زنده خواری حیوانات وحشی بدون سانسور

مستند زنده خواری حیوانات وحشی بدون سانسور یکی از تولیدات شبکه‌ی دیسکاوری است که سایت تی‌وی مستند امکان دانلود آن را فراهم کرده است.
زنده خواری حیوانات وحشی بدون سانسور
فهرست مطالب

تماشای فیلم مستند امروزه یکی از بهترین سرگرمی‌هایی است که هر انسانی می‌تواند به آن دسترسی داشته باشد. در میان انواع مستند، مستند حیوانات یکی از جذاب‌ترین مستندها است. تصاویری که شما در یک مستند تماشا می‌کنید می‌تواند شامل محتوایی باشد که در طول زندگی روزمره امکان دیدن آنها را ندارید. از جمله تصاویر جالب توجه در یک مستند می‌تواند شنای چند عروس دریایی جذاب اما خطرناک، چرای یک گله زرافه‌ی زیبا و یا زنده خواری حیوانات وحشی بدون سانسور باشد. در یک مستند شما ممکن است یک گله فیل را ببینید که برای نیاکان خود عزاداری می‌کنند. همچنین این صحنه که یک شیر ماده بچه‌هایش را در آغوش می‌گیرد و به تفریح همراه با آنها می‌پردازد می‌تواند صحنه‌ای چشم‌نواز و سرگرم کننده خلق کند.

جذابیت یک فیلم مستند حیات وحش به این است که در زندگی حیوانات در سایزهای متفاوت و نژادهای مختلف وارد بشود و از دور آنها را تماشا کند. با تجهیزات مخصوصی که امروزه در صنعت فیلمسازی ارائه شده این امکان به وجود آمده که تا حد زیادی به زندگی حیوانات نزدیک شد. در یک تحقیقات علمی که توسط دانشگاه معتبر برکلی با همکاری شبکه‌ی بی‌بی‌سی انجام شد به جواب‌های جالبی رسید. در این تحقیقات محققین به این سؤال جواب دادند که چرا انسان‌ها دوست دارند در خانه‌ی خود لم بدهند و تصاویری مربوط به گله‌ی گرگ‌ها در قطب جنوب یا زندگی روزمره‌ی کرگدن‌ها را تماشا کنند. در انتها نتیجه‌ی تحقیقات این شد که تماشای زندگی حیوانات و طبیعت بکر به انسان‌ها کمک می‌کند که از استرس‌های خود رها شوند. تماشای طبیعت به طور ذاتی به انسان کمک می‌کند تا به یک آرامش درونی برسد و دیدن زندگی حیوانات هم این لذت را چند برابر می‌کند.

زنده خواری حیوانات وحشی بدون سانسور
طبق تحقیقات فیلم مستند تأثیرات زیادی روی کاهش استرس‌های روزمره‌ی انسان‌ها دارد.

بهترین تولیدکنندگان فیلم مستند

بعضی از بهترین گونه‌های فیلم مستند راجع به حیوانات توسط شبکه‌هایی مانند کانال دیسکاوری، شبکه‌ی بی‌بی‌سی و کانال نشنال جئوگرافیک تولید شده است. بعضی از پربازدیدترین مستندهای حیوانات توسط شبکه‌ی بی‌بی‌سی تولید شده‌اند. شبکه‌ی بی‌بی‌سی از سال 1957 در زمینه‌ی تولید مستند راجع به حیوانات فعالیت می‌کند. یکی از تأثیرگذارترین افراد روی بهترین مستندهای شبکه‌ی بی‌بی‌سی فردی به نام دیوید اتنبرو است. دیوید اتنبرو یک تاریخ‌دان طبیعی است که در عین حال کار تهیه کنندگی تلویزیون هم انجام می‌دهد. دیوید در حال حاضر بیش از 90 سال سن دارد و بالغ بر 25 سال است که در زمینه‌ی تولید مستند با شبکه‌ی بی‌بی‌سی همکاری می‌کند. دیوید به شبکه‌ی بی‌بی‌سی کمک کرده که یک پیام جذاب علمی پشت تولیداتش پنهان کند. این هوشمندی که پشت یک سری از تولیدات بی‌بی‌سی مانند زندگی و سیاره‌ی آبی پنهان شده در واقع به خاطر همکاری با دیوید است. مستندهای شبکه‌ی بی‌بی‌سی روزانه میلیون‌ها بیننده را پای خود می‌نشاند.

تغییرات در تولید فیلم‌های مستند

امروزه در زمینه‌ی تولید فیلم مستند امکانات پیشرفته‌تر و افراد مجرب‌تری در حال فعالیت هستند. فیلمسازان مختلف با به کار بردن تجهیزات جدید توانسته‌اند، تحولی عظیم ایجاد کنند و تصاویری ارائه دهند که علاقه‌مندان به مستند پیش از این کمتر شاهد آن بوده‌اند. یکی از مسائلی که در مستندهای جدید بیشتر به آن پرداخته می‌شود مسائل زیست محیطی است. یکی از بهترین زمان‌ها برای اینکه به بیننده درباره‌ی در خطر افتادن محیط زیست هشدار داده شود در حین تماشای مستند حیات وحش است.

زمانی که انسان‌ها مستند حیوانات و مشکلات آنها در عصر جدید را تماشا می‌کنند بیشتر متوجه تأثیرات بدی که تغییرات اقلیمی روی حیوانات می‌گذارند می‌شوند. افراد مشهور زیادی هم هستند که در تولید مستندهای مربوط به محیط زیست فعالیت کرده‌اند. از افراد مشهوری که در تولید مستند فعالیت کرده‌اند می‌شود به لئونارد دیکاپریو، اپرا وینفری، لارن فیشبرن و واکین فینیکس اشاره کرد. در این نوع از فیلم‌ها به این مسئله اشاره می‌شود که دخالت در هر نوع از رفتار حیوانات مانند: شکار کردن، زاد و ولد و مهاجرت و… باعث به هم ریختن اکوسیستم طبیعت می‌شود. فعالیت افراد مشهور در مستند به انواع مختلفی مانند حضور مقابل دوربین، فعالیت در پشت صحنه و یا همراهی در تولید بوده است. در ادامه یک کانال مشهور که تولید کننده‌ی فیلم مستند درباره‌ی حیوانات از جمله مستند زنده خواری حیوانات وحشی بدون سانسور است را به شما معرفی می‌کنیم.

از بهترین شبکه‌های تولید کننده‌ی فیلم مستند می‌شود به شبکه‌های دیسکاوری، نشنال جئوگرافیک و بی‌بی‌سی اشاره کرد.
از بهترین شبکه‌های تولید کننده‌ی فیلم مستند می‌شود به شبکه‌های دیسکاوری، نشنال جئوگرافیک و بی‌بی‌سی اشاره کرد.

تولید کننده‌ی مستند زنده خواری حیوانات وحشی بدون سانسور

شبکه‌ی دیسکاوری تولید کننده‌ی مستندهایی مانند زنده خواری حیوانات وحشی بدون سانسور است. این شبکه‌ی آمریکایی در زمینه‌ی ساخت مستند به صورت تخصصی فعالیت می‌کند. شبکه‌ی دیسکاوری در 17 ژوئن سال 1985 تاسیس شده است. مالک این شبکه هم شرکت ارتباطات دیسکاوری است. شعار شبکه‌ی دیسکاوری این است که جهان جای جذابی است. دفتر مرکزی این شبکه واقع در مریلند آمریکا است و زبان تولیدات این شبکه به انگلیسی است. این کانال که یک شبکه‌ی کابلی محسوب می‌شود در سراسر دنیا 431 میلیون مشترک دارد. همان‌طور که ذکر کردیم این شبکه در تولید مستند حیوانات هم فعالیت خوبی دارد و یکی از تولیدات این کانال زنده خواری حیوانات وحشی بدون سانسور است.

مستند زنده خواری حیوانات وحشی بدون سانسور

مستند زنده خواری حیوانات وحشی بدون سانسور با نام انگلیسی Eaten Alive یک مستند تولید شده در شبکه‌ی دیسکاوری است. این مستند در 7 دسامبر سال 2014 عرضه شد که روی به تصویر کشیدن حیات وحش تمرکز داشته است. این مستند در بخشی از جنگل‌های آمازون که در کشور پرو واقع است ساخته شده و یک منطقه‌ی دورافتاده را به تصویر می‌کشد. تصاویری که در این مستند به نمایش درآمده در نوع خود بی‌نظیر است. اگر مایل به دانلود مستند زنده خواری حیوانات وحشی بدون سانسور هستید در ادامه یک منبع خوب را به شما معرفی می‌کنیم.

فیلم مستند زنده خواری جانوران یکی از تولیدات شبکه‌ی دیسکاوری است. که در سال 2014 عرضه شده است.
فیلم مستند زنده خواری جانوران یکی از تولیدات شبکه‌ی دیسکاوری است. که در سال 2014 عرضه شده است.

سایت تی‌وی مستند

سایت تی‌وی مستند امکان دانلود مستند زنده خواری حیوانات وحشی بدون سانسور را به شما می‌دهد. آرشیوی که این سایت دارد برای دانلود هر نوع مستندی که علاقه دارید بی‌نظیر است. این سایت می‌تواند که با یک هزینه‌ی کم و سرعت بالا امکان دانلود مستندهای دلخواه شما را فراهم کند. برای دانلود فیلم های مستند حیوانات با دوبله فارسی روی دکمه زیر کلیک نمایید. همینطور میتوانید برای پیدا کردن مستند مورد علاقه‌ی خود در زمینه های مختلف دیگر، به منوهای بالای صفحه مراجعه کنید.

TVmostanad
TVmostanad

ایده راه اندازی سایت تی وی مستند همزمان با راه اندازی شبکه manoto2 به ذهن ما رسید. در همون روزهایی که شبکه منوتو ۲ بصورت ۲۴ ساعته فقط دمویی از مستند هایی که قرار بود در این شبکه پخش بشه رو نشون میداد. برای همین از روز اول ما شروع به آرشیو کردن مستندهای این شبکه کردیم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره تی وی مستند

ایده راه اندازی سایت تی وی مستند همزمان با راه اندازی شبکه manoto2 به ذهن ما رسید.

در همون روزهایی که شبکه منوتو ۲ بصورت ۲۴ ساعته فقط دمویی از مستند هایی که قرار بود در این شبکه پخش بشه رو نشون میداد.

برای همین از روز اول ما شروع به آرشیو کردن مستندهای این شبکه کردیم…

بقیه شو اینجا بخون…

آخرین مطالب بلاگ