مستند کره زمین از فضا – 1

سیاره ما از فضا خیره کننده است. ماهواره هایی که به دور زمین میچرخند حالا دیگر میتوانند با جزئیات فوق العاده ای از بالا به زمین نگاه کنند.

با استفاده از دوربین های روی زمین در آسمان و در فضا می توانیم داستان حیات روی کره زمین را از دید کاملا جدیدی بازگو کنیم. در دوره ای که سطح زمین سریعتر از هر زمان دیگری در تاریخ بشر در حال تغییر است. حالا به خوبی می توانیم ببینیم که ما چه تاثیری بر روی آن می گذاریم.

پشت هر تصویری که میبینیم داستانی هست؛ زمین خانه ی ماست و حالا از زاویه ای که تا به حال آن را ندیده بودیم مشاهده اش می کنیم.دوربین های ماهوار ه ای که در فضا مستقر هستند از یک دید کاملا جدید ماجرای زندگی در سیار ه مان را بازگو میکنند. ماهوار ه ها یک خانواده از فیلها را دنبال میکنند که برا ی مقابله با خشکسالی دست و پنجه نرم میکنند؛ اجتماعات ناشناخته قبلی پنگوئنهای امپراتور را به واسطه رنگ دستشویی آنها نمایان میکنند؛ و حلقه های یخی را کشف میکنند که میتوانند برای بچه فک ها خطرساز باشند.

با استفاده از دوربین های مستقر در زمین، در فضای زمین و در فضای خارج از زمین، از نگاه فضا همراه میشویم با: بهترین عینک رصدکننده طبیعت؛ پدید ه های آب و هوایی؛ و تغییرات بزرگ و حساس فصلی. زمین خانه ماست، و آنچنان آن را خواهیم دید که تاکنون مشاهده نکردیم.

این مستند تنها یکی از اپیزودهای مجموعه مستند کره زمین از فضا میباشد.

مجموعه کامل مستند کره زمین از فضا شامل 4 اپیزود میباشد که میتوانید با استفاده ار دکمه زیر، همه قسمتهای آن را به سبد خرید خود اضافه نمایید.

قیمت کل 4 اپیزود: 55,200 تومان

توضیحات

تا کنون دوربین هایی که در فضا هستند به ما اطلاعات زیادی از سیاره خودمان و موقعیت آن داده است.
زمین از آسمان تلاش می کند با استفاده از تصاویر بی نظیر از فضا اطلاعات زیادی برای ما ارائه دهد.
این سیاره از گذشته خانه ما بوده است و هم اکنون خانه میلیون ها گونه جاندار است.
این سیاره از ابتدا اینگونه نبوده است و طی تغییرات بسیار به وضعیت امروزی رسیده است که تصاویر ماهواره ای به ما اطلاعات بیشتری در رابطه با آن می دهد.

0/5 (0 نظر)

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کره زمین از فضا – 1”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *