مستند پرچمدار | حکایتی از قدرت پهپادی ایران

دانلود کامل مستند پرچمدار | حکایتی از قدرت پهپادی ایران + زمان پخش فیلم کامل پرچمدار در اپارات, یوتیوب, تلوبیون و ایرنا
مستند پرچمدار
فهرست مطالب

مستند پرچمدار به کارگردانی محمد شلتوکی به سفارش و حمایت خبرگزاری ایرنا تهیه شده است. مستند پرچمدار ایرنا حکایتی از مسیر ایجاد، تثبیت و تحکیم قدرت پهپادی ایران را به تصویر می کشد. پهپادهای نمایش داده شده در مستند پرچمدار ایرنا، همگی از دسته پهپادهای شاهد هستند. عمده اتفاقات پهپادی شاخص در طول سال های اخیر (به ویژه عملیات های جبهه مقاومت) به کمک پهپادهای شاهد، اتفاق افتاده است. مستند جنگی و نظامی پرچمدار با به تصویر کشیدن روایت مستقیم نفرات درگیر با عملیات های پهپادی توانسته اقتدار ملی را به مخاطبان نشان دهد. ایده ساخت این مستند پس از جنگ با داعش و اثرگذاری متمایزی که در نبرد با تروریست های تکفیری ایجاد شد به ذهن محمد شلتوکی خطور کرد.

ساخت مستند پرچمدار ایرنا

ایده ساخت مستند پرچمدار ایرنا با موضوع پهپادهای شاهد از سال 1400 استارت خورد. تکمیل تحقیقات لازم توسط کارگردان و تیم وی از اسفند 1400 آغاز شد و مراحل تولید این مستند به مراتب کلید زده شد. این مستند مناسب افراد 13 سال به بالا است و برای افراد زیر 13 سال، توصیه نمی شود. مستند “پرچمدار” در دسته مستندهای جنگی و سیاسی قرار دارد. مستند “پرچمدار” در 64 دقیقه تهیه شده و در طول این 64 دقیقه با 10 نفر از موثرترین چهره ها و فرماندهان سپاه مصاحبه شده است. بهترین فرماندهانی که در ایجاد توان پهپادی سپاه (به ویژه در حوزه پهپادهای شاهد) و نیروی هوافضای سپاه، ایفای نقش کرده اند در این مستند حضور پررنگ دارند.

ساخت مستند پرچمدار ایرنا
ساخت مستند پرچمدار ایرنا

از طرفی، به دلیل مسائل امنیتی و حفاظتی، چهره چهار تن از افراد والامقام، نمایش داده نشده و صرفا به صدای آنان، کفایت شده است. در تهیه مستند “پرچمدار” از تصاویر آرشیوی سپاه استفاده شده است. نمایش تصاویر آرشیوی سپاه از عملیات ها و اتفاقات پهپادی شاهد برای اولین بار توسط آقای محمد شلتوکی صورت گرفته است.

پیشنهاد فیلم مستند

جنگنده ها

مشاهده و دانلود

داستان فیلم پرچمدار

مستند پرچمدار اپارات، یک فیلم حرفه ای در نمایش سیر تکامل پهپادهای ایرانی از مهاجر تا شاهد می باشد. این مستند، مولفه ای برای نمایش قدرت جمهوری اسلامی ایران به همگان است. فرآیند طراحی تا ساخت مستند “پرچمدار” از سال 1397 تا 1402 توسط محمد شلتوکی صورت گرفت. در مراسم رونمایی، محمد شلتوکی افزود که اواخر سال 97، یک رزمایش پهپادی با نام “الی بیت المقدس” برگزار شد و تصاویر این رزمایش برای بنده بسیار جالب بود تا حدی که ایده ساخت مستند “پرچمدار” را در ذهن بنده، ایجاد کرد. قدرتی که توسط محمد شلتوکی به تصویر کشیده شده است، نه تنها مردم ایران، بلکه دشمنان به خصوص صهیونیست ها را هم تحت تاثیر قرار داده است.

آیا فروش پهپاد به روسیه واقعیت دارد؟

مستند پرچمدار تلوبیون به وضوح به این سوال، پاسخ می دهد. محمد شلتوکی برای ساخت این مستند جنگی و سیاسی از پشتیبانی سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی برخوردار بود. محمد شلتوکی در جلسه رونمایی مستند، عنوان کرد که لایه های مختلف حوزه پهپادی در وجود بنده، انقلاب فکری ایجاد نمود. برای تهیه مستند “پرچمدار” حدودا 25 ساعت با ده چهره تاثیرگذار حوزه پهپادی، مصاحبه شده است و از این 25 ساعت، قسمت های مهم ویرایش شده و در قالب 64 دقیقه به نمایش درآمده است. مستند “پرچمدار” برای اولین بار، تصاویری از جبهه های مقاومت را به نمایش گذاشته است. تصاویر همگی آرشیوی هستند و برای اولین بار در اختیار محمد شلتوکی قرار گرفته است. سوژه هایی که در نیروهای مسلح و سپاه هستند برای همگان (مردم ایران و سایر مردم جهان) جذاب می باشد.

مستند پرچمدار اپارات
مستند پرچمدار اپارات

آیا فروش پهپاد به روسیه واقعیت دارد؟ برای پاسخ به این سوال، کافی است که عبارت “مستند پرچمدار دانلود” را در گوگل سرچ کنید. پیش تر اشاره کردیم که تصاویر آرشیوی همگی برای اولین بار رونمایی شده اند. تمامی تصاویر از عملیات ها و اتفاقات پهپادی در طول سال های اخیر از جبهه های مقاومت تهیه شده است. برای اولین بار، اسنادی در خصوص ماجرای فروش پهپادهای شاهد 136 به روسیه در مستند “پرچمدار” ارائه شده است. با تماشای این مستند، ماجرای فروش پهپادهای شاهد 136 به روسیه، پیش از شروع جنگ روسیه و اوکراین ثابت می شود. از این رو، حضور پهپادهای شاهد ایرانی در جنگ بین روسیه و اوکراین تایید می گردد.

تماشای آنلاین مستند پرچمدار پهپاد

فیلم کامل مستند پرچمدار در وب سایت های داخلی و خارجی موجود می باشد. قاعدتا تماشای مستند “پرچمدار” در وب سایت های داخلی، به صرفه تر از وب سایت های خارجی است. میزان مصرف اینترنت در وب سایت های داخلی، فوق العاده پایین می باشد. برای تماشای مستند “پرچمدار” در یوتیوب بایستی فیلترشکن خود را روشن کنید و سپس اقدام به تماشای مستند کنید. تماشای این مستند برای علاقه مندان به حوزه جنگی، مستند و سیاست توصیه می شود. دانلود این مستند از وب سایت های خارجی کمی سخت است ولی در وب سایت های داخلی، به راحتی می توانید با کلیک کردن، اقدام به دانلود کنید. هر چند مستند “پرچمدار” به سفارش و حمایت خبرگزاری ایرنا بود ولی هیچ گونه جبهه گیری در این مستند وجود ندارد.

مستند پرچمدار اپارات
مستند پرچمدار اپارات

زمان پخش مستند پرچمدار برای اولین بار در روز 4 مهر 1402 بود. نسخه کامل مستند در روزهای آینده در تلوبیون و آپارات آپلود خواهد شد تا علاقه مندان بتوانند آن را مشاهده کنند و از قدرت نظامی و پهپادی ایران لذت ببرند. در حال حاضر، تنها چند قسمت از مستند در سوشال مدیا منتشر شده است. در چند روز آینده می توانید نسخه کامل را دانلود و تماشا کنید.

پیشنهاد فیلم مستند

جنگنده ها

مشاهده و دانلود

دانلود کامل مستند پرچمدار

برای دانلود کامل مستند پرچمدار می توانید از گوگل اقدام نمایید. علاوه بر وب سایت های مختلفی که مستند “پرچمدار” را به نمایش گذاشته اند، امکان پخش آنلاین توسط تلوبیون و آپارات هم فراهم شده است.

دانلود کامل مستند پرچمدار
دانلود کامل مستند پرچمدار

ناگفته نماند که دانلود مستند “پرچمدار” کاملا رایگان است و علاقه مندان می توانند به راحتی اقدام به دانلود نمایند.

زمان پخش مستند پرچمدار

مستند “پرچمدار” در عصر روز 4 مهر ماه 1402 (روز سه شنبه) با حضور سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران و محمد شلتوکی رونمایی شد.

زمان پخش مستند پرچمدار
زمان پخش مستند پرچمدار

در زمان رونمایی از مستند، احسان صالحی دبیر شورای اطلاع رسانی دولت، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت، محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، ابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و جمعی از مقامات دولتی حضور داشتند.

پیشنهاد فیلم مستند

بمب افکن ها

مشاهده و دانلود

دانلود جدیدترین فیلم های مستند

در صورتی که علاقه‌مند به دانلود انواع دیگر مستند هستید به سایر بخش‌های سایت تی‌وی مستند مراجعه کنید. سایت تی‌وی مستند با یک آرشیو عظیم یکی از بهترین گزینه‌ها برای دانلود مستند است. سایت TVmostanad با تقسیم بندی مستندها به دسته بندی های موضوعی زیر کار شما برای دانلودهای مستند دلخواه خود را راحت‌تر کرده است:


عبارات کلیدی استفاده شده در این نوشته: زمان پخش مستند پرچمدار، دانلود مستند پرچمدار پهپاد، فیلم کامل مستند پرچمدار، مستند پرچمدار دانلود، مستند پرچمدار اپارات، مستند پرچمدار تلوبیون، دانلود کامل مستند پرچمدار، مستند پرچمدار ایرنا

تصویر TVmostanad
TVmostanad

ایده راه اندازی سایت تی وی مستند همزمان با راه اندازی شبکه manoto2 به ذهن ما رسید. در همون روزهایی که شبکه منوتو ۲ بصورت ۲۴ ساعته فقط دمویی از مستند هایی که قرار بود در این شبکه پخش بشه رو نشون میداد. برای همین از روز اول ما شروع به آرشیو کردن مستندهای این شبکه کردیم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره تی وی مستند

ایده راه اندازی سایت تی وی مستند همزمان با راه اندازی شبکه manoto2 به ذهن ما رسید.

در همون روزهایی که شبکه منوتو ۲ بصورت ۲۴ ساعته فقط دمویی از مستند هایی که قرار بود در این شبکه پخش بشه رو نشون میداد.

برای همین از روز اول ما شروع به آرشیو کردن مستندهای این شبکه کردیم…

بقیه شو اینجا بخون…

آخرین مطالب بلاگ