مقالات اختصاصی

دسته‌بندی: بهترین مستند های جهان

درباره بهترین مستند های جهان


بهترین مستند های جهان مجموعه ای از پر طرفدارترین مستند ها در زمینه های مختلف علمی, تاریخی , سیاسی و ماوراء الطبیعه را به شما معرفی میکند.

همانطور که فیلم های سینمایی نمایانگر قوه تخیل قوی انسان می‌باشند، برترین مستندهای جهان هم نمایانگر میل شدید انسان‌ها به یادگیری هستند.

مستندها با به نمایش درآوردن اسرار و رموز مختلف در تلاش هستند به ما یادآوری کنند که برای چه در این جهان به سر می‌بریم و هدف ما انسان‌ها روی این کره خاکی چیست؛ دانستن، دانستن و دانستن.

مستند‌ها بیشتر برای گروهای سنی بالای ۱۳ سال مناسب هستند. چرا که برخلاف فیلم‌ها نیاز به کنکاش و فهم موضوعات دارد، چیزی که در اکثر فیلم‌های سینمایی برای نگاه به آن نیاز نیست.

یکی از ژانرهای محبوب در بین تمامی آنها، ژانر حیات وحش است و مستد های راز بقا در صدر لیست پر طرفدارترین مستند های جهان قرار دارند.


دانلود بهترین مستند های جهان با دوبله فارسی


ما در تی وی مستند مجموعه ای از برترین مستند های جهان با دوبله فارسی را برای دانلود شما عزیزان گرداوری کرده ایم.

برای ورود به هر دسته بندی کافیست روی لینک های زیر کلیک کنید:

دانلود بهترین مستند های تاریخی و سیاسی

لیست بهترین مستند های علمی جهان

دانلود محبوب ترین مستند های جهان در حوزه توریسم, گردشگری و هتل داری

لیست بهترین مستند های حیات وحش و راز بقا

دانلود بهترین مستند های ماوراء الطبیعه


اولین فیلم های مستند جهان


اولین مستندهای ساخته شده، به دلیل محدودیت‌های موجود، کمتر از یک دقیقه و در حال به تصویر کشیدن منظره‌ای خاص مانند حرکت قطار یا پهلو گرفتن کشتی‌ها بودند.

پس از سال 1900 میلادی سفرنامه‌ها رایج‌ترین نوع مستند بودند.

امروزه در قرن بیستم و با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی، مستندهای زیادی با کیفیت‌های خیره‌کننده  اچ دی HD , فول اچ دی Full HD و حتی فور کی 4K ساخته و منتشر می‌شوند.


دانلود مستند سیاره ها - 1 از مجموعه سیاره ها با دوبله شبکه منوتو

دانلود بهترین فیلم های مستند نجوم، فضا، کهکشان ها و سیاره ها

در این مقاله بهترین مستند ها در زمینه نجوم , کیهان و فضا را به شما معرفی خواهیم کرد. این لیست با مستند سیاره ها شروع میشود. به مرور کامل تر شده و همواره جدید ترین مستند ها به ابتدای آن اضافه خواهند شد.

ادامه مطلب »

شبکه های اجتماعی

نوشته ها