حقایقی درباره فرازمینی ها

فرازمینی ها موجوداتی هستند که همواره بخش بزرگی از ذهن بشر را مشغول کرده و سوالات بی شماری درباره آن ها وجود دارد؛ البته دلایل و نشانه های بسیار زیادی برای اثبات وجود فرازمینی ها وجود دارد که در این مقاله، برخی از آن ها را به شما می گوییم.
فرازمینی ها
فهرست مطالب

فرازمینی ها موجوداتی هستند که همواره بخش بزرگی از ذهن بشر را مشغول کرده و سوالات بی شماری درباره آن ها وجود دارد؛ البته دلایل و نشانه های بسیار زیادی برای اثبات وجود فرازمینی ها وجود دارد که در این مقاله، برخی از آن ها را به شما می گوییم.

فرازمینی ها : بیگانگان یا موجودات فضایی

سالهاست دانشمندان علوم هوا و فضا؛ به دنبال پیدا کردن نشانه هایی برای زندگی در سیاراتی غیر از کره زمین هستند، وجود فرازمینی ها می توانند نشانه بسیار خوبی برای این افراد باشند.

بدون شک با شنیدن عباراتی نظیر فرازمینی، موجودات بیگانه یا موجودات فضایی، ظاهری بسیار عجیب و بشقاب پرنده به ذهن شما می آید و باعث می شود تا تصویر سازی های زیادی در ذهن شما صورت بگیرد.

برخی از افراد ادعا می کنند که بشقاب پرنده ای را دیده اند یا اینکه ادعا می کنند موجودات بسیار عجیب با خصوصیات فوق العاده متفاوت نسبت به انسان ها را مشاهده کرده اند؛ این ادعا ها ممکن است تا حدودی درست و یا نادرست باشد که در ادامه توضیحات بیشتری را به شما می دهیم.

شواهد وجود فرازمینی ها

در سال های گذشته، اطلاعات و نشانه های زیادی مبنی بر وجود فرازمینی ها منتشر شده است؛ برای مثال یکی از این نشانه ها، وجود حیات در سیاره زهره می باشد. در سال های اخیر، برخی از شواهد نشان می دهد که برخی موجودات فرازمینی یا فضایی در این سیاره زندگی می کنند.

فرازمینی ها

اختر شناسان و محققان به تازگی نشانه هایی را مبنی بر وجود حیات در سیاره زهره پیدا کردند که با توجه به سابقه و تجربه آن ها، می توان این ادعا را تایید کرد.

لازم به ذکر است که ونوس یا همان زهره، نزدیک ترین سیاره به زمین می باشد و از نظر شکل و ساختار هم کاملا شبیه به زمین است اما ابعاد کوچک تری دارد و اگر این ادعا اثبات شود، می توان در این سیاره زندگی کرد.

زمانی که می گوییم فرازمینی ها، منظور از آن فیلم های تخیلی که در فقط می توانید در سریال ها یا فیلم های سینمایی مشاهده کنید نیست و منظور از این کلمه، وجود نشانه های حیات در سیاره های دیگر خواهد بود.

هر چند ممکن است همین فیلم ها و ویدیو هایی که در آن می توانید موجودات عجیب و تخیلی را مشاهده کنید هم واقعیت داشته باشد و به مرور زمان نشانه هایی مبنی بر وجود آن ها هم به رؤیت افراد برسد.

اگر به دیدن مستنداتی درباره فرازمینی ها و بیگانگان علاقه دارید، پیشنهاد می کنیم به مستند ما و فرازمینی‌ ها مراجعه کنید و این مستند  را با دقت تماشا کنید.

معرفی مستند ما و فرازمینی ها

مستند ما و فرازمینی ها (بیگانگان باستانی یا Ancient Aliens) می تواند اطلاعات زیادی را به شما بدهد و دیدتان را نسبت به فرازمینی ها و اتفاقات عجیب پیرامون آن ها، تغییر دهد.

مستند ما و فرازمینی ها

در دنیای ما تعداد زیادی از بنا ها و ابر ساختار های بسیار قدیمی وجود دارد که تصور ساخته شدن آن ها به دست بشر بسیار دشوار است. در مستند جنجالی ما و فرازمینیها به بررسی تک تک این بنا ها خواهیم پرداخت و ثابت خواهیم کرد که آیا این نشانه های خارق العاده واقعا ساخت دست انسان است یا موجودات فرازمینی آنها را در دنیای باستان بنا کرده اند و …

دانلود مجموعه کامل مستند ما و فرازمینی ها

هم اکنون میتوانید با کلیک روی لینک بالا؛ این مستند را به صورت کامل و با دوبله فارسی شبکه منوتو از سایت تی وی مستند دانلود کنید.

بشقاب پرنده یا یوفو UFO

مطمئن باشید اگر بشقاب پرنده وجود داشته باشد، فرازمینی و موجودات عجیب هم وجود خواهند داشت؛ همانطور که گفته شد، مدارک و نشانه هایی مبنی بر وجود بشقاب پرنده ها ارائه شده است، پس می توان نتیجه گرفت که حیات در دیگر سیارات هم وجود دارد و فرازمینی ها هم حقیقت دارند.

اگر پیگیر اخبار کشور های دیگر به ویژه آمریکا باشید، می توانید فیلم هایی که در رابطه با بشقاب پرنده منتشر شده اند ببینید؛ این فیلم و ویدیو ها توسط نیروی دریایی آمریکا منتشر شده است و می توانید تعجب و حیرت زدگی آن ها را هنگام مشاهده این لحظات حس کنید.

پنتاگون که یکی از مهمترین نهادها در ایالات متحده آمریکا می باشد هم به این مسئله پرداخته است و تمامی این ویدیو ها را تایید کرده و از اصلی بودن و ساختگی نبودن آن ها حرف زده است؛ این اتفاق برای اولین بار در بین سران کشور ها می افتد و تا به حال سران هیچ کشوری به بیان این صحبت ها نپرداخته اند.

یوفو در پنتاگون

پنتاگون حرف هایی زده است که به راحتی می توان فهمید بشقاب پرنده ها یا همان یوفو ها وجود خارجی دارند و زمانی هم که بشقاب پرنده وجود داشته باشد، فرازمینی ها هم حقیقت می یابند و وجود خارجی خواهند داشت.

تصور ذهنی که اکثر انسان ها از ظاهر بشقاب پرنده دارند، کاملا درست است؛ بشقاب پرنده ها در تمامی فیلم ها به صورت یک جسم کره ای شکل نمایش داده می شوند و باعث می شود تا تصور درستی از شکل آن ها داشته باشیم.

نکته بسیار جالبی که درباره بشقاب پرنده ها وجود دارد، این است که به صورت دسته جمعی پرواز می کنند و در آسمان دیده می شوند؛ البته در سال های اخیر، بشقاب پرنده های تکی هم مشاهده شده است.

بشقاب پرنده ها می توانند خود را به راحتی غیب کنند و کاری کنند که شما قادر نباشید آن ها را مشاهده کنید؛ این یکی از ویژگی های عجیب بشقاب پرنده ها می باشد که نشان دهنده شباهت های آن به فرازمینی ها خواهد بود.

بشقاب پرنده ها نور افشانی می کنند و معمولا نور بسیار زیادی دارند؛ آن ها می توانند در آسمان ساکن باشند و حرکتی نکنند. سرعت آن ها در برخی از مواقع بسیار زیاد می شود و به حدی می رسد که مشاهده کردن آن ها سخت خواهد بود.

مشاهده بشقاب پرنده ها

همواره گزارش های زیادی از مشاهده سفینه های فضایی و اشیاء ناشناخته پرنده در اقصی نقاط جهان دریافت میگردد. بشقاب پرنده ها در اکثر کشور های دنیا حتی در ایران نیز دیده شده اند!

اشیاء ناشناس پرنده یوفو بشقاب پرنده

برای مثال، بابل یکی از شهر هایی است که در سال 1383، وجود بشقاب پرنده در آن گزارش شده است. بعد از این شهر، مشکین شهر هم وجود بشقاب پرنده را مخابره کرده است.

در سال 1391 هم مردم شهر گنبد کاووس در استان گلستان، وجود یک شیء نورانی و مخروطی شکل را گزارش داده اند که شواهد نشان می دهد این ادعا صحیح است و بشقاب پرنده در این شهر هم دیده شده است.

البته این بشقاب پرنده بعد از چند دقیقه به صورت کامل ناپدید شده و به جای آن، غبار در آسمان ها مشاهده شده است.

در گذشته، افراد زیادی ادعا می کردند که توسط فرازمینی ها ربوده شده اند و به مکان های بسیار ترسناک و عجیب می رفتند؛ ادعای برخی از آن ها درست بوده است و فرازمینی ها و بیگانگان بنا به دلایل مختلف، اقدام به ربودن این افراد کرده اند.

مستند پرونده های مرموز

در مجموعه مستند پرونده های مرموز گزارش های ذریافت شده مربوط به مشاهدات اشیای ناشناس پرنده در هر گوشه از جهان را بررسی میکنیم. در مدارک و گزارش‌های شاهدان عینی ورود کرده و راز آنچه اتفاق‌ افتاده یا نیفتاده را کاوش می‌کنیم و در می‌یابیم چرا بسیاری از مردم در سراسر جهان باور دارند که ما همسایگانی داریم که گاهی به ما سر می‌زنند.

دانلود پرونده های مرموز با دوبله فارسی

 

وقایع نمایش داده شده در مستند پرونده های مرموز برگرفته از پرونده های واقعی تحقیقاتی پیرامون اشیای ناشناس پرنده یا یوفو ها میباشند. برای دانلود این مجموعه ارزشمند با دوبله فارسی شبکه منوتو روی لینک زیر کلیک نمایید:

دانلود مستند پرونده های مرموز با دوبله فارسی


این نوشته به صورت ماهانه بروز رسانی شده و جدیدترین مستندها و اطلاعات درباره فرازمینی ها و یوفو ها به آن اضافه خواهد شد.

چنانچه شما نیز مشاهده یا نظری درباره این موضوع چالشی دارید , در قسمت نظرات؛ آنرا با ما در میان بگذارید.

TVmostanad
TVmostanad

ایده راه اندازی سایت تی وی مستند همزمان با راه اندازی شبکه manoto2 به ذهن ما رسید. در همون روزهایی که شبکه منوتو ۲ بصورت ۲۴ ساعته فقط دمویی از مستند هایی که قرار بود در این شبکه پخش بشه رو نشون میداد. برای همین از روز اول ما شروع به آرشیو کردن مستندهای این شبکه کردیم…

2 پاسخ

  1. سلام باعرض ادب واحترم بنده بلد نیستم که چگونه چندتا خرید انجام داده ام لطفان کمکم کنید چجوری پولش راواریز کنم تا به سبد خریدم دست پیداکنم ممنون ومتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره تی وی مستند

ایده راه اندازی سایت تی وی مستند همزمان با راه اندازی شبکه manoto2 به ذهن ما رسید.

در همون روزهایی که شبکه منوتو ۲ بصورت ۲۴ ساعته فقط دمویی از مستند هایی که قرار بود در این شبکه پخش بشه رو نشون میداد.

برای همین از روز اول ما شروع به آرشیو کردن مستندهای این شبکه کردیم…

بقیه شو اینجا بخون…

آخرین مطالب بلاگ