حقایقی درباره فرازمینی ها

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
فرازمینی ها موجوداتی هستند که همواره بخش بزرگی از ذهن بشر را مشغول کرده و سوالات بی شماری درباره آن ها وجود دارد؛ البته دلایل و نشانه های بسیار زیادی برای اثبات وجود فرازمینی ها وجود دارد که در این مقاله، برخی از آن ها را به شما می گوییم.
فرازمینی ها

فهرست مطالب

فرازمینی ها موجوداتی هستند که همواره بخش بزرگی از ذهن بشر را مشغول کرده و سوالات بی شماری درباره آن ها وجود دارد؛ البته دلایل و نشانه های بسیار زیادی برای اثبات وجود فرازمینی ها وجود دارد که در این مقاله، برخی از آن ها را به شما می گوییم.

فرازمینی ها : بیگانگان یا موجودات فضایی

سالهاست دانشمندان علوم هوا و فضا؛ به دنبال پیدا کردن نشانه هایی برای زندگی در سیاراتی غیر از کره زمین هستند، وجود فرازمینی ها می توانند نشانه بسیار خوبی برای این افراد باشند.

بدون شک با شنیدن عباراتی نظیر فرازمینی، موجودات بیگانه یا موجودات فضایی، ظاهری بسیار عجیب و بشقاب پرنده به ذهن شما می آید و باعث می شود تا تصویر سازی های زیادی در ذهن شما صورت بگیرد.

برخی از افراد ادعا می کنند که بشقاب پرنده ای را دیده اند یا اینکه ادعا می کنند موجودات بسیار عجیب با خصوصیات فوق العاده متفاوت نسبت به انسان ها را مشاهده کرده اند؛ این ادعا ها ممکن است تا حدودی درست و یا نادرست باشد که در ادامه توضیحات بیشتری را به شما می دهیم.

شواهد وجود فرازمینی ها

در سال های گذشته، اطلاعات و نشانه های زیادی مبنی بر وجود فرازمینی ها منتشر شده است؛ برای مثال یکی از این نشانه ها، وجود حیات در سیاره زهره می باشد. در سال های اخیر، برخی از شواهد نشان می دهد که برخی موجودات فرازمینی یا فضایی در این سیاره زندگی می کنند.

فرازمینی ها

اختر شناسان و محققان به تازگی نشانه هایی را مبنی بر وجود حیات در سیاره زهره پیدا کردند که با توجه به سابقه و تجربه آن ها، می توان این ادعا را تایید کرد.

لازم به ذکر است که ونوس یا همان زهره، نزدیک ترین سیاره به زمین می باشد و از نظر شکل و ساختار هم کاملا شبیه به زمین است اما ابعاد کوچک تری دارد و اگر این ادعا اثبات شود، می توان در این سیاره زندگی کرد.

زمانی که می گوییم فرازمینی ها، منظور از آن فیلم های تخیلی که در فقط می توانید در سریال ها یا فیلم های سینمایی مشاهده کنید نیست و منظور از این کلمه، وجود نشانه های حیات در سیاره های دیگر خواهد بود.

بیشتر بخوانید
روح و ارتباط با ارواح + فیلم مستند

هر چند ممکن است همین فیلم ها و ویدیو هایی که در آن می توانید موجودات عجیب و تخیلی را مشاهده کنید هم واقعیت داشته باشد و به مرور زمان نشانه هایی مبنی بر وجود آن ها هم به رؤیت افراد برسد.

اگر به دیدن مستنداتی درباره فرازمینی ها و بیگانگان علاقه دارید، پیشنهاد می کنیم به مستند ما و فرازمینی‌ ها مراجعه کنید و این مستند  را با دقت تماشا کنید.

معرفی مستند ما و فرازمینی ها

مستند ما و فرازمینی ها (بیگانگان باستانی یا Ancient Aliens) می تواند اطلاعات زیادی را به شما بدهد و دیدتان را نسبت به فرازمینی ها و اتفاقات عجیب پیرامون آن ها، تغییر دهد.

مستند ما و فرازمینی ها

در دنیای ما تعداد زیادی از بنا ها و ابر ساختار های بسیار قدیمی وجود دارد که تصور ساخته شدن آن ها به دست بشر بسیار دشوار است. در مستند جنجالی ما و فرازمینیها به بررسی تک تک این بنا ها خواهیم پرداخت و ثابت خواهیم کرد که آیا این نشانه های خارق العاده واقعا ساخت دست انسان است یا موجودات فرازمینی آنها را در دنیای باستان بنا کرده اند و …

دانلود مجموعه کامل مستند ما و فرازمینی ها

هم اکنون میتوانید با کلیک روی لینک بالا؛ این مستند را به صورت کامل و با دوبله فارسی شبکه منوتو از سایت تی وی مستند دانلود کنید.

بشقاب پرنده یا یوفو UFO

مطمئن باشید اگر بشقاب پرنده وجود داشته باشد، فرازمینی و موجودات عجیب هم وجود خواهند داشت؛ همانطور که گفته شد، مدارک و نشانه هایی مبنی بر وجود بشقاب پرنده ها ارائه شده است، پس می توان نتیجه گرفت که حیات در دیگر سیارات هم وجود دارد و فرازمینی ها هم حقیقت دارند.

اگر پیگیر اخبار کشور های دیگر به ویژه آمریکا باشید، می توانید فیلم هایی که در رابطه با بشقاب پرنده منتشر شده اند ببینید؛ این فیلم و ویدیو ها توسط نیروی دریایی آمریکا منتشر شده است و می توانید تعجب و حیرت زدگی آن ها را هنگام مشاهده این لحظات حس کنید.

پنتاگون که یکی از مهمترین نهادها در ایالات متحده آمریکا می باشد هم به این مسئله پرداخته است و تمامی این ویدیو ها را تایید کرده و از اصلی بودن و ساختگی نبودن آن ها حرف زده است؛ این اتفاق برای اولین بار در بین سران کشور ها می افتد و تا به حال سران هیچ کشوری به بیان این صحبت ها نپرداخته اند.

بیشتر بخوانید
ماورالطبیعه چیست

یوفو در پنتاگون

پنتاگون حرف هایی زده است که به راحتی می توان فهمید بشقاب پرنده ها یا همان یوفو ها وجود خارجی دارند و زمانی هم که بشقاب پرنده وجود داشته باشد، فرازمینی ها هم حقیقت می یابند و وجود خارجی خواهند داشت.

تصور ذهنی که اکثر انسان ها از ظاهر بشقاب پرنده دارند، کاملا درست است؛ بشقاب پرنده ها در تمامی فیلم ها به صورت یک جسم کره ای شکل نمایش داده می شوند و باعث می شود تا تصور درستی از شکل آن ها داشته باشیم.

نکته بسیار جالبی که درباره بشقاب پرنده ها وجود دارد، این است که به صورت دسته جمعی پرواز می کنند و در آسمان دیده می شوند؛ البته در سال های اخیر، بشقاب پرنده های تکی هم مشاهده شده است.

بشقاب پرنده ها می توانند خود را به راحتی غیب کنند و کاری کنند که شما قادر نباشید آن ها را مشاهده کنید؛ این یکی از ویژگی های عجیب بشقاب پرنده ها می باشد که نشان دهنده شباهت های آن به فرازمینی ها خواهد بود.

بشقاب پرنده ها نور افشانی می کنند و معمولا نور بسیار زیادی دارند؛ آن ها می توانند در آسمان ساکن باشند و حرکتی نکنند. سرعت آن ها در برخی از مواقع بسیار زیاد می شود و به حدی می رسد که مشاهده کردن آن ها سخت خواهد بود.

مشاهده بشقاب پرنده ها

همواره گزارش های زیادی از مشاهده سفینه های فضایی و اشیاء ناشناخته پرنده در اقصی نقاط جهان دریافت میگردد. بشقاب پرنده ها در اکثر کشور های دنیا حتی در ایران نیز دیده شده اند!

اشیاء ناشناس پرنده یوفو بشقاب پرنده

برای مثال، بابل یکی از شهر هایی است که در سال ۱۳۸۳، وجود بشقاب پرنده در آن گزارش شده است. بعد از این شهر، مشکین شهر هم وجود بشقاب پرنده را مخابره کرده است.

در سال ۱۳۹۱ هم مردم شهر گنبد کاووس در استان گلستان، وجود یک شیء نورانی و مخروطی شکل را گزارش داده اند که شواهد نشان می دهد این ادعا صحیح است و بشقاب پرنده در این شهر هم دیده شده است.

البته این بشقاب پرنده بعد از چند دقیقه به صورت کامل ناپدید شده و به جای آن، غبار در آسمان ها مشاهده شده است.

بیشتر بخوانید
روح و ارتباط با ارواح + فیلم مستند

در گذشته، افراد زیادی ادعا می کردند که توسط فرازمینی ها ربوده شده اند و به مکان های بسیار ترسناک و عجیب می رفتند؛ ادعای برخی از آن ها درست بوده است و فرازمینی ها و بیگانگان بنا به دلایل مختلف، اقدام به ربودن این افراد کرده اند.

مستند پرونده های مرموز

در مجموعه مستند پرونده های مرموز گزارش های ذریافت شده مربوط به مشاهدات اشیای ناشناس پرنده در هر گوشه از جهان را بررسی میکنیم. در مدارک و گزارش‌های شاهدان عینی ورود کرده و راز آنچه اتفاق‌ افتاده یا نیفتاده را کاوش می‌کنیم و در می‌یابیم چرا بسیاری از مردم در سراسر جهان باور دارند که ما همسایگانی داریم که گاهی به ما سر می‌زنند.

دانلود پرونده های مرموز با دوبله فارسی

 

وقایع نمایش داده شده در مستند پرونده های مرموز برگرفته از پرونده های واقعی تحقیقاتی پیرامون اشیای ناشناس پرنده یا یوفو ها میباشند. برای دانلود این مجموعه ارزشمند با دوبله فارسی شبکه منوتو روی لینک زیر کلیک نمایید:

دانلود مستند پرونده های مرموز با دوبله فارسی


این نوشته به صورت ماهانه بروز رسانی شده و جدیدترین مستندها و اطلاعات درباره فرازمینی ها و یوفو ها به آن اضافه خواهد شد.

چنانچه شما نیز مشاهده یا نظری درباره این موضوع چالشی دارید , در قسمت نظرات؛ آنرا با ما در میان بگذارید.

TVmostanad

TVmostanad

ایده راه اندازی سایت تی وی مستند همزمان با راه اندازی شبکه manoto2 به ذهن ما رسید. در همون روزهایی که شبکه منوتو ۲ بصورت ۲۴ ساعته فقط دمویی از مستند هایی که قرار بود در این شبکه پخش بشه رو نشون میداد. برای همین از روز اول ما شروع به آرشیو کردن مستندهای این شبکه کردیم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره تی وی مستند

ایده راه اندازی سایت تی وی مستند همزمان با راه اندازی شبکه manoto2 به ذهن ما رسید.

در همون روزهایی که شبکه منوتو ۲ بصورت ۲۴ ساعته فقط دمویی از مستند هایی که قرار بود در این شبکه پخش بشه رو نشون میداد.

برای همین از روز اول ما شروع به آرشیو کردن مستندهای این شبکه کردیم…

بقیه شو اینجا بخون…

آخرین مطالب بلاگ
آلزایمر و مراحل پیشرف آن
آلزایمر | بخش اول : شروع و پیشرفت بیماری

در این سری نوشته ها؛ به بررسی بیماری آلزایمر و مراحل مختلف پیشروی آن خواهیم پرداخت و بهترین روش های پیشگیری و مراقبت از بیماران مبتلا به آلزایمر را معرفی خواهیم کرد. در ادامه با تی وی مستند همراه باشید…

بیشتر بخوانید »
ارسطو
ارسطو و موجودات ماه نشین او!

ارسطو جزء اولین متفکرهای دانشمند مسلک بود و برای همین کارهای زیادی کرد: فیزیک و زیست‌شناسی را اختراع کرد (هرچند که باز هم به آنها می‌گفتند فلسفه!)، روش استدلال را متحول کرد و علاوه بر اینها، به کیهان‌شناسی، سیاست، کانی‌شناسی و شیمی هم سرک کشید. یک مقدار از وقتش را هم صرف نوشتن درباره ورزش کرد و یک چیزهایی هم درمورد لوازم آرایش نوشت.

بیشتر بخوانید »
روح چیست وو چگونه ارواح را احضار کنیم
روح و ارتباط با ارواح + فیلم مستند

کلمه روح بلافاصله تصور خاصی را در اذهان اکثر مردم به وجود می‌آورد و اگر چه شواهد زیادی برای اثبات وجود روح موجود نیست اما این باور عملاً بخشی از اعتقادات هر فرهنگی در جهان را تشکیل می‌دهد. ولی به ‌راستی روح چیست؟

بیشتر بخوانید »
وسواسی
وسواسی ها بخوانند: ۲ – اختلال وسواسی- اجباری

اختلال های وسواسی – اجباری، افکاری هستند که بار‌ها و بار‌ها به ذهن شما می‌آیند. شما نمی‌خواهید به آنها فکر کنید اما آنها به هر حال به ذهن شما می‌آیند و باعث می‌شوند که شما عصبی شوید یا احساس بدی پیدا کنید.

بیشتر بخوانید »
ایران باستان
کامل ترین تاریخ ایران باستان + فیلم مستند

گستره امپراتوری‌ ایران باستان در اوج عظمت خود بیش‌تر منطقه‌ای‌ را که امروز خاور نزدیک یا خاورمیانه می‌‌گویند شامل می‌‌شد و از غرب سواحل دریای‌ مدیترانه و از شرق تا مرزهای‌ هندوستان را در بر می‌‌گرفت. در این میان سرزمین اصلی‌ ایران ویژگی‌ بیش‌تری‌ داشت و شامل ناحیه‌ای‌ می‌‌شد که امروزه ملت ایران در آن سکونت دارد.

بیشتر بخوانید »
عکس انسان های اولیه
انسان اولیه از تکامل تا پیدایش دین و مذهب

ما در مورد انسان‌‌ اولیه چیزهای‌ خیلی‌ کمی‌ می‌‌دانیم، یعنی‌ حقیقتش تقریباً هیچ چیزی‌ نمی‌‌دانیم. نه نوشته‌ای‌ از آنها به یادگار مانده و نه حتی‌ تصویری‌. تمام دانسته‌های‌ ما، تنها حدس و گمان‌هایی‌ هستند بر پایه‌ی یافته‌های‌ باستان‌شناسان.

بیشتر بخوانید »
دور انداختن
وسواسی ها بخوانند: ۱ – دور ریختنی ها

برای یک لحظه چشمانتان را ببندید و خانه‌ی خود را در ذهن تصور کنید. در تمام اتاق‌ها قدم بزنید و تمام وسایل دور ریختنی را که می‌بینید بشمارید. در مورد آشپزخانه، اتاق‌ خواب، دستشوئی، حمام و تمام اتاق‌های خانه فکر کنید.

بیشتر بخوانید »
امواج رادیویی
رادیو چگونه کار میکند؟

امروزه ما دربارۀ تلفن همراه، دوربین‌های کنترلی، رادیو FM، سیستم‌های کنترل از راه دور، GPS، ارتباطات ماهواره‌ای و هزاران فناوری دیگر مطالبی می‌شنویم که همۀ آن‌ها از امواج رادیویی استفاده می‌کنند.

بیشتر بخوانید »
موتور الکتریکی چیست و چگونه کار میکند؟
موتور الکتریکی چیست و چگونه کار میکند؟

موتور الکتریکی تقریباً همه جا هستند! داخل وسایل برقی خانۀ شما، مثل آب میوه‌گیری، یخچال، ماشین لباسشویی، ضبط صوت، سشوار و ده‌ها وسیلۀ دیگر از این موتورها استفاده شده است. با ما همراه باشید تا ببینید این موتورها چگونه کار می‌کنند؟

بیشتر بخوانید »
الکتروسیته
تسلا، پدر ارتباطات بی‌سیم

وقتی به یک مخترع فکر می‌کنید، تصویر چه کسی به ذهن می‌آید؟ برای خیلی از مردم آن شخص توماس ادیسون است. اما برای عده‌ای دیگر- به خصوص افرادی که به نوعی با اختراع سروکار دارند این شخص نیکولا تسلا است. او برای خیلی‌ها یک قهرمانی واقعی است: ایلان ماسک حتی خودروی مشهورش را به اسم او نام‌گذاری کرد.

بیشتر بخوانید »
جریان الکتریکی و الکترومغناطیس به زبان ساده

با عبور دادن جریان الکتریکی از سیم، حول آن یک میدان مغناطیسی به وجود می‌‌آید. با استفاده از همین مفهوم ساده صدها وسیله‌ای را که امروزه با آن‌ها سر و کار داریم، ساخته شده‌اند. وسایلی مانند: آب‌میوه‌گیری، تلویزیون، ویدئو، تلفن، ضبط‌صوت، بلندگو، زنگ اخبار، دیسک‌های مغناطیسی و…

بیشتر بخوانید »
زمین شناسی
زمین شناسی از پوسته تا هسته!

زمین شناسی (Geology) از واژه یونانی Geo به معنی زمین و Logos به معنی علم گرفته شده و در واقع علم مطالعه زمین است. زمین‌شناسی دانش شناخت زمان و چگونگی پیدایش زمین و تکامل آن، مواد تشکیل‌دهنده، ساختارها و رویدادهایی مانند کوهزایی و تشکیل اقیانوس‌ها و همچنین پیدایش جانداران در طول تاریخ آن است.

بیشتر بخوانید »
داوینچی
لئوناردو داوینچی, نابغه یا نقاشی هنرمند؟

در این نوشته، می‌توانید با تمام اتفاقات هیجان‌انگیز و داستان‌های حیرت‌آور زندگی کسی آشنا شوید که در درجۀ اول، او را بزرگ‌ترین مخترع جهان تا به امروز می‌دانیم.
همچنین در این نوشته، می‌توانید با اختراعات باور‌نکردنی لئوناردو داوینچی آشنا شوید که صدها سال بعد ساخته شدند. در بعضی از قسمت‌ها نیز، با نگاه کردن به نقاشی‌ها می‌توانید بفهمید که چگونه می‌توان یک شاهکار هنری خلق کرد

بیشتر بخوانید »
تربیت کودک با جو فراست، متخصص تربیت فرزند
تربیت کودک با جو فراست، متخصص تربیت فرزند

در این نوشته میخواهیم در کنار معروف ترین متخصص تربیت کودک، جو فراست, نویسنده کتاب “مادر کافی” رفتار با کودک خود را بیاموزیم و به عنوان یک پدر و مادر نمونه تربیت فرزند خود را به بهترین شکل انجام دهیم!

بیشتر بخوانید »
دایناسور شناسی
دایناسور شناسی به روش تی وی مستند!

این مقاله مانند سایر نوشته های سایت تی وی مستند، همواره با جدیدترین اطلاعات در مورد دایناسورها بروز رسانی میگردد. نظرات خود را درباره این موجودات غول پیکر با ما در میان بگذارید و برامون بنویسید دوست دارید در بروزرسانی های بعدی؛ چه اطلاعاتی درباره دایناسورها را برایتان بازگو نماییم.

بیشتر بخوانید »
جنگ های جهانی
هرچیزی که باید درباره جنگ جهانی اول و دوم بدانید!

جنگ های جهانی اول و دوم به مجموعه نبردهایی گفته می‌شود که در آن اکثر کشورهای جهان به‌نوعی درگیر شدند.
این اصطلاح معمولاً اشاره به دو جنگ بین‌المللی دارد که در طول قرن ۲۰ رخ‌داده است یعنی:
جنگ جهانی اول (۱۹۱۴-۱۹۱۸) و جنگ جهانی دوم (۱۹۳۹-۱۹۴۵)

بیشتر بخوانید »
دانلود در جستجوی نازی ها با دوبله فارسی
آدولف هیتلر از تولد تا مرگ

در خصوص آدولف هیتلر سخن فراوان است. اما در این مقاله که قصد داریم آن را به طور متناوب منتشر و بروز رسانی نماییم میخواهیم از تمام اسناد و داده‌های موجود بهره بگیریم.

همچنین در این مقاله با بررسی مستندها و مدارک واقعی؛ درک درستی را نسبت به شخصیت این فرد و کنش‌های او که منجر به تغییرات بزرگی در ساختارهای سیاسی؛ علمی و حتی جغرافیایی گشت؛ را به دست خواهیم آورد.

بیشتر بخوانید »
آشنایی با تاریخ آمریکا
تاریخ آمریکا از ابتدا تا امروز

می گویند تاریخ آمریکا به حدودا ۴۰۰ سال پیش باز می گردد و سالی که این کشور به رسمیت شناخته شد، ۱۷۷۶ بود؛ البته بدون شک این کشور به عنوان زیستگاه انسان ها و بشر، قدمت بسیار بیشتری دارد و ۴۰۰ سال در برابر این قدمت عدد چندان زیادی نخواهد بود.

بیشتر بخوانید »
فرازمینی ها
حقایقی درباره فرازمینی ها

فرازمینی ها موجوداتی هستند که همواره بخش بزرگی از ذهن بشر را مشغول کرده و سوالات بی شماری درباره آن ها وجود دارد؛ البته دلایل و نشانه های بسیار زیادی برای اثبات وجود فرازمینی ها وجود دارد که در این مقاله، برخی از آن ها را به شما می گوییم.

بیشتر بخوانید »
ماورالطبیعه
ماورالطبیعه چیست

ماورالطبیعه به مسائلی گفته می شود که مردم و بشر در طول این سال ها، هیچ توجیه علمی برای آن نداشتند و نمی توانستند آن را درک کنند؛ فرا گیتی، نام دیگر ماورالطبیعه است که در این مقاله، اطلاعاتی را درباره آن به شما کاربران گرامی، ارائه می کنیم.

بیشتر بخوانید »
دانلود مستند سیاره ها - 1 از مجموعه سیاره ها با دوبله شبکه منوتو
دانلود برترین فیلم های مستند نجوم , فضا و سیاره ها

در این مقاله بهترین مستند ها در زمینه نجوم , کیهان و فضا را به شما معرفی خواهیم کرد. این لیست با مستند سیاره ها شروع میشود. به مرور کامل تر شده و همواره جدید ترین مستند ها به ابتدای آن اضافه خواهند شد.

بیشتر بخوانید »
manoto official website
سایت رسمی manoto

در این صفحه میتوانید به تمام اطلاعات بروزرسانی شده شبکه تلویزیونی manoto همچون جدیدترین فرکانس من و تو , پخش زنده من و تو ( live manoto ) , زمان پخش برنامه های من و تو و لیست سریال های شبکه من و تو دسترسی داشته باشید.

بیشتر بخوانید »
زندگی آلبرت اینشتین
نابغه – فیلم زندگی انیشتین

مستند نابغه در قالب یک سریال جذاب به بررسی زندگی پرفراز و نشیب یک فیزیکدان می پردازد که بعدها تبدیل به سمبلی با نام آلبرت انیشتین می شود. انیشتین که انسانی شدیداً مستقل، به طور مادرزادی باهوش و بی اندازه کنجکاو بود نگرش انسان ها را نسبت به عالم هستی تغییر داد.
متعاقباً، این برنامه تلویزیونی دید ما را نسبت به انیشتین تغییر خواهد داد. از دستاوردها و شکست های اولیه انیشتین در دنیای آکادمیک گرفته تا جستجوی عاطفی او در پی عشق و روابط انسانی، این روایت داستانی زیبا تصویری از آلبرت انیشتین واقعی با وجود پیچیدگی های شخصیتی او ترسیم خواهد کرد.

بیشتر بخوانید »
مروری بر مستند “ردپای هیتلر”
مروری بر مستند “ردپای هیتلر”

آیا واقعاً هیتلر در پناهگاه برلین درگذشت؟ مستند ردپای هیتلر این موضوع را بررسی میکند.

مجموعه مستند شکار هیتلر شواهد جدیدی را منتشر می کند که نشان می دهد هیتلر در سال ۱۹۴۵ مرگ را فریب داد و به آمریکای جنوبی فرار کرد.

بیشتر بخوانید »
ریور فینیکس
ریور فینیکس | زندگی خصوصی تا مرگ پرحاشیه بر اثر مصرف کوکایین + فیلم

ریور فینیکس نامزد دریافت جایزه اسکار و بازیگر جوان آینده داری بود که در سن ۲۳ سالگی در اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر درگذشت. در ادامه با زندگینامه این ستاره سینما آشنا شده و در یک فیلم مستند علل مرگ زود هنگام او را بررسی میکنیم.

بیشتر بخوانید »
دانستنی های راه افتادن کودک به همراه فیلم
اگر نگران راه افتادن کودک خود هستید بخوانید!

معمولا همه پدر و مادرها , از لحظه تولد فرزند و حتی مدتها قبل از آن , همواره با سوالاتی درخصوص مراحل رشد کودک و نحوه صحیح مراقبت از نوزاد مواجه هستند. ما در این نوشته به سوالات والدین در رابطه با زمان بندی رشد کودکان پاسخ خواهیم داد.

بیشتر بخوانید »
مستند های تاریخی منوتو
مجموعه مستند های تاریخی منوتو

برخی از برنامه های دوبله شده توسط شبکه منوتو به صورت تک قسمتی یا دو قسمتی ارائه شده است.
این برنامه ها که در قالب ویژه برنامه دسته بندی شده اند نیز خود شامل موضوعات مختلف هستند.
ما برنامه های تاریخی و سیاسی این بخش را تحن عنوان ” مستند های تاریخی منوتو ” برچسب گذاری کرده ایم!

بیشتر بخوانید »
دانلود مستند تور زیبایی یا رازهای زیبایی با ریچل هانتر
ریچل هانتر و مستند تور زیبایی (رازهای زیبایی)

مجموعه مستند تور زیبایی با ریچل هانتر (Rachel Hunters Tour of Beauty) یک سریال تلویزیونی پرطرفدار است که در جستجوی جهانی وی برای جستجوی کلیدهای بهزیستی ، سلامتی برتر و زیبایی پایدار ، با او همراه میشود.

بیشتر بخوانید »
شب نبرد حیوانات
شب نبرد حیوانات

مستند شب نبرد حیوانات بعد نمایشی و همین طور بخش مردانه‌ی UFC را به تصویر می‌کشد و علم پشت تاکتیک ها و سلاح های حاصل بدنسازی حیوانات که قهرمانان انسانی نمی توانند از آنها بهره ببرند را تجزیه و تحلیل می‌کند. هیچ مانعی وجود ندارد – همه چیز به سوی حیات وحش روانه می‌شود.

بیشتر بخوانید »
انسان در برابر ویروس
انسان در برابر ویروس

مستند انسان در برابر ویروس داستان مردی شوخ طبع به نام تیم درا و دانش مهندسی اوست که با ایده گرفتن از ویدیوهای کوتاهی که صدها هزار بار در اینترنت دیده شده اند برای ابداع چالشهایشان استفاده می کند. از اسکی روی آب پشت یک قایق تندروی مسافربر گرفته تا بازی تنیس روی بال هواپیما به هنگام پرواز، این زوج عجیب اصول علمی کلیدی ای را شرح می دهند که به بدلکاران آماتور از سراسر جهان اجازه می دهند به پدیده هایی همه گیر تبدیل گردند.

بیشتر بخوانید »
دانلود مستند ماهی غول پیکر با دوبله فارسی شبکه National Geographic farsi
ماهی غول پیکر

اشتیاق زب به حفاظت از ماهی های غول پیکر و محیط زندگی آنها باعث شده است که به شش قاره در سراسر جهان سفر کند و از نزدیک با پیچیده ترین مشکلات اکوسیستم آب شیرین در این سیاره روبرو شود. مناطقی همچون رود آمازون , رودخانه مکونگ , رودخانه می سی سی پی , رود نیل , حوزه آبخیز دریاچه بیکال در روسیه و…

بیشتر بخوانید »
Cosmos
کاسموس

شاید در تاریخ مستند‌های علمی تلوزیونی هیچ نمونه مشابهی برای مجموعه‌ای که کارل ساگان، دانشمند و مروج علم برجسته آمریکایی سه دهه پیش ساخت پیدا نشود.

کارل ساگان که خود دانشمندی سیاره شناس و یکی از چهره‌های فعال ماموریت‌های فضایی روباتیک ناسا و از آن مهم‌تر مروج علمی برجسته‌ای بود که دغدغه توسعه علمی در میان عموم مردم را داشت با ساخت مجموعه‌ای به نام کاسموس: سفری شخصی، که از شبکه پی.بی.اس پخش شد، ذهن بسیاری از مردم جهان را تحت تاثیر قرار داد. در سال‌های بعد کاسموس ساگان بارها و بارها پخش شد تا به پربیننده‌ترین مجموعه تلوزیونی جهان بدل شود. در کاسموس، ساگان ما را با خود به سفری از کوچک‌ترین ساختارهای عالم تا کیهان در بزرگ‌ترین ابعاد شناخته شده خود همراه می‌کرد.

بیشتر بخوانید »
ارتباط سریع با ما!

همین الان میتونی روی دکمه بالا کلیک کنی و سوالاتت رو درباره آرشیو مستندها از ما توی واتساپ بپرسی!