین تمدن های بشریست.
ظهور باروت، کاغذ، قطب نما، و دیگر ابداعات بزرگ و متعدد، پایه و اساس تکنولوژیکی را شکل دادند که جوامع مدرن ما بر پایه آنها استوارند.
اما چین از منظر تاریخی سیاست انزواطلبی را نیز در پیش داشته.
از دیوار بزرگ چین گرفته که هزاران سال پیش برپا شد، تا دیوار آتشین مجازی امروزی، چین همیشه از ورود و خروج افراد و اطلاعات به قلمرو خود جلوگیری کرده.

با اینکه چین برای مدت ها کشوری مخفی کار و انزواطلب بوده، اما شواهد جدید، و نیز بیانیه های بعضی از مقامات سابق بالارتبه دولت این کشور نشان می دهند که فرازمینی ها در گذشته های دور در میان ما حضور داشته اند و شاید تا همین امروز هم در کنار ما بوده اند… و در میان ما پنهان شده اند.

ماه، ایستگاه فضایی

لحظه درخشش بشریت، بزرگ ترین دستاورد تکنولوژیکی قرن بیستم، مأموریت (آپولو 11) به ماه.
اما برنامه فضایی (آپولو) عمر چندانی نداشت، و بعد از (آپولو 17) در سال 1972، دیگر هرگز به ماه بازنگشتیم.
آیا دلیل آن این بود که بر روی ماه، با چیزی، یا کسی روبرو شدیم؟
آیا فضانوردان (آپولو) شاهد چیزی فراتر از آنچه (ناسا) می خواست بداند، بودند؟

ماه قابل مشاهده ترین جرم کیهانی در آسمان شب است و برای حیات بر روی زمین ضروری است.
اما شاید ماه آنطور که ما تصور می کنیم، یک شئ طبیعی نباشد.
شاید اشیاء قمری شناسایی نشده در تصاویر (ناسا) به سازه های فرازمینی بر روی ماه اشاره داشته باشند و حتی شاید مدرکی باشند از آنچه در زیر سطح ماه قرار دارد.
برخی از نظریه پردازان فضانوردی باستان ادعا کرده اند که ماه در حقیقت یک جرم مصنوعی است که هزاران سال پیش توسط موجودات غیر این جهانی در جایگاه کنونیش قرار داده شده.

آیا فرازمینی ها از زمان طلوع بشریت، از فضا ما را تحت نظر داشته اند؟
آیا این می تواند توضیحی باشد برای اهمیت ماه بر حیات روی زمین؟

فایل های سری روسیه

(روسیه) کشوری وسیع به مساحت بیش از 1 و نیم میلیارد هکتار از خشن ترین و ناملایم ترین قسمت های کره زمین است که بیشتر مساحت آن خالی از سکنه و بخش عظیمی از آن ناشناخته باقی مانده است.
این کشور همچنین زادگاه (کازمیزم) است، باوری مبنی بر اینکه تمدن بشری ریشه در کیهان دارد و سرنوشت آن بازگشت به فضاست.
اما بسیاری بر این باورند که ظهور کمونیسم منجر به این شد که ارتباطات کهن و مدرن با فرازمینی ها در (روسیه) در پشت دیواری از پنهان کاری قرار گیرد.

نظریه پردازان فضانوردی باستان ادعا می کنند که قدمت بازدیدهای موجودات غیر این جهانی به پیش از تأسیس کشور روسیه بازمی گردد و به عنوان گواه، به جوامع باستانی در (آرکایم)، یک منطقه خرسنگی باستانی متعلق به قرن ها پیش اشاره می کنند که درست مثل (استونهنج) در راستای خطوط نجومی ساخته شده.
به علاوه سیم پیچ ها و فنرهای فلزی کوچکی که در ارتفاع 9 متری زیر زمین در کوهستان (اورال) یافت شده، شاید حاکی از وجود تکنولوژی های پیشرفته بر روی زمین در هزاران سال پیش باشند.

شواهد یافت شده در روسیه تنها به بازدیدهای باستانی اشاره ندارند، بلکه مشاهدات متعدد گزارش شده از خلبان ها و کیهان نوردان شوروی به این نکته اشاره دارند که این بازدیدکنندگان فرازمینی شاید هنوز هم در حال برقراری ارتباط هستند.

آیا مدرک اصلی از بازدید فرازمینی ها از زمین را می توان در روسیه یافت؟
آیا اطلاعات مربوط به گذشته فرازمینی ما عمداً در پشت پرده آهنین مخفی شده؟

فراتر از رازول از سری کامل ما و فرازمینی ها

ارتش ایالات متحده برای مدت ها ادعا می کرد که سقوط معروف (رازول) در سال 1947 مربوط به چیزی بیش از یک بالن هواشناسی نبوده، اما فایل های منتشر شده (اف بی آی) در سال 2011 حاوی یادداشتی است خطاب به (ادگار جِی هوور) درباره به دست آوردن نه یک، بلکه 3 عدد بشقاب پرنده.
آیا دولت ایالات متحده واقعاً سفینه های فرازمینی را در دست دارد؟
نظریه پردازان فضانوردی باستان می گویند بله و ادعا می کنند که (رازول) تنها یکی از این نمونه هاست.

در همان زمان سقوط (رازول)، بیش از ده ها مورد سقوط یوفوی دیگر در سرتاسر جهان گزارش شدند و گفته می شود که لاشه بر جای مانده از این سوانح جمع آوری شده و در یک پایگاه نظامی سری شبیه به (منطقه 51) در (نوادا)، به نام (کاپوستین یار) در روسیه، (پاین گَپ) در استرالیا، پایگاه سطلنتی (رودلو) در انگلیس و حتی در تپه های دورافتاده چین مخفی شده اند.
اما اگر این گفته ها حقیقت داشته باشند، چه بر سر این کشتی های فضایی فرازمینی آمده؟
آیا طبق گفته نظریه پردازان فضانوردی باستان، قطعات این سفینه ها جدا شده، مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته، و تحت مهندسی معکوس قرار گرفته اند؟
آیا به همین دلیل است که پس از جنگ جهانی دوم، شاهد افزایش و تسریعی در پیشرفت های تکنولوژیکی بشر بودیم؟

شاید این موارد متعدد سقوط یوفو که گفته می شود در سرتاسر جهان روی داده اند، اتفاقی نبوده، بلکه تلاشی عمدی از طرف فرازمینی ها برای تسریع روند پیشرفت بشر باشند… تا ما نیز روزی بتوانیم زمین را ترک کرده و در ستارگان به آنها بپیوندیم.

فرازمینی‌ها و رستاخیز

در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها : در طول تاریخ، داستان‌های شگفت‌آوری درباره‌ی مرده‌هایی گفته شده که از گورهایشان بیرون آمده‌اند، مومیایی‌هایی که از زندگی دیگری بازگشته‌اند، و افرادی که برای مدت کوتاهی مرگ را تجربه کرده‌ و توانسته‌اند با برخی بستگانشان در دنیای دیگر ارتباط برقرار کنند.
آیا این داستان‌ها صرفا افسانه هستند یا ممکن است برخی از آن‌ها درست بباشد؟
از مسیح و الیاس گرفته تا مومیایی‌ها و زامبی‌ها، در تاریخِ ما موجودات زیادی وجود دارند که می‌توانند مرز میان زندگی و مرگ را درنوردند.
و حتی امروز، دانشمندان تلاش می‌کنند تا با بازسازی این موضوع، برای چند ساعت در اتاق عمل، مرگ را به حالت تعلیق درآورند.
روحانیان هائیتی هنوز هم مراسم باستانی خروج زامبی‌ها از گور را انجام می‌دهند.
ارگانیسم‌های میکروسکوپی خاصی کشف شده که می‌توانند پس از چند هفته خودشان را احیا کنند.
آیا ما در آستانه‌ی رمزگشایی از اسرار زندگی، مرگ و رستاخیز هستیم؟
آیا ما به زودی راز زندگی جاودانه را کشف می‌کنیم؟
و اگر اینطور است، ممکن است راهی وجود داشته باشد که بتوانیم با موجوداتی از جهان های دیگر ارتباط برقرار کنیم و پس از آن به دنیای فیزیکی خودمان بازگردیم؟

شیوای نابودگر از سری کامل ما و فرازمینی ها

از میان میلیون ها خدای هندو، هیچ یک به اندازه (شیوا)، نابودگر بزرگ، مهم نیستند.
نظریه پردازان فضانوردی باستان اینطور ادعا می کنند که این موجود قدرتمند، که دارای ماشین های پرنده، سلاح های خارق العاده، و توانایی ماوراء طبیعه بوده، شاید در حقیقت رهبر یک فرقه فرازمینی بوده که با تکنولوژی هایی پیشرفته به زمین آمده.
آنها می گویند که شواهد این ادعا را می توان نه تنها در روایات خارق العاده متون باستانی (ودایی)، بلکه همچنین حک شده در سنگ هایی در سرتاسر جهان هندو یافت.

معبد (کایلاسا)، که برای الهه (شیوا) ساخته شده، از یک صخره سنگی حفاری شده و گفته می شود کار جدا کردن تقریباً 400 هزار تنُ سنگ از این صخره در طی فرآیند ساخت آن، تنها 18 سال طول کشیده.
اما چطور هزاران سال پیش چنین کاری ممکن بوده، در حالیکه مهندسان امروزی ادعا می کنند حتی با تکنولوژی های مدرن نیز نمی توان چنین شاهکاری را به انجام رساند.
آیا این می تواند به تونل های مرموزی که در زیر این سازه قرار دارند و ابزار حفاری تونل جادویی که در متون باستانی (ودایی) توصیف شده مربوط باشد؟

یا هزاران بُت (شیوا لینگا) که سرتاسر هند یافت می شوند و گفته می شود که نشانه (شیوا) بوده، اما به طرز عجیبی یادآور رآکتورهای هسته ای هستند؟
آیا آن انرژی مرموز احساس شده توسط زائرین کوه (کایلاش) در (تبت)، یعنی همان منزل افسانه ای (شیوا)، می تواند ارتباطی داشته باشد به نقاشی های باستانی از دستگاهی شبیه به یک دستگاه شتاب دهنده ذرات در میان دو قله؟

شاید (شیوا) چیزی بیش از صرفاً یک شخصیت اسطوره ای باشد و هنوز اینجا و روی کره زمین زندگی می کند.
اما اگر اینطور باشد، آیا باید نگران آن باشیم که او روزی دوباره رقص نابودیش را اجرا کند؟

جستجوگران فرازمینی ها

در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها نظریه پردازان فضانورد باستان درباره تحقیقاتی که در آمریکا در خصوص حیات فرازمینی انجام شده، از جمله پروژه ساین و کتاب آبی صحبت می کنند.

ساخته شدن توسط خدایان

اجسام فلزی مصنوعی که قدمت آنها به صدها هزار سال قبل برمی‌گردد.
یافته‌های جدید از فلزاتی که زمانی به باور عموم، افسانه‌ای بوده‌اند.
کره‌های فلزی اسرارآمیزی که قوانین فیزیک را نقض می‌کنند.
آیا ممکن است این اجسام عجیب و غریب نشان از شواهدی فیزیکی از رفت و آمد فرا زمینی‌ها به زمین در گذشته دور داشته باشند، و از این طریق بقایای تکنولوژی آن‌ها باقی مانده باشد؟
نظریه‌پردازان موجوات فرا زمینی، اریک فون دانیکن و جورجیو آ.
سوکالوس، به رومانی می‌روند تا به گووه‌ای آلومینیومی و باستانی، نگاه دقیق‌تری بی‌اندازند؛ گووه‌ای که تاریخ‌شناسان را به حیرت انداخته است.
همچنین روزنامه‌نگار و محقق، لیندا مولتون هاو، به جکسون‌ویل ایالت فلوریدا سفر می‌کند تا اسرار یک گوی فلزی را دریابد؛ گوی‌ای که از آسمان به زمین افتاده و توجه نیروی دریایی آمریکا را به خود جلب کرده است.
آیا ممکن است اسناد مربوط به گذشته فرا زمینی را بتوان در این اشیاء فلزی و اسرارآمیز یافت؟
شاید بتوانیم با درک اسرار این اجسام عجیب و غریب، به ساخت آلیاژهای فرا زمینی توسط خودمان نزدیک شویم.

راز رادلو مانور

در جنوب غربی ویلت‌شر در حومه انگلستان، سازه‌ای اسرارآمیز به نام رادلو مانور واقع شده است.
در ظاهر اینطور که به نظر می‌رسد چیزی بیشتر از یک خانه اربابی عجیب و غریب وجود ندارد اما پژوهشگران سال‌هاست که ادعا می‌کنند که این مکان مرکز پژوهش‌های بریتانیا درباره یوفوها از زمان جنگ جهانی دوم بوده است.
کارکنان وزارت دفاع بریتانیا ادعا می‌کنند که غارهای وسیع با مساحت زیاد 20.
5 هکتار که به اتاقک‌هایی کوچکتر تقسیم شده‌اند زیر رادلو مانور دفن شده‌اند.
جورجیو آ.سوکالوس و نیک پاپی این احتمال را بررسی می‌کنند که شاید اسناد مهم مربوط به تاریخ یوفوها زیر این مکان به صورت مهر و موم مخفی شده است.
شاید سفینه فرا زمینی‌ها هم در اینجا نگهداری شده و بر روی آن تحقیق انجام می‌شود؟
آیا ممکن است اسناد مربوط به تماس فرا زمینی‌ها با زمین در رشته کوه بروین در سال 1974 و واقعه مربوط به جنگل رندلزهام در سال 1980، در این مکان به شدت محافظت‌شده مخفی شده باشد؟

معماری فرا زمینی‌ها

بسیاری از معماهای معماری دنیای باستان شباهت بسیار زیادی با یکدیگر دارند؛ با وجود اینکه توسط تمدن‌هایی ساخته شده‌اند که از نظر مکانی چند هزار کیلومتر با یکدیگر فاصله دارند و به باور عموم هیچ ارتباطی با یکدیگر نداشته‌اند.
این سازه‌های پیشرفته، هزاران سال است که سر پا ایستاده‌اند و به طور عجیبی از نظر طراحی، تکنیک‌های ساخت و جهت‌گیری در راستای جهات اصلی و اجرام آسمانی با یکدیگر شباهت دارند.
اهرام جیزه واقع در جیزه مصر و میدان مردگان واقع در تئوتیئواکان مکزیک که 12 هزار کیلومتر از هم فاصله دارند، اهرامی را در خود جای داده‌اند که در راستای صورت فلکی شکارچی قرار گرفته‌اند.
معبدی هرمی‌شکل و باستانی در کامبوج که به باکسای چامکرانگ معروف است تقریبا با معبد تیکال یکم در گواتمالا یکی است.
سازه‌های بسیاری مثل پوماپونکو در بولیوی و استون هنج در انگلستان با استفاده از تخته سنگ‌هایی ساخته شده‌اند که وزن آن‌ها به بیش از 100 تن می‌رسد.
اما چطور ممکن است که انسان‌های اولیه توانسته‌اند چنین شاهکارهای فوق‌العاده‌ای را بسازند؟
و چرا با چنین شباهت‌هایی طرف هستیم؟
آیا ممکن است این مکان‌ها توسط معماران فرا زمینی طراحی شده باشند؟
آیا ممکن است که نیاکان ما طبق نقشه‌ای کار می‌کرده‌اند که بزرگتر از چیزی است که باستان‌شناسان به آن باور دارند؟
جواب نظریه‌پردازان موجودات فرا زمینی به این سوال مثبت است و بر این باورند که این مکان‌ها همگی به یکدیگر متصل هستند تا هدفی را برآورده کنند که ما تازه در ابتدای درک آن هستیم.

نفرین فرعون از سری کامل ما و فرازمینی ها

بر اساس افسانه‌ها، نفرینی باستانی مقبره پادشاه توت عنخ آمون را فراگرفته و بعد از اینکه این مقبره در سال 1922 باز شده است مجموعه‌ای از رویدادهای وحشتناک رخ داده‌اند.
نفرینی که در مقبره پدر پادشاه توت یعنی آخناتون نیز وجود داشته است، و طی تمرین نمایشی که در آن برداشته شدن این نفرین به نمایش درآمده است اتفاقات مشابهی رخ می‌دهد.
آیا ممکن است این نفرین واقعا وجود داشته باشد اما به شکل تکنولوژی‌ای فرا زمینی باشد که از اسرار پیشینیان ما محافظت می‌کند؟
آیا در واژگان حکاکی شده بر روی اصطلاحا آجرهای جادویی پیدا شده در مقبره پادشاه توت قدرتی پنهان وجود دارد؟
یا شاید هم در کلمات بیان شده در نمایش برای برداشتن نفرین آخناتون، ارتباطی با نیرویی فرا زمینی وجود داشته باشد؟
نظریه‌پردازان موجودات فرا زمینی بر این باورند که نفرین فراعنه نه تنها برای محافظت از حقیقت مربوط به رویدادی فرا زمینی در گذشته ما وضع شده است بلکه وسیله‌ای فرا زمینی را پنهان می‌کند؛ وسیله‌ای که به باور برخی از افراد امروز همچنان وجود دارد و در اعماق زمین در جزیره اوک قرار گرفته است.

جنگ علوم

تقریبا هر ساله باستان‌شناسان و انسان‌شناسان به اکتشافاتی می‌رسند که بررسی آنها ما را ملزم به بازبینی کتب تاریخی می‌کند.
اما آثار باستانی متعددی وجود دارد که به راحتی نادیده گرفته می‌شوند چرا که داخل الگوی علمی پذیرفته شده ما قرار نمی‌گیرند.
آیا ممکن است سر نخ‌های مربوط به ریشه فرا زمینی ما، در این آثار نادیده گرفته‌شده از گذشته‌های ما، وجود داشته باشند؟
مدرک تکان‌دهنده‌ای اخیرا کشف شده است که قدمت پذیرفته شده هرم بزرگ را به چالش می‌کشد.
چکشی باستانی در تگزاس پیدا شده است که قدمت آن به 140 میلیون سال قبل برمیگردد ولی بخش عظیمی از باستان‌شناسان به آن توجهی نمی‌کنند.
جمجمه‌ای کشیده و عجیب که تقریبا مشابه آن در تمامی قاره‌های جهان پیدا شده است ولی دانشمندان از آزمایش آن سر باز می‌زنند.
آیا ممکن است که ما در شرف اکتشافات علمی‌ای باشیم که جامعه دانشگاهی نمی‌توانند آن را انکار کنند؟
مانند شواهدی که از حقایق مکانی که از آن آمده‌ایم حکایت می‌کنند، یا چرایی آمدن ما و تنها بودن یا نبودن ما در این جهان هستی.

شهر خدایان از سری کامل ما و فرازمینی ها

مکان باستانی تئوتیئواکان در مرکز مکزیک که قوم آزتک آن را شهر خدایان می‌نامند، یکی از بزرگ‌ترین معماهای جهان محسوب می‌شود.
تا به امروز هیچکس نمی‌داند که چه کسی این شهر بزرگ را ساخته است یا چه اتفاقی برای ساکنان آن رخ داده است، اما بر اساس شواهدی که اخیرا پیدا شده‌اند، نظریه‌پردازان موجودات فرا زمینی بر این باورند که این شهر زمانی خانه تمدنی پیشرفته و شاید فرا زمینی بوده است.
سازه‌های بسیاری که هنوز در این شهر پابرجا هستند ظاهرا توسط اصول کیهانی و ریاضی رمزگذاری شده‌اند و نحوه چیدمان آنها به خوبی مکان سیاره‌های منظومه شمسی را نشان می‌دهد.
3 تا از سازه‌های بزرگ این مکان با 3 کمربند ستاره‌ای شکارچی هم‌راستا هستند و معبر اصلی مستقیما در راستای خوشه پروین قرار گرفته است.
در حفاری‌های انجام شده امروزی، جیوه مایع و دیوارهای کار شده با میکا و گوی‌های طلایی عجیب حاوی مواد نامعلوم کشف شده‌اند که وجود تمام آن‌ها در دنیای باستان بسیار عجیب محسوب می‌شوند.
آیا ممکن است این آثار باستانی بقایای جامعه‌ای فرا زمینی باشند؟
حتی شاید بقایای یک پایگاه فضایی فرا زمینی.

فرکانس فرازمینی

در این قسمت از سری کامل ما و فرازمینی ها میبینیم: استفاده از مانترا و سرود، برای ارتباط برقرار کردن در سطحی بالاتر، در تمامی فرهنگ‌ها مشاهده می‌شود و قدمت آن به هزاران سال قبل برمیگردد، اما چرا مردمی که با یکدیگر ارتباطی نداشته‌اند دست به این کار زده‌اند؟
آیا ممکن است فرکانس‌های خاصی وجود داشته باشند که ما را به نیروهای بالاتر یا حتی نیروهای فرا زمینی متصل کنند؟
پژوهشگران یافته‌اند که چندین مکان خرسنگی که در جای جای کره زمین مشاهده می‌شوند، مثل یادبود پیش از تاریخ نیوگرنج در ایرلند، مارپیچ‌های تراشیده شده در زیر جزیره مالت و مجموعه معابد انگکور وات در کامبوج، همگی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که دقیقا یک فرکانس را از خود ساطع کنند.
سیاره‌های منظومه شمسی هر کدام صدای به خصوصی از خود منتشر می‌کنند و مکان‌های مشخصی در زمین مثل تائوس در نیومکزیکو کشف شده‌اند که صدای وزوز گونه‌ای را از منبعی نامشخص تولید می‌کنند.
آیا ممکن است مدرک مداخله فرا زمینی‌ها در زمین نه توسط چشمان‌مان بلکه توسط گوش‌های‌مان پیدا شوند؟

مجستیک 12

در سال 1984، نوار فیلمی 35 میلی‌متری از منبع ناشناخته از زیر خاک پیدا شد که شامل تصاویری بود که امروزه به عنوان اسناد توجیهی آیزنهاور شناخته می‌شوند.
این اسناد اینطور که به نظر می‌رسند یادداشتی هستند که از طرف مدیر سازمان سیا در سال 1952 به رئیس‌جمهور منتخب یعنی دوایت آیزنهاور ارسال شده‌اند که به او اطلاع داده شده است گروهی فوق‌سری در دولت ایالات متحده وجود دارد که مجستیک 12 نام دارد.
این گروه که از بهترین دانشمندان، مقامات دولتی و فرماندهان کهنه‌کار نظامی تشکیل شده است، ماموریت داشته تا گزارش‌های مربوط به یوفوها و سقوط فضاپیمای فرا زمینی‌ها را بررسی کند.
این اولین سند از مجموعه‌ای از اسنادی بوده که طی یک دوره 10 ساله کشف شده است و همه آنها حاکی از پنهان‌کاری دولت در رابطه با حضور موجودات فرا زمینی در کل کهکشان است.
همچنین اخیرا در سال 2002 یکی از رایانه‌های مهم پنتاگون هک شد و اسنادی از رایانه‌های ناسا به دست آمد که نه تنها نشان می‌دهند اسناد گروه مجستیک 12 واقعی می‌باشد بلکه تعامل دولت با فرا زمینی منجر به آغاز برنامه‌ای فضایی و سری شده است که تا به این لحظه پایگاه‌هایی را بر روی ماه، مریخ و اجرام آسمانی دیگر بنا نهاده است.
و امروزه نه فقط آمریکا بلکه 30 کشور در فضا حضور دارند.
آیا ممکن است اسناد این گروه واقعی باشد و مستعمره کردن سیاره‌های دیگر صرفا رویایی برای آینده نباشد بلکه از همین الان این رویا به حقیقت پیوسته است؟

حافظه آکاشیک از سری کامل ما و فرازمینی ها

جمعیت 7 میلیارد نفره ما در یک ابر به یکدیگر متصل هستند؛ بانکی از اطلاعات بی‌پایان که از طریق امواج الکترومغناطیس اطراف‌مان به اشتراک گذاشته شده‌اند.
اما آیا واقعا این فناوری مدرن با استفاده از فناوری کاربردی نیاکان‌مان در گذشته‌های دور مجددا کشف شده است؟
در کل تاریخ، پیامبران و نظرکرده‌های الهی، ادعا کرده‌اند که می‌توانند از راه دور به دانش و اطلاعاتی دسترسی پیدا کنند که در نهایت می‌تواند کل روند تاریخچه بشریت را تغییر دهد.
اما اگر این موضوع درست باشد این افراد درباره آینده از کجا الهام می‌گیرند؟
طبق افسانه‌های باستانی، گنجینه‌ای جهانی از دانش وجود دارد که به آن حافظه آکاشیک گفته می‌شود.
در حالی که اغلب دانشمندان این موضوع را افسانه‌ای بیش نمی‌دانند، اما اکتشافات علمی اخیر این احتمال را مطرح کرده‌اند که چنین گنجینه‌ای می‌تواند واقعا وجود داشته باشد و از طریق ذهن انسان به آن می‌توان دسترسی پیدا کرد.
جورجیو آ.سوکالوس با دکتر داریو ناردی، متخصص عصب‌شناسی، همراه می‌شود تا امواج مغزی دکتر دیپاک چوپرا را هنگام ورود به حالت مدیتیشن عمیق اندازه‌گیری کند تا تغییرات فیزیکی مغز را در حین ارتباط با سطح فراتری از خود مشاهده کند.
آیا دانش کیهانی در قلمرویی قرار دارد که انسان در آینده می‌تواند به آن دسترسی پیدا کند؟
آیا توانایی ما در برقراری ارتباط با حافظه آکاشیک به گام بزرگی در تکامل انسان منجر خواهد شد و ما را با موجوداتی هوشمند در سراسر هستی متصل خواهد کرد؟

دستور کار حیوانی

فرا زمینی‌ها تقریبا همیشه به صورت شبه‌انسان ترسیم می‌شوند، اما آیا ممکن است این مفهوم یک منشاء واقعی داشته باشد؟ آیا ممکن است زندگی موجودات فرا زمینی هوشمند با ما تفاوت داشته باشد و برخی از فرا زمینی‌ها بیشتر به حیوانات شبیه باشند؟ و آیا ممکن است بسیاری از حیواناتی که امروزه در زمین هستند خاستگاهی فرا زمینی داشته باشند؟با بررسی فرهنگ باستانی جهان متوجه می‌شویم که تقریبا تمام آن‌ها حیوانات مشخصی را گرامی شمرده‌اند و خدایان خود را با خصیصه‌هایی حیوانی ترسیم کرده‌اند.
حماسه‌های سانسکریت هند، خدایان را به شکل فیل، میمون و مار ترسیم کرده‌اند.
سامری‌ها، خدایان را به سر پرنده و بال ترسیم کرده‌اند، و در مصر نه تنها به بسیاری از خدایان خصیصه‌هایی حیوانی را نسبت داده‌اند بلکه پا را از آن فراتر گذاشته و حیوانات‌شان را مومیایی کرده‌اند که بیش از 70 میلیون عدد از این حیوانات پیدا شده‌اند.
آیا میان برخی از موجودات زمینی و فرا زمینی‌ها ارتباط وجود دارد؟ و اگر اینطور است چه معنایی برای بشریت به همراه دارد؟نظریه‌پردازان موجودات فرا زمینی بر این باورند که برخی از حیوانات احتمالا از طریق فرگشت به تکامل نرسیده‌اند بلکه توسط فرا زمینی‌هایی که به زمین رفت و آمد میکرده‌اند بر روی زمین قرار داده شده‌اند تا بخشی از آزمایش‌های مستمر خود برای تشکیل آینده حیات بر روی زمین را به سرانجام برسانند؛ حیاتی که شاید لزوما ارتباطی به انسان نداشته باشد.

تناسخ

در سراسر جهان بیش از 1.5 میلیارد نفر به تناسخ باور دارند، باوری که طبق آن روح می‌تواند مجدد متولد شود و بعد از مرگ وارد بدن دیگری شود.
دانشگاه‌های مهم جهان دانشکده‌هایی دارند که به مطالعه تناسخ می‌پردازند و بر اساس پژوهش‌های آن‌ها، شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد برخی از مردم این توانایی را دارند تا به طور واضح زندگی گذشته خود را به یاد آورند؛ شواهدی که روز به روز در حال افزایش هستند.
اما در حالی که دانشمندان تازه در ابتدای راه درک واقعی بودن تناسخ هستند، مفهوم جدا شدن روح از بدن یک فرد در هنگام مرگ و ورود آن به بدنی تازه در زمان تولد را می‌توان به هزاران سال قبل و در فرهنگ‌های مختلف نسبت داد.
نظریه‌پردازان موجودات فرا زمینی بر این باورند که نه تنها تناسخ وجود دارد بلکه نیاکان فرا زمینی ما به طور خاصی بدن انسان را طراحی کرده‌اند تا برای موجودات فرا زمینی نقش یک حامل را ایفا کنند.
رهبران جهان مثل دالای لاما و حتی صدام حسین طبق ادعاها حاصل تناسخ یک شخصیت قدرتمند گذشته هستند، شخصیت‌هایی که با فرا زمینی‌ها در ارتباط بوده‌اند.
اگر واقعا روح انسان‌ها در میان اجسام مختلف در حال گردش است آیا این صرفا نشان از ادامه طبیعی حیات دارد یا اینکه این فرآیند هدف بزرگتری را دنبال می‌کند؟ هدفی که به آنسوی زمین مربوط می‌شود.

سفینه سنگی

یکی از قدیمی‌ترین و مقدس‌ترین معابد شینتو در ژاپن در هونشو واقع شده است؛ خرسنگ ایشینو هودن.
این معبد صرفا از یک سنگ ساخته شده است که وزن آن تقریبا به 500 تن می‌رسد، این خرسنگ ظاهرا بر روی استخری از آب شناور است و بر اساس افسانه‌های ژاپن، هدف از ساخت آن به تصویر کشیدن یک سفینه سنگی بوده است که مردمان باستان شاهد هبوط آن بر روی زمین بوده‌اند.
ایشینو هودن، یکی از چندین سازه خرسنگی است که در سراسر ژاپن پیدا می‌شود و یادآور دورانی است که خدایان یا شاید هم فرا زمینی‌ها به زمین آمده بودند.
امپراطوران ژاپن، همگی ادعا کرده‌اند که از نوادگان کامی یا خدایان هستند.
کتب بسیار قدیمی، به وضوح، به صورت دیاگرام، سفینه‌های عجیبی را در آسمان و در ساحل ترسیم کرده‌اند.
همچنین تصاویر ماهواره‌ای از مریخ نشان می‌دهند که بر روی این سیاره سازه‌های شبیه به سوراخ کلید وجود دارد، چیزی که عینا شبیه به برخی از قدیمی‌ترین مقبره‌های ژاپن است.
آیا ممکن است خاستگاه ژاپن به آنسوی زمین برسد و آیا ممکن است که افزایش شدید مشاهده یوفوها به همراه پیشرفت سریع تکنولوژیک این کشور نشان از این واقعیت داشته باشد که این کشور با گذشته‌های فرا زمینی خود مجددا ارتباط برقرار کرده است؟

دیسک های فرازمینی

صدها دیسک عجیب در غاری در چین کشف شده‌اند که ظاهرا داستان سقوط فرا زمینی‌های باستان بر روی زمین را نقل می‌کنند.
اندکی بعد از افشای این آثار، این دیسک‌ها توسط دولت چین مصادره می‌شوند و مهر فریب بر روی آن‌ها میخورد، اما آیا واقعا این چنین است؟سنن باستان در سراسر جهان درباره آثاری دیسک‌شکل و اسرارآمیز صحبت می‌کنند که قدرت بسیار زیادی دارند.
این طلسم‌های مقدس اینطور که گفته می‌شود برای ارتباط انسان با خدایان کاربرد داشته‌اند.
آیا ممکن است بخشی از این ادعاها واقعیت داشته باشند؟ بابلی‌ها ادعا می‌کردند که دیسکی دارند که به قدرتمندترین خدای‌شان تعلق دارد.
رهبر تمدن اینکا، پاچاکوتی، قیام خود را به دیسکی الهی نسبت داده است که از آسمان سقوط کرده است و شکارچی‌های گنج، قرن‌ها می‌باشد که به دنبال دیسک خورشید طلایی هستند که در هنگام غارت پرو توسط اسپانیایی‌ها، ناپدید شده است.
نظریه‌پردازان موجودات فرا زمینی بر این باورند که این دیسک‌ها چیزی فراتر از اشیای مقدس بوده‌اند و بیانگر یک تکنولوژی فرا زمینی هستند.
آیا ممکن است این مطلب دلیل مصادره شدن دیسک‌ها توسط دولت چین را توضیح دهد؟ و در صورتی که این دیسک‌های اسرارآمیز که در سراسر جهان یافت شده‌اند را بیشتر بررسی نکنیم چه چیزی را از دست می‌دهیم؟

بازگشت به گوبکلی تپه

مکان باستانی گوبکلی تپه، کل چیزهایی که باستان‌شناسان امروزی به آنها باور دارند و گذشته انسان‌ها را به چالش می‌کشد.
مجموعه خرسنگ‌هایی که قدمت آنها به بیش از 12 هزار سال قبل برمی‌گردد، یعنی 6500 سال قبل از استون هنج و 5 هزار سال قبل از اولین تمدن شناخته شده بشریت یعنی بین‌النهرین.
اغلب باستان‌شناسان بر این باورند که انسان‌ها در این دوران به عنوان شکارچی بر روی زمین زندگی می‌کرده‌اند، اگر چنین است چطور آن‌ها توانسته‌اند چنین سازه‌های فوق‌العاده‌ای را بسازند؟ آیا ممکن است تمدنی پیشرفته‌تر و شاید هم فرا زمینی به آن‌ها کمک کرده باشد؟تقریبا 90 درصد این مکان همچنان زیر خاک دفن است و در سال‌های اخیر سر نخ‌های بیشتری کشف شده است که نشان می‌دهد اسراری در ستون‌های خرسنگی گوبکلی تپه و حکاکی‌های اسرارآمیز آن رمزگذاری شده است؛ مثل حیواناتی که بومی آن منطقه نیستند، شخصیت‌های شبه‌انسان مربوط به آینده و نمادهای اسرارآمیز.
طبق گفته نظریه‌پردازان موجودات فرا زمینی این مکان تمدنی گمشده را در خود مخفی کرده است، تمدنی که بازماندگان آن شاید این مکان را ساخته‌اند تا اطلاعات مهمی را درباره موجودات فرا زمینی نگهداری کند.
آیا این موضوع حقیقت دارد؟ آیا این مکان دارای سرنخ‌هایی درباره گذشته فرا زمینی‌هایی می‌باشد که مردمان باستان خود را ملزم به حفظ آن برای آیندگان دانسته‌اند؟ و اگر چنین است سازندگان آن قصد داشته‌اند چه چیزی را به ما بگویند؟

همدستی با یو اف او ها

اوایل دهه 40 میلادی دولت آمریکا بر روی گزارش‌های یوفوها تحقیق می‌کرده است؛ تحقیقی که کارش با پروژه ساین و بعد پروژه گراج و سپس پروژه کتاب آبی آغاز شده است.
در مجموع آنان 12.
618 عدد شیء ناشناس را مشاهده کرده‌اند و به طرز تکان‌دهنده‌ای 701 عدد از آن‌ها همچنان ناشناس باقی مانده اند.
طی ماموریت‌های فضایی مرکوری، جمنای و آپولو، چندین فضانورد آمریکایی فضاپیماهای ناشناخته‌ای را شناسایی کرده‌اند که آنان را تعقیب می‌کرده‌اند، اما این گزارش‌ها به اطلاع عموم مردم نرسیدند.
در سال 1955 پایگاه سری نیروی هوایی که به منطقه 51 معروف است تاسیس شد.
از آنجا شایعات مربوط به مهندسی معکوس بشقاب پرنده‌های فرازمینی‌ها توسط ارتش مطرح می‌شود.
اما تا سال 2013 دولت قویا وجود آن‌ها را انکار می‌کند.
و اکنون با فاش شدن اخیر برنامه پیشرفته شناسایی تهدیدات هوافضای پنتاگون، گزارش‌ها حاکی از آن هستند که شرکت هوافضای بیگلو، موادی موسوم به فراماده را در پژوهش‌های دولت بر روی یوفوها گردآوری کرده است ولی هیچ یک از آن مواد برای مردم فاش نشده‌اند.

زمین، ایستگاه مصر

برای هزاران سال، مصر به عنوان مکانی پر از سازه‌های عظیم، مراسم‌هایی عجیب و فناوری‌هایی بسیار پیشرفته شناخته می‌شده است؛ مکانی که همچنان شگفتی‌های حیرت‌انگیزی را به همراه دارد.
ولی اگر تاریخ واقعی مصر را بتوان نه در کتیبه‌های دیوارهای مقبره‌ها و معابد بلکه بر روی یکی از سیاره‌های فرازمینی یافت چه؟ سیاره‌ای بسیار بسیار دور افتاده؟آیا مصر منزلگاه اولین فرازمینی‌هایی بوده است که برای بازدید به زمین می‌آمده‌اند؟ و اگر جواب مثبت است آیا این اهرام، مقبره‌ها و معابد باستانی برای الهام بخشیدن به زمینی‌ها توسط فرازمینی‌ها ساخته شده‌اند؟ سازه‌هایی که شاید قدمت‌شان بسیار بیشتری از چیزی باشد که اکثریت مصرشناسان و تاریخ‌شناسان باور دارند؟

انسان مصنوعی

در حالیکه مفهوم ربات‌های بااحساس در تمام بخش‌ها، از کتاب‌های علمی تخیلی گرفته تا فرهنگ عامه مردم، اکنون دیگر مفهوم جدیدی نیست، اما بسیاری از آینده پژوهان هستند که بر این باورند خلقت ماشین‌های ساخته دست انسان که دارای هوش مصنوعی هستند، نه تنها خیلی سریع در حال تبدیل شدن به واقعیت هستند بلکه بعد از دستیابی به آن، ما به احتمال زیاد به پایان بشریت خواهیم رسید.
آنان متقاعد شده‌اند که ترکیب مغزهای رایانه‌محور و بدن‌های مجازی جاودان باعث خواهند شد که انسان‌هایی که از پوست و گوشت استخوان ساخته شده‌اند به کلی منقرض شوند.
و عقیده نظریه‌پردازان موجودات فرازمینی این است که به احتمال خیلی زیاد تنها بخشی از گونه‌های حیات‌دار مصنوعی ساخته دست انسان خواهند بود.
آیا واقعا بشریت در شرف وقوع یک آینده هیجان‌انگیز و احتمالا ترسناک است؟

بازگشت به مریخ

“اکنون نابغه‌ترین و تیزهوش‌ترین افراد جهان در حال فراهم کردن وسایل ارسال انسان به مریخ و فراتر از آن هستند.
ولی انگیزه ما برای ترک زمین چیست؟ عقیده نظریه‌پردازان موجودات فرازمینی این است که هزاران سال است که موجودات فرازمینی به زمین می‌آیند و داستان‌های سومریان، مصریان و دیگر تمدن‌های باستان در کنار گزارش‌های باستان‌شناسی از دخالت فرازمینی‌ها را به عنوان مدرک ارائه می‌کنند.
آیا ممکن است فرازمینی‌ها نیازی را درون ما نهادینه کرده باشند که ما را وادار به ترک خانه و ایجاد جوامعی در بخشی‌های از کیهان کند؟ در سال 2017 به طرز بی‌سابقه‌ای 18.
300 مرد و زن در برنامه فضانوردی ناسا نام‌نویسی کردند و همچنین چند هزار نفر دیگر برای ارسال یک فضاپیمای سرنشین‌دار به مریخ نام‌نویسی کرده‌اند که قرار است سال 2023 انجام شود؛ با این یقین که می‌دانند دیگر قرار نیست به زمین بازگردند.
همینطور که نسل جدیدی از فضانوردان برای زندگی در جهان‌های دیگر آماده می‌شوند آیا آنان صرفا به آینده بشریت پی برده‌اند یا قصد بازگشت به گذشته فرازمینی خود را دارند؟

پدیده فرازمینی

“در سال 1968، اریک فون دانیکن کتابی را منتشر کرد که باعث هیاهوی بسیاری شد؛ کتاب ارابه‌های خدایان.
این کتاب تمام دانسته‌های محکم ما درباره درک تاریخ، باستان شناسی، علم و دین را به چالش کشید و این سوال را مطرح کرد که آیا فرازمینی‌ها در گذشته‌های دور به زمین آمده‌اند یا خیر؟ آیا آنان به شکل اهرام، بناهای تک سنگی، حکاکی‌های عجیب و حتی علامت‌های عجیب‌تر در ماسه‌ها ردی از خود باقی گذاشته‌اند؟ و اگر جواب مثبت است آیا این مفهوم می‌تواند به توضیح همه چیز از منشاء بشر گرفته تا اسرار ناشناخته مقدس‌ترین دین‌های جهان کمک کند؟بیش از 50 سال بعد، نظریه موجودات فرازمینی توسط میلیون‌ها نفر در سراسر جهان پذیرفته شده است و بسیاری از کشفیات باستان‌شناسی اخیر از خرسنگ‌های گوبکلی تپه گرفته تا اهرام اسرارآمیز کشف شده زیر گونانگ پادانگ در کشور اندونزی، تمام باورهای مرسوم را مخدوش کرده‌اند؛ باورهایی که نشان می‌دهند قدمت تمدن بشریت تنها به 5 هزار قبل باز می‌گردد.

سیاهچاله‌های زمین

در ماه مه سال 2017، دانشمندانی که در آزمایشگاه ملی شتاب‌دهنده اسلک کار می‌کردند، قوی‌ترین اشعه ایکس را به یک مولکول شلیک کردند و ناگهان یک گرداب میکروسکوپی که شبیه به یک سیاهچاله بود داخل این مولکول ایجاد شد.
این امر این سوال را در ذهن نظریه‌پردازان موجودات فرازمینی به وجود آورد که آیا ممکن است سیاهچاله‌ها نه فقط در فضا بلکه بر روی زمین هم وجود داشته باشند؟ و اگر چنین است آیا ممکن است سیاهچاله‌های زمین باعث ناپدید شدن عجیب و غریب اجسام و افراد و دیگر پدیده‌های غیر قابل توضیح قرن‌های گذشته شده باشند؟نظریه‌پردازان موجودات فرازمینی اشاره می‌کنند که در تمام متون باستان جهان می‌توان درگاه‌های سفر در مکان و زمان را یافت.
به عنوان مثال می‌توان به کتاب عهد قدیم تورات یهودیان اشاره کرد که در آن داستان موسی در کوه سینا روایت شده است.
وقتی موسی به سمت ابرها رفت و بر فراز کوه سینا قرار گرفت تا با خدا ملاقات کند، آیا ممکن است این سفر از طریق گرداب‌های سیاهچاله صورت گرفته باشد؟ و آیا فرازمینی‌ها هم برای سفر رفت و برگشت به زمین در قرن‌های گذشته از آن استفاده می‌کرده‌اند؟

رمزهای ممنوعه داوینچی

“آیا فرازمینی‌ها باعث انقراض دایناسورها شده‌اند؟
آیا فرازمینی‌ها ژن انسان را دستکاری کرده‌اند؟
و آیا خود ما هم فرازمینی هستیم؟
ما و فرازمینی‌ها برنامه‌ای است دیدنی و جذاب که شواهد ۷۵ میلیون سال حضور فرازمینی‌ها در زمین را بررسی می‌کند؛ از عصر دایناسورها گرفته تا دوران مصر باستان و تا آسمان صحراهای آمریکا در دوران مدرن امروز.
در این برنامه خواهیم دید که چرا اشیاء مرموزی هم که مانند اشیاء ناشناس پرنده هستند حتا در نقاشی‌هایی که انسان‌های اولیه در غارها کشیده‌اند نیز دیده می‌شوند.
با ما همراه باشید تا با اسرار حضور فرازمینی‌ها در روی زمین آشنا شویم.

پروتکل‌های فرازمینی

در سال 2017، یک شیء سیگاری‌شکل عجیب از یک منظومه ستاره‌ای دیگر وارد منظومه شمسی ما شد و به قدری مسیر حرکت او عجیب بود که این باور را در برخی از ستاره‌شناسان به وجود آورد که شاید این شیء متعلق به فرازمینی‌ها باشد.
این امر سوال مهمی را در اذهان به وجود آورد.
آیا ما در صورت مواجهه با فرازمینی‌ها، آمادگی لازم را داریم؟پروتکل‌های برخورد احتمالی ما با فرازمینی‌ها چیست و چه کسی مسئول پیاده‌سازی آنهاست؟ اولین برخورد ما با یکی از نژادهای فرازمینی معنای عمیقی در پی خواهد داشت.
سیاست، اقتصاد، دین، فناوری، علم و عملا تمام جنبه‌های جامعه تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.
اما بر خلاف اهمیت آماده‌شدن برای این سناریو، دولت‌های جهان و سازمان ملل ادعا می‌کنند هیچ پروتکل رسمی برای این موضوع ندارند.
اما پژوهشگران مخالف هستند و استدلال می‌کنند این پروتکل‌ها پشت درهای بسته ده‌ها سال است که مورد استفاده قرار می‌گیرند.
در دهه 60 میلادی، ناسا مطالعه‌ای را آغاز کرد و نتیجه آن این شد که تمدن مدرن توانایی پی بردن به وجود موجودات فرازمینی هوشمند را ندارد و توصیه کرد بهتر است تمام اطلاعات گردآوری‌شده، محرمانه نگاه داشته شوند.
در روزهای اخیر طبق اطلاعات فاش‌شده، پنتاگون برنامه پیشرفته شناسایی تهدیدات هوافضا را آغاز کرده است تا بر روی یوفوها مطالعه کند؛ مطالعه‌ای که نتایج آن تا حد زیادی همچنان از دید مردم پنهان است.

رمزهای صحرایی

از خطوط نازکا در کشور پرو گرفته تا زمین‌های آتشفشانی عربستان سعودی، نقاشی‌های عظیم باستانی را می‌توان بر روی زمین صحراها یافت؛ نقاشی‌هایی که تنها می‌توان از آسمان به وجود آنها پی برد.
این پدیده در سراسر جهان مشاهده می‌شود و گستره آن به چند صد کیلومتر می‌رسد.
در دورانی که هواپیما یا فناوری‌های مدرن وجود نداشته است، چرا باید چنین اشکالی ساخته شوند که فقط از آسمان قابلیت مشاهده آنها وجود دارد؟ طراحی این اشکال را چه کسی انجام داده است؟بسیاری از این الگوها در مقیاس کوچک‌تر و به صورت اشکال حکاکی‌شده بر روی سنگ‌ها و دیوارهای سنگی سراسر جهان مشاهده شده‌اند.
آیا ممکن است این حکاکی‌ها و نقاشی‌های بیابانی نه صرفا تصاویری ساده بلکه یک رمز باستانی باشند؟ رمزهایی که توسط فرازمینی‌ها ایجاد شده‌اند؟

جزیره غول‌ها

مجسمه‌های عجیب و غریب، اهرام اسرارآمیز، سازه‌های عظیم، آیا ممکن است خرابه‌های ساردینیا در کشور ایتالیا حاوی شواهدی از گذشته فرازمینی‌ها باشد؟ مارتی لاگینا جوینده گنج جزیره اوک به همراه نظریه‌پرداز موجودات فرازمینی، جورجیو آ.
سوکالوس، به بررسی برخی از ده‌ها هزار مکان حیرت‌انگیز و یکی از عجیب‌ترین مکان‌های روی زمین می‌پردازند.
امروز این جزیره مدیترانه‌ای واقع در ساحل غربی سرزمین اصلی ایتالیا به عنوان زمین بازی افراد مشهور و ثروتمند معروف شده است.
اما 2 هزار سال قبل، ساردینیا یکی از اسرارآمیزترین فرهنگ‌های جهان باستان بوده است؛ فرهنگی که به باور برخی غول‌ها در آن می‌زیسته‌اند.
آیا ممکن است واقعا نژادی از موجودات غول‌پیکر چندین قرن پیش در جزیره ساردینیا زندگی کرده باشند؟ و اگر چنین است منشاء آنان زمینی بوده یا فرازمینی؟ در سازه‌های خرسنگی پراکنده‌شده در پیرامون این جزیره یا مجسمه‌های ربات‌گونه‌ای که قدمت‌شان به چندین هزار سال قبل برمی‌گردد چه سرنخ‌هایی را می‌توان یافت؟

منطقه 52

در سال 2013 بعد از ده‌های سال پنهانکاری، انکار و لاپوشانی، سازمان سیا اسنادی را از حالت محرمانه خارج کرد و به وجود یک مرکز تحقیقاتی نظامی فوق‌سری به نام منطقه 51 اعتراف کرد.
ولی اگر همانطور که بسیاری از منابع آگاه گفته‌اند، منطقه 51 یک مرکز پژوهشی برای مهندسی معکوس سفینه‌های فرازمینی‌ها باشد پس برای چه دولت به وجود آنها اعتراف می‌کند؟نظریه‌پردازان موجودات فرازمینی استدلال می‌کنند که به رسمیت شناختن منطقه 51 یک موضوع انحرافی بود تا عمدا از بدنامی این منطقه سوء‌استفاده شود تا عملیات‌های بسیار بزرگ‌تری که در چندین منطقه در حال وقوع هستند لاپوشانی شوند.
برای ده‌های سال پژوهشگران ادعا کرده‌اند که یک سیستم ریلی زیرزمینی گسترده، پایگاه‌های پژوهشی زیرزمینی را به یکدیگر متصل می‌کند؛ پایگاه‌هایی که فناوری فرازمینی‌ها دور از دید عموم در حال توسعه هستند.
آیا ممکن است منطقه 51 وسیله ای برای عدم شناسایی مراکز تحقیقات فوق‌سری باشد؟

آنان از آسمان آمدند

“هر ساله بدون اغراق هزاران سیارک از نواحی پهناور فضا به زمین می‌آیند.
بخش زیادی از آنها پس از ورود به جو زمین می‌سوزند، در حالیکه آن سیارک‌هایی که از جو عبور می‌کنند شهاب‌سنگ نامیده می‌شوند.
اما آیا شهاب‌سنگ‌ها صرفا سنگ‌هایی هستند که از فضا به زمین می‌آیند یا اینکه طبق باور بسیاری از فرهنگ‌های باستان ممکن است معنای عمیق‌تری داشته باشند؟ در سال 2016 ناسا اعلام کرد قصد دارد طی برنامه‌ای، برای اکتشافات فضایی، مجددا از سیارک‌ها استفاده کند.
نظریه‌پردازان موجودات فرازمینی اشاره می‌کنند که این نوع استفاده مجدد و تغییر کاربری در گذشته‌های دور توسط فرازمینی‌ها انجام می‌شده است و سیارک‌ها به زمین ارسال می‌شده‌اند.
آنان به عنوان مدرک و سند به حجر الاسود شهر مکه اشاره می‌کنند.
هر ساله میلیون‌ها مسلمان از سراسر جهان طی سفری زیارتی به این شهر می‌روند و این سنگ را گرامی می‌دارند؛ سنگی که دانشمندان دینی بر این باورند که شهاب‌سنگی بوده که توسط موجودات بهشتی به انسان داده شده است.
آیا این شهاب‌سنگ می‌تواند بخشی از تکنولوژی‌ای باشد که فرازمینی‌ها برای اثرگذاری بر روی انسان‌ها آن را به زمین فرستاده باشند؟

اطلاعات محرمانه در روسیه

“برای ده‌ها سال، آمریکا و روسیه کشورهای اصلی اکتشاف در فضا بوده‌اند.
اما آیا در مسابقه فضایی رقیب یکدیگر بوده‌اند که به صورت غیر علنی با یکدیگر همکاری داشته‌اند؟ نظریه‌پردازان موجودات فرازمینی بر این باورند که هر دو کشور از زمان جنگ جهانی دوم با فرازمینی‌ها برخورد داشته‌اند و اکنون پشت درهای بسته دانسته‌های خود را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند.
آیا ماموریت‌های مشترک همچون آپولو – سایوز که در سال 1975 در مدار زمین مستقر شد یا همکاری ایستگاه فضایی بین‌المللی گواهی است بر اینکه در حالی که این برنامه‌های فضایی از یکدیگر جدا هستند اما هدفی یکسان را دنبال می‌کنند؟ نظریه‌پردازان موجودات فرازمینی به تصاویر گرفته شده توسط هر دو کشور اشاره می‌کنند که اشیایی اسرارآمیز بر روی قمر کره زمین و قمرهای مریخ را فاش می‌کنند.
آیا این تصاویر عجیب سازه‌های مصنوعی هستند که شاید توسط فرازمینی‌ها ساخته شده‌اند؟ و آیا آمریکا و روسیه در حال سیاحت در اعماق فضا هستند تا درباره فناوری فرازمینی‌ها اطلاعات بیشتری کسب کنند؟

دانلود قسمت ها به صورت تکی

کلمات کلیدی این نوشته: سری کامل ما و فرازمینی ها ، فرازمینی ها در هالیوود ، فرازمینی ها در جی تی ای وی ، فرازمینی ها در زمین ، صدای فرازمینی ، صدای فرازمینی گات تلنت ، کتاب صوتی فرازمینی ، چگونه قدرت فرازمینی پیدا کنیم ، فیلم فرازمینی ۲۰۱۴ ، فیلم فرازمینی ۲۰۲۱ ، فیلم فرازمینی ها در هالیوود دوبله فارسی ، فیلم فرازمینی ۲۰۲۰ ، دانلود فیلم فرازمینی دوبله فارسی بدون سانسور ، دانلود فیلم فرازمینی ، فیلم فرازمینی ها در هالیوود ، فرازمینی ها در جی تی ای وی ، موجودات فرازمینی ، بازی فرازمینی ها ، سینمایی فرازمینی ، سریالهای فرازمینی ، تلویزیون فرازمینی ها ، کارتون فرازمینی ها ، رد پای فرازمینی ها روی زمین ، بیگانگان باستانی دانلود ، بیگانگان باستانی من و تو ، دانلود سریال بیگانگان باستانی ، دانلود مستند بیگانگان باستانی زبان اصلی ، دانلود سریال بیگانگان باستانی

5/5 ( 1 امتیاز )

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سری کامل ما و فرازمینی ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *