مستند کودکان زمین – 1

بیش از ۲ میلیارد کودک در جهان هستند، و زندگی‌های بسیار متفاوتی دارند.
همه‌شان رؤیای آینده‌ی خود را می‌بینند.
اما جایی که زندگی می‌کنیم و نحوه‌ی بارآمدن‌مان چگونه ما را به اشخاصی که روزی خواهیم شد بدل می‌کند؟
در این برنامه، با کودکان اقصی نقاط جهان و سراسر بریتانیا همراه می‌شویم تا همه‌چیز را بکاویم، از این‌که چگونه مستقل می‌شویم تا شیطنت‌ها و تفاوت‌های امروزی میان پسرها و دخترها.
دو پزشک و دانشمند دوقلو، کریس و زاند فان تولِکِن، دست به آزمایش‌های خارق‌العاده‌ای خواهند زد تا حد و مرز توانایی‌های کودکان امروزی را به آزمون گذارند و دریابند بزرگ‌شدن در قرن بیست و یکم یعنی چه! در قسمت اول دکترهای دوقلو؛ کریس و زاند فان تولِکِن می خواهند به بررسی این بپردازند کهآیا کاهش آزادی کودکان بر توانایی آنها در یادگیری مهارتهای مورد نیاز برای رشد سالم تأثیر دارد؟مسافتی که کودکان اجازه دارند تا بیرون از خانه خود بچرخند در پنجاه سال گذشته 90٪ کاهش یافته است و اکنون، سه‌چهارمِ آنها کمتر از ساکنان زندان در فضای بیرون وقت می‌گذرانند.
اما در آن سوی دنیا، رویکردها به استقلال کودکان بسیار متفاوت است.
در توکیوی ژاپن میچیِ ۶‌ساله در آپارتمانی یک‌خوابه به‌همراه والدین، خواهر و دوبرادش زندگی می‌کند.
این دکترهای دوقلو سعی دارند گروهی از کودکان انگلیسی ۴ تا ۷ساله را برای سفر به لندن و گرفتن اتوبوس ، به لندن آی – بدون پدر و مادرانشان- به چالش می کشند.
همینطور کایرون و ریتا ، پسر عموهای 5 ساله اهل یورکشایرانگلستان ،حواسشان به یک زمین بازی در یک پارک پرت می شود واین باعث می شود تا دوقلوهای هفت ساله؛ دارسی و جودا گم شوند اما خواهیم دید که آنها برای اولین بار از خواندن نقشه استفاده می کنند.

این مستند تنها یکی از اپیزودهای مجموعه مستند کودکان زمین میباشد.

مجموعه کامل مستند کودکان زمین شامل 2 اپیزود میباشد که میتوانید با استفاده ار دکمه زیر، همه قسمتهای آن را به سبد خرید خود اضافه نمایید.

قیمت کل 2 اپیزود: 27,600 تومان

دانلود مستند کودکان زمین - 1 از مجموعه کودکان زمین با دوبله شبکه منوتو

اطلاعات مستند کودکان زمین – 1

تعداد دانلود این مستند 5939 نام مجموعه مستند موضوعات ,

توضیحات

در قسمت اول دکترهای دوقلو؛ کریس و زاند فان تولِکِن می خواهند به بررسی این بپردازند که آیا کاهش آزادی کودکان بر توانایی آنها در یادگیری مهارتهای مورد نیاز برای رشد سالم تأثیر دارد؟مسافتی که کودکان اجازه دارند تا بیرون از خانه خود بچرخند در پنجاه سال گذشته 90٪ کاهش یافته است و اکنون، سه‌چهارمِ آنها کمتر از ساکنان زندان در فضای بیرون وقت می‌گذرانند.

0/5 (0 نظر)

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کودکان زمین – 1”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *