مستند حیات وحش با کریس و مارتین

حیات وحش با کریس و مارتین یک مستند آموزشی است که جامعه‌ی مخاطبش در بین کودکان است. این مستند توسط گروه رسانه‌ی برادران کرات ساخته شده است. هدف این مستند ارائه اطلاعات علوم زیست شناسی، بوم شناسی، جانورشناسی و... به کودکان میباشد.
حیات وحش با کریس و مارتین
فهرست مطالب

امروزه فیلم مستند منبعی است که انسان‌ها برای دریافت اطلاعاتی که برایشان جذاب است استفاده می‌کنند. در تولید مستندها مخصوصاً مستندهای مربوط به حیوانات خلاقیت‌های جذابی به کار برده می‌شود. از مستندهایی که یک راه خلاقانه برای ساخت مستند حیوانات در پیش گرفت مستند حیات وحش با کریس و مارتین بود. کریس و مارتین دو برادر هستند که این مستند را تولید کرده‌اند. در ادامه توضیحات بیشتری راجع به این مستند به شما می‌دهیم.

حیات وحش با کریس مارتین

حیات وحش با کریس و مارتین یک مستند آموزشی است که جامعه‌ی مخاطبش در بین کودکان است. این مستند توسط گروه رسانه‌ی برادران کرات ساخته شده است. هدف این مستند این بود که درباره‌ی شاخه‌های متفاوت علوم زیست شناسی، بوم شناسی، جانورشناسی و… اطلاعاتی به کودکان بدهد. این مستند تلاش داشته است که مباحثی که گاهی اوقات پیچیده هستند را به شیوه‌ی ساده‌ای به مخاطب انتقال بدهد. روش آموزشی این مستند این بود که با شیوه‌های ساده تأثیرات زیادی روی شما بگذارد. سابقه‌ی این برنامه به حدی است که طولانی‌ترین نمایش تلویزیونی در نوع خودش محسوب می‌شود.

حیات وحش با کریس و مارتین در بسیاری از کشورها به نمایش درآمده است. کشورهایی که این نمایش در آنجا پخش شده است از جمله: آمریکا، کانادا، فرانسه، برزیل، اسپانیا، مونته‌نگرو، پرتغال، استرالیا، مکزیک، صربستان و بسیاری از کشورهای دیگر هستند. این مستند همچنین موفق شده که جایزه‌ی انجمن منتقدان تلویزیون آمریکا را هم برنده شود. اینکه کشورهای بسیاری این مستند را پخش کرده‌اند نشان از کیفیت فوق‌العاده‌ی این مستند دارد. در ادامه توضیحات بیشتری راجع به مقدمه‌ی این مستند را به شما می‌دهیم.

دانلود مستند حیات وحش با کریس و مارتین
کاراکتر مارتین در این فیلم مستند در واقع یک جانورشناس است که همراه برادر کوچک‌ترش راجع به حیوانات مختلف تحقیق می‌کند.

ساختار مستند حیات وحش با کریس و مارتین

هر قسمت حیات وحش با کریس و مارتین با یک بخش انیمیشنی شروع می‌شود، در انتها هم این مستند با یک بخش انیمیشن به پایان می‌رسد. دلیل استفاده از بخش انیمیشنی این است که کودکان بیشتر به این مستند جذب بشوند. انیمیشن‌های ابتدا و انتهای این مستند خصوصیات یک نوع جانور را توضیح می‌دهند. در این برنامه انیمیشن اولیه نقش ایجاد یک سؤال دارد. انیمیشن انتهایی هم بعد توضیحاتی که کریس و مارتین می‌دهند می‌آید و نقش یک اختتامیه دارد. اپیزودها با این سؤال سراغ بررسی حیوانات می‌رود که «چه می‌شد اگر قدرت این موجود را داشتیم». بعد از طرح این سؤال برادران کریس و مارتین سراغ این می‌روند که در مورد حیوانات به مطالعه‌ی آزاد بپردازند. تمام این روند هم به شیوه‌ای ساده و هیجان‌انگیز طی می‌شود که کودکان به راحتی متوجه مطالب بشوند.

یک شخصیت دیگر که در مستند حیات وحش با کریس و مارتین وجود دارد یک مهندس بیومکانیکی است. برادران کرات توسط این مهندس می‌توانند قدرت‌هایی که حیوانات دارند را به دست بیاورند. مهندس بیومکانیکی یک لباس خاص برای برادران کرات می‌سازد. نام این لباس خاص لباس‌های قدرت موجودات است. این لباس‌های فانتزی به کریس و مارتین کمک می‌کند که قابلیت حیوانات را تقلید کنند. در طول این برنامه کریس و مارتین یک مسیر را طی می‌کنند و در طول مسیر آموزش می‌بینند که از قدرت حیوانات برای رهایی از موقعیت‌های سخت و اصلاح اشتباهشان استفاده کنند. برادران کرات در مسیر خود به حیوانات هم کمک می‌کنند که این کمک‌ها انواع مختلفی دارند. به طور مثال برادران کرات به حیوانات کمک می‌کنند که بتوانند محل زندگی خود را بازسازی کنند یا بهبود ببخشند. در ادامه توضیحات بیشتری راجع به شخصیت‌های این مستند به شما می‌دهیم.

کاراکتر مارتین در مستند حیات وحش با کریس و مارتین

نخستین شخصیت حیات وحش با کریس و مارتین که قصد معرفی آن را داریم مارتین است. گویندگی شخصیت مارتین را خود مارتین بر عهده دارد. مارتین در این برنامه فردی است که تخصص جانورشناسی دارد. یکی از علایق این شخصیت این است که روی موجودات ناشناخته اسم بگذارد. این نام‌گذاری به مخاطبان این برنامه که اکثرا کودک هستند اجازه می‌دهد که ارتباط بهتری با جانوران برقرار کنند. نوع لباس این شخصیت هم یک کت و شلوار آبی است.

مارتین شخصیتی است که بیشتر از برادر خود شوخی می‌کند. این شخصیت بر خلاف برادر کوچک‌تر خودش برون‌گرایی زیادی دارد. مارتین در این برنامه جنب و جوش بیشتری دارد و علاوه بر این یک هنرمند خیلی خوب هم هست. مارتین به طور کلی کاراکتری اهل شلوغ‌کاری و احساساتی است. این کاراکتر برای هر موقعیتی هم آماده است. بر خلاف برادرش کریس که در کوهنوردی حرفه‌ای است، مارتین یک شناگر خیلی خوب است. در برخی مواقع به نظر می‌رسد که مارتین از کریس اطلاعات بیشتری راجع به طبیعت و حیوانات دارد. در ادامه توضیحاتی بیشتری راجع به کاراکتر کریس به شما می‌دهیم.

دانلود مستند حیات وحش با کریس و مارتین
مستند حیات وحش با کریس و مارتین دو کاراکتر اصلی دارد که در هر قسمت به ماجراجویی می‌پردازند.

کاراکتر کریس در مستند حیات وحش با کریس و مارتین

کریس یک کاراکتر دیگر در برنامه‌ی حیات وحش با کریس و مارتین است. صداپیشگی این کاراکتر را خود کریس بر عهده دارد. این کاراکتر برعکس برادرش منظم و روشمند است. لباس این شخصیت یک کت شلوار سبز است. این کاراکتر دوست دارد که حیوانات را از دست دشمنانشان و کاراکترهای شرور نجات دهد. کریس همان‌طور که آرام و منظم است می‌تواند تنگ نظر هم باشد. در یک قسمت زمانی که این کاراکتر حس می‌کند اورانگوتان‌ها قادر به تفکر در سطوح انسانی نیستند، با برادرش شروع به تحقیق راجع به این موضوع می‌کنند. کریس یک کوهنورد با تجربه است اما در یکی از قسمت‌ها او از روی درخت می‌افتد و تا مدتی دچار ترس از ارتفاع می‌شود. در ادامه یکی از منابع که می‌توانید این مستند را از آنجا دانلود کنید معرفی می‌کنیم.

دانلود مستند حیات وحش با کریس و مارتین
مستند حیات وحش با کریس و مارتین یک برنامه‌ی مناسب برای معرفی حیات وحش به کودکان است.

دانلود مستند حیات وحش از سایت تی‌وی مستند

سایت تی‌وی مستند یکی از منابع عظیم دانلود فیلم مستند حیوانات و حیات وحش به حساب می‌آید. این سایت فیلم‌هایی در ژانرها و انواع مختلف در آرشیو خود جای داده است. شما می‌توانید انواع ژانرهای مستند را از این سایت دانلود نمایید. برای دانلود مستند مورد علاقه‌ی خود می‌توانید به سایر بخش‌های این سایت مراجعه و با بهترین قیمت، مستند مورد علاقه‌ی خود را دانلود کنید.

برای انتخاب مستند مورد علاقه‌ی خود به بخش‌های های بالا مراجعه کنید.

سایت تی‌وی مستند سابقه‌ی چندین و چند ساله در عرضه‌ی آثار مستند دارد و شما برای دانلود مستند دلخواه خود می‌توانید به بخش‌های مختلف سایت مراجعه کنید.

TVmostanad
TVmostanad

ایده راه اندازی سایت تی وی مستند همزمان با راه اندازی شبکه manoto2 به ذهن ما رسید. در همون روزهایی که شبکه منوتو ۲ بصورت ۲۴ ساعته فقط دمویی از مستند هایی که قرار بود در این شبکه پخش بشه رو نشون میداد. برای همین از روز اول ما شروع به آرشیو کردن مستندهای این شبکه کردیم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره تی وی مستند

ایده راه اندازی سایت تی وی مستند همزمان با راه اندازی شبکه manoto2 به ذهن ما رسید.

در همون روزهایی که شبکه منوتو ۲ بصورت ۲۴ ساعته فقط دمویی از مستند هایی که قرار بود در این شبکه پخش بشه رو نشون میداد.

برای همین از روز اول ما شروع به آرشیو کردن مستندهای این شبکه کردیم…

بقیه شو اینجا بخون…

آخرین مطالب بلاگ